vvv's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Tuesday, March 2nd, 2021
  az
  10:33p
  šodien bija tik daudz saules kā vasaras vidū, sūnas jau pavisam siltas, gulēju mežā, gulēju pie mežsarga mājām, pļava, kur mūs vizināja, jau pamežā, gulēju un dziedāju, bet bišu vairs nav, zveraboji arī krīt, un es netieku galā. pārāk daudz robežu. ne okeānu, ne jūru neaizsniegt.
  vakardiena
  7:05p
  Kaut kā šodien piezagās bezcerība, ņemot vērā to, ka tūlīt būs riņķī gads, kopš šis sākas un to, ko par aprīļa beigu prognozēm, saka SPKC. Un mana situācija ir tiešām laba
  methodrone
  2:59p
  Service.
  It's kind of a good feeling when your ego is diminishing. It makes you see that it wasn't real in the first place. That the prison wasn't real and you could have walked out anytime you wanted, if you wanted, if you knew. How much of it is satan how much of it is you?
  pajautaa
  [ nrk ]
  1:46p
  Varbūt kāds ir gatavs pārdod Bikibuki sērijas grāmatiņas? Meklēju nr. 3, 6, 38, 39, 42, 43, 46, 49, 50, 52, 53, 55, 57, 60-63, 70, 71, 78, 79, 80, 83, 94, 99 (Ja nepajautāšu, neuzzināšu; bet nespriediet par mani pēc šīs vienas vēlmes kolekcionēt)
  bovuaarinja 11:37a
  Es domāju par visiem. Kurš padomās par mani?
  Monday, March 1st, 2021
  methodrone
  11:24p
  Ejam prom papinj.
  I don't know why this triggers me so much, lol. Maybe it's my snake sense. Es jau pilniigi izteelojos jaunaako Crown seeriju, kur nabaga Elizabete kaarteejo huinju meegjina ielociit savaa psihee taa lai viss integreetos un asimileetos, so she can keep calm and carry on, for the duty.

  "They were sick of the dreadfully intrusive British press, sick of the constraints of royal life, sick of being criticised, and desperate for a new life in America that would free them from their terrible lives. Above all, they wanted PRIVACY. But it turns out that being left alone is the very last thing Meghan and Harry wanted. Barely a week has gone by without some new announcement from the couple - from their lucrative Spotify podcast and Netflix documentary deals, to endless Zoom interviews and chats, a newspaper op-ed written by Meghan revealing she'd had a miscarriage, and then news of a new baby accompanied by intimate pictures of them lying under the tree of love. Harry decided to prove his lust for privacy by giving an interview about his private life on top of an open-top bus in Hollywood to his mate James Corden. Harry's bus confessional was just the hors d'oeuvres for the main 8-course meal this Sunday when the pair of them sit down with chat queen Oprah Winfrey for a mega prime time CBS interview that's apparently so juicy it's had to be extended from 90 minutes to two hours."
  lilja_brik
  9:36p
  taro kārtis visvairāk līdzinās sapņiem.

  arī sapņos ir iešifrēti vēstījumi no "patiesā es", kurš joprojām ir kontaktā ar kaut kādu realitātes kompasu, pat ja dienas prāts sevi ir maldinājis. arī pārdomājot sapni, pavelkot aiz diedziņa, var izšķetināt kaut kādas domāšanai nepieejamas patiesības par sevi. protams, svarīgākā informācija ir sajūtā, ko sapnis rada, nevis randomā sasviestie personāži un dekorācijas, kuri to izspēlē. es kaut kā joprojām nekonektēju ar visiem simboliem un skaidrojumiem un domāt par Junga arhetipiem man šķiet pārlieka nopūlēšanās, tāpat arī taro kāršu simboli un bildes man šķiet pilnīgi nenozīmīgas.
  punkts
  8:05p
  latvijā ir tikai 3 hēlija hotspoti
  methodrone
  4:10p
  Saklausījos par Ravī skandālu.

  Atjautu, ka baznīca ir tāda pati kāda visa pārējā cilvēku pasaule. Baznīca nav drošības saliņa, kur patverties no vilkiem, vilki ir un būs visur. Pat tā ir, ka jo baltaks jērs jo melnāks vilks tam apakšā. Viss, viss, viss, ko ir veidojuši cilvēki ir kļūdu caurstrāvots un mokās. Cilveks cilvēku neizglābs bez Dieva klātbūtnes.

  Cilvēkiem nav kur patverties uz Zemes, kā tikai Jēzus teiktajā, un vienam otra dvēseles skaidrībā.

  Nav jau brīnums, cik pretīgi cilvēkiem ir pret baznīcu.. vieta, kam jābūt vissvētākajai un drošākajai, topot par vilku midzeni, raisa vēl nepielūdzamāki, neglābjamāki riebeklīgu kontrastu. Nevienam plakstiņš nenorāustās par vilkiem valdībā vai korporācijās, bet baznīcā.. tie ir baismīgi velni.

  Vispatiesākā mācībā, ko es dzīvē būšu iemācījusies, ir vienmēr paturēt pratā, ka nav uz Zemes neviena cilvēka, kas ir nevainojami sirdskaidrs, tātad arī neviena kopa, istitūcija vai iniciatīva.

  Vai dzīvot visu apšaubot? Kā cilvēkam attīstīt tik nekļūdīgu moralo kompasu, kas pasargātu? Bet gan jau ka Dieva savādā spēle ir arī briesmas un šausmas, kurās savus dimantiņus Viņš pulē.
  az
  4:30p
  izgāju savus mežus, saules pilnus, satiku pirmo taureni saules krāsā, ilgi sēdēju saulē un tad šūpojos saulei pretī. oglēs cepti kartupeļi, saulaini un kūpoši. nevajag muižas un pilis, pietiek ar sauli un mājām.
  methodrone
  9:02a
  Omg, I cannot deal with Meghan and Harry. Viņi ir tik megamasīvi sisiji. Kā cilvēki var būt tik clueless par to, kas ir crownlife. Protams, ka tā ir loma, kas sūrīgi jāspēlē, upuris kas pašaizliedzīgi jānes. Kroņa dzīve nav priecīga un bezrūpīga esības idille ar daudz foršām mantām, bet gan drīzāk, kā tās gleznas uz kurām cilvēki skatās un apbrīnā nopūšas, bet paši gleznas tēli ir sastinguši un izslāpuši, un tādas pašas ir visas viņu mantas. Atliek tikai mazliet palūrēt The Crown, lai saprastu, ka viņi visi ir labi apģērbušies kalpi, buržujīgi cietumnieki, kas sāpīgi kavē laiku līdz nākamajai sāls maisu stibīšanai.

  Es nezinu, uz ko tās meitenes un puiši, kas ieprecas kronī, domā ka parakstās vai neparakstās. Un tas ir tik neglīti un patētiski, ka viņi vienkārši nevar aiziet prom with no hard feelings, bet gan spļaudoties un gaudojot ar aizkautām acīm un neremdināmu aizvainojumu.

  Viena dzīves patiesība ir visaptveroša.. ja cilvēks ir nožēlojams, viņš būs nožēlojams visur, bet ja cilvēkam ir patiesa esības apziņa, tad viņš izdzīvos dzīvi neskarts.
  az
  10:01a
  vakar iegāju ūdenī tumsā, sirds pamodās. silta un laimīga. šorīt jau agri saule pamodināja, skrēju vēl acīm ciet basām kājām mājās.
  Sunday, February 28th, 2021
  punkts
  11:58p
  Ar savām problēmām jobanajām nodzerieties
  punkts
  11:53p
  Es viņam dirsā smērēšu degošus kartupeļus.
  indulgence
  11:35a
  šī diena vēsturē, jeb evolūvijas pagrieziens
  Pirms sazincikmiljoniem gadu, akurāt 28. februārī notika kas neparedzēts. Proti, kāda amfībija, kas jau pusstundu blāvu skatienu bija klausījies sievas stāstā, cik daudz pelna viņas draudzeņu vīri, piepeši piecēlās un klusējot devās ārā no siltajiem piekrastes sēkļa vilnīšiem uz sauszemi, pa ceļam nomesdams sen apnikušās pleznas.
  - Neuzdrošinies aiziet, kad es ar tevi runāju! - iespiedzās laulene.
  - Tē-tē-tē-tē… - iebubinājās bērnu varza, kas vēl nemācēja runāt.
  - Phe, evolūcijas strupceļš dodas strupceļā. - nobubināja tēvs.
  - Ak, viņš vienmēr ir bijis mūsu ģimenes melnais ikrs! - saķēra galvu māte, - Lūk, manai draudzenei… - tālāk gan jau sekoja stāsts, kurš no mātes draudzeņu bērniem ko dara daudz labāk un veiksmīgāk par viņas atvasi, taču mūsu varonis tajā vairs neklausījās)
  - Ceļš uz Fudzi kalnu sākas ar pirmo soli, - pie sevis izlēmīgi sprieda mūsu amfībija, - bet jūs varat te nosprāgt krīta nogulumos. Paliks vien nospiedumi kaļķakmenī…
  Saturday, February 27th, 2021
  az
  6:58p
  tie, kas brauc uz pili pēdējā brīdī, guļ jaunlaulāto numuriņā un sēž uz jumta rietošā saulē. un vispār, somebody must be very loved, jo viss sanāca daudz labāk, kā parasti sanāk. pat ja parasti ir bijis vislabāk.
  pajautaa
  [ requiem ]
  6:53p
  varbūt kādam ir pie rokas Rilkes "Stundu grāmata" latviski un var izpalīdzēt nofočējot I,2 un I, 4 tekstus?
  heda
  12:49p
  Vēlreiz gaiši par būtisko
  "JAUNĀ RĪGAS TEĀTRA SEPTIŅI ĒTISKIE UZVEDĪBAS NOTEIKUMI DARBINIEKIEM UN SKATĪTĀJIEM.
  1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem.
  2. Mūsu teātris un politkorektums nav savienojami.
  Jo teātra uzmanības objekts ir cilvēka pētniecība visās viņa izpausmēs. Ja mēs pieļausim parādīties tikai glītajai un kārtīgajai cilvēka dabas pusei, mēs nekad neuzzināsim itin neko par cilvēka noslēpumiem un bezdibeņiem, - kas ir tieši tas, kas mūs šai darbā un dzīvē interesē. Jo pārējais - ir vienkārši garlaicīgi un nav arī patiesība.
  Ja teātrī ienāk politkorektums, tad teātris ir jāslēdz ciet un mums visiem ir jāiet mājās.
  3. Mūsu teātrī ir atļauts jokot par visu un bez jebkādiem ierobežojumiem..
  Ir atļauts stāstīt aizskarošas anekdotes bez jebkādiem ierobežojumiem.
  Ja cilvēks strādā teātrī vai nāk uz teātri kā skatītājs - viņam ir jāmācas pašam tikt galā ar situāciju, kurā kāds viņu ir vārdiski aizskāris vai aizvainojis viņa jūtas. Jo tā ir tikai viņa paša uztveres problēma un ne savādāk. Tas pieder pie dzīves un tas ir normāli - dzīvot starp citiem cilvēkiem, kuri neesi tu.
  Ja cilvēks ar šo netiek galā un ir pārāk vārīgs - ļoti rekomendējam izvairīties no teātra apmeklējuma.
  4. Mūsu teātrī ir atļauts flirtēt un uzsākt romānus gan starp aktieriem, gan starp skatītājiem, gan visas citās kombinācijās.
  5. Mūsu teātrī ir atļauts strādāt cilvēkiem ar visdažādākajiem politiskajiem uzskatiem. Jo dažādāki - jo labāk un interesantāk.
  6. Mūsu teātrī ir atļauts ne tikai neslēpt un nekaunēties, bet arī nebaidīties runāt un atklāti strīdēties par saviem politiskajem uzskatiem.
  7. Mūsu teātrī katram ir atļauts ticēt, ka viņa uzskati ir paši pareizākie.
  Lai Dievs jums stāv klāt.
  Alvis Hermanis, JRT mākslinieciskais vadītājs."

  https://www.facebook.com/alvis.hermanis.9/posts/1126436717797980

  Current Music: Mēs ar tevi dzērām tēju Nedomājām mēs par vēju
  heda
  10:02a
  Gaiši par būtisko

  Keišs
  Friday, February 26th, 2021
  dzelve
  7:40p
  pirmā virtuālā izstādes atklāšana - done. vinčiks gan pagaidām caur tīklu vēl nepārraidās. simulakru dzīve.
  lilja_brik
  12:22p
  tomēr neesmu sakārtojusi privāto dzīvi, bet pu-erh makes me very horny
  vvv 12:51a
  Bonnie Tyler
  Once upon a time I was falling in love
  Now I'm only falling apart
  Nothing I can do
  Total eclipse of the heart
  Thursday, February 25th, 2021
  methodrone
  2:39p
  Kāpēc vienmēr it tā, ka rīta stundai ir zelts mutē, bet līdz ko pulkstenis sāk rāpot pāri diviem, tā knapi vispār pietiek dvašas, lai nostātos kājās.
  Un tieši stundai no kādiem 10.00-11.30 ir zelts, mutē. Lai cik agri celtos, viņu nevar īsti atrast pirms tiem desmitiem, un knapi ieraudzīt no divpadsmitiem uz priekšu.
  Kā strukturēt dienu tā, lai ja zelts ir zudis, tad var vēl atrast kādu sudrabiņu, safīriņu, kaut varu vai bronzu?
  ebeh
  1:26p
  Vairs nav 16, uz manām perfektajām kājām ir celulīts, nevis tikai tad, kad saspiežu, bet arī vienkārši sēžot nedaudz saspiestā pozā vai guļot ar salocītām kājām nokarājas, nekad neesmu savu ķermeni uzskatījusi par ideālu bet reāli nebiju rēķinājusies ka šāda 'problēma' sevi pieteiks. Es lasīju, ka celulītu nevar dabūt nost, tikai novērst attīstību, ka tas vispār ir iekaisums kaut kāda veida :o, un galvenais cēlonis esot pusfabrikātu un cukura patēriņš, tā kā ēdiet sabalansētu diētu, bērni!
  punkts
  1:10p
  Pundurtapetes
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba