wensdy

Jaunākais

22.2.17 12:34 - Tāda diena

Kurš mani grib iepriecināt, lai kaut nedaudz stimulētu mana prieka rezerves?
Visi tikai grib pastāstīt, cik viņiem sūdīgi.
Bet come on, kāds man ar to sakars?

20.2.17 13:00 - Māsiņas

Pāršķirstot LMA karnevāla bildes, jāsecina, ka neatkarīgi no tēmas tur vienmēr būs meitene medicīnas māsiņas tērpā. Visu cieņu par garlaicīgāko uzdrīkstēšanos. Es vēl saprstu, ja tā būtu mūķene ar seksīgu apakšveļu, bet, nē, kkādas padomju laiku māsiņas ar sarkanu krustu pierē.

19.2.17 23:59 - Dzīves ideāli

Dažreiz pār mani līst neizskaidrojams pateicības vilnis, kura laikā es domāju, ka man nekad dzīvē nav bijis pa īstam sūdīgi. Lai gan es atceros reizes, kad domāju, ka viss ir tik sūdīgi, ka vnk nav vērts. Pēdējā laikā gan to ir aizstājis dzīves kā ceļa koncepts. Pilnīgs bezsakars taču! Un man vienmēr ir licies, ka ceļa galā būs kaut kas lielisks :D

15.2.17 02:39 - Tāds darbs

Šodien darbā zvana žurnāliste un saka, ka viņai rīt no rīta pl.7.40 vajag tiešraidi par to un to. Ok, bet vai viņa zina, kāpēc tas vispār notiek tur, kur tas notiek? Nezina. Kad es paskaidroju, viņa pa telefonu secina, ka fui, to gan viņa no rīta nerādīs un paliek pie sava. Karoč konteksts viņu neinteresē. Ļoti labi. Rīt no rīta iepazīsimies un tad gan viņu sāks interesēt :) Jo man par to, ka es tur tik agri no rīta būšu neviens nemaksā, tāpēc plāns ir izspiest visu, ko es vēlos. Vispār brīnos, ka viņa par lietām ir uzzinājusi, bet varbūt viņai vienkārši liek un viss.

14.2.17 15:29 - Herman is a rat

Valentīndienas ir lieliskas ar to, ka man nekad nav bijis tas slogs (vai attiecīgās attiecības) tās svinēt. Vēl tās ir lieliskas ar to, ka, piemēram, savā FB skrollējamajā listē es varu detektēt draudziņus ar līdzīgu vieglumu, kuri ir sašērojuši sarkastiskus un ļoti mīļus jokus par to mīlestību. Kvalitatīvi plakāti, karikatūras, īsfilmiņas, nu, jūs jau zināt. Kčing!

13.2.17 21:04 - Reakcionisms

Manā kabinetā ir jauns kolēģis. Viņš jau vairākas reizes ir pateicis: "Es kā vīrietis." Neko vairāk nepaskaidrojot, it kā man tas būtu kaut kas saprotams, ko viņš ar to domā. Es pie sevis klusībā domāju: "Stulbais pediņ, aizver muti." Abi labi :(((

12.2.17 20:31 - Sportī

Šodien baseinā pirmo reizi ar mani kāds runāja. Tas bija drukns vīrietis ar tetovējumu manā celiņā. Viņš ierosināja peldēt katram pa savu pusi, nevis uz riņķi un apjautājās vai esmu profesionāle. Protams, ka neesmu. Kamēr es elsu, kūļājos un šļakstījos, viņš pa savu pusi peldēja lēnām un plūstoši kā tāds kuģis. Nu, labi, ronis. Un mani ļoti apbēdināja jaunie reklāmas plakāti, kas bija piekabināti zem tramplīniem. Faking Baltikovo olas! Nestāstiet man par savām nelaimēm.

10.2.17 21:54 - Pieredze

Kad nav pieredze, dažreiz liekas, ka viss ir rožaini vai ka viss ir sūds, bet tik un tā pastāv lielāka iespēja izdarīt kaut ko neiedomājamu, kad nav pieredze.

8.2.17 22:25 - Dienas anatomijas deva

Biju baseinā, nopeldēju ierastos 30 garumus. Kaut kā grūti tikt tālāk. Ūdens palīdz vislabāk. Biju uz "Melno spermu". Protams, kādam pēc izrādes sākuma sāka zvanīt telefons. Tikko e-pastā saņēmu suņa sirdi. Plānoju, kurā brīdī apgriezt nagus.

7.2.17 22:34 - Spriedzīte

Visu dienu biju mājās, jo nevaru iztaisnoties. Šo neplānoto brīvdienu cita starpā izmantoju, lai iepazītos ar Eiropas vīzijas vēstneša pretendentiem. Protams, mans favorīts nav Lielā Brūnā Linda Leed, lai gan, ja būtu cits priekšnesums, varētu pat būt lieliski, vai nūģīgie postropoetnoblājazz Franco Franco, bet gan modīgie Crime Sea, kas gan dara nedaudz nostaļģisku, atceroties iepriekšējo Mntha, jo tas bija vēl daudz foršāk. Redz, Eiropas vīzija ir lieliska platforma, lai paceptos, uzpūtīgi sēžot krēslā ar sāpošu muguru (Raffaello kasti jau izēdu). Šīgada hostotājai Jamalai izrādās ir video ar ļoti baudāmu horeogrāfiju. Galvenais dzīvē ir baudīt.

4.2.17 11:48 - Vadi

Iedomājaties pasauli bez vadiem.

2.2.17 23:05 - Pusdienas

Vispār vakar biju pusdienās "Trusī" ar bijušo kolēģi. Gardi pamielojāmies ar ķirbjiem un spriedām par fizisko antropoloģiju (aizvakar Vēstures muzejā par to bija episka lekcija). Pašās beigās ieradās ļoti neglīts vīrietis ar tekstu: "So girls you should be leaving." Uz ko es atbildēju, ka tikai after you. Lieta izrādās grozās ap tiem diviem vienīgajiem mīkstajiem krēsliem pirmā stāva zālē. Tie ir viņa iemīļotākie. Ierosināju sastādīt grafiku, bet mana bijusī kolēģe ierosināja vienkārši pievienot trešo mīksto krēslu. Uz ko tas brits atbildēja, ka ok, bet tad viņa krēsls būs zelta. Šķīrāmies ar good day. Bijusī kolēģe noteica, ka viņai ļoti patīk briti, bet es nenoturējos un ļauni ieminējos par dažiem fiziskās antropoloģijas aspektiem šajā sakarā.

2.2.17 23:02 - Spēks

Katru reizi, kad atnāku mājās tāda mentāli izpumpējusies un nogurusi no komunikācijas ar cilvēkiem, man, pirmkārt, liekas, ka agrāk man bija vairāk spēka un, otrkārt, ka man pietrūkst fizisks treniņš. Spītīgi turpinu neievērot šo kolerāciju.

1.2.17 14:35 - Neciba

Kam, lai pasūdzas?
Powered by Sviesta Ciba