Mon, Apr. 19th, 2010, 01:39 pm
[info]unintended: Faded pictures in my scrapbook.

Kā viss mainās dažu gadu laikā..
Pirms dažiem gadiem bez mākleriem neko prātīgu nevarēja dabūt, un darbi paši skrēja pakaļ.
Tagad jāskrien pakaļ darbiem, bet man pakaļ tagad skrien izīrētāji un pierunā visādi, lai tikai es palieku un savu naudu ieguldu viņu īašuma apsaimniekošanā.
šodien man uzmācās kaut kāda traka kaimiņiene, kas izīrētāja norīkojumā runā ar mani pa dušam, un stāsta, kur kādi dzīvokļi pa kādu naudu dabūnami, jo izīrētājs acīmredzot vairs negrib ar mani pats runāt :)

10 gadu laikā Rīgā esmu dzīvojusi tikai trijās vietās- kojās Āgenskalnā, dzīvoklī Imantā un Centrā, katrā vietā pa 3 gadiem vidēji, tādējādi noslēdzot kādu posmu manā dzīvē. Kojas ir dzīves skola 5 sasteigtās minūtēs, bet nekad vairs nevarētu dzīvot trijatā vienā istabā, un toreiz nevarēju arī. Kad sāku dzīvot ar Airbaltic stjuarti, pēdējo koju un studiju gadu īsti neatceros- mēs visu laiku dzērām Airbaltic Ballantines vai citu viskiju, ēdam airbaltic sviestmaizes, braucām uz klubiem un Irita vai nu pielīmēja manas kurpes ar skoču pie grīdas, rakstīja man vēstules no komandantes vai bastoja ar mani kopā spāņu valodas nodarbības 8os no rīta. Mana vidējā atzīme tajā gadā noslīdēja par 2 ballēm uz leju gada laikā, bet bija jautri.
Imanta man saistās ar ķiršu vermutu, ko mēs lējām rīklēs, kad bijām studenti, ar smejošos un visur krītošo Diānu, mūžīgi pīpējošo Andu, gejiem, transvestītiem, Streipu mūsu tualetē, Mio un ikpavasara staigāšanu pa Imantas mežiem. Viens no jaukākajiem periodiem manā dzīvē. Pirmā mīlestība, pirmais darbs, pirmie draugi Rīgā.
Bet vislabāk man patīk dzīvot Centrā. Pirmkārt, viss tuvu, otrkārt, kaimiņi sveicinās viens ar otru, treškārt, visas izklaides, ēšanas, dzeršanas, iepazīšanās iespējas ir tuvāk un to ir vairāk, pat ja sen jau neesmu nekāda klubu meitene vai sociāla būtne. Un kurpju veikali, kur var vienkārši ieiet un paskatīties uz dārgām un ekstravagantām kurpēm.

From:
Username:
Password:
Ievadi te 'qws' (liidzeklis pret spambotiem):
Subject:
No HTML allowed in subject
  
Message: