wensdy

Jaunākais

20.10.14 18:27

Šodien bija patiešām jauka akadēmiskās dzīves diena. 
No rīta speciāli čammājos, bet pēc tam par to nepārdzīvoju.
Filozofijā bija diez gan lielas un banālas atklāsmes par self. Nezinu, laikam filozofija prasa sarunu, daudz sarunu ar citiem, kuri filozofē. Saprast izlasīto - tas priekš manis ir pārāk sarežģīti, nu, katrā ziņā tā saprašana nāk ļoti, ļoti, ļoti lēni, bet sarunājoties, pašam sakot kkas rodas (liels un banāls :) ). 
Kritu velnišķīgā kārdinājumā un pieteicu bakalaura darba tēmu sfērā, par ko tieši nav studēts. Vismaz man būs, ko darīt, kad liksies, ka dzīve ir sūds un nav jēga. Varēs rakt un interesēties. 
Tas arī šodien viss.
Un, jā, tirgū pārdevēja atzinās, ka patiesībā tie Latvijas āboli ir Polijas āboli. Visi tā rakstot. Baigi stulbi, jo nav arī tā, ka es gribētu atbalstīt tos dārgos ābolus eko veikalos vai būt pulciņā (pēc tās ālēšanās Kalnciemā ļoti slikts priekšstats palika). Karoč, jāiestāda ābele.

19.10.14 22:23

Dažbrīd tiešām ir gandrīz vai neiespējami saprast, ka ilūzijas tiešām baro, bet tās barojas no tevis paša, tāpēc beigās paliek nekas, tas ir tāds īstermiņa glābiņš, un ka tāpēc ir jārīkojas kategorijā, ko es VARU izdarīt, nevis ko man VAJADZĒTU izdarīt.

17.10.14 00:00

Pārrados mājās. Gribēju kko palasīt par theorizing the city, bet tad uznāca besis un es izdzēru aliņu kopā ar ķiploksiermaizīti. Svarīgi - tā bija Ķelmēnu rupjmaizes maizīte un ķiploki uzlabo imunitāti (raganu ķiploki, t.i., ziemas ķiploki). Iešu gulēt un visu izdarīšu rītdien, vispār viss sāksies ar rītdienu, atvečaju. Vēl uz ātro izmazgāju divas drēbes. Radiatori atkal silti.

15.10.14 00:04

Es te iztaisos par nezin ko, kura visu var paspēt un viss ir baigi foršiņi, jēj pozitīvs skats uz dzīvi. Tā nav, tas ir sūds, jo vnk savādāk es gulētu mājās un raudātu. Kas arī, protams, ir tā kā sūds. Tāpēc es vnk atslēdzos, lielākoties. Ir brīži, kad es tā kā apzinos un ar sirdi daru. (Tas tā, attaisnojumu paragrāfs.) Bet tas ir privāti. (Spļāviens sejā dienasgrāmatai.)

14.10.14 10:44 - Sea of Bliss

Tā negribējās līst ārā no gultas, patīkamas lietus skaņas aiz loga un stulbenītis (sorī, tas ir mīļvārdiņš, viņš vēl mācās) Olivers kā parasti visu laiku guļ tieši pie galvas. Kkur vakar redzēju uzrakstu Sea of Bliss. Un to arī es visu laiku galvā atkārtoju Sea of Bliss, Sea of Bliss un līdu ārā no gultas. Sea of Bliss. Šorīt darbā uz brīdi ielidoja zīlīte!

13.10.14 20:21

Pirmkārt, velo ir atdzīvināts - dzīvība maksāja apaļus eur 40. Tgd ir pāris svešas spīdīgas detaļas, taču es velo atļaušos uzskatīt par to pašu manu veco mīļāko velo. 

Otrkārt, tajā Stūra mājas diskusijā gandrīz vai jēdzīgākās idejas izskanēja tieši no tā politoloģijas studenta ar tanku. Pie tam viņam vārdu neviens speciāli nedeva un viņš burtiski pēdējās minūtēs paspēja iespraukties visā tajā institucionālajā juceklī un liriskajās, ne pārāk nopietni uztveramajās "intelektuāļu" atkāpēs. Vnk brīžiem liekas, ka visur aicina vienus un tos pašus cilvēkus diskutēt un visās diskusijās viņi pasaka vienu un to pašu, jo gluži vienkārši tāds ir viņu darbs, jo viņi strādā noteiktās institūcijās. Ok, institūcijām ir nozīme un bez šaubām šobrīd nav nevienas, kas stāvētu aiz Stūra mājas, bet tik pat labi var uzdot jautājumu, nepārspīlējot, protams, - kam tas viss ir domāts? Ne jau institūcijām. Un neviens nepieminēja tos daudzos parakstus zem petīcijas, ko iniciēja cilvēki vienkāršie, kādēļ vispār kkas notiek. Vūh, jāatslābst bišč...

13.10.14 00:18 - Kājiņas.

Kādēļ vēl man patīk Rūtiņa? Jo viņa ir mana ikdienas iespēja novērot un nedaudz piedalīties citā ķermeniskā pieredzē. Piemēram, kad es paijāju viņas kājiņas, es fantazēju par visu, kur tik tās kājiņas nav bijušas un ko tik tās nav piedzīvojušas. Dzīvnieku ķermenīši nemelo, jo viņi paši to neprot. Kādēļ gan, lai es domātu par reālām lietām, ja var domāt par šo. Un tā visu laiku.

12.10.14 22:52 - Tīkli.

Rītdien diskusijā Stūra mājā par Stūra māju piedalīsies politoloģijas students, kurš FB profila bildē ir redzams kamoflāžas tērpā, sēžam uz T-34 tanka kopā ar tādā pašā tērpā tērptu meiteni. Te sanāk smieklīga anekdote :)

11.10.14 13:21 - Visādas ēnas.

Vakardiena bija diez gan ok, ja neskaita to, ka pilnībā neesmu paredzēta skaitļu precizitātei, kādēļ man darbā, jāpaliek ilgi pēc darba laika un jāziedo, jo esmu lose. Vakarvakars bija lielisks. Ar draudzeni, ar kuru mēs parasti satiekamies tādos neparastākos kontekstos kā Skaņu mežs, jo mums abām nav citu draugu, ar kuriem mūs šis vienotu (pie tam mēs iepazināmies juristos, kh, miljons gadi), pabaudījām visādas interesantas lietas. Es pat nezinu vai man kkas baigi patika, nu, labi tā orgasmiskā aziātu čelliste Lee un Nadlere (atzīstos), kurai visas dziesmas bija vienādas, bet skanēja ļoti skaisti, pat kkādas attālas asociācijas ar Gerardi, kgan vēl vairāk mani fascinēja viņas vizuālais tēls un tas, kā viņa aiztika savus matus. Vieta gan briesmīga, pilnīgs anti Skaņu mežs. Savukārt vakarnakts gan man sagādāja platu asaru upi, jo kāds bija salauzis manu velo. Tas ir tik neizskaidrojami un tāpēc sāpīgi, ka man tgd atņemts ilggadējais pirmais draugs. Kāds to vnk bija centies noraut no stāvvietas stabiņa laikam, jo velo ir ielocīts, spieķi saspārdīti. Diez gan pamatīgi kāds pacenties. Tas bija bēdīgi vienai pašai iet mājās. Nakts jau skaista un silta, bet vientulīgi tā. Labi, ka man bija jaka ar kapuci, drīkstēja oficiāli pāris kvartālus paraudāt. Un man nenormāli gribas aizbraukt apskatīt briežus, tā doma kļūst ar vien lielāka un spēcīgāka, vnk pavērot tos dzīvniekus, kurus  trīs mēnešu garumā varēja ikdienu pavērot. Drīzāk vnk pabūt kādā neitrālā vietā dabā un pieredzēt kko stabilu un nepārprotamu, t.i., briežus. 

9.10.14 22:29

Pierakstu kā atgādinājumu. Pēc tam, kad biju izstāstījusi savas akadēmiskās šaubas, padoms bija: "nevajag baidīties no cilvēkiem." Izklausās smieklīgi, bet šobrīd tieši skola mani ir iemetusi dzīves skolā, kad vnk piespiedu kārtā nevar atļauties baidīties no cilvēkiem, kas man ir visgrūtāk. Un, jā, es sarkstu tā, ka to visi var redzēt. Tāpēc - Blush

Un Olivers ir izaudzis kādas divas reizes lielāks, viņam ir izlīduši zobi no smaganām, bet viņš ir tik pat tizls tireklītis, cik iepriekš - šodien sašķaidītas divas smukākās krūzes un tadžinas trauks. Bērnība... Es patiesībā ar gribētu plēst svešus traukus.

8.10.14 23:23

Zirneklīši un klusums lidojumā, jo, ja piezemēsimies, viss var reducēties līdz ļoti daudz mazām, neciešamām detaļām. Viss būs labi, nevajag baidīties, ir vienkārši jāiet gulēt, lai rīt varētu pamosties un izskatīties nedaudz labāk, nekā šodien.

4.10.14 19:34 - Simboli un telpas.

Ka reiz šodien man bija patiešām negaidīti iedvesmojoša saruna @Stūra māja par demokrātijas grassroots principu, neticību indivīdam un nerīkošanos. Augt un augt, un augt. Lai vai kā, es ceru, ka man vnm ceļā pagadīsies un būs iemesls parunāties ar interesantiem cilvēkiem. Parasti jau kkā tas interesantums rodas no visām citu telpu, kultūru pieredzēm. (Kkad jau būs tas koferis jāsakravā, visu laiku atlieku.)

3.10.14 23:24 - Sociālās situācijas.

Cik aroniski. Konfrontēties ar sanarkojušos pārīti, kuri tevi nepārprotami grib apzagt. Kamēr es hujeju, viņi tik priecīgi smaida. Domāju, ka, bļins, cik negodīgi, arī kkā jāapsitas, šito stresu, bet, oh, well, visa nauda iztērēta un rītdien atkal agri jāceļas (lai zagtu, hehe :) ). Tāpēc no vienas puses tas ir patiešām labi, ka nav nauda, jo tad es droši vien sāktu ar dzeršanu katru vakaru, jo man katru vakaru kkur tālumā pavīd šāda doma. Vai arī sapirktos daudz sveču. Piemēram. Vnk visādas sociālās situācijas šobrīd ārpus manas kontroles. It kā. Būs vien jārod miers kādā citā substancē, ko vispār nevar nopirkt, jo tā ir daudz, daudz, daudz reižu lielāka par pirkšanu. Arlabunakti visiem bumbulīšiem.

2.10.14 18:03

Izdzēru lielo kafijas krūzi. Tā uznāca miegs, ka 45 min. pagulēju diendusu. Tagad turpināšu lasīt. Tā arī kafiju nesajutu, hmm.
Powered by Sviesta Ciba