- ehh
- 8/2/12 09:48 am
- Šķiet, būs jāiet bildēt žoklis. Uz vecuma galu, izskatās, sāk līst ārā gudrības zobs. A vietas ta nav.
- 2 commentsLeave a comment
- stulbistulbi stulbi
- 8/1/12 01:51 pm
- Jopcik, palaidu garām stafetes peldēšanā :(
- 0 commentsLeave a comment
- yešsss
- 7/30/12 01:36 pm
- Vakar pus9, pēc visām piecdienas, sestdienas un 7dienas aktivitātēm, negribējās mazgāt mašīnu, i labi, ka bija iestājies ļeņins, jo tagad aiz loga gāž lietus!
- 0 commentsLeave a comment
- nākamnedēļ akam braucam
- 7/29/12 09:22 pm
- Mūlis sarkans - chek.
Visos caumuros smiltis - chek.
Iekš LV ūdens auksts - chek. - 4 commentsLeave a comment
- pilsētas svētki
- 7/28/12 11:55 pm
- Tā, brōļi Avzani galturit, zato Labvēlīgai Tips ruļevo uz visi 246%
- 0 commentsLeave a comment
- labnakt.
- 7/28/12 12:27 am
- Tāaaaa, izdzēru vienu šampka glāzi un tāa sadeva pa ausīm, juhūu..
PALDIES visiem, paši zināt par ko :)) - 2 commentsLeave a comment
- 7/27/12 01:01 pm
- Ipisec!
Lai nobrauktu pa A6 300m bija nepieciešamas 38minūtes! Un tāda jobļa līdz septembrim?! - 2 commentsLeave a comment
- 7/24/12 08:47 am
- Mašīnai sakašķējās centrālā atslēga ar pīkstuli. Tagad visu izšķir roku veiklība. Un tā līdz nākamās nedēļas sākumam. Labi, ka nav iespējas līdz jūrai braukt, pilsētas svētki un tā.
Ak, un neizmantojiet A6 posmā Ķegums - Lielvārde. Vienkārši klusais ārprāts. Tikai kā partizāni, pa meža takām ar ierakumiem. - 2 commentsLeave a comment
- 7/23/12 09:34 am
- Šodienas pašsajūta:

- 4 commentsLeave a comment
- english
- 7/18/12 09:10 pm
- ( runs too fast )
- 0 commentsLeave a comment
- 7/17/12 10:00 pm
- Heh ( :) )
- 0 commentsLeave a comment
- nav jau slikti, bet tomēr..
- 7/17/12 10:34 am
Pie bulkām šāds laiks! Man ziemā ir brūnākas kājas nekā tagad :(
No rīta mašīnītē ieslēdzu ķeblsildi. Vasara, ibio!
- Current Mood: nosalis
- 0 commentsLeave a comment
- 7/16/12 01:15 pm
- Noskatījos filmu. Nevarētu teikt, ka nepatika. Savdabīga.
- 0 commentsLeave a comment
- 7/15/12 09:31 am
- Bijām sēnēs. Sanāks mērcītei un sjo. Toties pa svaigu gaisu pastaigāts. Un sēņotāju daudz redzēts.
Jāiet pagulēt. - 0 commentsLeave a comment
- Labu apetīti!
- 7/13/12 04:47 pm
- Vakariņās: cepti kabači ar ribiņām, apceptām un sautētām krējuma mērcē, salāti (rukola, sinepjsalātu lapas, dilles, loki, salātlapas).
Un kas Jums uz galda? - Current Music: .. tas kungs jau prasa ēst, ēst, ēst..
- 8 commentsLeave a comment