wakemeup's Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 12 most recent journal entries recorded in wakemeup's LiveJournal:

  Tuesday, May 8th, 2018
  9:46 pm
  Eurovision.
  Šovakar laižam gaisā eurovision pirmo pusfinālu.
  Sunday, May 6th, 2018
  11:54 pm
  Purva takas...
  “Džeinas Eiras stāsts izstāstīts”.
  “Ko šodien sēsi, To rītdien pļausi”.

  Šodien izstaigātas purva takas...Skaisti.!
  Friday, May 4th, 2018
  7:49 pm
  Vēlēšanās - realitāte?
  A Million Voices... :)
  Man kā Dogikam plāni mainās pa stundām...
  3:16 pm
  Dogiks.
  Mājās nosēdēt laikam ilgàk par 4dienām nav iespējams. Dodos pie draugiem ballēties.
  Šodien no divām dažādām sievietēm sańēmu jautājumu vai Es neesmu vēl precējies... Domāju, ka ilgi būšu vecpuisis, līdz momentam kad Latvijā atlaus viendzimuma laulības. ;D
  Thursday, May 3rd, 2018
  11:43 pm
  Atveļinājums.
  Atveļinājums izgriež pogas. Aprīlī biju atveļinājumā divpadsmit dienas = 400euro. Maijā esmu atveļinājumā desmit dienas = 115eur. Matemātika? Loģika? Grāmatvedība?
  30min saruna ar grāmatvedi, bet skaidrība nekāda. Atbilde vienkārša - mums pirmais um ceturtais Maijs ir svētki. Pffff... Likums viens un taisnība katram sava.
  Jūnijā - četrpadsmit atveļinājuma dienas, Jūlijà vēl desmit. Neesmu sen bijis atveļinājumā. Izmantoju ko varu un vasaru Esmu gatavs baudīt Šogad pa pilnai programmai!
  Wednesday, May 2nd, 2018
  1:50 pm
  Kartupeļu talka?
  Visiem radiniekiem stāstu ka vecāki devušies ceļojumā uz Grieķiju. Sazvanos ar vecākiem apjautājos kāds laiks Grieķijā? Izrādās, ka viņi Spānijā. Redz kāds Es dēls. Kā saka - “Pūt un palaid!”.
  Šodien stādam agros kartupeļus, jau uz Jāņiem ēdīsim jaunos kartupeļus... ;)
  Ārā laiks ir fantastisks.
  Tuesday, May 1st, 2018
  11:37 pm
  Kaimiņiene...
  Man IG seko simtiem cilvēku.
  Ieliec foto ar pēdējo “mēslu” daudzi spiedīs like.
  Kaimiņiene ar kuru iepazīšanās portālā iepazinos uzraksta - “mēsls”.
  Labi, ka viņa tikai vienīgi ir bijusi sekssa partnere.
  Pēdējo reizi kad tikāmies iekodu viņai lūpā,roku izmežģīju un iespēru pa kāju...
  No tā vakara valdīja klusums, bet šodien paziņo “mēsls”. ;p
  11:18 pm
  Lauku dzīve.
  Pirmā atveļinājuma diena.
  Šodiena izpildīta ar 90% atdevi.
  Pasākumi aizvadīti godam.

  Es zinu, ka agri vai vēlu atgriezīšos laukos. Man tā pilsētas burzma galīgi neiet pie sirds... Šeit ir pavisam savādāk miers un klusums... ;) Priekā!
  Monday, April 30th, 2018
  7:17 am
  brīvdiena - darba diena?
  Privātajā uzņēmumā nepastāv svētku dienas un brīvdienas kā mirstīgajiem. Stavot pieturā gaidot autobusu atjēdzies ka viss kursē šodien pēc brīvdienu grafika. Tā nu sevi mēģini izklaidēt sauļojoties un klausoties vecās labās LV dziesmas.(Esmu LV dziesmu patriots). Paralēli saņem pāris kolēģu zvanus ar tekstu - “kavēšu, jo autobusi kursē pēc brīvdienu grafika”. Es jau noklusēju, ka arī tāds pats neuzmanīgs dunduks kā pārējie. Tā nu atliek cerēt, ka neviens nepamanīs manu šī rīta stundas kavēšanos.
  7:05 am
  Pārbaudītās vērtības!
  Pārbaudītās vērtības dzīvē ir labākās, nekā meklējot ko jaunu un nezināmu.
  Sunday, April 29th, 2018
  5:55 pm
  Tālāk...
  Laikam jau tāda ir cilvēka daba...pačīkst...pačīkst un dodas tālāk. Vakardien pusnaktī izlēmu aiziet uz klubu. Skaisti izdejojos un fantastiskas sajūtas. Plkst: 6:00 izziet no kluba un ierasties darbā skurbušā reibumā. No rīta uznāca lūziens, apsargs maigi uzsitot pa plecu pamodināja. Bet kopumā Diena produktīvi aizvadīta. Mums ir jādodas tur kur mūs gaida, un tur Es arī dodos un došos... ;)
  Saturday, April 28th, 2018
  9:49 pm
  Starp Jums...
  HEYĀĀĀĀĀĀĀĀ!!!!!
  Desmit gadus atpakaļ rakstīju dienasgrāmatu.
  Ir pienācis laiks savas domas,sajūtas izlikt šeit. Nedaudz par mani. 2010.gadā strauji uzplauka mana dzīve,augstskola,darbs,izklaides,pirmā mīlestība atnāca. Pirmo mīlestību saukšu par Janu. Ar Janu kopā nodzīvoju skaistus piecus gadus. Kopā nomainījām vairākas dzīves vietas. Jana - skaistākais kas manā dzīvē ir bijis. Viss bija skaisti līdz brīdim kad saskāros ar savām atkarībām un iestājās rutīna mūsu attiecībās. Gāja jau visādi. Kā katram no mums. Šķīrāmies - glābjams nekas vairs nebija. Pilnīgi nekas. Tā nu Es jau vairāk kā divus gadus dzīvoju viens - Te starp Jums. Uzskatu ka dzīvoju - nevis eksistēju. Vai nav bijušas vēlme pēc citām attiecībām? Protams, ka ir. 2017.gadā 22.jūnijā satiku Artu. Iemīlēju viņu no pirmā acu skatienu. Man 23.gadi bija Artai 29.gadi. Jā, vecākas sievietes mani vienmēr ir piesaistījušas, jo ar viņām ir par ko parunāties (inteliģences līmenis). Arta mani četru mēnešu garumā veda neaizmirstamā ceļojumā līdz brīdim kad atdūros atkal pret savām atkarībām. To vakaru kad Arta man piezvanīja un paziņoja, ka nevēlas par mani ne zināt,redzēt... Es pusgadu nespēju "normāli" dzīvot. Biju nelaimes čupiņa. Visur kur gāju atcerējos viņu. Es Artu vajāju, atrados viņai tuvumā katru dienu 8/7. Pirms mēneša uzrakstīja nu jau viņas tagadējais draugs un paziņoja,lai lieku viņai mieru - Es sapratu, ka dzīve turpinās un ir jādzīvo tālāk. Es nespēju vairs ilgāk turēt visu to sevī, tāpēc rakstu šeit.

  Mans porfolio - Esmu izjaucis vienu ģimeni, salauzis sirdis vairākām meitenēm, novedis vienu līdz "Ģintermuižai" (2008.gadā), un lieku vēl cerēt pāris meitenēm. Jā, droši variet mest ar akmeņiem, bet jēgas no tā nebūs.

  2018.gada sākumā teikšu "augstāks spēks" lika man apstāties nokļuvu slimnīcā - atklāja iedzimtu slimību. Šī slimība katru dienu mani pavada ar domām, ka nezinu cik ilgi vēl būs atlicis. Bet tas viss ir pateicoties manam izklaidīgajam dzīves veidam un atkarībām jau astoņu gadu garumā. Vakardien mana dzīve kardināli mainījās, biju pie kārtējās sievietes, iedzērām (Es nedrīkstu alkoholu lietot), viņa izdzēra 3vodkas kokteiļus un aizmiga. Veselu stundu viņu modināju, lai vienkārši izlaiž mani ārā no dzīvokļa, un viņas frāza - "Iziesi pa šīm durvīm nekad neatgriezīsies". Tā nu Es izgāju, bija nakts - 10km ar kājām gar upes malu,dzelzceļa sliedēm, šosejas malu pārdomu nakts. Biju dusmīgs uz visu pasauli. Izdzēsu whatsapp, facebook karoče visus sociālos tīklus. Bet nu jau whatsapp atjaunoju, jo tā ir neatņemama dzīves sastāvdaļa, bet facebook gala deleted termiņš ir 11.maijs. Redzēs vai būs vajadzība facebook atjaunot. Man facebook 600 "friend" bet patiesība Esmu ļoti vientuļš cilvēks... Pēdējā nedēļā ar mani nu jau ir pārtraukuši trīs cilvēki. Tikko saņēmu ziņu whatsapp -"Mums komunikācija jāpārtrauc" (Tas cilvēks ir saistīts ar Artu.). Arta iepazīstināja ar viņas draugu, mums izveidojās komunikācija nu vairs jau nē. Nu redz kāds mērglis Es Esmu. Viss iet uz grunti. Vārdi kā akmeņi. Vai Es nākšu kādreiz pie prāta? Es meloju saviem tuvajiem,visiem apkārtējiem, ka man viss ir labi un skaisti bet tā tas nav. Es aizveru tik durvis saviem draugiem, paziņām, tuvajiem... Bet jaunas durvis nevaru vaļā, jo viņiem nevaru uzticēties... Bail uzticēties... Mans darbs, uzņēmums kurā strādāju jau divi gadi - labākā darba vieta "Manā pasaulē"... Es nāku uz darbu kad vēlos un eju no darba kad vēlos. Darbs ir mani kas tur. Kolēģi fantastiski. Kolēģi ir jautājuši kur Es smeļos enerģiju, ka visu laiku Esmu tik pozitīvs. Man nav bijušas sliktās dienas "mēnešreizes" bet tas atsaucas mājās - kad Esmu viens. Tāpēc pēc iespējas vairāk cenšos būt cilvēkos, jo Esmu sabiedrisks, komunikabls, jautrs... Kā saka ESMU sūdos līdz "ausīm", bet sevi mīlu. Bet citiem neesmu vairs gatavs sniegt mīlestību. Būtu cilvēks kas mani savāktu un pateiktu būs labi, Kopā mēs spējam. Nav vairs tādu cilvēku uz pasaules. Es neprasu par daudz. Vai tomēr prasu? Šis murgs ko rakstu ir prātam neaptverams, izklausos pēc egoista un patmīļa. Jā tā arī laikam ir. Pēdējā nedēļa Esmu dzirdējis par sevi - Egoists, patmīlis, divkosis, liekulis, manipulators. Laikam tā jau ir - patiesību nevienam nepatīk dzirdēt. Vēl divas dienas jānostrādā un došos pelnītā atpūtā - atvaļinājumā. Būšu kādu laiku ārpus Rīgas, cerams ka spēšu sevi sakārtot savas domas uz pāris mēnešiem. Es vēlos savu dzīvi mainīt, bet nav atbalsta un spēka. JĀ! Esmu jauns un kļuvis par alkoholiķi, man garšo alkohols un viens dzeru arī šovakar vīnu. Tāds nu pirmais negatīvais iespaids par mani! Es centīšos. - . MĒĢINĀŠU kaut ko lietas labā darīt.
  P.S. UZ drīzu sadzirdēšanos.
  Drukas kļūdas un komati mani neuztrauc, galvenais ka pats varēšu pēc pāris gadiem lasot šo sviesta cibu izsmieties kāds Esmu melis un liekulis bijis jaunībā...!!!

  Current Music: https://www.youtube.com/watch?v=V6rubHyoUzQ
About Sviesta Ciba