+/-'s journal

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 20 vecākus
> 20 jaunākus

Tuesday, April 3rd, 2007
14:08
Tur jau nav labāk

(Drop sumtin`)

11:58
Bez komenāriem

(Drop sumtin`)

Monday, April 2nd, 2007
11:01
74 artists in one picture )

(2 bombs | Drop sumtin`)

Sunday, April 1st, 2007
11:39
Bļin, tas vairs nav normāli, putekļusūcēji ir kļuvuši tik advancēti ka instrukcijas lasīšana + uzstādīšana aizņem ~30 min.

(1 bomb | Drop sumtin`)

Saturday, March 31st, 2007
18:03
Fuck, nu nedrīkst man braukt uz veikalu pirkt apavus.
Bet, on the bright side of things, man tagad ir jauns putekļusūcējs, krēsls, sega, spilvens & pāris sporta termokrekli.

(10 bombs | Drop sumtin`)

09:34
All the glory of the universe

(Drop sumtin`)

09:06
Vecums nenāk viens, vecums nāk ar to, ka jau 23:00 piektdienas vakrā cilvēks guļ kā nosists.

(8 bombs | Drop sumtin`)

Thursday, March 29th, 2007
14:32
"Uno, dos, tres, catorce. That translates as one, two, three, fourteen. That is the correct math for a band. For in art and love and rock 'n' roll, the whole had better equal much more than the sum of its parts, or else you're just rubbing two sticks together searching for fire."

- Bruce Springsteen

(Drop sumtin`)

10:41 - Tāds +/- gudrais spams :)
Ваш круг чтения:
«Зимняя сказка» У. Шекспир [ купить у «Жука» ]
«Сказки деревни Гмелинки» И. Хорр [ купить у «Жука» ]
«Мир красного солнца» К. Саймак [ купить у «Жука» ]
Как определить свежесть следа [ купить у «Жука» ]
«Убить пересмешника» Х.Ли [ купить у «Жука» ]
«Индуизм и мифы Древней Индии» Н.Р. Гусева [ купить у «Жука» ]
«Над пушкинскими текстами» С.М. Бонди [ купить у «Жука» ]
«Дрессированные сучки» В. Депант [ купить у «Жука» ]
«Дивизия СС Рейх. История второй танковой дивизии войск СС. 1939-1945 гг. В. Акунов [ купить у «Жука» ]
«Кулинарный альбом» [ купить у «Жука» ]
Пройти тест

(Drop sumtin`)

Wednesday, March 28th, 2007
12:51
Jāpērk laikam, a to aiz kā lai brauc ar to nolādēto dēli...

(12 bombs | Drop sumtin`)

Monday, March 26th, 2007
17:57
For Right or Wrong - by Burton

(Drop sumtin`)

Sunday, March 25th, 2007
04:36
A vot tas ka ir jau puspieci, nevis pusčetri, kā bija plānots, gan nav godīgi.

(3 bombs | Drop sumtin`)

00:35 - Vēlreiz par konsoļu kariem

(Drop sumtin`)

Saturday, March 24th, 2007
16:57
Microsoft Windows has no users, it has hostages.

current music: Muse - Supermassive Black Hole

(Drop sumtin`)

Friday, March 23rd, 2007
13:03 - An opinion ?
Te ir kāds, kas var man apskaidrot aptuveni kas notiek tagad ar visu to Andri/Aināru/Aivaru vs. pārējiem ?
Es parasti Latvijas ziņas nelasu, vietējo TV neskatos un avīzes nepērku, bet man ir izveidojies viens priekšstats un gribējās kādus komentārus no kompetentākiem cilvēkiem par to kas tad īsti ir kas.
So far manā skatījumā Vaira/ģen. prokuratūra/KNAB/FTKT mēģina likvidēt saeimu, kā instrumentu tam pielietojot spēka un varas metodi pret galvenajiem lietu stūmējiem - A/A/A (Ventspilnieku jau savāca, pret bārdaino jau gatavojas liecināt viņa bijušais palīgs, kuram esot uzmeties lielā un varenā locekļa sindroms un kurš grib lai visi viņu atceras kā labo kas ir gāzis tumšos spēkus, un Pašam Pirmajam Aināram valstī piedāvās palīdzēt iegāzt pārējos divus apmaiņā pret atļauju izbraukšanai no valsts), jo savādāk nākamais prezidenta vietas izpildītājs nāktu no AAA(kaut kādi anonīmie aš sanāk) aprites, un tad jau varētu viegli, dabiski un bez lielām problēmām nomainīt arī visus KNAB/prokuratūras knariņus un FTKT likvidēt kā tādu (kā atnāca - tā pazustu), bet tas jau vairs neiekļaujas to cilvēku plānos kas stāv aiz visa šī jaukā pro-amerikāniskā grupējuma (te vietā pieņēmums par Sorosa kungu, kā jau kādreiz ir izteicies Lembergs).
Un tad, protams, galvenais jautājums, a ko viņi visi ar to grib panākt ?
Ne jau finanšu darījumu kristālskaidrību, tas nu visiem ir skaidrs, jo pat Vācijā turkiem rūpnīcās maksā aplokšņu algas, bet man viedoklis ir tāds - štatu večiem šķiet ka viss bizness kas ir pie mums ir pro-krievisks, un viņiem tas nav vajadzīgs, līdz ar ko tiek nogrieztas darba iespējas (lasi - līdzekļu atmazgāšana), skandināvu bankas dejo līdzi štatu stabulei (FTKT, jo tieši viņi nāk uz bankām un norāda ko darīt, VID`ā visiem tas pie kājas, tiem galvenais lai nodokļus nomaksā) un sadarbojas visos iespējamos veidos (kontu bloķēšana un visu darījumu smalka pārbaude mūsdienās notiek ar tādiem apgriezieniem ka bankām laikam drīz nāksies ekstra darbiniekus ņemt :).
Interesanti, a kā tieši tas viss beigsies ?


Galvenais mērķis visam šitam - tiešām iegūt alternatīvu skatu/viedokli par notiekošo, tad nu lūgtum izpaužaties komentāros.

(9 bombs | Drop sumtin`)

Thursday, March 22nd, 2007
14:09 - Hello kitty !
Iegādājos kārtējo dēli ar klamburiem -


(8 bombs | Drop sumtin`)

11:30
Visiem wannabee rakstniekiem posvešajetsa

(1 bomb | Drop sumtin`)

09:54
Best online documentaries

(Drop sumtin`)

Monday, March 19th, 2007
23:40
btw, ir viens čiburators kuru sauc Mads Jonsson un kurš ir uzstādījis pasaules rekordus divās kategorijās -

1) smadzeņu trūkums organismā
2) garākais leciens ar sniegadēli (57 metri).

(Drop sumtin`)

22:43
Esmu 100 % pārliecināts ka mana miesa, gars un prāts ir dažādu vecumu.
Kā viņi visi sadzīvo, česnoje slovo nesaprotu.

current music: Madness - Michael Caine

(9 bombs | Drop sumtin`)


> 20 vecākus
> 20 jaunākus
> uz augšu
Sviesta Ciba