entries friends calendar user info Previous Previous Next Next
Ūdenszāle - Pamātes izdarības
Vīrietis ūdens slapjā kleitā
[info]udenszale
Add to Memories
Tell A Friend
Pamātes izdarības
Dzīvē ir sanācis, ka man pusaudža gados bija jāsadzīvo ar pamāti. Īstā Mamma ar smagu slimību agri aizgāja pa viņsaules taku, tēvs precējās otrreiz. Un tā mājās ienāca visai valdonīga un sadistiska sieviete. Nebija vienkārši sadzīvot. Mjā...
---
Bet visa cita starpā - pamātei bija varen liela mīlestība uz ūdens lietām. Nekādi tā īpaši tas "neizdalījās", vien tā- ka man viņa ļoti bieži, gandrīz katru dienu, lika mazgāt logus un grīdas divistabu dzīvoklī.
Apmēram tajā pašā laikā ievēroju- apmāte centās ar sandalēm kājās iziet uz ielas, kad līst. Izdomājot dažādus iemeslus. Un vēl pēc laika ievēroju, ka vienmēr kājās tad ir sandales, pēc tādām pastaigām tās bija mitras. Pamāte lika tās žāvērt uz avīzes, kā arī visai bieži tās pirka jaunas.

Un vienā reizē mēs abi ar pamati bijām parkā, kad uznāca viens traks gāziens. Atkal izveidojās garas peļķes. Man bija kājās bērnu kedas, pamātei šādas sandales:

Gājām cauri parkam - es tā laipojot riņķī gar straumēm, bet pamāta - PA TAISNO CAURI visām peļķēm. Nebēdājot ka šīs sandales kļūst pa visam slapjas. Staigāja cauri visām peļķēm tā labi šļakstinor ūdeni pa gaisu. Un darīja to ar acīm redzamu patiku. Man, protams, "acis kvadrātā"... Daudz vēlāk sapratu, ka tas ir tāds sava veida fetišs. Arī ar ietekmi uz mani: tai laikā 14gadīgu puišeli.
------------------
Bet arī tas viss. Kādu dienu, kad atkal bija jāmazgā grīdas dzīvoklī- pamāte izdomāja kārtējo sadistisko jociņu. Lika šīs sandales uzvilkt man un kārtīgi izmazgāt vannas istbu. Iztīrīju ar šīm sandalēm kājās. Dušā tecēja ūdens, man kājās šīs sandales pamatīgi izmirka, pamāte uz šo raudzījās ar uzbudinātām acīm. Tas bija tikai vienreiz, un pēc tam šādu eksperimentu vairs neatkārtoja. Laikam sakaunējās.
profile
User: [info]udenszale
Name: udenszale
calendar
Back Augusts 2020
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031