pašpasludināts cerības un prieka vēstnesis
pašpasludināts cerības un prieka vēstnesis
pašpasludināts cerības un prieka vēstnesis - February 9th, 2013
February 9th, 2013
- māte pārdomāšana un tēvs nenoturīgais
- 2/9/13 06:45 pm
- Man dažreiz ļoti kaitina, ka cilvēki nesaprot, ka pārdomāšana ir process, kam būtu jābūt aktīvam cilvēkam vienmēr. Pārdomāšana nav strauja viedokļu maiņa vai tā nenoturīgums. Pārdomāšana ir domāšana.
Teiksim, man cilvēki mēdz pārmest: "Ulvi, tu taču agrāk man teici, ka esi tāds vai ka tev kaut kas tur patīk, bet kāpēc tā vairs nav tagad?" Tāpēc, ka es pārdomāju. Es izdomāju labāku risinājumu. Es nezinu neko par to, cik ilgs būs šis risinājums, tāpēc nevajag uztraukties, jo es atkal varu pārdomāt. Izklausās mazliet haotiski, ne? Tā nav, es vienkārši ļaujos tām analītiskajām domām. "Tu agrāk biji lohs, un tāpēc es tagad runāju ar tevi kā ar tādu" - tas ir labs piemērs, kā cilvēki nesaprot, ka es varu pārdomāt un nebūt vairs lohs kaut kādā jautājumā.
Kāpēc tā ir problēma? Tāpēc, ka daži cilvēki nesaprot, ka tā cilvēks drīkst darīt, un līdz ar to uzskata to par vāju raksturu vai ko tamlīdzīgu. Un ne tikai drīkst - cilvēkam tas būtu jādara, ja viņš vēlas būt, nezinu, laimīgs (smejos par šo vārdu, bet labāku šajā mirklī nevaru izdomāt).
-
3 atstāja kaut koatstāj kaut ko
- 2/9/13 07:25 pm
- Gan jau jums visiem tāpat ir piedraugots martkōrs, bet es tāpat repostēšu (lai man pašam paliek par piemiņu) - gleznas, kur, piemēram, amīši zāģē galvā sagūstītam ziemeļkorejietim. Un tā.
Augškorejas māksla. Pieņemu, ka citas, galvenās, jomas ir ideoloģijas un pastāvošās politikas un (tās elites, ja šīs Korejas gadījumā vispār šādu vārdu var izmantot) slavēšana (tipa socreālisms). Bet šeit, redz, var skatīt kaut ko pavisam citu, kas vairāk smieklīgu WWII propagandu, tikai ļoti brutālā manierē un bez lozungiem. Man kļūst interesanti. Cik vēl šādas "neklasificētas" mākslas ir viņiem? Jo izskatās, ka kāds ir ļoti centies. Un es vienmēr novērtēju centību cilvēkos.
Tikko iedomājos. Varbūt viņa vienkārši nodarbojas ar fiktīvu vēsturisku ainu gleznošanu (no Korejas kara)? Jo, spriežot pēc formastērpiem (Kas tie par simboliem uz ķiverēm? Neatceros, ka tādi viņiem bija) un ieročiem, kā arī civilo izskata un vides vispār, tas noteikti ir par Korejas pilsoņu karu. Tātad būtībā tā vienkārši ir piemiņa vēsturei, tikai ļoti brutālā iztēles manierē.
-
0 atstāja kaut koatstāj kaut ko
- 2/9/13 07:41 pm
- Man riebjas editot postus ar linkiem un rindkopām, tāpēc rakstīšu šeit.
Kāds nezina, ko nozīmē tas simbols uz dažu amīšu ķiverēm? Tā, kas redzama vīram ar knaiblēm rokās šajā gleznā. Es to esmu kaut kur redzējis, bet nespēju atcerēties neko par to.
-
6 atstāja kaut koatstāj kaut ko
Powered by Sviesta Ciba