Atspulgs melnā ekrānā - Post a comment [entries|archive|friends|userinfo]
Atspulgs melnā ekrānā

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Pulcēšanās Sep. 16th, 2018|06:13 pm

ub
Šodien mikrorajonā bij' notikums. Pretējā mājā viegli dūmoja kāds dzīvoklis. Tiesa, kad to konstatēju, vairākas ugunsdzēsēju ekipāžas un ātrā palīdzība bija jau notikuma vietā, bet neizskatījās pārāk traki.
Ļoti interesanti bija vērot sapulcējušos ļautiņus. Tur bija jaunas ģimenes džinsos ar bēbīti ratos, nekad neiztrūkstošās babuškas, kā arī kāds onka, kurš ērti iekārtojās saliekamajā krēslā un vēroja notiekošo. Vēlos vēlreiz lieki uzsvērt to, ka nekas jau nemaz nenotika, vienkārši ugunsdzēsēji rosījās pa kāpņutelpu, bet ziņkarīgie iedzīvotāji bariem pulcējās pagalmā.
Šķiet, ka cilvēkiem vienkārši pietrūkst tā kopības sajūta. Mēs jau visi te dzīvojam, bet nekādas sarunas parasti ar kaimiņiem netiek vestas, visi tikai pa saviem dzīvokļiem. Šādi ārkārtas notikumi ļauj visiem sapulcēties un sajusties kā daļiņai no lielāka visuma, kā arī uzmest acis un novērtēt savus rajona biedrus. Varbūt pat tā ir palieka no ļoti seniem laikiem, kad cilvēki pārvietojās apmēram tāda izmēra grupās kā viena, divas betona daudzstāvenes. Žēl, ka mums nav kaut kāda kopīgā ugunskura vieta. It kā jau kultūra to ugunskura funkciju aizstāj, bet kuram gan mūsdienās ir laiks kultūrai?
link Read Comments

Reply:
From:
Username:
Password:
Ievadi te 'qws' (liidzeklis pret spambotiem):
Subject:
No HTML allowed in subject
  
Message: