wensdy

Jaunākais

27.6.16 22:03 - Noslēgtība

Kad man uznāk ļaunums, domāju, ka, tiklīdz man ir nojausma, ka kāds ir tāds, no kura neko nevaru paņemt vai iedvesmoties, viss beidzas. Alkstu pašpietiekamības (vēl joprojām). Vai arī tas ir tāds nebeidzams spīts, ko var pārvarēr vienīgi pieredze.

21.6.16 16:09 - Lietus

Viss smaržo pēc liepām.

20.6.16 23:43 - Kontrolfrīks

Pēdējā gada laikā viss ir tik ļoti mainījies, ka dažreiz mēdzu nejusties kā es.

20.6.16 23:37 - Iedomāties

Nācām mājās no brīnišķīgas pastaigas, bet tad uz sunīti sāka šaut mazs puika ar saviem iedomu ieročiem. Iedomājaties - nošaut kāda cilvēka suni.

17.6.16 09:31 - Kaķu hronikas

Ap pusnakti Olivers pārradās mājās pēc 2,5 nedēļu prombūtnes. Baigi notievējis, ausī bija oranža ērce. Sākumā bija dīvaini, jo jau biju stingri nolēmusi beigt pinkšķēt par kaķiem un tuvākajā nākotnē no viņiem izvairīties. Tagad Ņolivers tusē ar mani pa gultu un ik pēc laika aizskrien iegrauzt. Es gribētu spēt ar savām paijājošajām rokām no viņa izsūkt visu info. Sapņoju, ka Rūtiņa arī ir mājās, plus vēl kaut kāds sīks pelēks kaķītis. Mur.

16.6.16 22:35 - Vēdervīruss

Esmu pilnīga piena produktu atkarībniece. Ok, sviestu aizstāju ar humusu. Works well. Pienu ar kokosriekstu pienu. Ko darīt ar sieru? Tikai ne soju vai to zirņu izstrādājumu, plīz. Ko darīt ar paniņām? Jogurtiņus atdevu māsai.

16.6.16 21:38 - Vakariņas

Gatavojot rīsus ar dārzeņiem, domāju par to, cik labi ir, kopš nokritis tas sociālais slogs, kas pieprasa būt kaut kam. Ar Ilzi nevienam nepietika. Bet no otras puses šādā debīlā svētlaimē var tā arī nepiedzīvot visus savus būšanas variantus, arī pašu labāko.

15.6.16 21:59 - Pelēkā zona

Tomēr pamodos. Ja reiz ir tik grūti, tad jau drīkst arī paraudāt par tādu fenomenu kā uzticība. Pirmkārt, kaķi, līdz ar viņu pazušanu ir pazudusi māju sajūta. Es to vnk uzskatīšu par zīmi, ka drīzumā jādodas pasaulē. Otrkārt, pēdējā laikā brūk uzticēšanās spēja cilvēkiem. Kāpēc? To, lūk, šeit vairs nav droši rakstīt. Par visām tādām lietām var vnk parunāt ar kādu bārā pie šņabja glāzes un citroniņa. Vai arī vnk turpināt pildīt savus aizraujošos online kursus un neko daudz nerunāt. Klusums ir labs. Brīžiem uznāk šī viss ir fucked up sajūta. Vai arī tas ir stāsts par to vai kkas labs var attaisnot kko sliktu. Nu, šis ir smagi, par to vsp es varētu neturpināt domāt. Pasaulē ir tik daudz brīnišķīgu lietu, kas nav tavas tuvākās attiecības ar kādiem citiem indivīdiem, vai ne?

15.6.16 10:04 - Sieviete

Ā, fak, vēdera sāpēšana kļūst tikai lielāka. Pirms tā mani nobeidz, jāpaspēj izlasīt Anatomisko Venēru! Tikko dabūju ķepās, āh, cik smuki.

12.6.16 22:24 - Sārts

Pirmās meža zemenītes un pirmais upurdzīvnieks.

7.6.16 14:04 - Sociāli atbildīgs muzejs

Nagi niez ierakstīt. Kaut kā jau tam Medicīnas vēstures muzejam laikam ir jāizdzīvo, kāpēc gan neuztaisīt arogantā veselības ministra G.Belēviča mākslas kolekcijas izstādi. Tas laikam ir vienīgais iemesls, kāpēc tieši šajā muzejā - jo Veselības ministrijai laikam ir kāds sakars ar medicīnu. Tieši šajā laikā, kad ministrs vienīgais visā ES ierosina aizliegt nedzemdējušām sievietēm donēt olšūnu. Līdz sociāli atbildīgam muzejam ir neizmērāmi tālu.... :/

6.6.16 22:44

No partying at all. Arlabunakti.

5.6.16 19:25 - Bezgaumīga pārtika

Kas man ļooooti besī brīvdabas amatnieku tirdziņos - tās milzu mīkstās piparkūkas ar visādiem ķēmiem un banāliem uzrakstiem. Teiksim, ja reiz kāds tajā ir gatavs tik daudz ieguldīt (glazūrā galvenokārt), kāpēc ar kūkām nav noticis kkas līdzīgs kā ar laikmetīgo keramiku?

5.6.16 19:16 - Paklājiņš

Kad galvā nav neviena aktuāla vai live streaming doma, ir tikai viens - man vairs nav kaķu. Tādēļ nolēmu iegādāties lupatpaklājiņu, ko likt zem kājām pie poda. Abiem zudušajiem kaķiem patika grozīties pie poda un izlietnē. Nevaru tikt pāri. Drīzāk gan tam, ka vnm esmu domājusi, ka mājdzīvnieki ir negodīga lieta un beigās ir vai nu vēzis vai "pretdabiska" izlaušanās brīvībā. Naktī sapņoju, ka Rūtiņa un Ņolivers brīvībā ir kopā.
Powered by Sviesta Ciba