Atspulgs melnā ekrānā - [entries|archive|friends|userinfo]
Atspulgs melnā ekrānā

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[Apr. 2nd, 2018|03:14 pm]
Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
Vakardienas svinības aprāvās priekšlaicīgi, kad spēlējām volejbolu un mamma izdomāja paņemt vienu bumbu uz kājiņas un paslīdēja uz dubļainās zāles. Viņa krita un augšāmcēlās, taču diemžēl pamanījās nozemēties uz rokas, viņas plauksta neizskatījās īpaši labi. Par laimi nebiju tā riktīgi dzēris, tikai pagaršoju kaut kādu latviešu samagonku. Uz pirmo slimnīcu mūs aizveda izpalīdzīgi latvieši, bet tālāk jau pats izvadāju viņu pa visām pilsētas slimnīcām. Rentgena attēlos bija skaidri redzams kā viens no tiem garajiem kauliem, kas beidzas plaukstā ir atvienojies. Pirmais ārsts teica - visticamāk, ka būs jātaisa operācija ar metāla stienīti, kas kaulu pievieno atpakaļ locītavai.
 Lielajā slimnīcā nācās gaidīt pieņemšanā un vērot citus svinētājus, kas slimnicā ieradās visdažādākajās veselības un saprāta stadijās. Tur bija tāds sakarīgs māsiņš ar bārdu, kas sasprauda mammai visus tos pulsa sensorus un ievadīja vēnā devu fenatila, kas ir daudz stiprāks par morfīnu. Tad ieradās ortopēdijas speciāliste, kas bija tāda jauna, gara, čill sieviete ar ļoti nomierinošu, pārliecinātu skatienu. Viņi pielietoja vispārīgo narkozi un veica kaut kādu manipulāciju, kas ievieto kaulu atpakaļ tam pienācīgajā vietā. kad iegāju atpakaļ palātā, mamma teica, ka redzēja ļoti skaistu sapni. Viņa bija pārliecināta ka viņai rokā ir glāze, viņa prasījā kā gan viņa tagad nomazgās traukus. Savas piecas minūtes un vēl vienu rentgenu vēlāk viņa bija atpakaļ normālā apziņas līmenī un mums bija jāgaida vēl kāda stunda, līdz iztecēja viss tas organiskais sāls šķidrums no gultai piekarinātā maisiņa.
 Aizvedu mammu mājās ap vieniem, viņa iedeva līdzi lielu bļodu rosola. Tagad jāgaida zvans par operāciju. 
 Visi ārsti bija ļoti laipni un profesionāli, es nesaprotu kā viņi var palikt tik nosvērti, strādājot naktsmaiņas un satiekot visus tos pacientus, kas nemainīgi no viņiem pieprasa nepārtrauktu uzmanību, jo katram jau sava bēda vislielākā.
Lieldienu pasākums bija foršs, jo notika dejas ar cisu maisu akordeona pavadījumā, bērni ripināja olas, un visi ēda un slavēja manas kanēļmaizītes.
Man tagad vajadzētu koncentrēties uz visiem saviem pasaules dedlainiem un nākotnes garantiem, bet prāts izklaidīgi prokrastinējas pa viesistabas griestiem.
linkpost comment

Comments:
[User Picture]
From:[info]kisswithafist
Date:April 3rd, 2018 - 01:52 am
(Link)
Viss būs labi.
[User Picture]
From:[info]ub
Date:April 3rd, 2018 - 02:45 pm
(Link)
Paldies! Jā, viss iet uz priekšu un būs labi. Vienīgi dzīvei patīk atgādināt, ka mēs visi esam trausli un dažreiz notiek random ligas.