wensdy

Jaunākais

25.5.15 10:20

Puķes vs ziedi.

24.5.15 00:26 - TV

Hm, neviens nepiekrīt, bet - Beļģija. Tas džekiņš bija labākais dejotājs, aktieris un varbūt arī mūziķis. Un viņa tīms bija nospīdzināts līdz perfekcijai. Tādā ziņā, ka arī bez mega ekrāniem, uguns un vēja no cilvēkiem var uztaisīt kko interesantu un heart touching. Eirovīzijas atsvaidzinošā odziņa, protams, cīnītāja no Džordžijas :*

23.5.15 15:33 - Lietus.

Raudu līdz ar debesīm - ārā palika manas vienīgās abas vilnas segas un griķu spilventiņš. Tas tiešām ir bēdīgi, jo viss būs slapjš un kur es to likšu, un spilvens ir pagalam :(

23.5.15 12:53 - Daudz.

Jau trešo nakti nogulēju kādas 11 h un ēšanas prieks arī nebeidzas. Interesanti, kam "es" gatavojos?

21.5.15 13:27 - Kur.

Bet, ēm, bildēs ar imigrantiem laivās un novietnēs lielākoties ir tikai jauni vīrieši. Kur ir jaunās sievietes?

20.5.15 19:03

pilni pakšķi
mitras acis

18.5.15 22:31 - Acis.

Sāka raustīties plakstiņš. Paskatījos spogulī, vēl nevar redzēt. Jāiziet ārā paskatīties zaļumā. Kapos ir lieliski - apakšā zaļums, augšā zaļums, pa vidu melni stāvi, kas zaļumus savieno, un telpiskums no putnu dziesmām.

17.5.15 19:34 - Analytical tendencies.

"It is almost as though "nature" were itself incapable of distinguishing between pleasure and pain, so that when human beings are encouraged by their analytical tendencies to seek the one in isolation from the other they expose themselves to the risk of neutralizing both. Alternatively, they may be obliged to limit all orgiastic pleasure to predictable states reached by codified routes (drugs, eroticism, reading/writing of readymade texts, etc.)." 

Tas ir tā, ka tu lasi kkādu superteorētisku (relatīvi, protams) tekstu un tavas smadzenes no abstrakcijas pārvēršas par smadzeņu modeli, bet te pēkšņi autors sāk kko runāt par pleasures un tu naktīs sapņo par lezbiešu seksu.

15.5.15 21:31

Domāju, ka vismaz nahuj varētu iztriekt pudeli vīna pēc ilgiem laikiem, bet, protams, yeah, nekas nav pārskaitīts. Tāpēc nāksies atslēgties tāpat vien. Can u do that?

15.5.15 12:54 - Prrr.

Jā, īstenībā tā nav nemaz tik slikta ideja, ka Latvijas nākamais prezidents varētu būt kaķis.

14.5.15 21:55 - Sīkās lietas.

Šī bija viena pretīga darba diena, kad es vairs nespēju visu uztvert pozitīvi. Bet bija vērts strādāt, jo tad, kad es ar slapju grīdas lupatu "izrāpoju" ārā, lai padarītu terasi atkal perfektu, mūsu no puķu stādīšanas pāri palikušās zemes vannā bija iekārtojies milzīgs kaķis. Es tā sapriecājos. Jo ziemā un diez gan bieži arī tagad no rītiem uz flīzēm ir strīpiņa ar kaķa pēdiņām. Tā arī nekad to mincīti nebiju redzējusi. Balts ar rižiem plankumiem. Un, jā, es dabūju pēdējo eklēru rajonā. Kad tiku līdz veikalam, tur bija palicis tikai viens eklērs. Laikam viss rajons uz tiem eklēriem sēž. 

13.5.15 21:29 - Eklēri.

Piemājas bodītē vēl joprojām nav atvesti EKLĒRI!!! Jau trešo dienu viņi par mani ņirgājas. Nācās nopirkt Karlsona salčuku :( 

10.5.15 23:13 - Purvā.

Tātad mēs satikāmies ar A. Viņu vēl joprojām interesē tikai nauda un pišanās. So out of my world, ka, ja mēs satiekamies vienu reizi gadā, ir tā fascinācija par šādu dzīvniecisku dzīvesveidu, haha ;) Viņa vēl joprojām visu laiku smēķē. Un šodien es biju Ziemassvētku kauju vietā purva vidū un Ložmetējkalnā purva vidū. Tur ļoti labi smaržoja. Nospriedām, ka varbūt tāpēc, ka tur ir nomiruši daudz jauni cilvēki. Bet tā mana māmiņa šodien diez ko nebija iepriecināma. Nu, vismaz vairs neizliekas.

10.5.15 00:06 - 9.

Es nezinu, bet, kad paziņa uzvelk sava vectēva ordeņoto "žaketi" un svin viņa varonību cīņā par viņas nākotni, tajā pašā laikā godājot visus karā kritušos (varoņus), tiešām ir tā pati sajūta, kas ir pie pieminekļa - tāda ikdienas frustrācija eksplozijas veidā pārvēršas par histērisku prieku, ja to tā var saukt. Bet, nu, relatīvi arī tas, protams.
Powered by Sviesta Ciba