wensdy

Jaunākais

7.10.19 16:31 - Objektificēšana

Šis ir diezgan interesants raksts, nedaudz žēl, ka izskatās, ka māmiņu forumi to nav pamanījuši :) Bet ne par to ir mani lielākie iebildumi. Nesen LR bija diskusija par problēmām žurnālistikas ētikas jomā un kā viens no aspektiem tika minēts finansējuma trūkums, kādēļ žurnālisti nevar pienācīgi visu veikt, jo visu dzen nauda un konkurence. Bet, kā tas var būt, ka žurnāliste nevar pareizi uzrakstīt muzeja nosaukumu? Kā tas var būt, ka īsti nekur nav pieminēts, ka ļoti skaistās fotogrāfijas ir no muzeja ļoti skaistās (savā ziņā, kh) ekspozīcijas? Un šis ir kārtējais piemērs, kā žurnāliste un/vai fotogrāfs ir pavilcies uz "kuriozitātēm". Nekur īsti nav paskaidrots, ko tie daudzie embriji (un citi anatomiskie preparāti, piemēram, mēle) dod rakstam, ko tie attēlo jebkādā kontekstā, kas būtu vairāk par pabrīnīšanos, pašausmināšanos, faking neviena anotācija pie bildēm. Un kāpēc muzeja darbiniece ir nofotografēta pie dzelzs plaušas? Kāds tam ir sakars ar raksta tēmu? Tāpēc, ka inčīgi izskatās, ja.

4.10.19 21:44 - What next?

Ja neskaita to vienu dzīvnieku izstādi Ķīpsalā, kas uz mani atstāja nepatīkamu iespaidu, tad pirmo reizi mākslas izstādē redzēju dzīvnieciņus, kuri strādā par eksponātiem, -zivis @kim?.

2.10.19 22:09 - Džemperkleitas

Gribēju teikt, ka manai psihei ir pienākuši grūti laiki, bet uzreiz sevi pieķēru. Tā nekad nav bijusi savādāka, pilnīgi drīzāk var patīksmināties par atstrādātajiem ciešanu mehānismiem. Vakar nopirku jaunu džemperkleitu. Apzināti, lai sajustos labāk, bet, protams, tas vienkārši bija tāds tīzerītis, lai pēc tam sajustos PATIEŠĀM ļoti slikti, jo pat kleita nevar man palīdzēt. Vai nav jauki? Nu garlaicīgi nav. Nu nav arī tā, ka tas nav nopietni, tam ir visādi uzkrājušies iemesli, jo ir aktuālas tik daudz stilīgākas lietas, piemēram, aizņemtība ar neatliekamiem pienākumiem gaišākas nākotnes vārdā. Kas tā par nākotni, neviens nezina. Un ar šo ierakstu man ir sajūta, ka nedaudz atgūstu pašcieņu :) Turpinājumā es varētu ļauties savai psihei un ar kādu neesošu sarunu biedru apspriest, cik nenormāli, pat uzbudinoši superīga ir filma Midsommar. Jānoskatās vēlreiz, bet laikam nav laika. Ne tikai tāpēc, ka smuka bilde, izsmalcināta ironija par human condition, bet arī par antropologa lauka darba izaicinājumu attēlojumu.

17.9.19 22:25 - Sekvence

Nu noskatījos "Jelgava 94" treileri Youtube. Kā nākamo piedāvāja bērnu reanimatologu Pēteri Kļavu fōrumā "Līdere". Bet nu sākotnēji es vienkārši vēlējos izvairīties no skolas teksta lasīšanas pienākuma pēc.

23.8.19 22:49 - Laiks vienatnē

Laiks vienatnē ir mans mīļākais. Šodien tā bija pastaiga gar jūru. Tas ir baseins, tā ir duša, tas ir mežs, tā ir mūzikas klausīšanās, braukšana ar velo, izstādes apmeklējums. Tomēr es bieži izmisīgi cenšos "būt kopā", pat nezinu vai es to gribu, bet cenšos. Labi ir tikai tad, kad pašam ar sevi ir labi. Es tiešām ļoti apskaudu vai drīzāk apbrīnoju šovakar to sievieti, kura brauca ar velo gar jūru, piestāja, izģērbās plika, nopeldējās, apģērbās un nesteidzīgi aizbrauca tālāk.

7.8.19 23:31 - Klačas

Šodiena bija laba diena, līdz kolēģe x vaļsirdīgi teica kolēģei y, ka viņai ir pārāk augsta kvalifikācija, lai tērētu laiku aktivitātē z, kurā mēs kopā piedalījāmies. Tad viņas abas turpināja apspriest augstās kvalifikācijas lietas jeb akadēmisko pētniecību, bet es devos prom, lai izbeigtu pārravumu labajā dienā. Kolēģei x augstās kvalifikācijas lietas ir visa dzīve un tādu pašu potenciālu viņa saskata kolēģē y. Es arī, viņa ir daudz augstākā kvalifikācijas pakāpē par x. Bet... Manuprāt, augstprātība un neadekvāta kategorizēšana tomēr diezgan pazemina kopējo cilvēka kvalifikāciju neatkarīgi no aktivitātēm. Haha, fail :)

22.7.19 21:47 - Cerības

Atgriežoties pēc kaut vai pāris dienu prombūtnes mājās, atverot ledusskapi pirmo reizi, man ir cerības, ka tur kaut kas varētu būt radies. Milzu pūkainā sēne, tumsā spīdoša piepe, kaut vai lāsteka, ledusgurķis. Bet nekad nekas tāds vēl nav piepildījies.

18.7.19 21:49 - The Barrel

Dienas uzbudinošākā horeogrāfija no Aldous.

13.7.19 22:36

Eh eh hhh hell, lūdzu, kad iestāsies miers.

11.7.19 23:39

Atklāju, ka vārīti puķkāposti labi garšo kopā ar zemesriekstu sviestu. Kā arī to, ka baseina ūdens padara jutīgus zobus. Plus pēc ilgiem laikiem ziedoju asinis.

10.7.19 23:49 - Vai

Vai man tikai tā liekas, ka daudzi lieto recepšu medikamentus, lai uzlabotu smadzeņu funkciju? Kopā ar visādiem nomierinošiem līdzekļiem, miegazālēm, lai varētu atslēgties no smadzenēm.

3.7.19 21:52 - Ielu dzīves

Manas šīsdienas mīļākās diskusijas Facebook ir, protams, centrs MARTA pret Ghetto Games un gulošs cilvēks lapu kaudzē Kokles ielā. Jekaterina grupā "Labi dzīvot Āgenskalnā" jautā vai varbūt kāds kaut ko zina par šo cilvēku, varbūt viņš zaudējis atmiņu? Varbūt. Par pirmo raudāt gribas, par otra no smiekliem var nomirt. Ideāls sižets. Vai cilvēks lapu kaudzē ir zaudējis atmiņu? Varbūt viņš ir vienīgais cilvēks, kuram vēl ir cilvēka atmiņa saglabājusies.

1.7.19 23:49 - Priekpilna socializēšanās

Šonakt ilgojos pēc priekpilnas socializēšanās. Es to iztēlojos tā, ka nevar nojaust katra dalībnieka ikdienas situāciju (pārstrādāšanos, stresu, dzīvošanu no smieklīga atalgojuma, regulāru apreibinošu vielu lietošanu). Viena lieta, ka ok tā tiešām ir, otra lieta, ka ok, kāpēc es to vispār kaut kā atsevišķi pieminu kā traucēkli priekpilni socializēties. Pagaidām šādu eskeipu rodu pastaigās ar suņiem. Viņi nekad nesūdzas un nenorāda, tāpat arī neliek to darīt man. Bet nu tomēr viņi nav cilvēki, tur ir zināma kopsakarība, lai gan mani ļoti interesē starpsugu komunikācija. Vispār pie šī ieraksta nonācu, noskatoties video ar to, kā pasaulslavenā cūka Estere dzimšanas dienā ēd saldējumu. Lai gan, ja godīgi atceros, kad pēdējoreiz par priekpilnu socializēšanos domāju iepriekš, tas bija jāņos, kad cilvēki savā starpā viens ar un par otru sarunājās vismaz tik pat daudz, ja ne mazāk, kā par un ap daudzajiem klātesošajiem suņiem.

1.7.19 09:14 - Viltīgās iespējas

Kad tiek dota iespēja paspēt izpildīt neizpildītos mājasdarbus, bet es nevaru paspēt, plus jau sen biju samierinājusies ar nulli. Diezgan nomācoši, nē, bet ļoti nomācoši.
Powered by Sviesta Ciba