Vienaldziiba nogalina
lja lja lja
December 12th, 2009 
03:31 pm
ir lietas,kās jāmācās novērtēt..un lietas,kuras palaist...
ģimene tā nekur nepazūdīs un spēs sniegt vislielāko laimi :)
reizēm cilvēks grib kādam citam labu,tik ne sev tiem tuvākajiem..un kad to tuvāko vairs nav, tikai tad saporti,ko esi palaidis garām...
This page was loaded Jun 22nd 2026, 6:50 am GMT.