Nepārtrauktās eksternalizācijas ceļš
Nepārtrauktās eksternalizācijas ceļš

Nepārtrauktās eksternalizācijas ceļš - November 1st, 2009
November 1st, 2009
- 11/1/09 01:00 am
- Es spēlēju jaunā grupā. Saucas "Lokatori". Mēs esam trīs cilvēki, bass, bungas un ģitāra, un spēlējam minimālistisku roku. Pirmais koncis būs 20. novembrī "Zirgu pastā", kur notiks "Godu un cieņu aizskarošs pasākums". Vēl spēlēs Mazie Smirdīgie Kociņi, Neviens Nezin', Shit Forger un Tramvajs Nav Uzskatāms Par Vērā Ņemamu Pretinieku. Tiekamies tur, yo!
-
12 atstāja kaut koatstāj kaut ko
Powered by Sviesta Ciba