wensdy

Jaunākais

18.10.16 12:46 - Pilnmēness zvēri

Gribu mājās gultiņā aizmigt uz ļoti ilgu laiku un pamosties ar visām atmiņām tā, lai nesāpētu. Cilvēki ar saviem kategoriskajiem viedokļiem un vēlmēm ir stiprāki par mani. Izrādās vienmēr ir jāievēro kaut kādi noteikumi. Bet tas nekas, manas domas ir priekš manis, nevis priekš citiem.

17.10.16 17:17 - No angels at my door

Individual factors such as age, gender, size, appearance, personality, intelligence, experience, physical and emotional state.

7.10.16 23:49 - Vēl viena atmiņa

Sāku šaubīties par to vai ir iespējams rakstīt dienasgrāmatu ar apziņu, ka tā nav paredzēta nevienam citam, ka to tiešām neviens neizlasīs. Labi, šis izklausās nedaudz stulbi, bet, ja padomā par to, kas ir dienasgrāmata... ? Vai rakstīts vārds ir piemērota forma. Gribētos kādreiz nonākt tādā "punktā", kur neko nevajag piefiksēt ārpasaulē - blociņi, bildītes, lietiņas, visādi online mākonīši. Tam visam varētu tikt pāri, bet, ja iedomājas, ka tagadienē nekā no iepriekš piefiksētā ārpasaulē nebūtu, nē, pat grūti iedomāties. Tam vajadzētu būt kaut kam lieliskam. Es tagad spriežu pēc sava kaķa Olivera. Laimes brīži nav jākolekcionē, vienkārši jābūt laimīgam, haha :) Vai nelaimīgam u.c. Man ir īsa atmiņa, bet diezgan ietilpīgs baseins (galvā).

4.10.16 11:08 - Cits kosmoss

Nesaprotami depresīvs rīts? Un vēl FB rāda pazudušā kaķa atmiņu? Laiks Radio Klasika un ķermeni regulējošai likumdošanai.

3.10.16 11:35 - Postbrokastis

Mmmm, galīgi piemirsta kombinācija - trīs vienā ar siermaizi un gurķi.

1.10.16 00:35 - Human curiosities

Satiku britu, kurš nevar ieēst gurķus.

27.9.16 23:52 - Klasika

Rīt uz konferenci. Protams, ar gludekli izdedzināju kleitā caurumu. Tad jau viss būs :)

27.9.16 15:20 - Starpbrīdis

Tad, kad izdodas visu apstādināt un savākties kopā vienā mierīgā, pulsējošā kopumā, liekas: "Kāpēc cilvēki ir tik stulbi. Kaut ko ņemas, paši nesaprot ko un pēc tam pārdzīvo. Grib vienu, bet dara pavisam pretējo. Streso." Vispār dzīvē tā panopietno ir jādara tikai pāris lietu. Viss pārējais ir troksnis un butaforija. Jā, ir grūti izbeigt uztvert sevi attiecībā pret citiem, bet tā ir atslēga. Nē, tas nenotiek vecumā, tas notiek tad, kad beidzot piedzimst.

25.9.16 21:55 - Hoodiji

selfhood vs personhood

23.9.16 16:20 - Plantasia

Rīt LU Botāniskajā dārzā būs kaktusu pārstādīšanas demonstrējumi.

21.9.16 21:02 - Rutīna nāk

Šodienas ēdienkartē kartupeļi, kabači, sīpoli, tomāti, burkāni, kukurūza, ķirbis un puravi. Rudens klāt. Mentālais stāvoklis kontrolēts, bet nedaudz apmulsis un sevī ierāvies. Ļoti grūti sākt kustināt smadzenes akadēmijas virzienā. Neviens mani netur pie zemes, bet tomēr ir labi būt noteicējai pašai. Tā viss lieliski, Oliveriņš silda manu griķu spilventiņu. Gribas kādu dziļu sarunu, par ko uzreiz pēc beigām jāaizmirst.

11.9.16 22:34 - Nelaime laimē

Kopš vingrošanā man pie katras kājas piestiprināja pa 0,5 kg, ceļu sāpes ir totāli atpakaļ. Vispār Baltā nakts bija laba ar to, ka beidzot bija atpakaļ tā wondering around on my own sajūta. Bet, nu, tas arī prasa ceļus.

5.9.16 21:15 - Fluīdi

Šodien beidzot donēju asinis. No visām trijām reizēm šī laikam bija stresainākā un pēcdonēšanas eiforija īsākā. Pie tam tā saldumu paka bija pilnīgs sūds. Labāk vnk cukurūdeni iedzert un granātābolu apēst. Tagad gaidu, kad daļa manis atkal no jauna uzradīsies, tā ir viena brīnišķīga cilvēka īpašība. Oliveram ļoti piestāv Bovijs vispār.

4.9.16 22:00 - Embriji

Wow, tomēr nedaudz nošokējos par PGD - preimplantation genetic diagnosis.
Powered by Sviesta Ciba