Nepārtrauktās eksternalizācijas ceļš
Nepārtrauktās eksternalizācijas ceļš

Nepārtrauktās eksternalizācijas ceļš - July 18th, 2010
July 18th, 2010
- 7/18/10 08:27 am
- Mr.Nobody ir banāls, skaists un bezjēdzīgs sūds. Atzīšos, nespēju noskatīties filmu līdz beigām, tāpēc varbūt palaidu garām labāko daļu, bet pirmās puses masīvais salkanums nokaitēja un gandrīz nosvilināja manu kognitīvo aparātu. Neriskēšu kaut kādas filmas dēļ.
-
4 atstāja kaut koatstāj kaut ko
Powered by Sviesta Ciba