Impulss' journal

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 20 vecākus

Thursday, June 14th, 2018
00:20
Bija reiz laiks, kad interneta dzīlēs dzīvoju kā "tomatvirs007".

Saruna lika atminēties visus tos vārdus, aiz kuriem ir dzīvots dažādos forumos, spēlītēs, rakstītas šifrētās vēstules skolā, vai vienkārši ar ko draugi mani uzrunājuši. Tik daudz. Un tik dažādi.

Šis ir viens no tiem vārdiem, kuru Google vairs neatrod. Varbūt labi vien ir. Un tomēr. Gribas taču, lai aiz manis pasaulē kaut kas tomēr paliek. Un ne tikai tie interneta meklēšanas vēstures ieraksti vien. Kaut kas taustāms. Jau kādu laiku neesmu radījis neko taustāmu. Tekoši darbi ir spieduši tā, ka ideju kladītei pirms mēneša jau beidzās baltās lappuses un ģipša maiss stāv vēl neatplēsts.

Pat, ja šobrīd dzīvīte liekas nesakārtotāka nekā tajās grūtajās dienās... Kaut kur iekšā ir sākusi pukstēt neliela sirds. Kā cālītis pacietīgi izlolots, kurš drīz.. Jau pavisam drīz šķilsies.

Tā ir viena no tām labajām sajūtām. Viens no retajiem dzīvot-iemesliem.

(ir ko piebilst)

Thursday, June 7th, 2018
01:50
Plkst. 1:50 -- Panikas lēkme ir pārdzīvota. Elpoju mierīgāk. Beidzot varbūt izdosies iemigt.
Cerams.

(ir ko piebilst)

Tuesday, May 29th, 2018
17:22
Šodien redzēju tos 4. Kursa bakalaurus. Parunāju ar vadītāju un pavaicāju, kā tad iet. Izrādās šogad esot tik sliktāk nekā citus gadus. Bet izlaidīšot cauri jau visus. Arī izstādē likšot visus. Kāpēc? Jo jāizpilda kvota.

Ir drausmīgi demotivējoši dzirdēt, ka tā. Pat, ja tu uztaisi pilnigāko mēslu, neievēro termiņus un uzraksti briesmīgu teoriju - Tevi izvilks. Jo jāizpilda kvota. Jo citādi nedabūs finansējumu. Par kādu izglītības kvalitāti tad mēs runājam?

(4 comments | ir ko piebilst)

Wednesday, May 16th, 2018
18:59
Jau atkal dodos uz koncertu viens. Kremt. Pārāk daudz tukšuma sakrājies.

(2 comments | ir ko piebilst)

Thursday, May 10th, 2018
11:07
"Karos un dvēselē nekad nav miers."

(ir ko piebilst)

Thursday, May 3rd, 2018
00:20
"Tu tikai mazliet nokavēji, nepaspēji un pavisam aizmirsi. Ka visas neaizņemtās vietas var tikai aizņemties."

(ir ko piebilst)

Monday, April 30th, 2018
01:41
Bērnībā es nemaz nezināju, kas es gribētu būt, kad izaugšu liels. Tikai vēlāk. Kaut kad pusaudža gados pie manis atnāca doma, ka es ļoti, ļoti gribētu būt sacīkšu braucējs. Noķert to mirkli pirms mirkļa. Sajust vissmalkākās nianses, dzīvot kā uz adatām! Un, un.. Vienmēr mazliet baidīties no neizbēgamā.

Kopš sevi atceros. Tas, laikam, ir tad, kad man bija četri - pieci...? Ne reizi neesmu izlaidis kādu Formula 1 sacīksti. Arī tagad. Tās nedēļas nogales, kurās sestdienu un svētdienu naktīs iet piecstundīgais maratons ar visām preses konferencēm, pirms un pēc intervijām, kvalifikāciju un sacīksti. Tās ir jaukākas nedēļas nogales nekā citas.

"You are only as good as your last race."

Neesmu kļuvis par sacīkšu braucēju. Tomēr esmu sev pieņēmis. Ka nekad, nekad nedrīkstu sev atļaut latiņu nolaist zemāk. Un tāpēc arī beigās nosirmošu viens.

(ir ko piebilst)

01:29
Kādu laiciņu nav bijis tik patīkami, kā ir tagad. Mierīgāk ir kļuvis ne tikai apkārt, bet arī iekšā.

Tā jau ir. Kad viss beidzot ir mierīgi un ieelpas kļūst mierīgākas, tad parasti kaut kas notiek. Uzmanība mazliet iemieg un Tu pat nepamani, kā pasaule apriņķo, kamēr pats stāvi uz vietas. Dzīvīte man iemācījusi būt modram arī mierīgās dienās. Tas neļauj atlaisties, tas neļauj atpūsties pavisam. Kā būs, to rādīs rītdiena. Bet rīt. Rīt es stādīšu kartupeļus un neviens mans neatņems to prieku.

(ir ko piebilst)

Monday, March 26th, 2018
00:18
No jauna uzbūvēt nevar vienā mirklī. Tas prasa laiku, uzmanību un visādas rūpes. Vai var otrādi? Jā. Divas dienas jauku vārdu un notikumu var sagraut ar vienu teikumu.

Vakarnakt tā arī neizgulējos. Cēlos no murgiem. Tas teikums jau vien rāmītis. Rāmīti var nomainīt. Sāpīga ir doma, ka tiklīdz es mazliet, mazliet sāku pieķerties, tā izrādās - nemaz jau neesmu vajadzīgs. Derīgs? Šodiena un rītdiena paies nopūtās. Visādās muļķīgās domās. Un tad jau atkal būs vienkārši kā parasti. Vienkārši kā parasti.

(ir ko piebilst)

Thursday, March 22nd, 2018
11:40
Ir tādas mirklības. Tās nav tikai sajūtas, tikai smaržas, skaņas vai ar acīm notveramais. Tās nav tādas, kuras paskrien garām ikdienas steigā. Tās nevar radīt ar nodomu, tikai nejauši un neplānoti. Mirklība? Tā ir tāda, kura nekad, nekad nekļūst pelēka. Tā pat kā Tu.

(ir ko piebilst)

11:37
Viens no tiem izirušajiem valdziņiem. Tikai rindiņa. Un tomēr.

(ir ko piebilst)

Sunday, March 11th, 2018
19:46
Visu vienmēr var salabot. Ar tādu pārliecību dzīvoju un laboju salauztās mantas. Tas ir tas mans veids, kā būt mazliet vairāk #ZeroWaste. Tomēr. Divas salauztas daļiņas nekad nevar atjaunot kā sākumā... Kaut kur pa vidu tie stūrīši nobružājas un vēl jau tā līmes tiesa. Un beigās viss, viss ir slikti.

(ir ko piebilst)

Thursday, March 8th, 2018
21:55
Sveiciens sieviešu dienā.

(ir ko piebilst)

Wednesday, February 21st, 2018
13:58
Ir tie daži, kuri taisa galerijas ar nosaukumu 'dzīvot-iemesli'. Manai ierakstu krātuvītei piestāvētu nosaukums 'mirt-iemesli'.

(ir ko piebilst)

12:22
Esmu kļuvis vēl vairāk darbaholiķis, lai tiktu pie tā, ko dzīvē kārojas. Miera. Labestības. It kā viss ir pareizi, pat loģiski. Tomēr nepamet sajūta, ka tieši šobrīd esmu tālāk no īstā mērķa nekā tajās pavisam tumšajās dienās. Tagad ir vienkārši pelēki. Kāds būs nākamais gājiens? Principā visu laiku tā ir tāda pārkāpšana no laivas laivā, kur abas šūpojas uz ūdens virsmas. Pa vidu vēl maisās airi. Viļņi un straume arī nepalīdz. *Nolidina šķīvi uz zemes* Cik var runāt..!? Cik var gausties? Dusmas uz sevi. Dusmas uz sevi. Es taču esmu par vecu, lai vairs cerētu uz kaut ko tīru, godīgu un no jauna. Sevi mānīt taču ir visvieglāk. Mēs taču sen jau vairs nerunājam. Un es joprojām ilgojos... Sevi mānīt ir viegli.

Šodien tāda diena. Tāda diena, ko izdzīvot un vakarā izdzēst. Tā pat kā ik-vakara ierakstus dienasgrāmatā. Un zīmējumus arī.

(1 comment | ir ko piebilst)

Sunday, February 18th, 2018
17:56
Studijas, prakse dienā un darbs naktīs, dejas vakaros, lauki brīvdienās un skrējieni kaut kad. Jau no domas vien, ka tas viss ir jāpaspēj - man atkal parādījies neliels stress. Žonglēju pārāk daudz ar šīm. Un taisnība jau ir - vienā brīdī cietīs kvalitāte. Zinu. Kaut ko jau nāksies atmest, jo gribēšu vismaz reizi mēnesī aiziet uz kādu tikšanos ar kādu jauku dāmu vai vismaz skatīties griestos un neko nedarīt. Veselības likstas, kuras izraisa stress te nepalīdz nemaz. Ar tām cīnos ik dienu ņemot līdzi termosā tēju un, kad iespējams - ar diendusu. Ceru izdzīvot cauri nākamajai nedēļai.

(ir ko piebilst)

Wednesday, February 14th, 2018
00:48
"Well, they say people come,
say people go.

(...)

..."


Es ceru, ka Tu man piedosi.

(ir ko piebilst)

Tuesday, February 6th, 2018
03:37
"Es toreiz iemīlējos, jo nebija intrigu. Bija vienkārši."

Šādi teikumi virpinas domās katru reizi, kad saprotu, ka nebūs.
Es nedodu iespēju citām sajūtām. Zinu savas alkas, arī vājības.
Mazliet jau kremt, bet vairāk ir tā, kas aizlido un ilgojas.
Arī tad, kad viss un jau pasaules beigas.
Ieskatoties arī sniegam var manīt nokrāsas.
Nav bijis dzirkstelītes krāsu zīmuļiem. Daudz pelēku bildīšu.
Mazliet drosmības.

(ir ko piebilst)

Sunday, January 28th, 2018
21:21
...

(ir ko piebilst)

Wednesday, January 3rd, 2018
20:38

(ir ko piebilst)


> 20 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba