entries friends calendar user info Previous Previous
Ūdenszāle
Vīrietis ūdens slapjā kleitā
Add to Memories
Tell A Friend
Īstais - sākums ūdenī
Tad nu viss iepriekšminētais noveda pie tā- ka man prāts aizgrozījās uz ūdens fetišu. Laikam tā to visu precīzāk var nosaukt. Vienā jaukā dienā - padsmit vecumā, pirms kārtējo reizi braucu uz laukiem, savai vecākajai māsai nospēru šādas sarkanās sandales.Ceļā braucot (pāris stundu garumā) visu laiku sapņoju, ka tās uzvilkšu un iebridīšu kādā peļķē.
Add to Memories
Tell A Friend
Sarkani augspapēžu gumijas zābaki
... par tādiem man nebija nojausma līdz brīdim, kad 8.klases vecāku sapulcē viena mamma šādos ieradās. Kaut kas man prātā aizķērās uz priekšdienām.

Add to Memories
Tell A Friend
Pamātes izdarības-2
Reti - bet bija brīži, kad pamāte bija labā garastāvoklī. Tad nu vienā reizē viņa pastāstīja: ka reiz ar manu tēvu kaut kur pie Tērvetes ar manu tēvu dauzījās ūdenī mazā upītē. Tēvs biksēs un kreklā, bet pati kleitā un ar sandalēm kājās. Abiem esot bijis vareni jautri un patīkami. Pastāstīja par vienu gadījumu, bet man nojauta- ka šādi gadījumi bija vairāk par vienu. Ūdensspēles visiem patika. Tajos gados es šīm pastāstam nepievērsu uzmanību, bet daudz vēlāk sapratu, tas ir tāds ūdens fetišs.
Add to Memories
Tell A Friend
Pamātes izdarības
Dzīvē ir sanācis, ka man pusaudža gados bija jāsadzīvo ar pamāti. Īstā Mamma ar smagu slimību agri aizgāja pa viņsaules taku, tēvs precējās otrreiz. Un tā mājās ienāca visai valdonīga un sadistiska sieviete. Nebija vienkārši sadzīvot. Mjā...
---
Bet visa cita starpā - pamātei bija varen liela mīlestība uz ūdens lietām. Nekādi tā īpaši tas "neizdalījās", vien tā- ka man viņa ļoti bieži, gandrīz katru dienu, lika mazgāt logus un grīdas divistabu dzīvoklī.
Apmēram tajā pašā laikā ievēroju- apmāte centās ar sandalēm kājās iziet uz ielas, kad līst. Izdomājot dažādus iemeslus. Un vēl pēc laika ievēroju, ka vienmēr kājās tad ir sandales, pēc tādām pastaigām tās bija mitras. Pamāte lika tās žāvērt uz avīzes, kā arī visai bieži tās pirka jaunas.

Un vienā reizē mēs abi ar pamati bijām parkā, kad uznāca viens traks gāziens. Atkal izveidojās garas peļķes. Man bija kājās bērnu kedas, pamātei šādas sandales:Mitrā stāsta turpinājums. )
Add to Memories
Tell A Friend
Lietaina nakts
Cik jauki- ka sagadījās apstākļi: kad naktī varēju iziet ārā un neviena netraucēts - savās kurpītēs pastaigāt pa peļķēm. Uzlija, un meža taka bija pilna ar lietus uzdeņiem...

Bildes. )
Add to Memories
Tell A Friend
Sandales - 2
Pašā iesākumā - 12 gados man bija šādas sandales. Ar tām kājās izbridos pa visām lietus peļķēm laukos kādas divas vasaras. Jāsaka, ļoti izturīgas ūdens gājienos. Nesaplīsa, neizjuka, pazuda pie pārcelšanās uz citu dzīves vietu.

Add to Memories
Tell A Friend
Sandales
... tās visparastākās man bija: atkal pastaigai pa lauku ceļiem. Man bija gadi 10 vai 11. Protams, agri vai vēlu sagadījās, ka vienreiz man esot sandalēs- uz ceļa uznāca lietus gāze, Uz brīdi paslēpos zem koka, bet mājās arī vajadzēja būt. Tad nu ātrā tempā staigāju. Uz grants ceļa bija milzums peļķu. Sākumā centos tās apiet, bet tas bija bezcerīgs pasākums. Taču pēc tam tās caurgāju ar visām sandalēm kājās. Iepatikās, un pēc tam ne reizi vien- savas vienkāršās sandales mērcēju lietus straumēs speciāli.
Add to Memories
Tell A Friend
Ārzemju zābaciņi - 2
TIkko minēties zābaciņi man "glabājās" laukos uz bēniņiem. Pēc tās vienas reizes- man tos gribējās uzvilkt vēl un vēl, pastaigāt pa peļķēm un ziemās pa tikko uzsalušajiem lediem. Kas drupa atkal zem šiem zābaciņiem. Visvairāk man patikās tas, ka tiem bija neliels papēdīties. Ja parastajiem melnajiem gumijas apaviem tāds bija 2cm, tad šiem ārzemju - ap 5cm. Tīri sievišķigi. Jasaka- ar laiku mans kājas izmērs piebrieda, bet aizvien gribējās uzvilkt šos- pastaigāt atkal caur kādiem ūdeņiem. Tā tas turpinājās līdz 14 gadu vecumam.
Add to Memories
Tell A Friend
Ārzemju zābaciņi
Tad vienā reizē tante (laukos) iedeva man uzvilkt tādus neredzētus (toreiz vēl nekur nevienā veikalā) - arī ūdens necaurlaicīgus melnus zābaciņus, uz maza 4cm papēdīša. Domāti sievietēm, taču lika uzvilkt man. Lai izietu rudens bezceļa apstākļos uz autobusa pieturu, kur atkal pārvilkos parastajās kedās. Jasaka, arī šim apakšstāstam bija turpmāka vēsture.
Add to Memories
Tell A Friend
Brūnie zābaciņi
Manai māsai bija tādi brūnie gumijas zābaciņi, es vienreiz arī tos pamēģināju. Tādi mīksti un patīkami. Man tad bija apmēram 10 gadi, kad vienreiz šos atkal slepeni uzvilku un izskrēju pa rasainu zāli. Labi, ka māsa bija prom uz dažām dienām. Es paspēju zābaciņus atkal nožāvēt, un māsa nekā nemanīja.
profile
User: [info]udenszale
Name: udenszale
calendar
Back Augusts 2020
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031