Nepārtrauktās eksternalizācijas ceļš
Nepārtrauktās eksternalizācijas ceļš

Nepārtrauktās eksternalizācijas ceļš - March 11th, 2005
March 11th, 2005
- 3/11/05 01:24 am
- Tikko pabeidzu savu pirmo dzejoli mūžā! Dažas banālas atskaņas, pieminēts Rainis, bet vispār neslikti, kaut gan mana literatūras skolotāja to sauktu par postmodernu, es tomēr teikšu, ka tas man patīk un nerādīšu to nevienam!
Tagad es skaitos dzejnieks? Vai vismaz tas jaunais literāts?
-
Current Music: The Cure - Icing Sugar
-
7 atstāja kaut koatstāj kaut ko
Powered by Sviesta Ciba