Atspulgs melnā ekrānā - Dzīve pie Rīgas robežas. [entries|archive|friends|userinfo]
Atspulgs melnā ekrānā

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Dzīve pie Rīgas robežas. [Jul. 12th, 2018|01:16 pm]
Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
Pēdējās dienas esmu pavadījis staigājot pa Rīgu visādās darīšanās, labojot sasodīto holandiešu riteni un sauļojoties.
Nolēmu ka palikšu pustukšajā mātes mājā, jo te man praktiski nav jāmaksā nekādi rēķini(salīdzinot ar Skotiju) un jebkurā brīdī var iziet ar āboliņiem noaugušā dārzā, sagriezt lokus un saēsties upenes. Tiesa, ikdienas dzīve pieprasa visādus mazos darbiņus salīdzinājumā ar mitināšanos dzīvoklī, bet tas ir pilnīgi pieņemami un pat labi. Man patīk zāģēt/skaldīt malku un vispār izvērsties dimensijās, kuras neieskauj četras sienas.
Dzīvokli domāju savest labākā kosmētiskajā kārtībā un izīrēt, jo darbu vēl neesmu atradis. Agri vai vēlu būs jāsajaucas ar lielo, nezināmo pasauli un jāmēģina kaut ko interesantu uzkruķīt.
linkpost comment

Comments:
[User Picture]
From:[info]french_mime
Date:July 12th, 2018 - 02:03 pm
(Link)
Izklausās jauki. Turu īkšķus!
[User Picture]
From:[info]ub
Date:July 12th, 2018 - 10:58 pm
(Link)
Paldies :)
[User Picture]
From:[info]methodrone
Date:July 12th, 2018 - 04:24 pm
(Link)
Izklausās forši, ka rosies! Bet kā tu vispār jūties Latvijā? Tev ir prieks, ka atgriezies? Un kā tu ķersies klāt darba meklējumiem?
[User Picture]
From:[info]ub
Date:July 12th, 2018 - 11:09 pm
(Link)
Jūtos visai sirreāli. Šķiet, ka viss ir tāds kā biezākās krāsās krāsots. Te ir tāda zeme, kurai var veltīt nebeidzamu cilvēkmīlestību. Daudziem jau vajag vienkārši lai kāds pie viņiem apstājas un parunā, atpazīst viņos vienlīdzīgu būtni. Katru dienu nopērku kādu alus pudeli, jo gribas pagaršot visas, esmu sācis pīpēt, bet tas viss būs drīz jābeidz un jāatsāk regulāras nodarbības sevis pilnveidošanai. Tagad, kad ir daudz brīvā laika, iespējas šķiet patiešām gandrīz neierobežotas.
Katru dienu skatos darba sludinājumus, bet negribas atkal iejūgt sevi tādā paša izveidotā cietumā. Gribētos atrast kādu nišu, kādu veidu kā nopelnīt iztiku bez apakšpriekšniekiem, bezjēdzīgas rutīnas un smieklīgi zemas algas, bet tādas lietas prasa laiku, apstākļus, pazīšanos un galu galā uzdrīkstēšanos. Laikam jau būs jāsāk ar kaut kādu vienkāršu darbiņu, kur var parunāt ar cilvēkiem un kolēģiem. Šīs domas ir visai strespilnas, bet tas jau laikam ir normāli.
[User Picture]
From:[info]methodrone
Date:July 13th, 2018 - 12:11 am
(Link)
Novēlu tev riktīgi daudz uzdrīkstēšnās, give ir a real go! Es varu iedomāties, ka ir grūti sākt visu no sākuma, bet katrs pūliņš ir tā vērts un atmaksāsies.

Tas ko tu apraksti par saviem "pirmajiem" iespaidiem izklausās likumsakarīgi. Man šķiet Latvijā ir tāds quiet dignity, un vispār, varbūt vienkārši savāda, laipna, citādāka enerģētika kā jebkur citur. Man dažreiz šķiet, ka lai arī var visādas sliktas lieta suz ielām un apkārt arī redzēt, Latvija vienmēr jūtas kā tāda apburtā pasaku valsība.

Cik forši par alu - es arī pamanīju to Labieša bāru uz Aristīda Briāna ielas, un lai arī nesanāca tur pabūt, bija prieks, ka Latvijā ir craft beers scene. :) Mani ļoti iedvesmo un motivē šāds latviskais gars, vai vienkārši uzņēmīgais gars, kas spiežas cauri un manifestējas dažādās izpausmēs, ko pēdējā laikā var novērot valstī.
[User Picture]
From:[info]kisswithafist
Date:July 13th, 2018 - 09:46 am
(Link)
Tā scene arvien plaukst un zeļ, šķiet, vismaz viena jauna brūverija gadā sanāk. Šķiet, grūti atrast kaut vienu normālu bāru, kurā nebūtu vismaz divu ražotāju krafti.
[User Picture]
From:[info]methodrone
Date:July 13th, 2018 - 05:52 pm
(Link)
Tas ir riktīgi forši, mani tas ļoti sajūsmināja esot Rīgā. :)
[User Picture]
From:[info]ub
Date:July 13th, 2018 - 11:42 am
(Link)
Pilnīgi piekrītu un paldies.
[User Picture]
From:[info]kisswithafist
Date:July 13th, 2018 - 09:45 am
(Link)
Noteikti pagaršo "Viedi" produkciju. Teju vienīgie no krāfteniekiem, ko dzeru. Īpaši lielisks ir "Rodeo", ne pārāk rūgta, patīkama IPA. http://viedalus.lv/iegades-vietas/

starp citu, ja varētu interesēt darbs bārā, Avotu ielas "Ezītis miglā" meklē. Tur liekas diezgan jauki, tiesa, darba padaudz, vienmēr briesmīgi daudz tautas.
[User Picture]
From:[info]ub
Date:July 13th, 2018 - 11:41 am
(Link)
Noteikti pagaršu Viedi, tikai ipa diez vai (apparently it gives you manboobs :)
Būs arī jāpiesakās Ezītī, paldies par ieteikumu.