> recent entries
> calendar
> friends
> profile

Thursday, September 14th, 2017
9:26 pm
Vēroju atkal viņas violeto jaku. Vienalga vai oktobra pēcpusdiena vai maija rīts - vienmēr tā pati jaka. Tā jaka ir/nav daļa no viņas ķermeņa. Vakaros tā atdalās no viņas, klusi izlido caur guļamistabas logu un meklē, kur debesis iekrāsojas violetos toņos, lai varētu izlikties par mākoni. Kokvilnas mākoni ar nelielu sintētikas piejaukumu.

(comment on this)

5:18 pm
Triecienātrumā triecos cauri. Otrais šķaudiens, trešā salvete, piektais video. Kāds kosmisks ātrums, kādi cieņpilni skatieni, kādas bijības pilnas kustības, kāda sakrāla poza, kāds vieds krekšķis, kāds porains deguns, cik zaļa upe (evolūcijas meistardarbs, dns spozme)

(comment on this)

Tuesday, September 12th, 2017
5:55 pm
Būcenī ar nospeķotajām sienām, tik tālu, cik stāvot aizsniedzas pirksti, vējš sienā ir iepūtis plaisu. Austiņas ar vadu krītot ieķērušās galda caurumā, kā tā dziesma, kura ir ieperinājusies manā caurumainajā galvā (nemanot ieslīdējusi caur ausu gliemežnīcām, iestigusi, aizmirsusies, pavisam sapisusies). Dziesmai ir konusa forma. Apmācies nav saule.

(comment on this)

Monday, September 11th, 2017
6:02 pm
Tu man atgādini rotējošu katlu no kura gadu gadiem laukā šļakstās vienas un tās pašas samazgas. (Es sev arī atgādinu šādu katlu) Bet aizmirstam katlu, tu man tomēr vairāk atgādini kvadrātu nekā apli, bet es droši nevaru pateikt, jo ārā krēslo un ārsts sacīja, ka man caur plaušām ir izdūrušās naglas un elpceļos iestrēguši mākoņi, kad es klepoju, tad gaiss sasprēgā šķībos nogriežņos.

(comment on this)> top of page
Sviesta Ciba