wensdy

Jaunākais

1.5.16 00:08

Arī gaišums nenāk viens :]

30.4.16 19:58 - Estētika

Pilsēta būtu briesmīga vieta, ja mašīnu vietā visiem būtu tie rēcošie moči. Plurkš, plurkš, grrrrraaaaahr.

27.4.16 22:51

Vēl tikai piezīmēšu, ka šodien pēc ilgiem laikiem sajutu, cik ļoti trūkst soc antro draivs dzīvītē. Hell yeah A pētījums par laulībām.

27.4.16 22:47 - Iezīmes

Kāpēc es tik ļoti nogurstu? Jo samazinājusies mana ego telpa. Līdz ar to arī iekšējais mieriņš. Ārējos avotus vēl vai arī vairs neprotu (lasīt neticu). Pilnīgi gribas iedegt sveci. Lielu sveci. Un paklusēt (lasīt atlūzt).

24.4.16 15:23 - Labi

Šosezon pirmos ponijus redzēju Mārupē - viens kafijas brūns, otrs gaiši brūns ar baltu. Abi tādi drukni, piezemēti, gariem matiem. Tas neko citu, kā vien to, ka viss būs labi nemaz nevar nozīmēt.

Beidzot izlasīju grāmatu, šķiet, pēc miljons gadiem. Ikstenas "Mātes pienu". Ļoti depresīvi, negribu turpināt domāt par savu māti. Mitago mežs mani jau gaida.

22.4.16 00:05 - Vairāk

Cream

21.4.16 22:07 - Uzticamas lietas

Back to kaķi, grāmatas un savas pankūkas.
Vēl pāris h jāiztur līdz baseinam.

20.4.16 11:22 - Tīkli

Viļņveidīgi pienāk tādi laiki, kad man ļoti nepatīk, ka kāds zina, kas ir wensdy.
Teiksim, vai "dzīvē" cilvēks foršs, ja man nepatīk viņa sociālie tīkli un otrādāk? Gribētos, lai tas ir retorisks jautājums.
Vakar mums ar mammu bija saruna par precēšanos kā neuzticības izteikšanu. Viena no retajām lietām, ko es tagad zinu par viņu manā vecumā. Otra lieta ir tā, ka viņa bija ļoti skaista.

17.4.16 19:27 - Atbrīvojošs izsīkums

Otrā diena tuvojas beigām. Lauku darbi mani ir nokausējuši. Vienkārši nevar apstāties, nebeidzamas iespējas kaut ko uzlabot ("uzlabot"). Man viss patīk, te visam ir sava iedaba, sava faktūra, telpa bez sajūtamām robežām, laiks ir tik lēns un neko jaunu nevar izdomāt, nemaz nevajag. Labs līdzsvars darbadienām un nevajadzīgai pārāk daudz runāšanai. Tikai jāuztrenē izturība, iespītēšanās īpaši nepalīdz. Miedziņ, vēl nenāc.

16.4.16 20:30 - Eternime

Tiešām, dzīvošanai daudz svarīgāka ir spēja aizmirst, nevis atcerēties, jo tā ļauj rīkoties laikā.

14.4.16 22:38 - Gleznas

Satiku "Spriedzē" Valtu. Nospriedām, ka muzejam vajadzēja parūpēties par nomierinošu tēju. Man vislabāk patika tā autora darbi, kura vārdu nepiefiksēju (pie bedres instalācijas). Savukārt tā tur autora darbu apraksts A4 lp. apjomā - nepieklājīgi. Kāpēc gan es varētu gribēt lasīt tik daudz par kāda ķēpājumiem, ups, gleznām. Pietiek ar gadu un tehiku.

13.4.16 15:51 - Neizbēgt.

Esmu no tiem neciešamajiem cilvēkiem, kuri mēdz ilgoties pēc tā, kas viņiem nav. Šoreiz tā ir ierastā kārtība. Nē, bet savs drošais krātiņš. Hm, bet es parasti eju ceļus, kur ir garantija nobrāzt ceļus. Viss jaunais kā tādai žagatai. Tāpat jau viss ir pārejošs.

7.4.16 13:56 - Bailes

Nē, nopietni, no smiekliem apraudājos. Mazā draudzenīte precas un ballītē lūdz iztikt bez "pimpīšiem, lateksa kleitiņām, playboy zaķīšiem utml. "prieciņiem"". Hm, laikam neesmu pietiekami pazīstama ar pārējo ballīti.

6.4.16 14:40 - Vienmēr

Dienas tagad liekas tik īsas un naktis tik garas, ka beidzot var sākt atbrīvoties no visādām neirozēm. Mugura jātur taisna tik un tā. Vienmēr.
Powered by Sviesta Ciba