Vika Eksta

Recent Entries

You are viewing the most recent 20 entries

December 1st, 2019

10:07 pm: Mums atkal jauki iet kopā, notika daudz lēnas un interesantas lietas. No sirds ieraudājos, skatoties romantisko komēdiju par zombija un human survivor Mīlas stāstu (filmās raudu reti). Zombiji atgādināja buto pulciņu un daudz ko, ko tur darījām. Līdz ar to šovakar buto atgriezāmies pie saknēm. Dzimām un mirām. Rīt jādzimst un daudz jāstrādā.

November 20th, 2019

12:07 pm: ļoti forši strādājas ar ISSP studentiem, kad nav jāskaidro basics, bet var dot visādus interesantus uzdevumus. Es arī gribētu, lai man tādus kāds dod (bet nu jāpalīdz sev pašai)

November 14th, 2019

08:49 pm: Inspired by Eva
Vai kādreiz esmu bijusi brīvi dzīvojošā vista, kas dēj olas rušinoties pļavā, vai tomēr visu mūžu sprostā? Nē, laikam tomēr kūtī, kas ir starpposms starp pļavu un sprostu. Nav jau tik slikti.

November 4th, 2019

08:54 pm: Šodien tāda šķība diena

October 27th, 2019

11:36 pm: Сразу видно, насколько у него внутри огонь горит, а он держит себя.

October 24th, 2019

02:17 pm: Vajadziba drukāt bildītes, krāsot un pārveidot papīrus ar rokām. Rokos pa esošo. Visādi pārveidot un pieskarties un apkrasot. Galvenais darbs notiek, ja ir viena pusbriva diena, kad nav "darbs"

12:03 pm: viņas ir kļuvušas par manām rokām un acīm, ielīdušas manā galvā. mani pastūmušas ārā. tā lai es sāktu izpausties caur viņām, mazāk caur "mani"

October 16th, 2019

10:40 am: man tomēr liekas, ka tā purv balvas nominācija ir kaut kāds joks

October 14th, 2019

08:48 pm: Miera ielas pieturā man uzbruka traka baba un mēģinaja atspardit ar lietussargu...

September 27th, 2019

09:38 am: Sen jau nebija šitāda iedvesma fotografēt. Nebildeju ezeru vairāk kā gadu. Un vispār, kopš mani apzaga un nozaga analogo kameru janvārī, biju pauzē, izņemot kādus komercdarbus. Un arī ļoti aizņemta un ļoti iemīlējusies. Tiku pie kameras un tiku pie ezera un tiku miglā. Un tiku pie sajūtas, ka ir vienalga, ka mani pameta vai es kādu pametu vai vēl sazin kas. Jo mani atkal interesē tas, kas mani interesē.

September 25th, 2019

09:56 pm: krāmēju mantas pirms kārtējās pārvākšanās un uzgāju kādas sešus - piecus gadus vecas bildes ar sevi. kaut kādi jocīgi pašportreti, ko inscenēju, lai vestu "studentiem" uz cietumu kā paraugu, izskaidrojot uzdevumu.
Esmu tur tik ļoti savādāka.
Vēl apmēram tik pat veca avīze "Ezerzeme" ar rakstu par foto nodarbību, ko vadīju Krāslavā, un manu bildi.
Es biju apaļīgāka, toreiz man tas nepatika. Tagad skatoties šķiet smuki, pilnasinīgi, jo pēdējos gados kalstu ārā.
Tad pagājušā gada avīze Diena - tur virsrakstā mana maza bilde un rakstīts - māksliniece Viktorija Eksta apņēmās ticēt visam, ko viņai stāsta.
Interesanti, ņemot vērā pēdējā laika notikumus, varētu teikt, ka man dzīvei šobrīd pilnīgi pretējs aicinājums, jo sanāk neticēt vārdiem, ignorēt vārdus, nepakļauties vārdiem un spītīgi turēties pie sajūtām, kas ir aiz...

September 23rd, 2019

05:03 pm: Katru reizi, kad sastopos ar tuvinieku nāvi, virsbūve izplēn, izgaismojot patiesi svarīgo. Domāt par sevi un savām izvēlēm. to, kā Tev vadīt dienas. Es gribētu pavadīt dzīvi ar Tevi. Tu grimsti nebūtībā ar sevi. Bet mani pie Tevis ne sevis bez manis ar Tevi atkal sevi.

11:51 am: Каждое последующее мгновение (и ситуация) - 
никоим образом НЕ является следствием, продолжением мгновения (и ситуации) предшествующего/ей.
А представляет собой совершенно НОВОЕ творение В-евышнего, которое может принципиально отличаться от того, что существовало ранее.
Каким оно будет сотворено - в огромной степени зависит от выбора человека.

September 12th, 2019

11:23 am: Mans pirmais un pēdējais music video
Te

September 9th, 2019

11:29 am: Es gribu ticēt labajam.

September 6th, 2019

07:02 pm: Eižens Bergs ir mans lāsts

September 2nd, 2019

02:01 pm: Meklēju dzīves vietu no oktobra
Sveika ciba. Vika meklē, kur ieziemot no oktobra. 1 - 2 istabas, centrs, Lnb rajons, Teika. Ja kādam kas interesants pieejams, rakstiet ziņu!

August 28th, 2019

08:45 pm: galsunsākumsgalsunsākumsgalsunsākumsgalsunsākums
Tu cīnies.

04:18 pm: Jāmācās gaidīt, kamēr atkal pāries.

August 18th, 2019

11:43 pm: "Gala un sākuma" neparasto vērienīgumu vislabāk dienasgrāmatā komentējis pats Rainis. Krājumu veido desmit nodaļas. Ievadu Rainis nosacīti dēvē par "Atjēgšanu": "Cilvēks atjēdz, apzinās nepieciešamību meklēt savas esības jēgu." Seko septiņi "Meklēšanas" loki: pagātne, daba, mīla, darbs, sāpes, nāve, vientulība; šiem lokiem tekstā atbilst septiņas krāsas, septiņas dabas balsis, septiņi vainagi. Savā ziņā Raiņa meklējumi atsauc atmiņā Gētes Fausta pasaules izzināšanu Mefistofeļa pavadībā; atšķirība vien tā, ka Raiņa meklētājs, būdams 20. gadsimta personība, ir absolūts vientulis - un viņam savos meklējumos nākas piedzīvot vilšanos. Divas krājumu noslēdzošās nodaļas Rainis dēvē par "Atrašanu": liriskais varonis atrod "dvēsli - dzīves dziņu", "kosmosu - lielo pasauli" un abu šo elementu vienību: " [..] dvēsle sevi pielīdzina kosmosam, aug līdz bezgalībai." Taču pāri visam - absolūtās harmonijas alkas, kosmiskā dvēsele un dvēseliskais kosmoss, bezgalīgais esamības loks, ko nespēj pārraut pat nāve.

Powered by Sviesta Ciba