atskaite

« previous entry | next entry »
Nov. 8., 2018 | 03:14 pm

* Attiecības ir ieviesušas manā dzīvē vajadzību kādam citam atlikt laiku. Mīnusi - mazāk laika izdarīt, arī vairāk jāsēž telefonā, kas ļoti nepatīk. Plusi - brīvdienās esmu ārpus Rīgas bez datora un neviens nevar mani piespiest strādāt, lai cik steidzami tas būtu. Tātad ideālais plānojums - darba dienas un to vakari darbam, brīvdienas otram. Kaut kur iespraudīšu arī dienu sev.

* Aizvakar, rakstot darbu, sapratu, ka ir drausmīgi smieklīgi, ka mana bērnība ir dalīta divās daļās - idilliskie lauki meža vidū un 90-o kriminālais zieds Ziepniekkalnā (kādreiz uzrakstīšu vairāk stāstu, tā vieta taču bija/ir pilnīgs pizģec). Aiznākamnedēļ braucu ar ričuku meklēt laukus. Zinu tikai to, ka tas ir starp Cēsīm un Valmieru (jābrauc pa to taisno ceļu un kaut kad jāgriežas pa kreisi) un tajā pusē Gaujai, kur Vaidava.

* Vairs gandrīz neklausos savu mūziku. Klausos radio. Favorīts ir Star.fm un Naba. Vēl dažreiz vakaros LR2, jo tur ir kaut kas sasodīti mīļš. Trešo tad, kad nav labi un drīkstu tam, ka nav labi, ļauties. No rītiem klausos Pieci. Patīk tas, ko viņi runā, bet muzons gan drausmīgs, ja neskaita to "pieci latvieši", vai kā viņu tur. Raidījumi jau ir cita štelle. Tos kā podkāstus no arhīva.

Kopumā ir labi. Gribētos būt drusku krutākai, nekā esmu, bet ar to var sadzīvot.

Link | Comment | Add to Memories


Comments {2}

mākonis debesīs

from: [info]negaisiic
date: Nov. 8., 2018 - 03:43 pm
Link

izklausās patiešām labi :)

teikt pretī


Winstona Pieraksti

from: [info]winstons
date: Nov. 8., 2018 - 09:45 pm
Link

Vaidavas apkārtne ir mana mīļākā vieta Latvijā. Regulāri skatos vai tur tuvumā nepārdodas kāds vecs īpašums vai zeme. Svētdien braukšu makšķerēt uz vaidavas ezeru

teikt pretī