Mon, Sep. 21st, 2020, 01:24 pm
Mezgls

Man kādus gadus 10 likās, ka ar kaut ko esmu tikusi galā, lai tas mani tā neietekmētu. Jā, šausmīgās atmiņas no pagātnes dažreiz rādījās murgos, dažreiz skatoties kādam acīs uzmācās senā šausmu un bezspēcības sajūta, bet tas bija reti, un ikdienā es jutos, ka esmu tikusi galā. Tas bija tiešām ilgi, un likās, ka uz visiem laikiem. Tomēr tagad tas viss jau kādu gadu nāk tā teikt "uz augšu", un liek man par sevi domāt. Man galvā risinās monologi un dialogi, un es nespēju tos apturēt. Kāpēc? Why, mister Anderson, why, why, why?
Teorētiski viens paņēmiens būtu izrunāt ar tiem cilvēkiem to, kas toreiz notika, vai viņi vispār ir kādreiz sapratuši, ko man nodara, kas ar mani notiek, un ka nekas no tā nebija pa jokam? Ka tam visam bija iemesli, un ka man pat tajos mierīgajos 10 gados rādījās šaušalīgi murgi par to laiku? Ka man nekad vairs diemžēl nebūs līdzsvarota psihe, un ka man vienmēr būs kā filmu varonim jāpamato sava nesakarīgā izturēšanās ar "to gadījumu, kas mani līdz šim visam noveda"?
Kā lai kaut ko tādu runā? Turklāt ar cilvēkiem, kas negrib runāt, kas grib tikai tērgāt. Un, ja kaut ko saka, tad pat nezinot notikušā apstākļus, nesaprotot situāciju, nenoklausoties līdz galam, vainota tieku tikai es. Neviens cits nekad nevar būt vainīgs, visos gadījumos vaina ir mana, jo tāda es esmu - skabarga pakaļā.
Es nesaprotu, kāpēc visi tie murgi kāpj uz augšu. Es taču tik ilgi domāju, ka esmu tikusi galā, ka tā ir pagātne, ka es sevi tālāk veidošu pati. Taču kas te tagad notiek? Varbūt man vienkārši vajadzētu kādam izstāstīt? Nevis runāt ar tām personām, bet beidzot izstāstīt kādam? Jo neviens to visu nezina, tā ka vispaŗ neviens, izņemot vienu cilvēku, kuru es dzīvē neesmu satikusi, un kurš ir miris, tāpēc pat tas vairs neskaitās.
Vai no tā būtu kāds labums to visu izstāstīt? Es nezinu. Es domāju, ka nebūtu labuma, bet tas ir vienīgais, ko varu iedomāties. Varbūt uzklausīt no malas, kā tas viss izskatās. Nezinu. Es gribu atsiet to mezglu, lai nespiež, bet es nezinu kā.

Mon, Sep. 21st, 2020, 04:24 pm
[info]snorke

ir visadi panemieni, ka parvaret traumas, izstastit varetu but labs sakums

Mon, Sep. 21st, 2020, 04:37 pm
[info]snorke

+ EMDR, hipnoterapija

Fri, Oct. 2nd, 2020, 01:05 pm
[info]neetiski

Drīkst izstastīt. Es nesen izstāstīju, bet pašam jāstrādā. Es domāju vienu ezo metodi, kurā,parasti, iet atpakaļ iepriekšējās dzīvēs, bet var iet arī uz notikumiem šajā vai hipnozi.