wensdy

Jaunākais

23.11.14 19:29 - Gliemezis.

Pastkastē ietūcītā reklāma vēstī, ka asins desai ar nosaukumu Gliemezis ir atlaide. Uzreiz iečekoju vai gliemežiem ir asinis. Kaut kas līdzīgs ir, bet pati inčīgākā lieta ir tā, ka viņiem ir blood spaces, nevis veins.

23.11.14 16:00 - Veselība.

Nu, re, beidzot pa īstam saslimu. Būs jāsāk pa īstam veseļoties. Vismaz uz 2 min jāiziet ārā, t.i., jāaiziet uz veikalu pēc saldumiem, lai nav tik skumīgi.

20.11.14 17:52 - Sociālās situācijas.

Trīs sociālās situācijas:
1.Šorīt man nedaleca, ka santehniķis no manis gaida skaidru naudu uz rokas par stāvvada atdambēšanu. To laikam sauc par plaisu starp paaudzēm, bija baigi neērti. Darbu padarīja lieliski, taču viņam par to maksā algu namsaimnieks, ne? Jo avāriju es pieteicu oficiāli. Nezinu, cik viņš no manis gaidīja. Jūs šādos gadījumos maksājat?
2.Skolas seminārā, protams, atklājās, ka ir cilvēki, kuri "nesaprot, kādēļ par to būtu jārunā". Par Rinkēviču. Runa ir par  antro studentiem, kh. Skumīgi.
3.Tramvajā man uznāca klepus lēkme, kādēļ turpmāko ceļu pēc nobrauktas vienas pieturas veicu ar kājām. Man uzreiz acu priekšā bija tā jaunā bilde, kur ir attēloti tramvajā nevēlamie cilvēki. Tas, ko es nesaprotu, kādēļ par "rīcības meitenes" prototipu ir izvēlēta meitene ar nepareizām kājām (un mazām krūtīm un milzīgu galvu).

19.11.14 11:44 - Tek.

Kamēr es mierīgi rullējos pa gultu zem Ņolivera (jaunā Olivera iesauka) kājiņām, tikmēr virtuvē noplūda griesti, burtiski pa lampas vadiņu gar spuldzīti ūdens tecēja. Lieliski, kā man patīk risināt visādas problēmas.

18.11.14 23:28

Man ir drudzis. Tas visu izskaidro. Kad man ir kaut kas, kas kaut ko nedaudz, manuprāt, izskaidro, ir daudz mierīgāk. Tātad drudzis. Jāturpina gulēt, t.i., svīst (nevis mocīt acis ar monitoru) un uzņemt šķidrumu. Viss pārējais var pagaidīt. Ko es vēl gribēju teikt... Ā, par autortiesībām. Manuprāt, tāds interesants brīdis, kad par to indivīds (nevis korporācija) var padomāt ir tad, kad, piemēram, ir iespēja lejuplādēt, pašam izvēloties, cik par to samaksāt autoram ("autoram").

18.11.14 16:20 - Ribas.

Nepietiek ar visādām emo lietām, tagad vēl ribas sāka griezt sānos. Vēl vairāk Ibumetīni nebūs, visus apēdu. Uzsmērēju smēri, savu baltā tīģera smēri, iedzēru dedzinoši stipru ingvertēju (jo it kā ingvers palīdz pret sāpēm) un tagad gaidu. 

17.11.14 21:30 - Asinsradiniekus nevar izvēlēties.

Biju obligātajās ģimenes svētku pusdienās. Viss bija apbrīnojami lieliski, līdz tomēr sākās sarunas par paši zināt ko - viendzimuma attiecībām, homoseksuāliem cilvēkiem. Ir diez gan pazemojoši atrasties diskusijā, kur jāatbild uz argumentiem, tu neko nesaproti, jo tev nav dzīves pieredze, jaunieši jau parasti ir agresīvi un iestājas "pret", kad vien var, ir taču iņ un jaņ, mēs jau neko, katrs var darīt, ko grib, bet tomēr tas nav pareizi, normāli, kāpēc būtu jāārstējas, lai netiktu apdraudēti pareizie un normālie, protams, galvenokārt bērni. Bļaģ, izskalotās smadzenes. Tādēļ es pārāk daudz izdzēru, skaidrā to nav iespējams izturēt, un tagad iešu gulēt (un sapņošu par mīlēšanos ar kādu tik pat normālu meiteni, cik es).

16.11.14 16:29 - Sarkanā nagulaka.

Lai vai kas notiktu, vienmēr ir jāpatur prātā, ka lielākajai daļai cilvēku ar to nav nekāda sakara, tāpēc ir tikai patīkami visiem saņemties un izskatīties. Pirmo reizi mūžā uzlakoju sarkanus (tumši sarkanus) nagus. Sarkanā nagulaka man vnm ir likusies nenormāli banāla, priekš Jaunā Gada ballēm un tā, bet tgd es saprotu, jo izskatās zajebis seksīgi. Cerams, vakara turpinājums būs tik pat seksīgs. Tā ir otra lieta, kas jāpatur prātā. (Sarkana kleita - nemūžam. Nu, vbt tikai sava labākā drauga kāzās :)) ).

16.11.14 13:09 - Maģiski.

Vakar bija maģiska diena. Lai gan mani nepamet tās dziļās šaubas, par kurām es nekad nestāstīšu, jo es patiesībā zinu pareizo atbildi, tikai nevaru saņemties jau n gadus. Pēc četrstundīgām fiziskām nodarbēm, kad savu formu var knapi savākt kopā tā sakāpinātā jutīguma dēļ, pirmo reizi mūžā piedzīvoju situāciju, kad jāizsauc ātrā palīdzība. No vienas puses tā bija izturēta pārbaude, jo salīdzinājumā ar otru personu, mani nepārņēma selfish panika. Viss beidzās labi, taču nebija laika, bija jāskrien uz Gus Gus koncīti. Sākums bija lielisks, biju sajūsmā par viņu outfitu, par mūziku arī, protams, bet ne tik ļoti, kaut kā manas ekspektācijas bija lielākas. Bet tad vienā brīdī es vnk vairs nespēju neko just. Tāds fizisks nogurums, psiholoģiskā spriedze un es esmu koncerta vidū. Nākamā lieta, ko es dzīvē gribētu kādreiz pamēģināt - tā kā nepārbaudīt līdz vīlītēm, ka, jā, es taču esmu stipra un visu varu. Bet šodien, bāc, vēl tikai pāris h palikušas, lai no zombija atvērstos atpakaļ par cilvēku. Ieelpa, izelpa un kaķi mani samīļo.

15.11.14 13:17 - Patīkamais ne tik patīkamajā.

Izrādās cilvēki mēdz rīkot publiskas ballītes, lai nosvinētu to, ka viņi ir pieņemti darbā konkurējošajā firmā ar dažiem sīkiem bonusiņiem, bet galvenais - dūriens ar dunci (mugurā vai sejā, nezinu) neciešamajai iepriekšējai priekšniecei. Vispār diez gan skumīga sociāla situācija, bet es priecājos, ka man pašai nebija jātaisa sev vakariņas un ka vismaz G arī gribēja padejot. Vēl es priecājos par to, ka savā mazajā, jaukajā darbā varēju darboties ar papīra nazi uz tā gumijotā galda paliktņa. Tiešām, tā ir mana jaunā mīļākā nodarbe - griezt ar papīra nazi kartonīgo papīru taisnās līnijās. Zināmā mērā ļoti organizētā un "asā" veidā griešanas laikā var pārdomāt visādas tādas lietas.

14.11.14 16:23 - Krustnagliņš.

Krustnagliņš.

12.11.14 23:41

Lūk, Aurora un Gus Gus ir vienā laikā. Šausmīga izvēle, jo biļete man ir uz GG. Kamēr nezinu par secret gig`iem, jo digitālā plūsma man šobrīd lielākoties plūst garām, es laikam nedaudz vairāk priecāšos par daļu A, kuru tikai šodien atklāju tuvumā esam (nu, tas ir, ja sadomājas, ka tam ir kāda īpaša nozīme). Pff, jāatver acis plašāk vispār vispār. Miedziņ, es jau nāku, tiekamies pl.6.

12.11.14 22:47 - 30 santīmi.

Šodien atkal tas vīrietis no ielas uz ielas prasīja 30 santīmus.

10.11.14 09:05 - Labrīt.

Šī dziesma man patīk.
Powered by Sviesta Ciba