Atspulgs melnā ekrānā - Glāsmainās pārejas neizbēgamībā [entries|archive|friends|userinfo]
Atspulgs melnā ekrānā

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Glāsmainās pārejas neizbēgamībā [Aug. 12th, 2018|05:44 pm]
Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
[music |Yeasayer - Silly Me]

Šodien atnāca sūtījums ar visādām ziemas drēbēm, garšvielām un audiovizuālajām uzpariktēm. Starp šallēm atradu arī paciņu ar American Spirit tabaku. Biju jau pavadījis labu nedēļu bez cigaretēm, bet negribas to vienkārši mest arā, vai baigi glabāt.
Atradu arī dimetiltriptamīna reducējumu sāls formā, ko ņēmos arī likt lietā. Mani tripi nekad nav iesaistījuši kaut kādas interdimensionālās būtnes, kaut vienmēr to gribējies piedzīvot. Šoreiz es aizšāvos uz tādu telpu, kurā bija ļoti krāsainas, kaleidoskopiskas kustīgās ainas. Izskatījās ļoti latviski, ar visādiem rakstiem, bērziem un riteņiem. Dominēja zaļā un sarkanā krāsa, bet tēma bija par gadalaikiem. Beigās paliku it kā starp divām telpām, kur viena beidzās, bet otra vēl nebija līdz galam materializējusies. Mēģināju visu sakratīt, lai sanāk kaut kas konkrēts, bet neizdevās. Varbūt, ka tas ir labs raksturojums manai dzīvei dotajā brīdī. Neesmu ne īsti tur, ne šeit. Vēl bija tāda neizbēgama apziņa, ka man pašam jānosaka savas telpas sastāvs, jo neviens cits to nedarīs. Man gribētos sakārtot šo istabu, salikt visu estētiski patīkamākos formējumos, lai nedurās acīs nekārtība.
Vēl jāmēģina saraut dzīvokļa remonts. Noplēsu vecās tapetes, atskrūvēju grīdas līstītes, bet koridorā līdz ar tapetēm nonāca arī apmetums. Neesmu nekāds diy veterāns, tāpēc lēnām mēģinu to robu aizpildīt ar rotbandu un apmetumu, bet dažreiz šķiet, ka rociņas par apaļām, lai to izdarītu labi, tāpēc neesmu pārāk nasks uz tiem remontdarbiem. Tapetes līmēt un sienas krāsot gan nav nekāds meistardarbs, tepiķi arī mācēšu nomainīt, bet līdz augusta beigām vajadzētu visu pabeigt un atrast īrnieku.
Skatos, te veikalos var atrast gan ķīnas kāpostu, gan arī daikon redīsus. Ja vēl atrastu korejas sarkano čili, noteikti būs jāuztaisa kimči krājumi ziemai. Korejā to tradicionāli dara līdz ar rudens ražu, bet kimči ieliek māla podos un ierok zemē uz ziemu. Garšīgi vitamīni nesezonā! Vēl man ir kāds kilograms ar brokoļu sēkliņām un diedzējamie trauki, kā arī dehidrators sēņu un citu augu kaltēšanai. Tiesa, lai visus šos projektus īstenotu, man vajag apņēmīgāk plānot nedēļas nogales. Teiksim, šajā nedēļas nogalē vispār neko neesmu izdarījis, jo esmu vienkārši no visa nedaudz apjucis. Laiks tikai iet uz priekšu, maita tāds, bet es tikai dzīvojos pa mākoņiem.
linkpost comment

Comments:
[User Picture]
From:[info]kisswithafist
Date:August 12th, 2018 - 06:29 pm
(Link)
Painteresējies Gourmet Studio, viņiem ir visādi ēŗmi.
[User Picture]
From:[info]ub
Date:August 12th, 2018 - 06:41 pm
(Link)
o jā, izskatās labi, noteikti paviesošos viņu veikalā. Paldies :)
[User Picture]
From:[info]kisswithafist
Date:August 12th, 2018 - 06:50 pm
(Link)
jāāā, tur ir visādas foršas lietas. vēl iesaku čipotle piparu pulveri :)
[User Picture]
From:[info]french_mime
Date:August 13th, 2018 - 12:58 am
(Link)
^.^ Izklausās labi un darbīgi!
[User Picture]
From:[info]ub
Date:August 13th, 2018 - 07:17 pm
(Link)
Nu jā, nav jau nemaz slikti :)