Nepārtrauktās eksternalizācijas ceļš
Nepārtrauktās eksternalizācijas ceļš

Nepārtrauktās eksternalizācijas ceļš - September 11th, 2005
September 11th, 2005
- 9/11/05 03:41 am
- Šodien atkal biju pārāk gļēvs, lai pieietu klāt aptiekai un, sniedzot roku, teiktu 'čau!'.
Un vēl es sapratu, ka tomēr neesmu pārvarējis savu žēlsirdību, proti, joprojām ir cilvēki, par kuriem es izjūtu tādu kā nožēlu. Gan jau viņi saprot.
-
3 atstāja kaut koatstāj kaut ko
Powered by Sviesta Ciba