wensdy

Jaunākais

21.7.17 11:49 - Hobijs

Kādreiz man bija izteikts nodalījums starp hobijiem (kas ar laiku draudēja kļūt amatierprofesionāli) un pārējām lietām, ko daru. Bet šobrīd viss vairāk vai mazāk atduras pret interesēm saistībā ar darbu. Tas, protams, ir lielisks darbs, bet man pietrūkst hobija! Tāpēc es jau kādu laiku aptaujāju draugus un paziņas vai viņiem ir hobiji. Iedomājaties - nav! Sāku apsvērt, ka hobijs laikam ir kaut kas vecmodīgs vai arī tikai bagātiem ļaudīm piemītošs. Jā, man patīk atrasties dabā, rušināties pa dārzu, taisīt ēst, kādreiz aiziet uz baseinu, bet tie nav īsti hobiji, tā ir parasta dzīve, hehe :)

20.7.17 13:16 - Augstāk par dibenu

Man ir bail no žurnālistiem, jo tad ir nepieciešama domas skaidrība. Un normāli jāizskatās. Sasodīts...

19.7.17 17:24 - Kaķu hronikas

Olivers ir atveseļojies pēc pēdējās kaujas ar demoniem, kuras laikā stilīgākais iegūtais ievainojums bija no vietas izsists ilknis. Šobrīd ilknis ir nokniebts un apvīlēts, lai matainais bruņinieks var baroties un aizvērt muti. Gaidām, kad beidzot man būs atvaļinājums un varēsim doties uz laukiem.

19.7.17 12:13 - Aizdomīga vizītkarte

Pēdējās dienās vispār nevaru trāpīt ar apģērbu - vakar atkal pārsalu, šodien svīstu. Bet! Tad, kad es uz ielas ieraugu kādu krekliņā ar uzrakstu "Latvietis / Latviete", ar mani viss atkal ir labi, neatkarīgi no temperatūras.

29.6.17 22:27 - Šodiena

Šodien kolēģis darbā izteicās, ka viņam ir ļoti interesants dzīvesstāsts, bet, ka šodien mēs esam pārāk apauguši ar birokrātiju. Un viss, tālāk neko nepaskaidroja. Vispār mūsu kolektīvā ļoti spilgti iezīmējas divas frontes - tie, kuru atrod jēgu spējā perfekti izpildīt noteikumus un vēl izdomāt noteikumus par to, ka jāievēro noteikumi, un tie, kuri ir priecīgi manipulēt, apiet un pārinterpretēt noteikumus attiecīgi pēc situācijas un garstāvokļa. Ne vieni, ne otri nespēj būt līderi, abiem darbā ir diezgan daudz garīgu ciešanu.

29.6.17 22:08 - Dienas padoms

"Galvenais, jūties īpaša (pūķīša simbols)." 

28.6.17 18:12 - Kaķu hronikas

Olivers ir apēdis putniņu. Slēdzot durvis vaļā, jau dzirdu kā Olivers auro. Domāju, kas tad tu mazajam losim noticis. Nekas. Uz paklāja bija putna galva, viena kāja un kaut kādas mazas rozā iekšiņas. Visu pārējo laikam Olivers ir apēdis. Nu, nezinu... Viņš ārā kļūst ar viens cietāks, t.i., muskuļaināks un ar īsāku kažoku.

21.6.17 21:24 - Velo

Pūšos vienā virzienā ar pilsētas putekļiem.

13.6.17 23:30 - Sātans

Ironiskā kārtā nākamā izstāde, kas ir Veselības ministrijas pasūtījums Medicīnas vēstures muzejam, būs par reproduktīvo veselību. Tas tā... Kontekstā par Žmijevska "Neredzamo zonu" plakāta aizlieguma argumentiem un "delfu komentētājiem". Kādas idejas - kā noformēt izstādes plakātu? :)

10.6.17 20:42 - Sociālā āda

Vakar, starpcitu, bija nelaimīgo bikšu diena. Tātad man bija melnās auduma bikses ar tādu kā pārloku priekšā (nē, tās nav ulmaņbikses), kas ir tik mīkstas un ērtas velobraukšanai un tajā pašā laikā pietiekami zolīdas. Darbā par tām saņēmu komplimentus, tiesa, no kolēģiem (viens vīrietis un viena sieviete) ar līdzīgu gaumi. Bet tad vakar manas bikses tika nosauktas par banānenēm, zīmuļbiksēm, neseksīgām un neatbilstošām, lai ar mani kopā ietu uz publisku pasākumu (divi vīrieši). Galvenokārt tāpēc, ka sieviete šādās biksēs izskatās neseksīgi. Veselu etnogrāfiju varētu piefiksēt, ne. Kādus priekšstatus par dzimti, dzimumu, seksīgumu publiskos pasākumos un visu pārējo manas bikses spēj atklāt.

10.6.17 20:34 - Fīlings pazudis

Jaunais Čē ir briesmīgs. Kā tāds novecojis striptīza bārs. Pie tam bez striptīza. Terrible. Kaut kas ļoti līdzīgs ir noticis arī ar Trusi. Viņiem bija viens dizainers?

6.6.17 22:58

Kad es šādi saslimstu ar kaut ko neizskaidrojamu, mani mēdz pārņemt paniskas aizdomas, ka kaut kas notiek pilnīgi nepareizi. Piemēram, tas, ka man visādiem cilvēkiem atkārtoti jāskaidro viens un tas pats, kas tikai audzē viņu pārliecību, bet man tas izsūc visus spēkus. Tāpēc es vienkārši turpināšu "kārtot māju" - mest ārā drēbes, man jau ir trīs lielie maisi.

29.5.17 22:18 - Can`t beat the beat

Paldies "Tvinpīkai". Biju piemirsusi par nenormāli seksīgo Chrysta Bell.

15.5.17 21:04 - Projektveidīgi

Ideāliste manī nav mirusi. Nepatīk, kad uzrodas mākslinieks apsēsts ar savu ideju, nespējot paskaidrot, kā tas kaut ko līdz citiem uz pasaules, un ar projekta iesniegšanas termiņu rītdien, un ar esemeskām pēc darbalaika, kas satur trīs izsaukumszīmes pēc "sveika, Ilze". Lai gan es varu atļauties tā iedomīgi spriest tikai tādēļ, ka man jau ir citi projekti, pateicoties citiem cilvēkiem. Tāpēc es šovakar ieniršu kaut kādā kopējā radošajā potenciālā.
Powered by Sviesta Ciba