Sun, Sep. 6th, 2020, 10:20 pm
34

Es esmu vislabākajā fiziskajā formā kopš bērnības, ar kuru tomēr ir grūti salīdzināt. Tā nav laba fiziskā forma, bet salīdzinoši ar daudzi apkārtējo pilnīgo kūtrumu, tomēr arī ne tik slikta.
Es beidzot atļauju sev noticēt, ka murgs ir galā, ka es esmu atradusi risinājumu savai mūžsenajai problēmai, kas mani mocīja ļoti spēcīgi 10 gadus, mazākā mērā vēl 10, un šad tad izpaudās jau bērnībā. Es par to jau rakstīju, bet tagad, tuvojoties 35 dzimšanas dienai, es tam ticu - kamēr es turpināšu strādāt ar sevi, šo problēmu lielā mērā vairs nebūs. Ir jāpieņem, ka ķermenis ir visu mūžu atradies nepareizā pozīcijā, tāpēc problēmas būs, bet ne tik lielas, lai regulāri noliktu mani uz gultas. Tas tiešām ir tas "THE risinājums", tie nav murgi, nav meli, nav veltas cerības, un tas darbojas.
Visiem spēkiem ir jāmēģina priecāties par savu pusmūžā atdoto dzīvi, nevis raudāt un dusmoties par to, cik vienkāršs tas risinājums bija, un kāpēc, kāpēc, kāpēc es to neatradu senāk. Tas ir mans lielais brīnums, kurš nāca caur tīru maģiju, kad es beidzot tai biju gatava savā garīgajā ceļā, jo fiziskā medicīna mani bija pilnīgi pievīlusi. Risinājums atrodas fiziskajā pasaulē, bet neviens jobnutais latviešu ārsts man to nespēja pateikt.
Ja kaut ko tādu var atrisināt šamaniskā veidā, tad var vēl daudz vairāk. Ne visu, bet tik daudz!
Es gaidu savu 35 ar jauna cilvēka sajūtu.

Fri, Sep. 11th, 2020, 08:18 pm
[info]p_petersons

Oh damn. Fakin cilvēki, kas neiedziļinās. Katrs dr. tik par savu mīļāko ķermeņa daļu un ar savu ierasto agendu.

Manā gadījumā tagad notiek netiešas diskusijas starp traumatologu un tehnisko ortopēdu (kas vairāk par pēdām), vai man ir iedzimts ceļu bļodiņu defekts vai vienkārši vajag dot lielāku atbalstu pēdām (kas arī ir ar defektu, ha). Aiziešu vēl pie osteopāta, kas vairāk visu kopā skatās, noteikti būs vēl kāda versija.
Biju pie masiera, izmasēja pēdas - ceļi palika sapistāki, izmasēja muguru - pēdas savilkās. Lol. Bet nu, man tās sāpītes salīdzinoši ir nelielas.

Katrā gadījumā liels prieks, ka tev izdevās nonākt pie patiesības!

Sat, Sep. 12th, 2020, 09:44 am
[info]p_petersons

Aizmirsu "fun" facts: Lēdijai Gāgai un Mailijai Sairusai arī ir hroniskas sāpes saistībā ar gurniem. Gāgai bija trauma un Mailija pārstiepās jogā.