Vienaldziiba nogalina
lja lja lja
February 20th, 2006 
09:41 pm
apnjemshos ko nejauku gruuti iemaaciities un peidevaam ko skaistu uz gichas:) pietiek lazhoties..:) naakamaa buus shitaa dziesma ko tagad klausos un veelaak malshu cauri no metalikas dziesmu one:D
This page was loaded Jun 22nd 2026, 5:28 pm GMT.