wensdy

Jaunākais

25.4.19 22:26 - Parunāt

Interesanti ir piefiksēt tēmas, par kurām savā burbulī nav ar ko parunāt. Bet, ņemot vērā, cik tagad vispār ļoti maz sanāk vienkārši sarunāties ar cilvēkiem, šie varbūt nav pārāk objektīvi dati.

17.4.19 21:24 - Ziedo

Tā nemaz nebūtu peļama ideja katedrāles paliekās izveidod muzeju. Nevis kaut ko neesošu uztaisīt no jauna. Vispār šis ir mega ellīgs piemērs, kam cilvēki ir gatavi ziedot. OMG :( Kāpēc neziedo ugunsdrošības un dzēsības sistēmu uzlabošanai? Kāpēc neziedod izglītībai.

14.4.19 21:59 - Islande

and  Europe`s heart impale

13.4.19 18:00 - Sarkanais

Kad pie sarkanā, gaidot zaļo, gandrīz sākas stresa lēkme, ka es zaudēju laiku, laikam ir jāpaņem brīvs un jāatgūst spēja izdomāt, ko darīt, kad "nekas nav jādara". Nožēlojami nedaudz. Olivers mans skolotājs, piemēram, jāpasēž uz galda, jāpaklausās mūzika un jāpavēro istabas augu ēnas uz sienas, kur karājas grafiķu kalendārs un atstutēts netīrs cukura - malkas maiss.

12.4.19 20:40 - P

Ah, nē, cerēju uz Orbītu vai Korovinu. Bet uzvarēja ģimene. Draudzene izteica provokatīvu domu - vai mākslinieces, kuras ir mākslinieku sievas, būtu varējušas tikt līdz P bez māksliniekiem vīriem.

8.4.19 20:07 - So sorry

Es satiku cilvēku, kurš ir skulptors, dzejnieks, performators. Labākās skulptūras no viņa agrīnā perioda, beidzot mākslas skolu, ir saglabājušās tikai bildēs. Viena no skulptūrām kādu laiku bija drauga dārzā, bet viņš māju pārdeva, pārvācās un tā arī šī skulptūra pazuda. Pārējās skulptūras viņš sadauzīja. Vēl citas salija lietū un vairs nebija glābjamas. Dzeja un poēmas uz papīra bija izmētātas viņa studijā. Kad notika pārvākšanās uz citu pilsētu, papīri tika apkopoti vienā melnā somā. Somu aizmirsa vecajās mājās un tā tika izmesta miskastē. Pēcāk viņš dzeju un poēmas rakstīja datorā, bet arī tur tās ir grūti atrast. Dažām nav nosaukuma, citām nosaukumu viņš nevar atcerēties, dažreiz viņš nesaprot, kurā mapē failu ir saglabājis. Viņam lielākoties citu dzeja nepatīk un savu viņš neapkopo un neizdod, jo bail atklāt, ka arī viņš pats ir slikts dzejnieks. Viņam ir lielisks melnais humors. Skatoties kaut kādu priekšnesumu, kuru diriģēja Nelsons un izdziedāja Opolais kopā ar citu operdziedātāju, ar kuru priekšnesuma laikā kaislīgi saskūpstījās, mēs gardi izsmējāmies par Nelsona un Opolais šķirto laulību.

7.4.19 23:40 - Uzskati

Es satiku cilvēku, kurš uzskata, ka mākslas vide ir daudz auglīgāka un godīgāka pret indivīdu salīdzinājumā ar biznesa vidi, kur ir stress un tēlošana, melošana sev. Kā arī šis cilvēks uzskata, ka pēc milimetriem starp acīm un ausīm, zobu uzkalniņiem var pateikt, kurai rasei, tautai tu piederi.

7.4.19 23:11 - Ballīte

Jūtu savā sistēmā ieplūstam ļaunumu. Jāpiedalās vecmeitu ballītes organizēšanā. Pagaidām visi grib darīt pilnīgi banālu sūdu - viņai patīk vīns = degustēsim vīnu; viņai patīk kino = būsim kā Getsbijā; viņas pirmā dzīvesvieta Rīgā bija kojas = aiziesim uz kojām un tur būs uzdevums. Man pilnībā nav sarpotami priekšstati par šo pasākumu. Kāpēc tāds vispār pastāv? Jesus, why. Viņa ir pārstrādājusies un viņa pēdējā laikā biežāk slimo = viņai vajag atņemt visu, kas viņu pie tā ir novedis, un pliku atstāt kādā maģiskā rituālā meža vidū, kur viņu pārņems mītiskā mīlestība (plašākā nozīmē par heterosex) un pilnīga fiziska atbrīvotība, siltums, un par kuru neviens nevarēs būt pārliecināts, kā tas notika. Esmu gatava pārģērbties par briedi, cilvēki ir tik stulbi.

31.3.19 18:46 - Pavasaris

Visas cerības visās jomās ir uz Lieldienu nedēļu. Tad es maģiskā kārtā nejutīšos no visa nogurusi un pilnīgi visu izarīšu. Interesanti, kā būtu, ja nebūtu Lieldienu nedēļa? Es visu tagad izdarītu.

30.3.19 10:53 - Pašsaprotamais

Iepriekš tā īpaši nebiju domājusi, kāpēc es dzīvoju tur, kur dzīvoju, un vai gadījumā citur nebūtu labāk.

28.3.19 23:04 - Rēķināšanās

Šodien biju tāda muļķe, ka publiskā diskusijā pateicu patiesību ne caur puķēm, kas tika ierakstīts diktafonā un vēlāk tiks transkribēts un publicēts mājaslapā. Tagad es domāju, ka to vajadzēja teikt caur puķēm. Jo, kā mēs zinām, tā ir liela māksla uzturēt labas attiecības ar visiem, t.sk., augstākiem, bet tajā pašā laikā izbīdīt sev vēlamo, tādējādi uzlabojot arī kopējo sistēmu. Vienkārši pirmo reizi nākas saskarties ar rēķināšanos ar to, ka viss ir pierakstīts. Un arī vienkārši atkal ir uzkrājies milzīgs wtf apmērs, kāpēc gribas bliezt un daudz nedomāt par mākslām.

26.3.19 22:06

Mīlas Dēle

25.3.19 21:44 - Tik jauki.

Cik jauki ir aprunāties ar cilvēkiem, kuri nav tik stresaini, kā es. Kad tiešām ir tādi apstākļi sarunai, kad tā ir konkrētā brīža galvenā un vienīgā aktivitāte manā prātā. Cik jauki ir peldēt vienā celiņā ar sievieti, kura ir divreiz lielāka (nevis resnāka) par mani un kura prot peldēt kā liela un ļoti mierīga zivs. Es centos viņu atdarināt.

20.3.19 18:06 - Aborts

Darba kabinetā ir uzvirmojusi neliela krīze. Nereti skolotājiem, vedot bērnus uz muzeju, ir dīvaini priekšstati - viņi aizliedz fotografēt, aizliedz sarunāties, aizliedz pieskarties vitrīnu stikliem, sadala grupiņas pa dzimumiem utml. Slimi, ne? Nesen mums piezvanīja skolotāja un lūdza 11. klasei novadīt nodarbību ar galveno mērķi "iebiedēt meitenes netaisīt abortu", lai mēs parādām tos āķus. Es atteicos kaut ko tādu darīt, otram kolēģim ar to nebija nekādu problēmu. Tā sākās krīze, kuras laikā mēs noskaidrojām viens otra priekšstatus par vīrieša un sievietes lomām. Kopš tā brīži mēs vienkārši esam pieklājīgi viens pret otru, lai varētu uzturēties vienā kabinetā. Nemaz nerunājot par to, kā muzejs sevi pozicionē un kā to muzeju uztver citi.
Powered by Sviesta Ciba