vvv's Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 20 most recent journal entries recorded in vvv's LiveJournal:

  [ << Previous 20 ]
  Friday, September 25th, 2020
  7:00 pm
  2 km un 34 sabraukti zalkši. Tā vēl nav redzēts.
  Friday, August 21st, 2020
  11:17 am
  man ir piemetusies kaut kāda vēl nezināma kaite, bet par laimi neesmu viena un par mani rūpējas mans mīļums.
  vakar bija ļoti jocīgi lielveikalā
  tagad liekas, ka gribu būt saulītē un esmu savā pasaulē kautkādā, viss pārējais ir tepat bet arī slīd garām
  Thursday, August 13th, 2020
  8:43 pm
  varbūt mums būs kaķēns!
  8:42 pm
  Gribu mājās, esmu pārdozējusi radus.
  Monday, July 20th, 2020
  6:28 pm
  nu nevis māku, bet vienkārši jau kādu laiku daru. jo vispār pēdējo gadu sajūta tāda, ka peldu ķīselī... nekur nevirzos pārāk. es neko vairs nesaprotu.
  6:26 pm
  tagad atkal parādās jauni mākslas piedāvājumi. varbūt tomēr nav vērts tērēt laiku uz tām prog mācībām un vnk vajag intensīvāk strādāt pie tā, ko jau māku???
  karoč, dilemma
  Sunday, July 19th, 2020
  10:58 am
  pamazām cenšos saņemt dzīvi savās rokās - tagad vedīs mēbeles. jāatrod dzīvokļa kompānija. daudz arī darba paredzēts - tāda, kur jāizbrauc uz laukiem. nav aizvainojums vairāk, nav īpaši nožēlas par izpostītiem plāniem. Atkopjos. Sākusies kaut kāda pārprogrammēšanās. gribu būt mierā, pieņemt to, kā ir un dziedēt sevi.
  Monday, July 13th, 2020
  10:18 pm
  Atradu risinājumu - jakačā nūģisms.
  10:42 am
  Ieēdu arbūzu. Tad pēc 15 min klepoju un spļauj salvetē. Skatos - fak, es tak klepoju asinis!!! Nu tas pa traku. Pēc dažām min pieleca, ka arbūzs.
  Sunday, July 12th, 2020
  11:49 pm
  vispār nafig šitās emocijas - ļoti nomierinoši ir strādāt un mācīties programmēt nevis tur kaut ko marinēties
  vajag sevi pasaudzēt
  šodien uzrakstīju īsu programmiņu izmantojot "if" un vēl šo to. jūtos kruta, kauko sāku saprast pamazām.
  8:06 pm
  Īsti nekas negaršo, tomēr uztaisīju garšīgus spageti (automātiski tādā daudzumā, lai ir diviem). klepus, kas bij piemeties vēl ir diezgan stiprs. Klāt nāca arī piena sēne, kurai arī patīk stresiņš. Es turos pretī šim bezceram, vajadzētu lai atgrieztos dzīves prieks taču vel ir tikai uzplaiksnījumos. Esmu pazaudejusi kauko no sevis. Tas ir nepareizi viss ļoti kā notiek. Tu jau neesi slikts cilvēks, dienu pirms aizbēgi man pasūtīji vienradžu pidžamu internetā un stāstīji cik ļoti mani mīli. Es negribu būt depresīva sēne un kaut kāda raudosa muļķe braukšu uz laukiem biki atslēgties. Nevis te domāt kā tu tur veipo un nekā neēd. Es vispār gribu atslēgtu ies no šī un gan jau pamazām. tomēr tā slimība ir visus plānus mums izbojājuši. Visus sapņus kaut gan bij skaidrs ka tie muļķīgi bet priekš manis tie bij īsti. Un ezers ir ļoti skaists un jāmeklē kaimiņi tagad. Mamma saldē ķiršus. Tas ir Čehovs. Nav vērts. Es gribu atgriezties pie sevis tā lai esmu spēcīgāka par šo un lai arī nezūd liesma. Vajag veselīgāk dzīvot
  Friday, July 10th, 2020
  6:13 pm
  There's also a special null literal that can be used as a value for any reference type. null may be assigned to any variable, except variables of primitive types. There's little you can do with a null value beyond testing for its presence. Therefore, null is often used in programs as a marker to indicate that some object is unavailable.
  Thursday, July 9th, 2020
  5:04 pm
  tā vietā, lai visādi kopā čubinātos un nosist laiku jaukos dzīves niekos, mācīšos programmēt. ir ok.
  12:21 pm
  cik gan jauki varētu cept pankūkas, iet peldēties, vnk luņot... ja šitas viss wtf nebūtu atkal sācies?
  12:17 pm
  paranoiķim ir tā, ka jebkādi loģiskie argumenti, kas ir pretrunā ar sabūvēto paranojas puzli, tiek uzskatīti par meliem vai arī vispār netiek uzklausīti (man nevajag redzēt Tavu telefonu, es tāpat jau labāk ziņu!!!). Vienīgais, kamī viņš vispār klausīsies ir dajebkas, kas varētu apstiprināt to paranoju. Man atkal nepatīk melot, tamdēļ palieku vainīgā lomā.
  11:53 am
  man žēl, ka viņš izvēlās tupēt savā baiļu alā nevis tiekties pretī kaut kam labākam dzīvē. varbūt arī viņš pats to nemaz neizvēlās. viņa vietā to izvēlās kāds cits. Tas, kas valda pār to prātu, mēģinot to puisi novājināt cik nu var.
  Ko varu darīt es? Saglabāt mieru, rūpēties par sevi, pievērsties praktiskiem jautājumiem un projektiem, pabaudīt atvaļinājumu, jauki pret sevi izturēties. Es neesmu vainīga, ka tā ir, un mani uzskata par kaut kādu krāpjošu negodīgu cilvēku. Es esmu tīri forša, man jāļauj sev necepties par lietām, ko nespēju ietekmēt.
  11:43 am
  visādas lietas, ko bija paredzēts darīt kopā varu darīt arī viena un tīri labi justies ar to. Nav nekāds pasaules gals.
  Dīlot ar otra cilvēka paranoju un konstantām aizdomām par krāpšanu, kas balstās vienīgi tajā, ka viņš ZIN (balstoties hvz ko), kā arī salīdzināšanu ar iepriekšējo draudzeni, ir slikti manam pašnovērtējumam.
  Tie labie brīži jau ir brīnišķīgi un zinu, ka mīlestība ir abpusēja. Bet ja neredz, kāds cilvēks es esmu, un visur saredz kaut kādas pret sevi vērstas manipulācijas, tur es nekā nevaru darīt. Ja baidās tik tālu, ka aizmirst par mani īsto un manām vajadzībām, ja tās ir pretrunā ar baiļu radītiem tēliem.
  Thursday, July 2nd, 2020
  6:31 am
  Atradām dzīvokli ļoti skaistā vietā un jauku tādu, ļoti gribējām uzsākt kopdzīvi. Bijām priecīgi. Aizbraucām ceļojumā. Beidzās ar scēnu. Atteicu dzīvokli. Sagajām atkal kopā. Viņš dabūja dzīvokli atpakaļ. Parakstījām līgumu (bijam priecīgi un iedvesmoti) un tad tās pašas dienas norietā viņš saprot, visu nakti neguļot un generejot idejas, ka kopā ar mani nav labi, viss jāizbeidz un plāni jāatceļ, ievāksies viens pats un baudīs savu brīnišķo dzīvi.
  Vai tās ir bailes?
  6:29 am
  Dīkstāve
  Es ieeju Tevī un man vairs nestāv. This is the end.
  Monday, June 29th, 2020
  10:50 pm
  Šodien pārliecinājos par nepielūdzamo fikcija varu (dzīvē varbūt pat vairāk kā mākslā) - pēkšņi rodoties apziņā tā spēj likt sev noticēt tik dziļi, ka jebkāda vajadzība pēc fakta izplēn. Fikcija sniedz komfortu apziņai, maigi izplešot savus taustekļus un aijājot šūpuļdziesmas.
[ << Previous 20 ]
About Sviesta Ciba