Wednesday, June 19, 2019

9:06AM

the average human has one breast and one testicle

(comment on this)

Monday, June 17, 2019

1:20AM - you shall rise again

gandrīz aizlaidu nebūtībā (t.i. - izdzēsu no atmiņas) vienu mīļu albumu. iedomājos par viņu un secināju, ka vairs nezinu, kā sauc. atceros kā skan, atceros, ka dziesmas bija ar vienādiem nosaukumiem, bet atšķirīgiem cipariem - paspēju sagļukot un vārda 'pagina' vietā meklēju vārdu 'caprice'. tad tomēr izdevās aiz matu galiem saķert, jo atceros albuma vāciņu.
tā nav pirmā reize, kad meklēju kaut ko pēc vāciņa, piem - 'miglains siluets sniegā'. ja tā turpinātos, tad, iespējams, šī mūzika nonāktu atmiņu mēslainē, kur viss guļ tumsā un es to satiktu atkal tikai tad, ja tā kaut kur nejauši sāktu skanēt - tad es to atpazītu, jo kaut kāds gravējums jau vēl būtu palicis.
nez cik daudz ir tādu lietu, kas, lai arī cik svarīgas būdamas, jau ir aizmirstas - tikai tāpēc, ka es aizmirstu par tām atcerēties. varbūt tas labi un varbūt kāds supervieds zemledus prāta cenzors zina, ko vajag atcerēties un nekādu kļūdu nav. bet tagad, klausoties šo gandrīz aizmirsto relikviju, ir savāds uztraukums un sirds sitas pa krūškurvi kā iesprostots zvirbulis, jo, ārprāts, kā es tevi varēju aizmirst - gandrīz jau aizmirsu.

Current music: https://www.youtube.com/watch?v=yX4TbIbsO-o
(comment on this)

Sunday, June 16, 2019

7:13PM - augu simetrija

līdz šim zināju tikai par spirāli, bet tagad uzzināju, ka ir vēl šādi lapu simetrijas veidiLeaf arrangement with one leaf per node is called alternate phyllotaxis, whereas arrangement with two or more leaves per node is called whorled phyllotaxis. Common alternate types are distichous phyllotaxis (bamboo) and Fibonacci spiral phyllotaxis (the succulent spiral aloe), and common whorled types are decussate phyllotaxis (basil or mint) and tricussate phyllotaxis (Nerium oleander, sometimes known as dogbane). + )

(comment on this)

Saturday, June 15, 2019

8:53PM

(1 comment | comment on this)

Tuesday, June 11, 2019

4:08PM

does the order of the brain create the order of the world, or the order of the world the brain?

(comment on this)

10:13AM

horizontālā eiforija
vertikālais headrush

maza, blīva straumīte sazarotajā bezgalības vēdeklī

Current music: yppah - r. mullen
(comment on this)

Monday, June 10, 2019

7:27PM

https://www.youtube.com/watch?v=jsTmd9rDygQ

(comment on this)

Sunday, June 9, 2019

12:29AM

kad kārtējais svaigais nospiedums grimst apziņas vaskā, ir jāklasificē tā abstraktā nozīme izkliedētajā dīķī ar nosaukumu 'es' - process, kurš nereti ir slepens un tikai vēlāk ļauj man uzzināt, ka šķietami nebūtiski fakti ir kļuvuši par privāti astronomiskām leģendām (tad jau ir 'par vēlu')

bezgalīgi bezgalīgie pārpratumu traktāti un personīgās vēstures cilpās kritušā varoņa eposi un īslaicīgās apskaidrības paragrāfi - viens milzīgs, netīri nobružāts klasisko šaubu un nenotikušo triumfu magnum opus, kuram nekādi nevajadzētu kļūt par kabatas bībeli, bet tieši tā ir - ķieģeļiem pielādēta mugursoma, kas pieaugusi pie muguras. to atdalīt spēj tikai ķirurģiska operācija. pēc operācijas paliek vien plāksteris ar uzrakstu 'neko nezinu'
līdz nokrīt arī tas.

bet tagad ir gaiša jūnija nakts un es lecu kārtējo cilpiņu,

tavs noķēzītais sauleszaķis

(comment on this)

Wednesday, June 5, 2019

9:09AM

otro reizi nedēļas laikā sapņos piedzīvoju kopības sajūtu, kurai nomodā nelīdzinās pilnīgi nekas. sapņus tas padara krāšņus, bet nomodu - tukšāku un svešāku. atceros, ka walker savā 'why we sleep' rakstīja, ka sapņojot smadzeņu emocionālie centri darbojas ar lielāku kapacitāti nekā nomodā, viņš pat bija minējis kaut kādus procentus (līdz pat 30?) varbūt tas ir viens skaidrojums. vai varbūt tās ir kaut kā reiz piedzīvota atbalsis, tikai pieredze ir tik sena un pirmatnīga, ka iestiepjas dziļāk par valodu un nomoda loģiku, tāpēc sapņi mānīgi ietērpj šo sajūtu cilvēkos, it kā tie būtu tās avots, bet tā nav, caur viņiem to iegūt nevar, vismaz ne tādā pakāpē.

Current music: the temper trap - sweet disposition
(comment on this)

Tuesday, June 4, 2019

1:36PM

šī dziesma ar mīloši maigiem fantomglāstiem lēnām un neatlaidīgi velk mani uz pašu elli.
bet tagad es vairs nepretojos - droši, es nebīstos, ved mani uz vistumšāko tuneli, vel virsū visu savu smagumu, rādi visdrūmākos audeklus - kroplīgi deformētus pasaules atveidus, savilktas dūres, sāpēs saviebtas sejas, grūd visnomaļākajā tukšumā, kur smok izkaltusi zāle, jā, rīvē, smalcini, dzel. dusmojies, lūdzies, šņuksti. liec man krist ceļos, liec mani pie zemes. es apskauju visu ciešanu ieleju, katru strupceļu, katru manu stūrgalvīgo nezāli un dubļaino grāvi. katru mirkli, kurš man akli šķitis cietsirdības pilns. lai viss sāp, līdz vairs nav, kam sāpēt, lai katrā tumšajā pagātnes kambarī deg gaiša svece.
šajā mirklī manī ir tik daudz mīlestības, ka šķiet, skelets to neizturēs, pārlūzīs mugurkauls un ribas aizlidos pa gaisu.

https://www.youtube.com/watch?v=_Tji_xZ0fqY

(comment on this)

1:11PM

(1 comment | comment on this)