wensdy

Jaunākais

26.4.15 22:25 - Kaķa profils.

Es biju dzirdējusi par tādām lietām kā mājdzīvnieku dzimšanas dienas, kad viņus satērpj kleitās un uzvalkos, sasprauž bantes un rīko ballīti ar īstām dzīvnieku barības kūkām. Runa ir par kaķiem un tiem mazajiem šunelīšiem. Es zinu tādu lietu arī kā zīmolu mājdzīvnieku profilus sociālajos tīklos. Bet jaunums man ir kaķu, kuriem ir satraumēta, t.i., daļēji vai gandrīz aizšūta acs, profili sociālajos tīklos. Šovakar vien FB atradu piecus. Piemēram, kaķis Kiborgs. Tie ir no ielas nākušie izdzīvotāji.

25.4.15 23:13 - Kaķu vakariņas.

Es tagad gribētu būt viena no tām molekuliņām, kura caurvij visu un reģenerējas un kuru izdomāja digitālais Džonija Depa selfaware intelekts "Transcendencē". Vienkārši izšķīst gabaliņos un būt viss reizē. Jo es negribu domāt par sevi kā par neveiksminieci (kgan man nav citu ideju, kā varētu interpretēt esošos faktus), bet, lai šo inerci novirzītu, ir kkā jāpārveido esošā forma. Bet pagaidām es vēl jutīšos, līdz iemigšu, cerams, uz daudz stundām, lai nav jādomā par lietām un jāvēlas lietas. Kaut kad, kad man būs citas prioritātes dzīvē, es iemācīšos meditēt. Tas atrisinātu ego problēmiņas un attiecīgi attiecību problēmas, un nekas mani nespētu tā sāpināt. Izklausās forši, jo līdz tam laikam es droši vien būtu nežēlīgi pamatīgi problematizējusi savu esmi. Un, ak, jā, tad arī nevajadzētu tur ilgoties pēc cilvēkiem, izdomātajiem cilvēkiem utml. Tā kā es kādreiz noteikti varētu būt tā molekuliņa, es varētu tikt klāt arī pie Rūtiņas un Olivera smadzenēm, kas ir ļoti svarīgi, jo kaķīšiem nekad nav tādu problēmu kā man. Viņi vnm ir tādi priecīgi un ieinteresēti, un pašpietiekami. Un mīksti, es ļoti gribētu to ķermenisko pieredzi, kad tu viss esi pūkains un mīksts. Arlabunakti, I`m embracing it all. Nē, bet transcending, mur. Serotonīn, lūdzu, nāc mājās. Es nezinu, īsti šim visam nav laika, tāpēc noteiktas lietas uz laiku, līdz būs laiks, vnk jāizslēdz. Čiks.

Šovakar ir Rūtiņas kārta. Lūk, kā tas ir redzams, Rūtiņa ir ļoti mazs kaķītis, bet doties ļoti skaists, apņēmīgs, diez gan spītīgs, bet mīļa draudzenīte jau kādus 5/6 gadus (tas jāiečeko pasē vispār, kh). Karoč, viņa uzradās tajā lieliskajā dzīves brīdī, kad es sāku studēt un dzīvot atsevišķi no vecākiem. Tā kā viņa ir vienīgā, kas par mani zina tiešām visu :) Bučas Rūtiņai.

25.4.15 13:39 - Mūsdienu morāles jūtas.

Humanitarian reason by Fassin D.
Diez gan nelaikā nāk viņa superīgā biezā grāmata, jo tā ir lielisks iemesls pazust no visām ikdienas trivialitātēm, piemēram, rakstīt bd, pagadavot normālu maltīti, satikties ar citiem human beings utt.

24.4.15 19:01 - Vakariņas.

Ko lai ēd? Bet varbūt iedzert?

23.4.15 23:47

Mans zināmais potenciāls it kā sarūk, bet atklājas nezināmais. Tā es par to domāju.

23.4.15 11:44 - Velonedienas.

Bļāviens, velobraucēji, kāpēc jūs braucat pa ietvi, ja blakus ir veloceliņš, un kāpēc jūs braucat pa veloceliņu pretēji virzienam, un kāpēc jūs apdzenat un uzreiz deguna priekšā bremzējat, jo, kurš to būtu domājis, priekšā ir gājēji?! Tas ir tik stulbi.

22.4.15 20:03

Jāpārtrauc lietot sociālie tīkli.

21.4.15 23:37 - Olivers.

Reku, Olivers. Atradu vienu pavecu Olivera bildi ar viņam raksturīgo purna izteiksmi (hehe :) ). Šovakar ir pilnīga kaķu romantika, tāpēc manā dienasgrāmatā jāieliek vēl daudz kas par kaķiem, jo man patīk kaķi, īpaši jau manējie. Kādu Rūtiņas bildi es iepostēšu kādā no nākamajiem postiem. Un arī, kuram gan interesēju es, vai ne.

21.4.15 22:32 - Neturpinājums.

Bija jauka diena un tgd es vnk transkribelēju interviju, un paralēlajā frekvencē domāju, ka gribu mirt, jo, bļē, i did my very best, bet nebūs. Nekas nav noticis, nekas nenotiks un vnk ir jāsamierinās un jāgūst bauda no tā, ka, lai vai cik nepateicīga es nebūtu, viss plūst pareizajā virzienā, jo nepareiza virziena nav. Man vnk ir jābeidz kavēties. Un arī domāt, ka es gribu mirt. Visas problēmas var atrisināt arī bez nomiršanas, tikai nedaudz vajag sevi disciplinēt. Vai arī var vnk samīļot savus mīļos kaķus un iet gulēt, jo visas problēmas var atrisināt arī rītdien, ja vēl vispār kāda būs palikusi. Man vnk tik ļoti negausīgi gribējās, nemaz nepadomājot vai man to vispār vajag. Neko man nevajag, es pati visu varu. Teica sasalusī Ilze.

21.4.15 12:25 - Evolūcija.

Yes, yes, mans trešais gudrības zobiņš šobrīd izplēš sev vietu. Mazais sāpju jaukumiņš.

19.4.15 15:20 - Pēc beigām.

Godam pārdzīvoju, nē, bet piedzīvoju savas ex deju grupas lielo, skaisto koncertu. Tas patiešām bija baudāmi būt koncertā ne uz skatuves, jo es tā arī laikam nekad neesmu novērtējusi to, cik tas skaisti izskatās un kāds liels spēks tam visam apakšā, lai gan citi man to, protams, teica, bet jūs jau zināt to stāstu par nebūšanu pietiekami labam. Neapraudājos un pēc tam nekādā veidā neapreibinājos, nu, vai neapēdu litru saldējuma, piemēram.

17.4.15 13:12

Piespiedu sevi.

15.4.15 21:30 - Lēnām.

Nekas, es jau lēnām sāku beigt pārdzīvot par to, ka stundas rit, bet man visu laiku nāk miegs, tāpēc es daudz guļu un neko tādu nedaru. Nenormāli garlaicīgi, bet, kā jau minēju, es daudz guļu. Šodien beidzot aizgāju uz aptieku pēc ķīmijas. Tas bija relatīvi liels notikums. 

14.4.15 16:08 - Nē.

Šodien ir nelāgo ziņu diena - gan spogulis, gan termometrs, gan telefons, gan epasts. Un ārā tik jauka saulīte, bļins.
Powered by Sviesta Ciba