Nepārtrauktās eksternalizācijas ceļš
Nepārtrauktās eksternalizācijas ceļš

Nepārtrauktās eksternalizācijas ceļš - January 12th, 2010
January 12th, 2010
- par pateicību
- 1/12/10 04:31 pm
- Šodien, rakstot kādu vēstuli, atcerējos, cik ļoti mīlu Tarkovski. Paldies tev, ka biji, tiešām. Kungs, tu man esi devis vairāk, nekā jebkurš rakstnieks vai režisors spētu. Man, goda vārds, uzmetas zosāda, domājot par viņa filmām.
-
1 atstāja kaut koatstāj kaut ko
Powered by Sviesta Ciba