wensdy

Jaunākais

3.3.15 16:53 - Brieži neatkāpjas.

Ou, fak fak fak! Man atkal piedāvāja darbu briežu dārzā! Tikko sadalījos miljons gabaliņos. Patiesībā man visu laiku kkur bija šī doma, bet es tiešām neticēju, ka kkas tik šausmīgs notiks, domāju tas vnk tāds atmiņu gļuks, jo tā bija baigā skaistā elle. Ko man tgd darīt? Iedzert baldriāņus un turpināt močīt tekstus skolai. Izlikties, ka nekas tāds nav noticis. Un pēc kāda laika jāuztaisa tabula ar plusiem un mīnusiem, jo, es pati sev neticu, bet nevarēju uzreiz pateikt nē.

1.3.15 19:50 - Baseina piezīmes.

Rīts bija mega produktīvs, vakars ir galīgi laimīgi saguris. Šī laikam bija labākā baseina reize, jo es jutos ļoti laimīga vēl pirms nokļūšanas ūdenī. Nebija tā, ka tas dzenulis kulties ir kkādas negatīvas vai neidentificētas emocijas. Pat sīkie no tramplīna lidojošie puisīši nespēja mani sarūgtināt. Par novērojumiem. Pēc baseina ir kāda stunda, kad nenormāli gribas ēst. Pilnīgi visu - sākot ar gaļu un beidzot ar saldākajiem saldumiem, vēlams dažādiem. Jā, starpcitu šodien svinu nedēļu, kopš pēdējās reizes, kad nopirku saldumus. Yay! Ir sievietes, kuras pēc baseina nomet visas mantas, trīcošām rokām un atņirgtiem zobiem atlauž vaļā savu skapīti un no somas izrok KKO GARŠĪGU. Tas ir tik mīļi, tā apmierinājuma izteiksme, kas ielīst viņu sejās un vēderos.

27.2.15 09:51 - Kancele.

Apskatīju Purvīšus. Visi darbi tādi kosmiski. Bet vienalga, es baidījos, ka pārdomāšu, bet nepārdomāju - Ģelža-Biša Kancele ir mana pirmā vieta. Noteikti noklausāties arī pašu mākslinieku video vēstījumu. Manuprāt, nozīmīgi, ka mākslas darbs bija baznīcas vidē - Doma dārzā. Tā kā nedaudz pavēdināja ar savu ventilatoru visādas sabiezējušas lietiņas gan par baznīcu, gan par mākslu. Forši. Laimīgais Fišers arī, protams, forši, bet ne tik.

25.2.15 21:14 - Aizvietojamība.

Kas mani mēdz sāpināt - ka esmu tik aizvietojama. Nav runa par privātīpašnieciskumu, to es ienīstu. Vnk dažreiz gribas justies kkā īpašāk cita acīs. Mani mēdz arī sāpināt tas, ka kāds cits neliekas ne zinis, kad esmu darījusi zināmu, ka man no viņa kko vajag. Ego problēmiņa. Tāpēc, kad es esmu kkādās šādās situācijās, man gribas piezvanīt saviem kaķiem un paņaudēt, pamurrāt.

25.2.15 00:14

Praktiskais un ideālais.

24.2.15 21:27 - Kā?

Biju dzīvē apskatīt fizisko antropologu. Tā bija patiešām mindblowing pieredze. Pirmkārt, tam ir grūti noticēt. Otrkārt, tāda lieta kā zinātne nav. Kā tas var būt, ka ir iespējams pat dabūt doktora grādu, pētot cilvēkus ar pārliecību, ka mūs var pielīdzināt ķirzakām, tātad viss vērsts uz to, lai vairotos, pārnesot labāko gēnu? Kā?! Un vēl tas, ka sievietēm, protams, nav nekāda nozīme, jo mednieku-vācēju sabiedrībā tiek pētīti tikai un vienīgi mednieki, t.i., cilvēki, kā to varēja noprast. Bet interesanti, man ļoti patika savā ziņā, hehe :)

23.2.15 22:33 - Kaķu hronikas.

Ņolivera jaunā mīļākā mantiņa ir nokaltusi līdakastes lapa. Neaprakstāms plucināšanas prieks. Mīlu to melno dzīvnieku. 

22.2.15 13:05 - M

Aktuālie lokālie M:
Mntha
Mētra
Miķelis

21.2.15 23:48 - Zivs galva.

Hm, pa 29 centiem iegādājos vienu zivs galvu. Protams, iebakstīju visos caurumos, interesanti zobiņi. Vārīšu buljonu. Rindā aiz manis stāvēja divi nariki un ieņirdza par manu pirkumu. Bet, es domāju, tas bija kolorīts atgadījums viņu pasaules pieredzē - blondīne ar zivs galvu. Piezvanīju mammai un pasūdzējos. Mājup devos cauri kapiem. Tāda tumsa un mitrums. Centos atminēties vai zivs galvām nebija kādas īpašas spējas pret visādām aizsaules radībām un ne tikai aizsaules. 

21.2.15 23:02

Jūtos ļoti pateicīga. Tas ir tik jauks siltums. Visādas jaukas lietas. Ceru, ka tā nav ļauna zīme :)

19.2.15 22:28 - Karnevāls

Interesanti par to LMA karnevālu. Draudzene uz mani ir reāli apvainojusies, ka negribu ar viņu iet. Nu, vispār negribu iet, ne tieši ar viņu. Jau cik reizes paskaidroju, ka man tam nav nauda. Lielākā un interesantākā gada balle la la la. Savā ziņā nevar nepiekrist, jo tāds īsts konkurents šim nav. Un ir tik forši tērpu uztaisīt pašam, nevis nopirkt masku veikalā. Bet, cik atceros, pirmā reize bija vienīgā patiesi aizraujošā reize. Liekas, bišķi jānoveco un tad atkal jāiet pirmo reizi. Kafejnīcā savukārt dzirdēju sarunu, ka cilvēkiem ir liela apņēmība nekad uz karnevālu neiet. Viņi nekad nav bijuši un nekad arī neies. Tā vispār brīnumainā kārtā tēma Klonu kāzas tik brīnišķīgi sasaucas ar reprodukcijas aktualitātēm, hehe, par to es tgd papriecāšos :) Ja arī man būtu nauda, hm, par ko es taptu. Par planētu. Vai par rādītājpirkstu.

18.2.15 23:35 - Ieritinos sevī.

Kaut es beidzot varētu noticēt tam, ka esmu brīva. Ka es neesmu ne priekš viena un neviens nav priekš manis. Un nekad neskumt par to, ka viss ir tik vienkārši un tāpēc varbūt nedaudz neinteresanti. Šī bija lieliska diena. Tik daudz jaunumu. Milzīgs progress. Galvenais ir nepakārtot sevi pienākumiem. Tērēju sevi līdz mielēm. Saldu un garu miegu, ieritinos sevī.

18.2.15 10:42 - Kaķu hronikas.

Olivera jaunā mīļākā mantiņa ir viens kartupelis mazajā celofāna maisiņā. Rūtiņa gan ir konservatīva un atsakās no jebkādiem jaunumiem pārtikā.

15.2.15 20:38 - Baseina piezīmes.

Otrā reize baseinā bija tik pat forša. Tas man nav tik svarīgi, bet lineārās attīstības pēc - nopeldēju 35 garumus. Ja pagājušoreiz man sāpēja kreisās ribas, tad šoreiz tie ir ceļi. Bet tā viss mīksts un atslābis. Ģērbtuvē varēju novērot izsmalcinātu saģērbšanās horeogrāfiju zem dvieļiem tā, lai es pilnīgi neko neredzētu. Tā gan ir - man patīk skatīties uz kailiem sieviešu ķermeņiem, jo līdz šim ir sagadījies tā, ka tās ir vecākas sievietes par mani, tāpēc tur ir forma, rētas, dzimumzīmes, pigments. Interesanti taču. Tievas jaunākas sievietes more or less izskatās vienādi. Kur ir netievās jaunākās sievietes? Pēc tam garderobē varēju noklausīties kasieres apsvērumus par to, ka viņa nav bijusi gatava šādam kapitālismam, runājot par neprivatizēto vecāsmātes zemi, bet pozitīvi esot tas, ka vismaz nav karš, jo karš ir nabadzība. Atpakaļceļā nopirku trīs siļķes rullīšus.  
Powered by Sviesta Ciba