Atspulgs melnā ekrānā - Pavasars and the living is easy [entries|archive|friends|userinfo]
Atspulgs melnā ekrānā

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Pavasars and the living is easy [Apr. 1st, 2018|01:32 pm]
Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
Šorīt pamodos kādu stundu pēc modinātāja un uztaisīju stipru kafiju, nu, to ar plīts virsmas itāļu stila espresso uzparikti. Iegāju ilgā vannā un apsvēru savu subjektīvo skatījumu uz dzīvi.
Tagad gaidu kad uzcepsies kanēļmaizītes. Tās nesīšu uz Lieldienu pasākumu pie dabas, kurā būs arī pulka citu latviešu. Lai arī man vienmer ir bijušas kaut kādas pretenzijas pret svētkiem, tāda nesapratne par visu to ņemtni un masu tendenci atkārtot to pašu, ko dara citi, es šodien nevaru vien sagaidīt, kad varēšu satikt cilvēkus. Pasveicināties, pajautāt kā viņiem iet un paklausīties par viņu nesenajiem dzīves notikumiem, kā arī mēģinat viņiem uzburt kaut kādu ainu par to, kādas aktualitātes esmu piedzīvojis savā dzīvē.
Vakar kaut kur lasīju, ka nepieciešamas aptuveni 40 stundas sarunu, lai mēs kādu sauktu par paziņu, aptuveni divtik vairāk laika mēs pavadam, iepazīstot savus draugus, bet labākie draugi parādās aptuveni pēc 200 stundām jēdzīga kontakta.
Ārā, pretēji laika prognozēm spīd spoža saulīte un gaismas kvalitāte ir kristāldzidra. Dzīvoklis smaržo pēc kanēļa, gaidu kad atdzisīs kanēļmaizītes un malkoju zaļo tēju. Dzīve ir mēreni laba.
linkpost comment

Comments:
[User Picture]
From:[info]french_mime
Date:April 1st, 2018 - 06:31 pm
(Link)
Izklausās sweet!