Mon, Nov. 16th, 2020, 09:30 pm
Tindersievietes

Sanāk 1 pret 20 vīriešiem, es bieži tāpēc arī uzlieku, lai parāda tikai viņas. Izbeidzas ļoti ātri. Tomēr pat ar to proporciju "mach" sanāk ļoti reti. Ar vīriešiem samačojos ļoti bieži, sarunas sanāk, bet ar sievietēm sarunas uz priekšu neiet, lai gan bieži atrakstu pirmā. Kaut kas dīvains.
Man gribētos kaut vai parunāties ar kādu ne-maskulīnu (vai periodiski maskulīnu) personu, bet nu nekas tur nesanāk. Profili gan dāmām ir ļoti skaisti, gan bildes, gan intereses, gan teksts. Taisni žēl. Tikai vienreiz bija 3 randiņi tieši no Tinder, bet nu tur kaut kādas saķeres nebija, lai gan teorētiski bija kopīgas intereses.
Un, protams, fantastiskā būtne no OkCupid.
Kamēr nav pavisam karantīna, es aizietu pa parku, gar jūru vai kur pastaigāties ar kādu. Bet nu... nekas tur neveidojas. Un pavisam visām es arī neaizrakstu, cinisms jau uznācis.

Mon, Nov. 16th, 2020, 10:14 pm
[info]resort

welkam to ze klab.lv

Tue, Nov. 17th, 2020, 10:16 am
[info]pupinators

Varbūt var parunāties ar mani? Es gan laikam esmu tajā maskulīnajā kategorijā, vismaz vizuāli un šad tad domās un darbos, bet galīgi ne hormonāli. Es biju uz aromterapiju un tur no 22 "sieviešu" aromātim (hormonu līmenī! Kas uzrunā šajā līmenī, nevis tāpēc, ka ir puķīte), es sev izvēlējos 16. Tajā pašā laikā esot sievietes, kas piemēram, ir ielikušas sev spirāli un viņas nejūt šos aromātus, kaut ārēji ļoti cenšas būt tā sieviete.

Tue, Nov. 17th, 2020, 11:33 am
[info]dumshputns

Wow, nezināju, ka ar spirāli pietiek, moš jāiesaka trans komūnai?

Tue, Nov. 17th, 2020, 11:41 am
[info]pupinators

Nē nu noteikti nepietiek! Trans jautājumi taču ir pavisam citi jautājumu. Spirāle taču nedod testosteronu tādā līmenī, kā to dod injekcijas. Reāli šis NAV jāiesaka trans komūnai.

Tue, Nov. 17th, 2020, 01:37 pm
[info]tethys_

Labprāt parunātos :) Ko tu izmanto čatošanai?

Tue, Nov. 17th, 2020, 03:56 pm
[info]pupinators

Diezgan neko oriģinālu - watsapp, messengeri, instagramā