i · was · dressed · for · success · but · success · it · never · comes ·

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
šodien aizgāju uz darbu ar vienu otrādāk uzvilktu zeķi un nostaigāju līdz pat šim brīdim
* * *
uz otrā crystal castles albuma kavera ir zēna, nevis meitenes fotogrāfija
* * *
sirke labākā lv grupa
* * *
mubi man piešķīra 360 dienu bezmaksas subscription, jo savulaik pievienoju datubāzei pāri filmiņas. jej
* * *
iesāku lasīt rušdi "pusnakts bērnus" un noliku malā. vai nav tā, ka maģiskajā reālismā visa ir tik daudz, bet manis ir tik maz, ka es nespēju savā prātā uzburt ainas, tā vietā jūtot izteiktu informatīvo troksni, kas traucē uztvert galveno domu. vai tas ir vecums?

un kā cilvēki gudrīdā spēj izlasīt vismaz vienu grāmatu dienā? kur ir jāstrādā, lai spētu lasīt tādos apjomos?

gribu šeit atstāt vienu r. frosta latviskotas dzejoļa "come in" rindas, kurām uzdūros kādā tīrona rakstā, jo nemēdz būt precīzāk:

tālu kolonnu mežā/ joprojām dzied strazds/ kā saucot iet iekšā/ kur skumjas un nakts

* * *
"Deputāts Aldis Gobzems ("KPV LV"), kurš jau iepriekš informējis, ka nebalsos par Kariņa valdību, velta Kariņam pārfrāzētu Klāva Elsberga dzejoli."
* * *
* * *
krāslavā ir vairāk nekā 15 ziedu veikalu
* * *
kad prāts sāk rukt mazumā, gudrības zobs sāk augt lielumā un spiest kreiso smadzeņu puslodi
* * *
varbūt jānim albertam jansonam vienkārši besīja "mērnieku laiki"

"vidzemē zeme nav auglīga, vietām smilšaina, vietām purvaina. ļaudis pēc sava rakstura nopietni, krietni un čakli, maz smejas, vārdos skopi un drūmi. lepnums un spītība no laika gala nav vidzemnieku īpašības. viņus vairāk raksturo gļēvums un piemērošanās spēja. (..) salīdzinājumā ar vidzemi kurzemē un zemgalē ir pilnīgi citādi dzīves apstākļi. tur ir auglīgi un bagāti novadi, no laika gala dzīvojuši dzīvespriecīgi, lepni un patstāvīgi (pēdējo var apgalvot arī politiskā ziņā) pagāni. (..) janševskis, īsts vecās kurzemes dēls, savā lielajā romānā "dzimtene" tēlo šo pasaulīgo dzīvesprieku un dzīvespriecīgos pagānus, salīdzinājumā ar kuriem brāļu kaudzīšu vidzemnieku tipi - gan pozitīvie, gan negatīvie - dažkārt liekas kā dzīvas karikatūras." grām.: jansons a., j. latviešu masku gājieni. rīga: zinātne, 2010

ak tad par tām kuršu asinīm runāja gobzems

Tags:

Current Music:
daniel blumberg
* * *
iesniedzot slodzes pārbaudēm, katru no slodzes eksemplāru komplektiem saspraudu, lai kāds no tiem nepazustu. šodien saņēmu vēstuli, lai ierodos rīt no rīta pirms slodžu pārbaudes noņemt saspraudes, jo tas prasa pārāk daudz laika. tā arī uzrakstīts. un kā jūs pazemo darbā?
* * *
natural born killers ir viena no sliktākajām filmām, ko esmu redzējusi
* * *
* * *
pag, bet neviens nav neko ierakstījis par aretu franklinu? respect, just a little bit
* * *
gubu mākoņi ir visskaistākie brīžos, kad tie:
(1)viens otram seko skaidrās debesīs,
(2)ir vakara gaismas apspīdēti. it kā katra mākoņu formas izšķiršana ļautu izjust un gluži aptaustīt to smagumu, ko nes tik viegls mākonis. tikai tas ir tas smagums, ko katrs no mums var nest

*kad redzu tādus mākoņus, galvā ieskanas yo la tengo. piemēram, https://www.youtube.com/watch?v=WcL4_dX43eY

* * *
principā nav jau atšķirības - strādāt univ. par minimālo algu pirms nodokļu nomaksas, vai ievietot sludinājumu - hei, atļauju sevi pazemot par 300 eiro mēnesī. jo tieši tāda ir attieksme, kas tiek vērsta pret tevi
* * *
ja man būtu jāraksta kā e.b. tailoram, tad es noteikti izmantotu viņa formulu "jā, x nav tas un tas, bet mēs nevaram izslēgt, ka tas tomēr varētu būt tas"
Current Music:
bedhead - powder
* * *
skaņu meža lainaps ir episks
Current Music:
basinski
* * *
bynwr.com ----> iespēja bezmaksas skatīties n. refna atlasītas filmas
* * *
pilsētas x ielas labajā pusē, ejot uz staciju, ir neliela kafejnīca "randiņš". droši vien, ka no iekšpuses tā atgādina jebkuru "uzlabotu" padomju laika kafejnīcu, gluži tādu, kuras autentisku prototipu vēl var atrast dažās latvijas mazpilsētu dzelzceļa stacijās. neglīti krēsli, galdauti ar nenosakāma pelēka toņa ziedu rakstu, galdu kājas ar gandrīz vai toksiski metālisku spīdumu, kas novietotas uz netīri bēšas flīžu grīdas. fotorāmītis, no kura droši vien nav izņemta fotogrāfija, kas nāk kopā ar iepakojumu un, protams, diskobumba vai kāds cits gaismu izstarojošs/atstarojošs elements lieganiem vasaras vakariem. vakar, kafejnīcas lievenīša priekšā bija sapulcējušās dāmas vecumā virs 50, visas kā viena garās, ap vidukli iežņaugtās puķu kleitās, kuras no sirds šūpoja gurnus pie dziesmas "младший лейтенант"
* * *

Previous