Nepārtrauktās eksternalizācijas ceļš
Nepārtrauktās eksternalizācijas ceļš

Nepārtrauktās eksternalizācijas ceļš - January 31st, 2010
January 31st, 2010
- 1/31/10 08:37 pm
- Ja nesaproti un nespēj cīnīties, tad AIZLIEDZ prevalē!
"Turpmāk 1.septembris Latvijā būs "sausā diena"." - TVNET
-
7 atstāja kaut koatstāj kaut ko
- par gaidāmo
- 1/31/10 11:43 pm
- Tā vietā, lai neietu un nebalsotu, es šajās Saeimas vēlēšanās iemetīšu kastītē tukšu aploksni, tādējādi neaicinot graut demokrātiju, bet parādot, ka nebalsošu par nevienu no viņiem, jo tur viss ir viens. Bet ir viens mīnuss - ja, teikisim, visas aitas darītu kā es, tad, teiksim, krievi ievēlētu komunistus un mums būtu trips back to ussr.
-
11 atstāja kaut koatstāj kaut ko
Powered by Sviesta Ciba