Fri, Jan. 22nd, 2021, 04:01 pm
Borderline personality disorder

Nu tā... man nu ir atzinums, ka ir vidēji smaga depresija un viegli izteikta robežstāvokļa personība. Par to viegli izteikto es gan nezinu, jo to, ka es "neizskatos pēc..." psihiatre izteica 10min pēc manis ieraudzīšanas. Tas liecina par diezgan nenopietnu un stereotipisku uztveri, bet galvenais, ka mana pašdiagnoze tomēr tagad ir konkrēti apstiprināta. Kāpēc svarīgi? Es gribēju arī profesionālu skatu no malas, tāpēc ka man jau interesēšanās par šo "personības nekārtību" ir daudz palīdzējusi sevi saprast. Galvenokārt saprast, kā es nonācu pie tā, pie kā nonācu. Kāpēc nepareizas un pārmērīgi lietotas zāles izsauca man tik neadekvātus un galvenais - ļoti specifiskus - atmiņas traucējumus un vispārēju apjukumu, kas tika translēts kā speciāla, ļaunprātīga manipulācija. Tā kā kaut ko tādu es par sevi vairs dzirdēt nevēlos nekad, tad nopietni esmu ķērusies pie izpētes, mācībām un pārmaiņām. Tuvākajos mēnešos, kad būs nosegti visi izdevumi par pārvākšanos (trūkst dažu ļoti vajadzīgu mēbeļu un iekārtu, dekorēšana šobrīd ir otrā plānā), pieteikšos arī pie psihoterapeita.
Jūtos atvieglota, ka diagnoze ir uzstādīta, ka tā man jau palīdz sevi saprast, arī saprast kā es izskatos no malas un kāpēc saņēmu tik naidpilnu uzmetienu tieši pēc solījumiem vienmēr būt man blakus, lai kas notiktu. Netaisos vairs nevienu ielaist savā dzīvē tā, kā to darīju iepriekš, lai gan šī apņemšanās var mainīties, taču man ir palikuši vēl mīļi cilvēki un var uzrasties citi. Es negribu viņus sāpināt, un negribu, lai viņi sāpina mani.
Es ticu, ka būs labāk.

Fri, Jan. 22nd, 2021, 05:38 pm
[info]dumshputns

Tas nav tas, ko sauc par pmdd, nevis borderline gadījumā?

Fri, Jan. 22nd, 2021, 07:27 pm
[info]dumshputns

Ai, nē, ņemu atpakaļ, nebiju izlasījusi visu tekstu. Atvainojos.

Fri, Jan. 22nd, 2021, 07:32 pm
[info]tethys_

Tā nu ir, ka nevajag komentēt, neizlasot līdz galam. Es pat nezinu, kas tas ir, ko pieminēji.

Fri, Jan. 22nd, 2021, 08:03 pm
[info]dumshputns

Hmm, Tu tā tīšām gribēji mani pasūtīt, vēl pamācības pakaļ metot, vai tas Tev nejauši sanāca? Starp citu, tad ir tiešām jautājums, nevis sarky piezīme?

Fri, Jan. 22nd, 2021, 08:03 pm
[info]dumshputns

*tas

Fri, Jan. 22nd, 2021, 08:08 pm
[info]tethys_

Pasūtīt nē, tikai piezīmēt, ka komentēt, neizlasot līdz galam, ir diezgan riebīga 21.gs paraža.

Sat, Jan. 23rd, 2021, 12:42 am
[info]dumshputns

Jā, bet ja tu būtu padomājusi tālāk par savu aizskārumu, tu varētu ieraudzīt, ka, lai gan esmu izteikusi pārsteidzīgu komentāru, tad tomēr esmu par tavu rakstīto domājusi, atgriezusies pie tā un par savu kļūdu atvainojusies.

Sat, Jan. 23rd, 2021, 11:54 am
[info]tethys_

Nu ja.