tiitars' Journal

Recent Entries

You are viewing 24 entries, 100 into the past.

23rd June 2007

1:31pm: pēc tam smiesies acīs
1:31pm: ne jau tā, ka pretīgi, bet nepatīkami

22nd June 2007

1:10pm: daudz šorīt darbā pastrādāju, tāpēc domāju, ka esmu pelnījis labu atpūtu

20th June 2007

9:36pm: no siekalainā romantiķa līdz ciniķim viens solis, un rādās, ka esmu iekritis
pateicos par rokas pasniegšanu. vai arī iegrūšanu cinisma bedrē.

ceru, ka nebūšu šajā postažā ilgi.
5:30pm: Šausmas,viņš domā,ka viņš man patīk.
Nu nepatīk taču.
Man nepatīk tādi, kas patīk visiem.
gribu JOCĪGO

9th June 2007

1:12am: apbrīnojami, ka vēl ir tādi pilsoņi, kas bildēs attēlo Latvijas karogu austrijas karoga proporcijās

1st June 2007

5:26pm: Tagad kaut ko prastu, citādi es tik smalks un stoisks esmu, ka kāds vēl varētu pārprast, un padomāt, ka esmu snobisks.

Tātad,man gribas dirst!
12:04am: psihenē http://youtube.com/watch?v=JyW1smKgJF8

31st May 2007

6:39pm: Kā kaut kāds dzīvnieks pēdējā laikā,visu laiku noplūde no nabas uz leju un pēc tam uz augšu līdz rīklei iekšējas trīsas

30th May 2007

9:30am: Var jau laikam arī citādāk dzīvot un būt,man vispār nav spēka,kaut kāda skumja melodija visu laiku.
9:27am: Neko negribas,jo visa par daudz un nekā nav
9:25am: Ai.Nah.Man.Kāds.Vajadzīgs.Nah.Nav.Vajadzīgs.Jau.Ar.Sevi.Netieku.Galā.Kur.Nu.Ar.Vēl.Kādu.Ai.

29th May 2007

4:59pm: Šodien iešu uz "Placebo" koncertu,tāpēc-ja nu kas,zīmīti atstājiet zem tepiķīša
9:20am: Vajadzētu par dzīves motto izvirzīt tēzi,ka man neviens nav vajadzīgs,un tādējādi par prioritāti izvirzīt pašapmierinātību,kas balstīta uz pašpietiekamību. Taču tas nebūtu saskaņā ar manu iekšējo gribu,līdz ar to es gūtu absolūtas disharmonijas pieredzi. Labāk lai esmu ilūziju vergs, varbūt kādu dienu palaimēsies

28th May 2007

10:49am: Kur gan ir mans gramatiskais centrs?

24th May 2007

9:12pm: kāpēc gan tas, kas atzīstas noziegumā tiek uzskatīts par lielāku grēkāzi nekā tas, kas savus melnos ceļus noklusē?

22nd May 2007

9:51pm: es to pirmīt par kaktu_dakteri teicu
1:21am: taa jau nav, ka mani neviens neciena, re, provaiders atraxtiija veestuli "cieniijamais klient! [..]"

15th May 2007

12:37am: man gribas nosprāgt.
galva plīst pušu, kad esmu dusmīgs, tā ir galīga destrukcija, kad esmu dusmīgs, sajūta, ka iekšēji sabirztu stiklos,kad esmu dusmīgs. kā veca stikla siltumnīca, kad tai izsit stiklu.

14th May 2007

1:12am: viņi atkal domā, ka esmu šis, bet neiešu jau taisnoties, ka neesmu, jo varbūt es viņš esmu

12th May 2007

1:56pm: slinkums raxtiit atskaiti par 'sm'
saakumaa paaraak kaut kaads chillauts
tas nu taa

patika viena filma no exp. kiinoo. izskatiijaas, ka skrechots tiek atteels, nevareeju saprast, kaa vinji uz kino lentas to dabuja gatavu, viena kadra puse pilniigi nekustiiga, un otraaa pusee raustaas

un vispaar, mans un manu draudzinju sauklis vakar bija 'maaxla, ej dirst!'

11th May 2007

3:23pm: aiziešu šodien uz 'skaņu mežs' (gandrīz uzrakstīju - uz skumju mežs)
jāpaklausās, ko piedāvā

2nd May 2007

9:39pm: ble, kāds es mirla, man vajag, lai man saka - Tu vari! jo ar 'es varu!' man nepietiek, blēēēē

11th April 2007

10:33pm:
Powered by Sviesta Ciba