...............................
...............................
- neviens nav ideāls, bet tomēr..
- 8/7/13 11:39 am
- Siltais laiks izraisīja dažu novērojumus.
1. Sievietes bez krūšu turētājiem. Klusais ārprāts! Ne jau tā, ka visas, bet nu liela daļa izskatās drausmīgi - plānās kleitās ar krūtīm tuvu nabas rajonam.
2. Vīrieši baltos šortos/biksēs ar melnām zeķēm.
3. Un visam pa virsu - jau no rīta smird pēc nemazgātas miesas un vajaga nepieciešams, redz, pielīst tuvāk, "parunāties". Nu pizdjec.
-
Current Mood: ?!1
-
2 commentsLeave a comment
- 8/6/13 01:22 pm
- Darbā uz galda sapulcējušās četras saulenes, laikam beidzot arī ejot prom jāņem līdzi, nevis visu laiku jaunas jānes klāt, lai gan, vēl pārīši divi būs.
-
Current Music: addicted
-
0 commentsLeave a comment
- 8/3/13 08:57 pm
- Braucam ēst šašlikus un mājās taisītus kupātus.
Jauks noslēgums nostrādātai dienai. :)
-
0 commentsLeave a comment
- 8/2/13 04:52 pm
- Vienkārši psc. Lai tiktu dārzā, jāiet apkārt mājai ;/
Fiksi jādomā kkas ar malku..
-
0 commentsLeave a comment
- 8/1/13 10:33 am
- Dzeru kafiju un балдею. Šis rīts sākās ar pilnu pagalmu malkas. Tā kā, uz augusta beigām welcom uz malkas nešanu ķēdītē :)
-
7 commentsLeave a comment
- 7/30/13 12:06 am
- Vai kāds var ieteikt kur uz nedēļas nogali varētu aizņemties padomju SKIF piekabi, kurai iekšā ir telts? Nu ļļļ-j-oti gribas taadu atrast...
-
0 commentsLeave a comment
- 7/29/13 09:07 am
- Šodien noskaņojums kā Karlsonam - gribas kaut ko garšīgu un nogāzt kādus podus.
-
Current Mood: zZ
-
0 commentsLeave a comment
- 7/29/13 12:39 am
- Tikko beidzām dzert pilsētas svētkus. Traki, ka rīt nav svētdiena. Tb. šodien.
-
0 commentsLeave a comment
- 7/26/13 05:08 pm
- No Taizemes atvestās smaržas, tiešām ir smaržas, nevis
atejas tualetes ūdens.
LaVazza ir dzerama.
-
Current Mood: zzzzzzz
-
1 commentLeave a comment
- padzēriens
- 7/25/13 10:12 am
- Merild in cup ir говно. Iesakiet kādu labu, krūzītē aplejamu, kafiju. Lai nav pārlieku rūgta un skāba.
-
4 commentsLeave a comment
- 7/22/13 08:22 am
- Nedēļa sākas burvīgi - uz tiltu pāri Ķeguma tiltam, avārija. Četras mašīnas - par trijām skaidrs, bet kā tā ceturtā tur ielīferējās.. Hz.
O, satiksmes autobuss cauri netika. Atpakaļgaita visā tilta garumā.
-
3 commentsLeave a comment
- labi pavadīta svētdiena
- 7/21/13 11:32 pm
- Šodien padarītais ir līdzvērtīgs 0
-
0 commentsLeave a comment
- 7/18/13 02:27 pm
- Jautājums: ir x izmēra bilde, stulbākais - .jpg formātā, un pēc 10 gadiem izdomājās, ka vajaga plielināt tā, lai nezaudējot kvalitāti varētu uzlikt uz a1 vai a0 formāta. Kā to bildi izstaipīt, lai nezustu kvalitāte, kontrast utt.? Un kurš/kur to varētu izdarīt
-
2 commentsLeave a comment
- 7/15/13 01:42 pm
- Kārtējo ufologu saietu izjauca narkologu brigādes ierašanās.
-
0 commentsLeave a comment