wensdy

Jaunākais

19.6.19 00:12 - Postmodernā arhitektūra

Gan "Gaismas pilij" gan "Lielajam dzintaram" ir publiski kritizēta ieeja. Vai tas nav interesanti? Abas ir neieaicinošas un necilas.

18.6.19 17:06 - Botas

Man vēljoprojām izdodas būt par cilvēku bez melnbaltām Nike botām. Vai citām krāsainām botām.

24.5.19 22:32

Nekad nav par vēlu noskatīties Eirovīzijas 2019 labāko priekšnesumu. (Īpaši tad, ja ir daudz neizdarītu citu lietu.)

21.5.19 15:17 - Dienas padoms

Pārtraukt dot padomus.

17.5.19 20:36 - Viss ir briesmīgi

Tiešām, ir ļoti grūti motivēt cilvēkus, jo lielākoties nesavelkas kopsakarība starp praksi un izpratni par sagaidāmajiem rezultātiem. Ahhhh.

14.5.19 20:36 - Karš ir normāls

Gribēju pasūkstīties par to, ka mūsdienās kultūras un mākslas jomas darbiniekiem jāsastopas ar arvien lielāku spiedienu būt aktīvistiem, reflektēt par savu politiskumu utml. Un gribēju iebilst, ka aktīvisms nav vienīgā forma, ko prasīt no mazā cilvēka. Bet tad es uzskrollēju uz Facebook ziņu, ka Kara muzejā par godu muzeja simtgadei būs fotoizstāde "Glabātāji", šāds ir reklāmas rullītis. Un man sāka likties, ka aktīvisms vizdrīzāk šobrīd ir nepieciešamākā forma indeed. Lielākajai daļai cilvēku tas noteikti šķitīs pilnīgi normāls video. Stilīgie muzeja darbinieki, ne? Varbūt vēl kāds bez manis pa kaktiem pasūkstīsies, ka Kara muzejs kārtējo reizi nodarbojas ar kara slavināšanu - redz, kādas estētiskas formas un estētiskas jaunu vīriešu sejas, redz kādi estētiski skaisti, nopulēti ieroči. Anatomijas muzeja glabātāji varēja piedāvāt fonam kādu līķīti. Enīveis kāds šim portretējumam sakars ar muzeja darbinieku ikdienu, prasmēm utt. utjp. Manā sapņu pasaulē varētu izstādes atklāšanas dienā sarīkot kādu protesta akciju pret šādu stulbumu vienā no lielākajiem valsts muzejiem, bet... To neviens pat nav izdarījis sakarā ar viņu nodarbību telpu bērniem, kurā ir koka bises, ar kurām var viens uz otru pašaut. Jo? Karš bija un ir, tātad normāli.

25.4.19 22:26 - Parunāt

Interesanti ir piefiksēt tēmas, par kurām savā burbulī nav ar ko parunāt. Bet, ņemot vērā, cik tagad vispār ļoti maz sanāk vienkārši sarunāties ar cilvēkiem, šie varbūt nav pārāk objektīvi dati.

17.4.19 21:24 - Ziedo

Tā nemaz nebūtu peļama ideja katedrāles paliekās izveidod muzeju. Nevis kaut ko neesošu uztaisīt no jauna. Vispār šis ir mega ellīgs piemērs, kam cilvēki ir gatavi ziedot. OMG :( Kāpēc neziedo ugunsdrošības un dzēsības sistēmu uzlabošanai? Kāpēc neziedod izglītībai.

14.4.19 21:59 - Islande

and  Europe`s heart impale

13.4.19 18:00 - Sarkanais

Kad pie sarkanā, gaidot zaļo, gandrīz sākas stresa lēkme, ka es zaudēju laiku, laikam ir jāpaņem brīvs un jāatgūst spēja izdomāt, ko darīt, kad "nekas nav jādara". Nožēlojami nedaudz. Olivers mans skolotājs, piemēram, jāpasēž uz galda, jāpaklausās mūzika un jāpavēro istabas augu ēnas uz sienas, kur karājas grafiķu kalendārs un atstutēts netīrs cukura - malkas maiss.

12.4.19 20:40 - P

Ah, nē, cerēju uz Orbītu vai Korovinu. Bet uzvarēja ģimene. Draudzene izteica provokatīvu domu - vai mākslinieces, kuras ir mākslinieku sievas, būtu varējušas tikt līdz P bez māksliniekiem vīriem.

8.4.19 20:07 - So sorry

Es satiku cilvēku, kurš ir skulptors, dzejnieks, performators. Labākās skulptūras no viņa agrīnā perioda, beidzot mākslas skolu, ir saglabājušās tikai bildēs. Viena no skulptūrām kādu laiku bija drauga dārzā, bet viņš māju pārdeva, pārvācās un tā arī šī skulptūra pazuda. Pārējās skulptūras viņš sadauzīja. Vēl citas salija lietū un vairs nebija glābjamas. Dzeja un poēmas uz papīra bija izmētātas viņa studijā. Kad notika pārvākšanās uz citu pilsētu, papīri tika apkopoti vienā melnā somā. Somu aizmirsa vecajās mājās un tā tika izmesta miskastē. Pēcāk viņš dzeju un poēmas rakstīja datorā, bet arī tur tās ir grūti atrast. Dažām nav nosaukuma, citām nosaukumu viņš nevar atcerēties, dažreiz viņš nesaprot, kurā mapē failu ir saglabājis. Viņam lielākoties citu dzeja nepatīk un savu viņš neapkopo un neizdod, jo bail atklāt, ka arī viņš pats ir slikts dzejnieks. Viņam ir lielisks melnais humors. Skatoties kaut kādu priekšnesumu, kuru diriģēja Nelsons un izdziedāja Opolais kopā ar citu operdziedātāju, ar kuru priekšnesuma laikā kaislīgi saskūpstījās, mēs gardi izsmējāmies par Nelsona un Opolais šķirto laulību.

7.4.19 23:40 - Uzskati

Es satiku cilvēku, kurš uzskata, ka mākslas vide ir daudz auglīgāka un godīgāka pret indivīdu salīdzinājumā ar biznesa vidi, kur ir stress un tēlošana, melošana sev. Kā arī šis cilvēks uzskata, ka pēc milimetriem starp acīm un ausīm, zobu uzkalniņiem var pateikt, kurai rasei, tautai tu piederi.

7.4.19 23:11 - Ballīte

Jūtu savā sistēmā ieplūstam ļaunumu. Jāpiedalās vecmeitu ballītes organizēšanā. Pagaidām visi grib darīt pilnīgi banālu sūdu - viņai patīk vīns = degustēsim vīnu; viņai patīk kino = būsim kā Getsbijā; viņas pirmā dzīvesvieta Rīgā bija kojas = aiziesim uz kojām un tur būs uzdevums. Man pilnībā nav sarpotami priekšstati par šo pasākumu. Kāpēc tāds vispār pastāv? Jesus, why. Viņa ir pārstrādājusies un viņa pēdējā laikā biežāk slimo = viņai vajag atņemt visu, kas viņu pie tā ir novedis, un pliku atstāt kādā maģiskā rituālā meža vidū, kur viņu pārņems mītiskā mīlestība (plašākā nozīmē par heterosex) un pilnīga fiziska atbrīvotība, siltums, un par kuru neviens nevarēs būt pārliecināts, kā tas notika. Esmu gatava pārģērbties par briedi, cilvēki ir tik stulbi.
Powered by Sviesta Ciba