Thu, Mar. 18th, 2010, 09:14 pm

Shoriit bija mana pirmaa agresiivaa intervija uz importa/eksporta menedzjera vietu kaadaa no kurpju kompaanijaam stundas garumaa, peec taas jutos tik izspiesta, ka vieniigais, ko man gribeejaas, bija iet maajaas paguleet diennakti aiz aizveertiem aizkariem. Viss notika krievu valodaa. Interveetaajs bija igaunis, kas veersaas pie manis uz TU un viirieshu dzimtee, jo igaunju valodaa neeksisteejot citaadi iznjeemumi.
ES zinu, ka vinjsh meklee labaako no labaakajiem, taapeec bija stundas garas paarrunas gestapo stilinjaa:
- Cik pilni gadi? Kur dziivojaat? Preceejusies? Beerni ir? Draugs ir? Ar vecaakiem dziivo? Kaa relakseejies? Cik vari nopeldeet baseinaa bez apstaashanaas? Kaads dziivnieks tu buutu? Kad peedeejo reizi riskeeji? Cik lielos apmeeros tev uzticas materiaali? Kad peedeejo reizi juties neeerti, iznjemot shodienu? Kaads kaajas izmeers?
Man ir sajuuta, ka mana performance nebija laba krievu valodas deelj, kaa arii apmulsuma deelj, kad vinjsh saaka intereseeties par manu kaajas izmeeru, jo ar nepacietiibu saaku gaidiit jautaajumu par kruushu izmeeru. Atkal mani ir piemekleejis Palanjuka kaapnju gars, kad es tikai tagad esmu izdomaajusi, kaa es vareetu buut krieviski pateikusi to vai to, vajadzeeja vinju iepriecinaat ne tikai ar staastu, kaa es Turcijaa gandriiz tikai ar baseneem kaajaas laidos no 65 metru augstas klints lejaa, bet arii ar manu kurpju piedziivojumus- sapleestaas kurpes, Odrijas Hepbernas kurpes, sarkanaas kurpes. Buutu tik daudz ko staastiit.
Un kas es par kurpju iepirceeju Kjiinas tirgos ar miljoniem eiro atbildiibu, ja es pat Rimchikaa nevaru izveeleeties, kuru no jogurtiem man pirkt :)
Vsjo, apnika man shitaas intervijas stundas pusotras garumaa, kur mani izosta kaa dzineejsuns.

Thu, Mar. 18th, 2010, 09:33 pm
[info]melora

Jā, pēc šitādiem notikumiem vienmēr nāk prātā ļoti spožas atbildes, atcirtieni un dzēlības. Interesanti, vai tiešām ir cilvēki, kuriem tie labie vārdi uz mēles uzrodas arī īstajos brīžos, ne tikai vēlāk?

Thu, Mar. 18th, 2010, 09:45 pm
[info]unintended

Jā, mana prakses vadītāja (heheh) teica, ka viņi meklējot sliežu kodēju, es noteikti tāda neesmu, bet ir cilvēki, kas neapjuktu, ja viņam intervijas laikā paprasītu, vai viņi atraugājas vai kaut ko tikpat cilvēcīgu :)

Thu, Mar. 18th, 2010, 09:33 pm
[info]fanija

tu esi droša, ka gribi būt importa/eksporta menedžeris kurpju kompānijā ar agresīvu igauni?;)

Thu, Mar. 18th, 2010, 09:44 pm
[info]unintended

naudu ta vajag un kures man patīk! un darbs ar pavadzīmēm arī, lai cik jocīgi tas nebūtu.

Fri, Mar. 19th, 2010, 11:19 am
[info]rabarbermaize

Nāksies vien nākt pie mums atpakalj ;) otra tava vārda māsa laikam mūs pametiis no apriilja. bet šuš-kuš..to pagaidam neviens nezin, tik tev pačukstu :D

Fri, Mar. 19th, 2010, 12:01 pm
[info]unintended

o jā? Tās gan ir labas ziņas! Ja būtu no aprīļa, būtu ideāli.

Fri, Mar. 19th, 2010, 01:03 pm
[info]rabarbermaize

No 8.apriilja. Kad zinaashu siikaak tev draugos visu info aizsuutiishu ;)

Sat, Mar. 20th, 2010, 03:03 pm
[info]unintended

forši:)

Fri, Mar. 19th, 2010, 10:04 am
[info]delvira

Skaidrs ir viens, viņš ir paņēmis jautājumus no kādas izcilas interneta lapas, tagad tik bliež par tiem zvēriem, pārkāpjot darba likuma 33. panta 2. punktu, un, kas jautrākais- viņam nav NE JAUSMAS, kā iznanalizēt šāda un jebkāda tipa jautājumus. Agresīvie tipi nevis meklē labākos no labākajiem, bet ir par sevi nepārliecināti vadītāji, kas paniski baidās no intervējamajiem. Lūk, tas ir mans spriedums no personīgās 5 gadu pieredzes ar agresīvajiem klientiem (un tas nekas, ka ne es šamo igauni zinu, ne kā). Tici man, kompetenču intervija, kuras ietvaros tiek izmantotas agresīvās intervijas metodes, ir pavisam citāda.

Fri, Mar. 19th, 2010, 12:04 pm
[info]unintended

Klau, kāpēc ir tā salīdzināšana ar zvēriem? Un vai būtu jāsaka kāds iesaidīgs zvērs kā lauva vai zilonis, lai parādītu savu vēlmi pēc varas vai ko tmldz.?
Un jā, ko viņš (kā tu domā) pūlas ieraudzīt kandidātā, pirmkārt, ar privātu jautājumu uzdošanu (vai ir draugs, kur tieši dzīvo)- pārbauda, cik labi tu spēj neapmulst, kontrolēt situāciju vai vienkārši sagatavo, ka privātās dzīves šādā darbā var nebūt? :D

Fri, Mar. 19th, 2010, 08:10 pm
[info]fanija

vajadzēja nosaukt cirslīti!!