wensdy

Jaunākais

25.9.16 21:55 - Hoodiji

selfhood vs personhood

23.9.16 16:20 - Plantasia

Rīt LU Botāniskajā dārzā būs kaktusu pārstādīšanas demonstrējumi.

21.9.16 21:02 - Rutīna nāk

Šodienas ēdienkartē kartupeļi, kabači, sīpoli, tomāti, burkāni, kukurūza, ķirbis un puravi. Rudens klāt. Mentālais stāvoklis kontrolēts, bet nedaudz apmulsis un sevī ierāvies. Ļoti grūti sākt kustināt smadzenes akadēmijas virzienā. Neviens mani netur pie zemes, bet tomēr ir labi būt noteicējai pašai. Tā viss lieliski, Oliveriņš silda manu griķu spilventiņu. Gribas kādu dziļu sarunu, par ko uzreiz pēc beigām jāaizmirst.

11.9.16 22:34 - Nelaime laimē

Kopš vingrošanā man pie katras kājas piestiprināja pa 0,5 kg, ceļu sāpes ir totāli atpakaļ. Vispār Baltā nakts bija laba ar to, ka beidzot bija atpakaļ tā wondering around on my own sajūta. Bet, nu, tas arī prasa ceļus.

5.9.16 21:15 - Fluīdi

Šodien beidzot donēju asinis. No visām trijām reizēm šī laikam bija stresainākā un pēcdonēšanas eiforija īsākā. Pie tam tā saldumu paka bija pilnīgs sūds. Labāk vnk cukurūdeni iedzert un granātābolu apēst. Tagad gaidu, kad daļa manis atkal no jauna uzradīsies, tā ir viena brīnišķīga cilvēka īpašība. Oliveram ļoti piestāv Bovijs vispār.

4.9.16 22:00 - Embriji

Wow, tomēr nedaudz nošokējos par PGD - preimplantation genetic diagnosis.

3.9.16 10:34 - Ūdens

Atmiņas laikam nav domātas, lai tās paskaidrotu tagadnei. Tās jau te tāpat ir visā kopumā. Dodos pie sava mazā okeāna, pat sapņos ūdens rādās, tas ir neaizvietojami superīgs. (Ar nākamo nedēļu atsākas peldbaseina sezona, yes!) Skaidrs, ka nekad nevar zināt, kāds mazais okeāns būs, pirms pie tā nepieiet.

1.9.16 14:28 - Pietiekami

Lielākoties man šajā pasaulē ir sajūta, ka neesmu pietiekami gudra. To gudrību, kas man ir, patiesi spēj novērtēt tikai divi man zināmi cilvēki, no kuriem viens esmu es, bet otru ir aizliegts pieminēt. Runājot par 1.septembri - es pie šīs nepietiekamības sajūtas vainoju, pirmkārt, vecākus, otrkārt, skolu. Nu, bija arī daudz foršās lietas, protams. Viss ir ceļš.

31.8.16 20:19 - Kčing!

Man šobrīd ir kkāds egoistisks, liels prieks par pilnīgi visu. Pat zobārste mani nespēja apbēdināt. Jo tas naivums nekad nepāriet. Viss, kas nav saistīts ar privātās dzīves ilgtermiņa plānošanu, ir aizdomīgi iepriecinošs. Vai varbūt beidzot es sāku kko saprast? Jāpasvin mana mīļākā beigas (labākais augusts, kopš nearceros, kad). Āh, pie tam man ir 2 jaunas kleitas!

24.8.16 23:13 - Prieks bērnos un maisiņos

Biju uz laikmetīgo cirku. Gandrīz piepildījās mana karstākā vēlme - iet uz izrādēm bērniem (parasti neeju, jo man nav tuvumā neviena bērna). Viņos ir the spirit of wonder, ah... Viņi ir sajūsmā par lidojošiem putekļiem, celofāna maisiņiem un neizpratnē par fona ambientu. Viena mamma pirms izrādes dabūja pēc nopelniem - dēls izmisumā jautāja, kāpēc jāčurā divreiz. Apsveicams vieglums mani piemeklēja. Atvaļinājumā tā smadzenes izlaidušās, ka es jau tagad nevaru sagaidīt ar kultūras notikumiem pārblīvēto septembri un oktobri Rīgā.

18.8.16 17:42 - Kaķu hronikas

Šodien Olivers nomedīja savu pirmo peli lauku rezidencē. Kopš lielajām pārmaiņām mūsu dzīvē, viņš vairs nav tik tizls un dricelīgs kaķītis. Labi!

Biju mežā pasēņot. Tas izklausās vienkārši, bet es biju viena un, jā, uznāca tie mazās panikas brīži, kad esi viens mežā, visapkārt ir mežs un neko citu bez meža nevar redzēt. Izbradāju dzīvnieku takas. Par laimi pazīstu tikai sviesta bekas un baravikas.

16.8.16 21:37 - Mīksta pārtika.

Sāpošs zobs iedvesmoja apēst kilogramu tomātu. Mana pirmā tomātu zupa bija ļoti ņammīga. Trīs sastāvdaļas plus tadžina plus blenderis.

16.8.16 11:02 - Ļaunums

Koļe?
Pēc tā Kaimiņa video tāda komiska sajūta, heh.

15.8.16 11:21 - Self help

Milzu ātrumā traucos atpakaļ pagātnē. Pie visa, kas man lika saprast, sakārtot, pieredzēt, lai tiktu no tā prom citā līmenī. Protams, ka tagadnē to neviens cits nevar saprast, tāpēc ir tā melnā cauruma sajūta. Apēst sevi. Es nezinu vai vispār kādreiz tāda cilpa piedzīvota. No vienas puses tas mani dara traku, bet no otras puses no sevis nevar aizbēgt tik un tā. Nu, jā, laikam es gribētu spēt turēties daudz stiprāk pie tā, kas man patīk, un viss pārējais kosmoss notiks pats (tā ir tāda mantra, ko nevaru beigt atkārtot, kh). Labākā dzimšanas dienas dāvana sev - ārstnieciskā vingrošana. Asimetrija ir ne tikai galvā. Sen nebija sajustas visādas daļas. Tur neko citu nevar darīt, ja ir tā nepiepildījuma sajūta - jāvēršas pie sevis, jāpasvin lietas ar sevi. Viss ir, es varu būt viss, tikai ne vienmēr viss ir patīkami.
Powered by Sviesta Ciba