Nepārtrauktās eksternalizācijas ceļš
Nepārtrauktās eksternalizācijas ceļš

Nepārtrauktās eksternalizācijas ceļš - March 30th, 2009
March 30th, 2009
- 3/30/09 02:48 pm
- Vakar Aptiekā bija tik labi, tik labi. Mēs nospēlējām fantastiski. Ziniet tos koncertus, kurus spēlējot tu mazliet trīsi līdz? Bija aptuveni tā. Un prikaļis, spēlēju tik entuziastiski (amatieriski), ka izrāvu nahuj atsperi no basa tilta. Nekad nebiju domājis, ka šādas lietas notiek tik vienkārši. Oh well, leo quan badass bridge II, here I (you) come!
-
9 atstāja kaut koatstāj kaut ko
Powered by Sviesta Ciba