Nepārtrauktās eksternalizācijas ceļš
Nepārtrauktās eksternalizācijas ceļš

Nepārtrauktās eksternalizācijas ceļš - January 23rd, 2011
January 23rd, 2011
- 1/23/11 08:15 pm
- Elīna teica, ka katram nepieciešams kaut kur izlikt savu "stulbumu" un ka viņai Filipā ļoti patīk, ka viņš savu "negatīvo pusi" izliek cibā, un tāpēc dzīvē ir tāds kaķēns.
Man arī.
-
2 atstāja kaut koatstāj kaut ko
Powered by Sviesta Ciba