ulzha's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 6 friends' journal entries.

  Wednesday, June 20th, 2018
  honeybee
  11:28a
  Interesanti, tas laikam tā naturāli, ka ir viens izpētes posms, kurā pēkšņi sāk nākt virsū nevis kaut kādi vecūkšņi, kuriem liekas, ka būt par "homosexual" ir tikpat šausmīgi kā tad, ja tev nopuvusi pusi sejas [promska vecūkšņi par šo jautājumu runā ļoti mīlīgi un tā, bet wtf],
  vārdsakot, kad sāk nākt nevis kaut kādi vecūkšņi, bet gan grāmatas, kas iznākušas pēdējo gadu laikā un kuras tev šķiet must-have

  Šodien, piemēram, trāpīju uz 2016. gada "Feminist ethnography", kas izskatās vnk fucking awesome (nu tb paredzēta studentiem un uzrakstīta actually salasāmā valodā) (feminist ethnography vispār ir kruts ar to, ka kliedz uz visiem, kas raksta kā motherfucking Gidenss)
  Saturday, June 16th, 2018
  honeybee
  8:27a
  Nupat domās sev teicu "I'm not the brightest shed in the toolbox", which is strangely appropriate

  /Pēc 4,5 h pašvērtējums uzlabojās, un es sev paziņoju, ka esmu "sharp cookie"
  Tuesday, June 12th, 2018
  honeybee
  12:40p
  Es: Klau, varbūt labāk uzvelc jaciņu, nevis džemperi?
  S.: Nē! Tā ir mana dzīve, ne tava!
  Monday, June 11th, 2018
  honeybee
  7:14a
  Dž: Mammu, "rullēt gurķi" arī eifēmisms, kura nozīmi es esmu pārpratis?
  Es (pēc pauzes): Jā. Tas apzīmē bezjēdzīgu nodarbošanos, slaistīšanos, nevis to, ko tu padomāji.
  Dž: OK.
  Es: Cik tev daudz ir tādu ideju? (Pauze, saspringti domā) Varētu uztaisīt sarakstu ar izteicieniem, kas nozīmē masturbēšanu, lai tu zini, ka pārējie to nenozīmē. (pauze) "Kā vējš skrien, kā miets atduras", piemēram, arī nav par to!
  Friday, June 8th, 2018
  honeybee
  9:23p
  Bet vispār, kas mani reāli pārsteidz, tas pieņēmums, ka cilvēki, kas daudz maisās apkārt pa visvisādu LGBT+ vidi, tipa kā es (nu, vai, pareizāk, kaut kā vislaik trāpās, vai es pat nezinu, kas tas ir, nu tb nav tā, ka es staigāju apkārt un pievelku LGBT+, bet reāli nu rekur ir un tur arī, da povsjudu viņi ir) - vārdsakot, tas pieņēmums, ka šitiem cilvēkiem nenormāli patīk visi LGBT+ cilvēki (a.k.a. "homofīlija"). Nu ne tak, normāli besī ārā reizēm, izkretinē, reizēm šķiet augstprātīgi, reizēm nejauki, reizēm "džīzas, pizģec, kāpēc tev šitais jociņš likās smieklīgs, what the fuck is wrong with you", un reizēm atkal sēdi un skaties un jūti, ka "ahhh, ja viņš vēl vienreiz tā pagriezīs galvu, tad es būšu iemīlējusies forever, nu labi, būsim godīgi, es jau esmu drusciņ iemīlējusies un biju pirms gada vai diviem". T.i., visas tā pašas sajūtas, kas mēdz būt, tiekoties ar jebkuru cilvēku grupu. Šis tas reizēm ir vieglāk, šis tas reizēm ir grūtāk, bet nu nekas dikti liels vai būtisks.
  honeybee
  11:51a
  Prezentācija done, laikam bija OK (es, protams, pamanīju tikai to, ka nemāku pateikt "hegemonic" un "discourse"). Reprospektīvi labi, ka uzrakstīju plānu "atslēgas minūtes galvenajiem slaidiem", bet ne referātu, jo nu runājot vismaz var izvairīties no tā, ko nemāk, nu, izrunāt.

  29 min no 30, miljons jautājumu, ahhh. Visi tagad grib izlasīt :D

  /reProstektīvi, happy happy happy, un tagad pirmo reizi pa daudzām dienām uz peldētavu ar bērniem, fuck yeah
About Sviesta Ciba