wensdy

Jaunākais

22.2.18 21:28 - Korupcija un naids

Par ko vispār var būt pārliecināts latvietis? Par ko vispār ir vērts tā nopietni uztraukties? Par ķenguru Latvijas mežos. Nē, viņš par laimi nenosala, viņa dzīvība ir glābta. Urrā!

20.1.18 00:03 - Kaķu hronikas

Taurētājmincītis
Racējmincītis
Eksperts

19.1.18 23:56 - Tumsa

Domāju par nepareizajiem jautājumiem un neatbildamajiem jautājumiem. Daļēji, jo izlasīju Ursulas K. le Gvinas "Tumsas kreiso roku". Bet tagad es steigšos gulēt, jo tas samazina manu zmadzeņu jutīgumu pret negatīvām emocijām. Tumsa paliek, tas ir labi. Jā, par tumsu. Dažreiz man nākas ciest no tā, ka es vēlos iemigt pilnīgā tumsā un pilnīgā klusumā. Tas ir ļoti kaifīgi, bet daudzi to nezina un arī negrib veltīt laiku kaifīgumam, tikai formai.

19.1.18 23:54 - Terapija 10

Aizmirsu par to uzrakstīt, jo nekas svarīgs ar mani nenotika.

23.12.17 23:38 - Nesaprotami pašsaprotamais

Pasākumā diezgan daudzi cilvēki nespēja atrast savu vietu, lai gan puse, rinda un vieta bija norādīta biļetē. Daudzi kļūdījās un apsēdās nepareizajā vietā, kādēļ pēc tam atkal nācās celties augšā un mainīties. Tas man atgādināja video rullīti no sabiedriskā transporta, kur cilvēki tiek instruēti, ka nevajag stāvēt priekšā e-talonu pīkstulim.

21.12.17 18:19

Šobrīd mana mīlestība ir dzeltena, nevis sarkana, kas liek justies ļoti mīļi un gaiši, un pūkaini, un vispār... Domāju, par krāsu ietekmi.

18.12.17 18:36 - Savilkums

Aizpildīju darbā gada atskaiti, kuru tāpat neviens nelasa. Vispār lielisks gads. Kā jau katra gada beigās, es domāju, ka tas ir bijis lielisks gads :D Stulbās lietas tādas arī ir palikušas, bet viss kaut kas sadarīts šākātā un ir arī lieliskas iepazīšanās. Tagad vajadzētu ne-darba lietas sakārtot. Gadumija pārspēj pat dzimšanas dienu, kad simboliski jāsavāc kopā tā ņirboņa un trajektorijas. 

Un kā jau katru gadu arī šogad es nominēju Oliveru Gada Mincīša balvai. Es domāju, ka ievērojamākais notikums viņa dzīvē šogad bija paskriešana garām iedarbinātam traktoram (un tikšana vaļā no 6 kucēniem, ko viņš pārāk nevēlas afišēt).

17.12.17 22:41 - Par Ziemassvētku vecīti

Šobrīd būt pilsoniski aktīvai pilsonei nav motivācija (gandrīz), jo šogad es to tā stiprāk pamēģināju un tas bija drausmīgi grūti un aizņēma pārāk daudz laika, bet es tomēr iestājos par Ziemassvētku vecīti, nevis Santu, Santaklausu vai Salatēvu. Viņš skan labāk.

16.12.17 19:40 - Atklāšanas pasākumi.

Kaut kā pēdējā laikā nācies pievērst uzmanību atklāšanas pasākumiem. Piemēram, RSU jaunās kojas (bagātiem ārzemju studentiem). Atlāšanas laikā ap veselības ministri ķekatnieki veica auglības rituālu, jo viņa ir stāvoklī. Pēc tam gaišā dienas laikā bija salūts. Pilnīgs marazms un visi tikai turpina ieņemt savam stāvoklim atbilstošās lomas un priecāties.

19.11.17 21:05 - Svecītes

Tā kā Latvija ir brīva tikai apmēram 50 gadu, varbūt tas izskaidro, ka tāpēc tā sociāli ir tik šaušalīga valsts. Uz valsti kā sistēmu ar noteiktiem nosacījumiem vispār nevar paļauties, var paļauties tikai uz tiem, ar kuriem tu sarunā. Un ģimeni, ja tev ir paveicies.

9.11.17 16:20 - Sensācijas

Globālas vai nacionālas tēmas mani neinteresē. Mani interesē, kā ir iespējams konstanti būt tādā stabilā stāvoklī, sajūtā, ka tā esmu es un viss ir normāli? Kā ir iespējams nealkt visdažādākās gan morālās, gan amorālās sensācijas (anļu val.-"sensations")?

5.11.17 23:07

Wow, šī jaunā seksīgā dāma ir no Latvijas! Lai gan vienalga, no kurienes viņa ir, ļoti baudāmi.

5.11.17 22:24 - Satiksme

Aizmirsu, par kādām svarīgām lietām šodien domāju, bet šodien nu bija tā diena, kad cietu pirmajā satiksmes negadījumā, esot pie stūres. Nav jēga aprakstīt idiotismu, viss beidzās vien ar izbīli. Varu pateikties saviem skolotājiem - tēvam un instruktoram. Tagad gan tas izbīlis neloģiskā kārtā ir pieaudzis, iztēlojoties, kas varēja notikt un cik tas izmaksātu, khm.

2.11.17 23:53 - Gandrīz

Sāku skatīties seriālu The Knick. Nē, es pati par to neko nezināju kā jau vispār par seriālu pasauli kopumā, man to ieteica. Pirmajā sezonā pagaidām viss liekas super aizraujoši - brutāli, dedzīgi un seksīgi. Kad uzradās paciente tajās kolosālajās brillītēs + mākslīgajā degunā bez deguna sifilisa dēļ un viņai uzsāka rinoplastināciju, gandrīz iespiedzos no priekiem. Wish I knew more about history of medicine. 20. gs. atklājumi pagaidām lieliski atslēdz smadzeni no 21. gs. problēmām. Un ne tikai problēmām. Tikmēr Olivers atlūza uz mana pleca. No svētlaimīguma gandrīz apraudājos.
Powered by Sviesta Ciba