- vajaga, bet bail
- 1/25/13 01:09 pm
- Klau, autobraucēji/lietotāji, kā ir ar mašīnas mazgāšanu tagad? Vai nebūs pārsteigums un no rīta nevar atvērt duris? Vienkārši mašīna izskatās pēc sāls pikas..
- 8 commentsLeave a comment
- 1/22/13 09:37 am
- Nesapratu, no kurienes šodien -21.5? Vajadzēja būt ne vairāk kā -14. Nē, nesūdzos, bet interesanti. Mūsu sinoptiķi atkal nošāvuši pa greizo.
Kā arī šī gada ūdens sasalšana iekš mājas jau ir bijusi - norma izpildīta. - 0 commentsLeave a comment
- hmm
- 1/20/13 07:12 pm
- Gribētos sev pajautāt: cik ļoti gribas tikt uz Peru? Un vai dēļ tā gribas ziedot brīvo laiku.
- 5 commentsLeave a comment
- 1/14/13 10:21 pm
- Daudz laimes rediiss j-kundzei! ( ... )
- 2 commentsLeave a comment
- nemeklē slidotavu, tā pati tevi atradīs
- 1/13/13 08:43 pm
- Tur kur vakar nogriezos strauji pa kreisi, lai neiebrauktu pa taisno grāvi (bet bija nepieciešams braukt stroga pa labi). Šodien viens šoferītis nebija izdomājis to manevru pa kreisi un atradās grāvī :/ Grāvis diezgan dziļš, jo visam bonusā - lokācijas vieta 10m no dzelzceļa pārbrauktuves!
Vieta tāda, kur puse mana Mazpisānu ciema brauc un stājās pie stopa. Jūtu, ka nākamā nedēļa tajā krustojumā būs vēl jautrāka.. - 2 commentsLeave a comment
- žagata
- 1/10/13 03:01 pm
- Nokrāsoju nagus. Nu ļoti spilgtā krāsā. Dikti patīk :)
Kā arī aiznesu šūt bikses, tādas asutrumnieciskas. Nez nez, vai uz manas lielās pēcpuses tas labi izskatīsies, bet nu, kurš neriskē - nedzer šamanieti! - 0 commentsLeave a comment
- jaunais gads sācies ar mazo izbraucienu
- 1/4/13 09:20 am
- Tallinā sniegs līdz šekumam un vakar sniga vēl.
Kā arī pabraukts ar automātu, jā nenoliedzami - ērtāk, pilsētā, bet tajā pašā laikā baisīgi. - Current Mood: sāp galva
- 0 commentsLeave a comment
- ?
- 1/2/13 11:10 pm
- Vai var vadīt 7vietīgu busu ar B kategorijas autovad. tiesībām? Kkā izleca no prāta šī informācija.
- 2 commentsLeave a comment
- blondīne
- 1/2/13 10:57 am
- Domāju, ka ITešņiks šon nosmēja par mani, pēc divu nedēļu atvaļinājuma aizmirsu paroli :)
Lai gan pa visām šīm dienām, tikai viena karstvīna glāze izdzerta un 5pudeles mežezera :D Bet kam tu to iestāstīsi?! -
Current Music: bet nezāles jau neiznīkst..
Current Mood: tizlumiņš - 0 commentsLeave a comment
- Laimīgu!
- 1/1/13 02:28 pm
- Jāsaka kā ir, pagājušais gads bija ļoti izdevies, iespējams ne visās jomās, bet nu galīgi nevar sūdzēties.
Cerēsim, ka šis gads būs tikpat adekvāts un feins!
Laimīgu Jauno gadu arī jums, un lai izdodas viss iecerētais, ieplānotais un tam visam pietiek gan veselības, gan finanses! - Current Music: http://www.youtube.com/watch?v=J-8VCL4uSUc
- 0 commentsLeave a comment
- ?
- 12/21/12 10:13 pm
- Sakarā ar atvaļinājumu, esmu nedaudz atpalikusi no jaunumiem, bet VAI TAS GALS JAU IR KLĀT?
- 2 commentsLeave a comment
- 12/15/12 12:05 am
- ( Šo nospēru no dr.lv )
- 1 commentLeave a comment
- (^*$@#$%
- 12/10/12 11:34 am
- Būšu rupja: jeb%l desmitais ofiss! Neko atrast nevar vai nav vispār. Kā lai ar šitādu hreņ strādā?!
- Current Mood: *%$
- 0 commentsLeave a comment
- 12/7/12 06:53 pm
- Ārā ir skaistums absolūtākais!!!
Lai gan, šodien ārkārtīgi veiksmīgi paslīdēju garām vajadzīgajam krustojumam, teikšu kā i - bikšeles mitras. Pieredze nāk ar gadiem. - 6 commentsLeave a comment
- 12/6/12 12:26 am
- ( Ārā paliek arvien krutāks laiks.. )
- 3 commentsLeave a comment