wensdy

Jaunākais

28.5.16 00:16 - Piesātinājums

Piesātinājums pēdējās dienās liels. Kāds draugs gatavojas mirt. Kāda draudzene mani paņem līdzi uz muzeju Aleksandra augstumos, kur šobrīd ir brīnišķīga bijušā rezidenta gleznotāja izstāde (zinātnieki pielīdzina Purvītim, Rozentalam, Matvejam, Munkam, bet slimība traucējusi kanonizēt, kgan šī brīža nacmuzeja pastāvīgajā jau ir). Kādi draugi nolemj pievienoties katoļu draudzei un sirdi plosoši (gan reliģiskās ģimenes propogandas dēļ, gan sirsnīguma un saviļņojuma dēļ) apprecēties. Tētim paliek 60. Intense.

25.5.16 20:03 - Āda

Dzīvojot savu mūžam nesasniedzamo ideālu pasaulē, reāli viss sāk šķist bezjēdzīgs. Neredzu jēgu pat runāt, tāpēc tiešām viss nepasakāmais, bet sajūtamais, kļūst par izšķirošo orientieri. Jāspēj piecelties augšā, 13 stundas tas jau vairs nav NORMĀLI. Es ceru, ka Rūtiņai iet labi. Vismaz manā salūzušajā kompī ir fails ar ierakstītu murrāšanu.

19.5.16 09:33 - Veloskaits

Šajā velosezonā, ja Rīgā tāda vispār pārtrūkst, iemēģināju braukāšanos barā. Pirmoreiz braucām pēc kultūras 4.maijā. Būtu bijis ok, ja tā spēle būtu man nepazīstamā pilsētā. Un pārāk daudz cilvēku uz ielām maisījās pa riteņiem. Otrroreiz braucām ekskursijā par labākajām vietām Rīgā, kur nomirt. Tik neciešams gids, ka dezertējām. Pie tam stāsta kkādu blā blā, kamēr aiz muguras sienā iemūrēts īsts memento mori. Tagad atlikusi trešā reize kaut kam lieliskam. Vasaras nakts velobraucieni pa Rīgas parkiem divatā vēl joprojām nav pārspēti. Jā, tas vispār ir iemesls negulēt tik pārdabiski daudz.

18.5.16 20:29 - Sabiedriskums

Viens ir prast kritizēt vai vnk raudzīties uz lietām kritiski, bet pavisam kas cits ir reprezentēt idejas, par kurām pats stāvi un krīti. Pie šīs otrās daļas vēl smagi jāstrādā. Step one: nebēgt prom, ja kāds uzrunā.

16.5.16 12:24 - Pilsēta

Lobās nost maija iedegums.

13.5.16 21:09 - Kaķu hronikas

Rūtiņa iznāca no skapja, izleca pa logu un atkal ir pazudusi. Mazais neizdibināmais kaķis. Tāds atgādinājums, ka nekas man nepieder. Diezgan simbolisks notikums. Bet es iešu meklēt. Galvenais ir nodarbināt savu prātu ar visu citu, izņemot mūžīgās neuzvienu nepaļaušanās histēriju.

12.5.16 23:20 - Šaubas

Vispār jāsecina, ka kaut ko beigt ir tik pat grūti kā kaut ko sākt, taču kaut kas jau ir jādara tik un tā.

11.5.16 10:57 - Identitāte

Haha, tas džeks jaunās pases pirmajā atvērumā izskatās pēc bomža. Arī tāpēc, ka lielākajai daļai cilvēku nav nekādu asociāciju, nav zināms, kas tas tāds ir par nācijas tēlu.

5.5.16 23:54 - Kaķu hronikas

Neticami. Ņolivers ir izmantojis palmu kā savu kastīti. Sačurājis un izspārdījis smiltis pa visurieni. Rūtiņa would never do that. Vispār kopš parādījies suns, viņi ir daudz labāki draudziņi. Taču nedaudz neticami tik un tā ir tas, ka Ņolivers turpina būt ļoti neirotisks mincītis. Samīļošanas terapija diezko nepalīdz. Nevaru saprast vai man kkas īpašs šajā sakarā būtu jādara. Citās frontēs arī viss ir gluži neticami - ļoti labi un ļoti slikti. Es gribētu, lai ir labi, taču ne visiem cilvēkiem tas der.

2.5.16 18:55 - Augi

Ziedošie augu uz manas palidzes ātri mirst. Saulespuķe arī jau ir mirusi. Vienīgā izdzīvotāja ir ļoti veca gerānija, kas uzzied reizi trijos gados apmēram. Sasēju visādus sīkos zaļumu apēšanai un lavandu. Baseinā intensīvi lar to domāju. Atnākot mājās, uz palodzes nekas nebija mainījies. Nolēmu nomazgāt logus.

1.5.16 00:08

Arī gaišums nenāk viens :]

30.4.16 19:58 - Estētika

Pilsēta būtu briesmīga vieta, ja mašīnu vietā visiem būtu tie rēcošie moči. Plurkš, plurkš, grrrrraaaaahr.

27.4.16 22:51

Vēl tikai piezīmēšu, ka šodien pēc ilgiem laikiem sajutu, cik ļoti trūkst soc antro draivs dzīvītē. Hell yeah A pētījums par laulībām.

27.4.16 22:47 - Iezīmes

Kāpēc es tik ļoti nogurstu? Jo samazinājusies mana ego telpa. Līdz ar to arī iekšējais mieriņš. Ārējos avotus vēl vai arī vairs neprotu (lasīt neticu). Pilnīgi gribas iedegt sveci. Lielu sveci. Un paklusēt (lasīt atlūzt).
Powered by Sviesta Ciba