wensdy

Jaunākais

5.7.15 20:22 - "Neko nedarīt"

Beidzot nomazgāju logus, apcirpu krūmus, izravēju dobi, nopļāvu zāli un sagrābu zāli, uzlakoju kāju nagus (tas notiek biežākais reizi dekādē), pārēdos ķiršus. Pārējā laikā es biju dušā un vēroju savus kaķus. Jūtu, ka šitais drīz beigsies, tāpēc jādod iztēlei vaļu - rītdien nodošu asinis.

5.7.15 09:47 - Visādi putniņi.

Tik agri pamodos, ka nekas cits neatlika, kā iet pastaigāties. Viss smaržo, liepas smaržo, nav cilvēku un mašīnu. Visādi putniņi.

3.7.15 00:04 - Limit

Viss jau forši, bet beigu beigās es vnk aizbēgu prom. Pārāk daudz socializēšanās. 

1.7.15 11:07 - Dreskods muzejā.

Kāpēc man ļoti patīk muzeju joma LV. Palasiet šo te :D

30.6.15 23:08

Sabiedriskā dūņa.
c Ziedonis

29.6.15 17:48 - Izlaidums.

Protams, no rīta skrēju slapjiem matiem, bet tā vispār baigi sapriecājos. Beidzot tas ir kaut kas taustāms arī - nevienam nevajadzīgs diploms :))) Man ir ļoti īsa atmiņa, bet, šķiet, šis ir tāds pirmais notikums, kas ļoti priecē no iekšpuses (jo runa tiešām nav par papīru). Un kā parasti liekas, ka tūlīt ar mani notiks kaut kas negaidīts un lielisks. Kāpēc gan ne. Ērģeles bija labākā izlaiduma sastāvdaļa. Par to arī institūcijai paldies.

28.6.15 22:05 - Mākslas pasaule it is.

Nācās uz brīdi emigrēt uz Lietuvu (diez gan daudz nobrauktu dzīvnieku), nepierakstīju - tā snobiskā (Labā nozīmē, jo tam arī ir domātas atklāšanas. Manuprāt, tādu labu robežu, ko izjautāt tgd piedāvā kim? ar nekur neiztrūkstošo Absolut pudeli. Jo nu... vodkai mākslu vai mākslai vodku? Runā, ka rietumnieki šo diez gan ātri izslimoja un palika pie askētiskās ūdens glāzes, kas, manuprāt, ir lieliski. Teiksim, šajā atklāšanā neko bezalkoholisku nepiedāvāja. Ak, jā, ballīte ir tikai tad, kad lieto narkotikas. Lai gan no otras puses, kāpēc gan lai muzeji (plašākajā nozīmē) nebūtu vairāk komerciāli. Bet, nu, Absolut un Valmiermuižas alkohola draudzība ar kim? pagaidām ir vienīgais piemērs, kamēr citur skābāko vīnu x.) bilžu izstādes atklāšana Arsenālā. Mani visvairāk apbēdināja tas, ka kuratore Šelda bija uztaisīta par tādu pašu lelli kā visas citas. Tas ir, viņa bija klasiski gaumīgi sapucēta, nevis kā parasti katastrofāli šeldiski.

25.6.15 21:53

Turpinu sapņot. Un tas ir vienīgais, ko es daru.

23.6.15 19:35 - Laiks.

Laikam tomēr jāiziet ārā... 

21.6.15 20:43 - Asinspusdienas.

Pagatavoju brīnišķīgas pusdienas, t.sk., pirmo reizi vegānās kūkas. Ņam. Visādās citādās ziņās šīs pusdienas bija tik pat pretīgas kā visas iepriekšējās, izņemot to, ka šoreiz visi bija tik veiksmīgi saspringuši, ka par neko nesastrīdējāmies. Protams, mani pakaunināja par to, ka izlaidumā negribu vilkt mantiju, kko jau vajag man pateikt, tas tomēr nav tika traki kā "kad tu beidzot precēsies" osmth. Varu derēt uz miljonu, ka tas bija arī tāpēc, ka pusdienas bija bez alkohola. Zin kā, tas saspringums nelauzās ārā visādos histēriskos smieklos un debīlās domās. Paspiežu sev ķepiņu. Rūtiņa tikmēr tusējās zem izlietnes maisiņu maisā, bet Olivers bija paglābies zem dīvāna kopā ar savu jauno mīļāko mantiņu - gerānijas zaru. Tagad, protams, ir tāds bļāaaaaajāpiepišas, bet es laikam noskatīšos The Age of Adeline. Un mieriņš. 

20.6.15 22:23 - Priecīga pieredze.

Man laikam pat patika, ka pa priekšu devās nopietnā vietējo grupiņa lielākoties ar ģimenes vērtībām un partnerattiecībām un pēc tam sekoja nedaudz krāšņāka un skaļāka viesu ballīte ar jokiem un nākamā Praida reklāmām. Bet tas ir saprotams - tomēr mūs šķir kādi 40 gadi, ja iztēlojas evolūciju kā līkni (nevajag ;) ), mums vēl viss ir nopietni. Jebkurā gadījumā - ļoti priecīga pieredze. Pietrūka vien saldējums. Nesaprotu, kāpēc no Vērmaņdārza bija izdzīti visi saldējuma ratiņi.

19.6.15 12:13 - Just, nevis vēlēties.

Es domāju, ka pietiek raudāt, jāliek aizvainojums pie malas un jādodas tur, kur savs deguns rāda, nevis cita. Šo apņemos jau kādu simto reizi vismaz, bet mācības paliek tikai skaidrākas - tas, ka tu atzīsties kādam, ka tev ir nepieciešama palīdzība, nebūt nenozīmē, ka to tu arī saņemsi un ka tā vispār ir īstā persona. Nevajag tik ļoti sacerēties un pēc tam tik ļoti par to bēdāties un justies pie kaut kā vainīgai. Vienkārši. Šausmu nakts, paldies, un uzneredzēšanos. 

17.6.15 22:36 - Kauliņš.

Mans plāns bija paspēt uz to lekciju @LNB par patiesības un taisnīguma politiku Baltijas valstīs. Jo man bija tāda kā pienākuma sajūta pret savu pētījumu un tā. Taču viss mainījās un es nokļuvu darbnīcā par biseksualitāti. Nebija nekas tāds ļoti izglītojošs (hāhā :) ), maziņš kauniņš vadītājai par manipulatīvu, aizspriedumus veicinošu datu izmantošanu, bet visus tos jautājumus gan es sev paņēmu līdzi. 

17.6.15 14:08 - Jautājumi.

Hm, cik gan destruktīvos un neveselīgos veidos mēs tiecamies pēc visām veselīgajām lietām - drošības, prieka, pārliecības, mīlestības.
Powered by Sviesta Ciba