Nepārtrauktās eksternalizācijas ceļš
Nepārtrauktās eksternalizācijas ceļš

Nepārtrauktās eksternalizācijas ceļš - February 27th, 2006
February 27th, 2006
- 2/27/06 09:37 pm
- Mani jau ceturto dienu piš galvassāpes. Akupunktūra un tabletes nepalīdz. Ja rīt nebūs labi, tad jāpāriet uz spēcīgiem medikamentiem, no kuriem principiāli esmu atturējies visu šo laiku. Sāpju cēlonis nav nedz vēzis, nedz asinsvadu problēmas, man šķiet, ka tas ir vairāk karmisks. Jānogalina un jāizvaro Jonasa mamma.
-
8 atstāja kaut koatstāj kaut ko
Powered by Sviesta Ciba