Nepārtrauktās eksternalizācijas ceļš
Nepārtrauktās eksternalizācijas ceļš

Nepārtrauktās eksternalizācijas ceļš - November 23rd, 2011
November 23rd, 2011
- pirmais review
- 11/23/11 06:26 pm
- Vai nu izrāde "Dzin" bija sūds (vai kaut kas uz to pusi) vai arī mēs trīs to nesapratām. Tur bija kaut kas par kaut ko, mazliet gejiski (but it's ok, we can tolerate that because the guy behind this is), kas divas stundas man lika īgni sēdēt, dīdīties un iztēloties, kā man dirsā aug hemoroīdi.
-
0 atstāja kaut koatstāj kaut ko
Powered by Sviesta Ciba