ulzha's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 6 friends' journal entries.

  Saturday, April 1st, 2023
  honeybee
  6:49p
  Ieraugu, ka man ir uzdāvināts marcipāns
  Pirmā doma neizsakāmi priecīgs "oooo marcipāns nevienam citam no tiem, kam es varētu gribēt iedot, negaršo marcipāns, cik jauki, man ir marcipāns"

  Otrā doma: ???
  Wednesday, March 29th, 2023
  honeybee
  1:47p
  man ir students, kurš vārdu "haoss" raksta kā "hauss"

  my life is now complete, i can die happy
  Friday, March 24th, 2023
  honeybee
  9:12p
  Cita starpā atcerējos, kā vakar lekcijā, kad studenti mani visu laiku uzrunāja uz "jūs", neizturēju un pateicu, ka mans vietniekvārds ir "tu"
  honeybee
  8:45p
  Citās ziņās, man laikam nepatīk pārmērīga asprātība akadēmiskā diskusijā. Kāds sauss jociņš jā, nenoreaģēt pēc būtības cuz funny (ja ir bijis laiks sagatavoties) nē.

  Reviewer 2 ir tavs labākais draudziņš un all that jazz.
  Monday, March 20th, 2023
  honeybee
  9:19a
  Ir tā sajūta, kas ir vēl labāka par iemīlēšanos, kad tu no rīta ej pa ielu un redzi visas lietas, visas random lietas, kurām visu ziemu esi pagājis garām
  Kad tu ej un runājies par bērnu, un bērns saka "gājējputni" un kad tu smejies, bērns saka "tas nemaz nav tik nepareizi", un tu saki "tas nepavisam nav nepareizi, tas ir brīnišķīgi"

  Kad tu attopies, ka nezini, par kādu joku vakar smējies līdz asarām un elpas trūkumam, "you're wheezing, you're actually wheezing, I have never seen you do that"

  Un ir pavasaris

  Some girls you you wanna thrust
  Some girls you wanna see shiver


   

  Current Music: Fever Ray - Shiver
  Sunday, March 19th, 2023
  honeybee
  12:48p
  Btw, pieņemot, ka AI tūļi attēla un teksta ģenerēšanai sper lietas no internetiem, un internetus savukārt pārpludina AI ģenerēti attēli un teksti, kādas ir prognozes, ja šis process turpinās bez korekcijām?

  Un kā (ja gribētu) varētu šīs korekcijas ieviest, saglabājot AI spēju atjaunot datu bāzes no internetiem? T.i, vai ir Tūringa tests, kas atšķir AI un cilvēka radīto?
About Sviesta Ciba