know · who · you · are · at · every · age

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
vai nav burvīgi - vienu rītu tu pamosties un saproti, ka andris kivičs pēkšņi kļuvis par vienu no viedokļu līderiem. žēl, ka neviens nemāk vadīt šovu tā, kā to dara andris. viņš ir savas jomas eksperts.

"–Ir vēl kas būtisks, ko esi paveicis, gatavojoties jaunajai TV sezonai?
–Smadzenes ir mazliet «atšālējušās», tādēļ ir jāpalasa grāmatas. Tomēr katru darba dienu manā raidījumā «Rampas ugunis» norisinās stundu gara saruna. Šobrīd lasu Deila Karnegī grāmatu par publisko uzstāšanos. Grāmatā apskatīti dažādi interesanti varianti.
(..)Pirms sākās raidījums, ļoti daudz pētīju, kā strādā amerikāņu televīzijas un radio raidījumu zvaigzne Larijs Kings, kurš šajā jomā strādā jau 45 gadus. Daudz skatos arī Krievijas žurnālista Vladimira Poznera sarunu raidījumus. Viņš it kā ir labs žurnālists, bet tajā pašā laikā pārkāpj visu, ko vien var pārkāpt. Viņš sarunu biedram uzdod triju minūšu garu jautājumu."

kas tālāk? liene candy komentē ģeopolitiskos procesus? oh, wait.. http://www.delfi.lv/izklaide/slavenibas/muziki/liene-greifane-analize-tresais-pasaules-kars-ir-neizbegams.d?id=49978115

* * *
septimuss smits varētu būt visu kamī un sartra romānu galveno varoņu prototips
* * *
studiju daļā strādā kāda dāma, kurai acīmredzot dziļu baudu sagādā citu cilvēku pazemošana. tas gan nav nekāds jaunatklājums, "ienīstu-mazāk ienīstu-varu paciest" varētu būt visa komunikatīvā shēma universitātē. anyway, kad šodien vēlējos iesniegt iesniegumu par piekļuvi univ. sistēmai, viņa:

1. lika stāvēt aiz atvērtām iekškabineta durvīm, jo "vai es neredzot, ka viņa ir aizņemta?" un tieši tā arī bija - aizņemta ar citu cilvēku nodiršanu (turklāt, manas iepriekšējās struktūrvienības darbinieku nodiršanu);
2. "kas es vispār esot", lai no sākuma atnesu rīkojumu par pieņemšanu amatā un tad izlabojot savu iesniegumu.

tik tiešām, kas es vispār esmu? gribēju viņu nosaukt par kuci, bet izspiedu "jauku dienu." negribētos tikt atlaistai pirmajā darbadienā. lieki piebilst, ka tā viņa izturas ne tikai pret darbiniekiem, bet arī docētājiem. neapšaubu aprakstītās dāmas kompetenci savā darbības laukā, jo tas varētu būt vienīgais izskaidrojums, kāpēc viņa vēl ir savā amatā. vispār man šķiet, ka viņa savus matus krāso ar krāsu rjabina, kas matiem piedod to nāvīgo rižo toni un bestijas aprises. es ceru, ka viņai šī bija izdevusies diena

Current Music:
cloud nothings - just see fear
* * *
gada labākā un smeldzīgākā dziesma https://www.youtube.com/watch?v=gCd_tXOQxvk

ja kādreiz būtu jāgradē emocijas pēc kritērija "sāp visvairāk", tad pirmajā vietā ierindotos jebkuras emocijas, kas nav noteiktas/pabeigtas laikā. piemēram, ilgas. daudz vairāk sāp "didn't i say to you not too recent/it was never gonna stay", nevis apzinātais un izkliegtais "desire"

Current Music:
ought - desire
* * *