eiroparlamenta garderobe

Wednesday, July 23, 2014

12:36PM - konkursi un krievi

Par nelaimīgo Jauno Vilni. Es nemēģinu prezentēt to, ko es saku kā galēju patiesību, bet drīzāk piedāvāju nedaudz citādu skatpunktu.

Jaunais Vilnis pēc savas idejas ir kultūras pasākums, kurš veicina starptautisku draudzību un izceļ talantus. Jā, organizatori ir krievi un saldējuma virsotnē ir putukrējums no krievu estrādes zvaigznēm, kuri izraisa visdažādākais emocijas. Savukārt nedēļu pirms tam notiek cits starptautisku draudzību veicinošs pasākums, kurš arī ir ražots Krievijā - KVN (pie tam KVN tradīcija ir trīsreiz vecāka par JV, pats pasākums ir daudz lielāks). Jā, tas ir studentu humora konkurss, kura priekšgalā arī sēž cilvēku no krievu šovbiznesa. Līdzīgi, vai nē?
Bet par pirmo visi cepās, daudzi (tajā skaitā krievi) to neieredz un nesaprot kam tas ir vajadzīgs, jo tas viss izskatās pēc putukrējuma virsotnes izrādīšanas svētkiem un dzeršanas pasākuma, bet konkurss ir tā, prikola pēc - tāds ir kopsavilkums no tā, ko es dzirdēju no citiem un zināma mērā arī tam piekrītu (te ir kā pazuda jebkāda objektivitāte, sorī, es cenšos). Bet pasākumi, ka es jau teicu, ir līdzīgi pēc savas idejas. Tikai par KVN neviens necepās, visiem vai nu ir ļoti vienalga, vai nu ļaudis to apmeklē un priecājas. Kāpēc? Gan tur, gan citur ir pilns ar krieviem, tajā skaitā ļooooti turīgiem krieviem, un ja nu LV tautai piemīt šis aklais naids pret turīgiem svešiem krieviem, tad kāpēc par KVN neviens necepās? Laikam jau tāpēc, ka KVN nepiemīt tā augstprātība un pseido-ekskluzivitāte, kādu mēs varam redzēt JV laikā (piem., "proletariāts" tiek atdalīts no "elites" ar celtniecības žogu ;D). KVN ir atvērti svētki, biļetes uz to ir pieejamas katram, zāle parasti ir pārpildīta. Cita lieta - LV par to zin tikai krievvalodīgā auditorija, jo dzeltenā prese par to neinteresējas, bet lielu skandālu ap to nekad nav bijis. Šķiet, ka lieta jau nav krievos, bet attieksmē un pieejā. Un kamēr JV būs arogances un mākslīguma koncentrāts, to neviens neiemīlēs ne šeit, ne jebkur citur pasaulē.

(comment on this)

Tuesday, July 22, 2014

1:22AM

Nevaru sagaidīt Satta festivālu, jo arvien labāk apzinos, ka manas spilgtākie muzikālie piedzīvojumi citos pasākumos notika tieši kad ausīs skanēja elektroniskā mūzika. Un tagad es braukšu uz festivālu pārpilnu ar to.
Tas būs vai nu nežēlīgi labi, vai arī nekā.

(2 comments | comment on this)

Tuesday, July 15, 2014

12:26AM

Rīgas Modes, vīns un The VICE guide to sex.
Man šķiet, RM vokālistam patiktu tāds savienojums dāmas izpildījumā.

(comment on this)

Sunday, July 6, 2014

11:21PM

Kādam cilvēkam ar ļoti jauku smaidu un kuplu bārdu noteica baisu diagnozi. Angļu valodā multiple sclerosis. 

Ja es vēl zinātu ko tas tieši nozīmē...

(6 comments | comment on this)

Saturday, July 5, 2014

2:18PM

Čomskijs ir viena vareni laba vieta, nekad nezini ar ko tur iepazīsies.

(comment on this)

Tuesday, July 1, 2014

11:51PM

Pat brūni zaļas acis nespēj samaksāt par konstantu alkohola smaku. Dusmojos un pati dzēru vīnu.
Es jau gribētu lai tas būtu tikai sākumposma grūtības, bet dzīve iemācīja, ka tas ir beigas.

(2 comments | comment on this)

Saturday, June 28, 2014

1:17PM

Mani mulsina tie cilvēki, kuri saka, ka tuvāko jāmīl tādu, kāds viņš ir, ar visiem viņa trūkumiem, tikai beznosacījumu mīlestība ir tā īstā.
Mana pasaules ainā beznosacījuma mīlestība ir tikai mātes mīlestība pret savu bērnu un otrādi. Parējām ir nosacījumi un prasības, tas ir normāli.
Varbūt es neko nesaprotu dzīvē.

(8 comments | comment on this)

Friday, June 27, 2014

5:39PM

Vispār es iemīlējos, jā. Nu tā riktīgi, pa visam. Ja mīlestība no pirmā skatiena pastāv, tad ar mani tas ir noticis.
Viņa ir vāciete, nedaudz jaunāka par mani, bija domāta kā sporta mašīna, bet kāds izdomāja kā viņai jādzīvo uz dīzeļa, kas ir jocīgi. Un viņai ir cits vīrietis - mans braukšanas instruktors. ;

(comment on this)

2:00PM

Vakar uzvilku melnu mantiju, stulbu cepurīti un saņēmu diplomu zaļā krāsā. Brāļi uzdāvināja piecas sarkanas puķes, man mugurā bija tumši zila kleita.
Nu tā. Tagad esmu žurnāliste ar diplomu, bļin.
Nobildēju kolēģi baltā studijā, viņa krekla krāsa bija vakara gaismas aiz loga krāsa.

(3 comments | comment on this)

Sunday, June 22, 2014

5:37PM

Pēc Moderat koncerta viņu mūzika ierakstos izklausās pēc parodijas. Pirmo reizi mūžā koncerts bija tik kosmisks, tas bija pilnīgs transs un trakums.
Drīz būs jāpērk biļetes uz Darkside tās pašas Loftās.

(2 comments | comment on this)

Tuesday, June 17, 2014

1:51AM

Skaitu zilumus. Uz rokām divi, uz muguras vēl daži ir, kājas nav pārbaudītas. Vēl kaut kur dziļi sirdī nav labi par notiekošo. Tāpēc es esmu divreiz priecīgāka, ka piektdien es iesēdīšos Marinas mašīnā un braukšu uz Viļņu.

(2 comments | comment on this)

Thursday, June 12, 2014

2:22PM

Aizgājām uz Mount Kimbie, tie mani ieveda transā. LV, šķiet, veidojās cieša kulturāla draudzība ar LT (ciešāka nekā iepriekš). Tas dod man cerību.

(comment on this)

Tuesday, June 10, 2014

4:53PM

Pirms gadiem Rīgā ciemojās grupa Xiu Xiu. Koncerts bija lielisks, bet vēl neaizmirstamāks par koncertu bija kāds jaunietis, kas ārdījās pirmajā rindā un nedaudz krīta uz nerviem apkārtējiem. Aizvakar ap diviem naktī es noskaidroju, ka tas jaunietis bija mans pašreizējais kolēģis. Viņam joprojām par to ir kauns.

(5 comments | comment on this)

4:53PM

Nu ko, es ķipa esmu bakalaurs.

(comment on this)

Wednesday, June 4, 2014

12:42AM

Gribu jaunas skaistas bildes no analoga fotoaparāta. Es smaidīšu, mani mati spīdēs saulē, pasaule apkārt būs skaista.

(comment on this)

12:25AM

tolaik bija modē būt bezdzimuma būtnei, slēpt krūtis zem lieliem krekliem un mīlēt rokzvaigznes.

(comment on this)

Wednesday, May 28, 2014

2:48PM

Pēc Gogol Bordello koncerta sapratu ka novecoju - agrāk varēju visu koncertu ārdīties bez apstājas, tagad jau pēc piektās dziesmas eju meklēt ūdeni un vietu kur apsēsties.

(comment on this)

Sunday, May 25, 2014

11:39PM

uzdāvini man filmiņu kodak, gribu uztaisīt skaistās bildes ar svešu fotoaparātu (jau divus gadus nevaru to izpirkt, kauns). bildes man padodas grūtāk, nekā muļķības, bet gan par pirmām, gan par otrām es nožēloju vienādi. vajag ISO 400, lai saķert kaut ko tumsā, jo pa dienu var ķert tikai mašīnas līdz tuvākai pilsētai. un būtu labi, ja sameklēsi man zibspuldzi, lai man nav jātaustās tumsā bez nojausmas par apkārt notiekošo, negribu paklupt - man arī bez tā ir sasisti ceļi un nejūtīgi pirksti. vajag jaunas bildes par kurām es varētu priecāties pēc vēl pieciem gadiem. labi, ja kopā ar tevi, bet tam jau nav tik lielas nozīmes.

(comment on this)

Saturday, May 17, 2014

7:04PM

Vectēvs pastāstīja, ka jau būdams divu bērnu tēvs, ir sācis pelnīt naudiņu ar dekorēšanu un visādu citādu dizainu rūpnīcās un citur. Sapazinās ar kādu latviešu mākslinieci, kura dzīvoja Iļģuciemā netālu no sestās slimnīcas vecā koka mājā, kura piedāvāja viņam iestāties Mākslas Akadēmijā, redz, visu nokārtos lai viņš tur tiktu. Bet vectēvs atteicās, jo tomēr jābaro ģimeni. Nu tāds stāsts. Interesanti, kas tas par mākslinieci Iļģuciema koka mājā.

P.S. Tā māja ir tā pati, kurā kādreiz dzīvoja vai joprojām dzīvo Gerda. :D

(4 comments | comment on this)

Thursday, May 15, 2014

10:53PM

Darbā ir tā, ka tev lāpstas vietā iedod koka dēli un saka "davai, uztaisi man ainavas dizainu"

(comment on this)

Navigate: (Previous 20 entries)