wensdy

Jaunākais

7.10.15 20:56 - Atslēga.

Nopirku relatīvi dārgu jaunu velo atslēgu. Vecā saplīsa. Katru reizi, kad kaut kas notiek ar velo, jūtos nedaudz traumēta. Tagad ir labāk. Vispār ir labāk, visi man liek mieru un es arī gandrīz vai tūlīt varēšu visiem likt mieru. Mincīši sākuši vakara murrāšanas koncertu manas psihosomatikas līdzsvarošanai ar vispārējo pūkainību, mīkstumu un iekšējo siltumu.

5.10.15 20:49 - Rutīna (rūtiņa)

Tātad, pirmā darba diena manā sapņu profesijā, kur maksā sūdu un kur ir nepieciešama revolūcija sistēmā. Nolēmu rakstīt novērojumu dienasgrāmatu, lai neteiktu lauka dienasgrāmatu. Tas palīdz tik ļoti nesatraukties, atcerēties, ka nevajag strēbt karstu, un būs visnotaļ noderīgs materiāls, lai tomēr to revolūciju īstenotu (vismaz kāds). Necerēju uz sākumu, kur man liks lasīt padomju laiku enciklopēdiju ar attiecīgo propagandu par tēmu, bet, nu, neko, visas cerības uz "rītdienu". Īsajā pusdienlaika pastaigā sapratu, ka man draud 2 brīvdienas. Uzreiz izkalkulēju, ka vienā no tām jāsarunā piestrādāšana citur. Bet tad es sapratu, ka esmu pazaudējusi brīvdienu konceptu kā tādu. Kāpēc visu laiku jāstrādā? Tad es uzreiz izdomāju, ka, ok, vbt šonedēļ nepiestrādāšu, bet tad gan jāiet peldēt. Lūk, tā jau ir nopietna problēma, kad šķiet, ka visu laiku ir jādara kaut kas "lietderīgs", lai savās acīs būtu leģitīms cilvēks.

4.10.15 22:33 - Bitlofka.

Modes plakātos ielās "tops ar paaugstinātu apkakli", man mugurā - džemperis bitlofka.

4.10.15 20:02 - Sapņu dārzs.

Paņēmu tēva mačeti un sacirtu gabalos veco ceriņkrūmu, kurš aizņēma plānotās mājas vietu. Man ļoti patīk darbs laukā saistībā ar visdažādākajiem augiem. Tas vispār bija ļoti grūti, bet neviens jau manā vietā neko nedarīs. Galvenais, ka ir gandarījums! Nākamoreiz zāģēsim gabalos resnākos zarus. Kad tur viss būs gatavs, es droši vien, ir divi varianti: 1)jau strādāšu ārzemēs; 2)ieaugšu tur ar saknēm un saplūdīšu ar jūru.

2.10.15 18:50 - Pilnīgs neprāts.

Lūk, šis fuckinDelfu raksts, kur tiek paskaidrots, ko humānā Eiropa nesaprot par bēgļiem, ir pretīgs piemērs mediju bezatbildīgumam. Ok, es saprotu, daudzi uzklikšķinās un sajutīsies priecīgi, ka kkāds džeks fuckinprofesors beidzot ir nosaucis lietas īstajos vārdos, ceļot Delfu statistiku. Bet, protams, neviens nepadomās par to, kas tieši tur ir rakstīts. Pilns ar visādiem cipariem, procentiem un gadskaitļiem, kas tam visam liek izskatīties akadēmiski, zinātniski un tāpēc ticami. Tikai idiotiem ticami. Vnk pavērojiet, kā viss tiek kategorizēts, kāds etnocentrisms, kādi nejauši atslēgas vārdi - bēgļi = islāma džihāds (pie tam gan arābi, gan musulmaņi); bēgļi = bezdarbnieki; bēgļi = teroristi; bēgļi = noziedznieki, Francija un Vācija = Eiropa. Bet, kāpēc, piemēram, nav paskaidrots, kas tās par vakancēm Vācijā, kur bēgļi speciāli nestrādā? Retorisks jautājums. Vai arī, kas tie par noziegumiem, ko bēgļi Vācijā veic? Arī retorisks jautājums. Vai rakstā ir paskaidrots, kas ir domās ar bēgli un par kuru gadu bēgļiem tieši ir runa? Vai rakstā ir paskaidrots, kāda, piemēram, ir bijusi Francijas politika, padarot par nelegālajiem bēgļiem pēc iespējas vairāk cilvēku? Ar šo es nesaku, ka bēgļi ir labāki cilvēki par pārējiem, bet, kamēr šādi uzskati, kā pausts rakstā, būs populāri, tikmēr bēgļus pie Eiropas gala nevarēs vainot, jo bedri mēs paši būsim izrakuši. Bļaģ!

2.10.15 17:59 - Kčing!

Esmu sasniegusi zināmu paškontroles un mērķtiecīguma līmeni. Beidzot nokārtoju teorijas eksāmenu CSDD. Ja pirmajā autoskolā es jutos dziļi aizskarta par vispasaules negodīgumu, jo nenokārtoju ar pirmo reizi eksāmenu autoskolā un pēc tam vnk nebija laika un iedvesmas mēģināt vēlreiz, tad otrajā autoskolā es vnk gāju, bet neko nemācījos, nu, braukt tikai. Ātrāk vajadzēja sākt trešo autoskolu, jo tad pēkšņi viss kļuva skaidrs, nebija jāiemācās no galvas. Jebkurā gadījumā solis tuvāk vēl vienam ļoti dārgam valstij piederošam dokumentam, kas ļauj piedalīties vēl vienā kopējā vājprātā. Kamēr mani ar velo neviens nelaida pāri pie Mūkusalas apļa, apcerīgi varēju pavērot, cik dīvainus lēmumus cilvēki mēdz pieņemt, un pažēloties par savu stingro instruktoru. No viens puses es saprotu viņa misijas apziņu saražot labus autovadītājus, bet no otras puses es neticu, ka jebkurš labais autovadītājs ar laiku nekļūst par agresīvo un nepareizo autovadītāju. Kas bija fun, ka eksāmena rezultātu savā monitorā varēja ieraudzīt tikai pēc tam, kad visi to bija pabeiguši. Zombējām vienu hipsteri ar lielu dekoltē sievu sitamajā kreklā, kurš izkrita ar 5 kļūdām, lol.

1.10.15 21:35 - FB

Apmācīju draudzeni, kā lietot Facebook. Neizturēja un piereģistrējās. Pats šaušalīgākais bija tas, ka viņa jau tur bija. Visādi drauģeļi satagojuši un pieminējuši. Briesmīgi. Kaut es spētu nelietot Facebook. Kā es lietošanu attaisnoju - savādāk es nezinātu, kur, kas, kad notiek. Tā patiešām ir?

29.9.15 23:15 - Instruments.

Domāju, ka man jāpamēģina iemācīties spēlēt kokli. Ilgojos pēc tādām piepildītākām darbībām, nevis tikai nest galvu un uzsūkt jau kko gatavu patērēšanai.

29.9.15 21:55 - Aronija.

Viena neticama un ironiska diena. Biju uz superīgāko darba interviju - tādu, kur, nevis tevi drāž pēc kkādiem personāla atlases standartiem, velkot līdzi ar pirkstu tavam CV, kad pēc tam tu esi spiests visu dzīvi pārdomāt, bet gan, kur cilvēkus interesē tavas domas par lietu. Biju uz Sedlenieka papļāpāšanu starp gadsimta balles kleitām. Ļoti gaumīgi šī elites spozme tika izārdīta pa vīlītēm, pilnīgi šķērmi sametās starp tām kleitām. Biju uz darbnīcu centrā, kur vāh nez kāpēc atkal nācās spriest par kkādām vecām modernisma idejām un no varas pozīcijām paķiķināt par "ikdienas dzīvi" un mākslas potenciālu saistībā ar tām. Ļoti iedomīgi, ko, lai saka. Tgd jūs visu zināt. Bet, ņemot vērā aspektu x un pēdējos notikumus tikumības un sociālās reklāmas plakāta jomā - Latvija kļūst par biedējošu vietu, drīz vairs nevarēs ar sevi rileitot.

27.9.15 22:24 - Kaķu hronikas.

Ja Rūtiņa ir diezgan cimperlīgs kaķītis, bet tik un tā ļoti mīļš, tad Ņolivers gan ir wild beast. Rūtiņa neprot nokārtoties ārā, viņa to dara tikai kastē, savukārt Ņolivers šodien apkakāja nīstamo kaimiņu nelegāli izbūvēto šķūņa terasi. Malacis.

25.9.15 19:47 - Labi.

Brīvdiena, tas ir, slimošana nāk par labu - apgriezu matus un klausos jauno Sexwitch. Nākamās 12+ miega stundas ir manas.

23.9.15 09:56 - Piespiedu apstāšanās.

Beidzot normāli saslimu. Laiks visām iekšējām lietiņām, laiks attīrīt maņas un ieraudzīt savu augstāko es. Mierā.

20.9.15 13:37

Sabojāju cūku pupas ar dārgo majonēzi.

20.9.15 04:32

Nekā nav, pat miega.
Powered by Sviesta Ciba