ulzha's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 5 friends' journal entries.

  Tuesday, June 18th, 2019
  honeybee
  9:36a
  Kāpēc beigtas mušas tik bieži (vienmēr?) ir ar kājām uz augšu?
  Monday, June 17th, 2019
  honeybee
  11:54p
  "tu atgriezies pie cilvēka, kuru tu mīli, pat ja tu zini, ka zaudēsi pasakas"
  Thursday, June 13th, 2019
  kruzulis
  8:54a
  Nauda nesmird
  King Crimson ilgi turējās pretī straumēšanas pakalpojumu vilinājumam un galu galā viss loģiski.
  “The reason we’ve been slow on Spotify is that, unlike apparently the whole of the rest of the industry that’s been telling us that physical is dead, we’ve had rising physical sales for probably the last 10 years,” Singleton explained, according to The Rolling Stone. “But that argument was valid for a while, and it isn’t anymore.”
  Wednesday, June 12th, 2019
  honeybee
  6:44a
  Vrb pat nemēģināt stāties filozofos ne tāpēc, ka programma sūdīga (es esmu diezgan pārliecināta, ka nereāli daudz iemācītos un ka man to vajag), bet tāpēc, ka redzu, kas no turienes nāk ārā & esmu pēdējo mācību gadu ar asinīm pa degunu strādājusi, lai nebūtu tas cilvēks
  Friday, June 7th, 2019
  honeybee
  1:43p
  Pirmdiena: aizstāvu bakalauru
  Otrdiena, trešdiena, ceturtdiena: fucking kwiiiiii daru ko gribu, man nav jāmācās!! Nekad, nekad, nekad vairs nevienas references!!!
  Piektdiena: bombardēju LMA ar nīgriem ēpastiem par to, kāda suņa pēc viņiem un LU nav saskaņoti iestājeksāmeni un kā lai tagad es izlemju starp visiem maģistriem, kuros mani obligāti gaidīs ar atplestām rokām, also, kuras ir essential grāmatas par praktisko filozofiju, jo droši vien tas ir tas, ko es gribu darīt, bet es nezinu, kas tas ir, un es taču nevaru runāt par to, kas faktiski ir kāds praktiskās filozofijas novirziens, nereferencējot atbilstošo grāmatiņu?

  Current Music: Kovacs - Fool Like You
About Sviesta Ciba