TITĪNES MALKAS ŠĶŪNIS

kārtojot malku pa plauktiem klusi, kasti ar zelta pogām atradusi

11/13/09 11:29 pm

Šis vakars ir aizvadīts ar sarullētu salvetes pikucīti deguna kreisajā nāsī, gardumiem, draugu tirliņu pie sāniem, uz atvadām klausoties Editu Piafu un pētot vintage fotoattēlus. Fonā skanot šausmīgi stulbajam "Gredzenu pavēlniekam", kas tā vien pārbauda izturību un liek vēlēties skatīties LIELO'n'GAUMĪGO kino. Nu tad to mēs arī darīsim. Un atliek vien cerēt, ka filmas izvēle neieilgs pārāk ilgi un nelipinās ciet acis.

BET, ja šovakar man būtu lemts pavadīt laiku ārpus šīm omulīgajām telpām, tad es dzeru šo te:

11/13/09 09:08 pm - Iejūtīgā piektdiena

Tā kā esmu slima, draugs mēģina iejusties doktora lomā un visādos veidos atjaunot manu imūnsistēmu. Pēc darba pārradās mājās ar lielu šokolādes "luņķi", jaunu termometru, Sarkanajām magonēm un mandarīniem. Pirms brīža pagatavoja lašmaizītes un tagad liek ēst bagetes, kas tālāk?? Ne draugs, bet zelts, es teikšu!

11/13/09 04:30 pm - You are lucky number one

Jau kopš sen seniem laikiem es esmu centusies rakstīt dažādākās dienasgrāmatas, kuras beidza funkcionēt pēc dažām uzrakstītām lapām. Ir bijušas dažādākās: klade ar zirgiem un pieliekamo atslēdziņu, līniju klade ar mēnesi, tapešu klade, kas sastāvēja no kādām astoņām parastajām kladēm, kas bija savā starpā kārtīgi sakabinātas ar caurspīdīgo skoču, kā arī vēl vesels lērums ar blociņiem, kuri bija domāti tieši TAM - savu pārdomu un izjūtu aprakstam. Nevarētu teikt, ka pēc dabas esmu aizmāršīga vai arī tāda, kas visu nozaudē, taču visas šīs pārdomu papīru man īpašās grāmatiņas kaut kur noklīda. Noklīda, lai pēc tam atgrieztos un liktu man saprast, ka katrā šādā pārdomu atspoguļojumā slēpjas mana būtība un atklāsmes par lietām, kas jau sen vairs nešķiet svarīgas. Un tieši tas arī IR svarīgi. ATSTĀT RAKSTISKU PIEMIŅU PAR SAVU TAGADNI !
Apzinoties, ka katrā papīra kladē, blociņā vai pierakstu grāmatiņā ir kaut kas svētīgs un nedaudz mistisks, kā arī to, ka šādas īpašas lietas var neizturēt šo laicīgo dzīvi, varu un pasauli, jāmeklē alternatīvas, kas ir atvedušas mani pie sava pirmā ieraksta. So you're lucky number one..
Powered by Sviesta Ciba