khosmos

Oct. 28th, 2016 | 01:25
mood: prophetic
posted by: khosmos

ja jūs man pajautātu, kur ir tas mežonīgais medus, tad es teiktu, ka tas ir the power of Magician made personal as in Two of Wands.

Link | Leave a comment | Add to Memories


snauts

Oct. 27th, 2016 | 09:13
posted by: snauts

Link | Leave a comment | Add to Memories


intenormal

morfoloģija

Oct. 27th, 2016 | 17:10
music: Crazy Dolls - Par Sieriem
posted by: intenormal

es arī māku analizēt vārdus. piemēram - krišj-ānis. =)

Link | Leave a comment {1} | Add to Memories


intenormal

dekaf ibio

Oct. 27th, 2016 | 16:08
music: The Smiths - Last Night I Dreamt That Somebody Loved Me
posted by: intenormal

ir kafija un būs vēl viena.

tēja nav bijusi.

alus nav.

p.s. jau otro dienu galva dulla, it kā mani kāds būtu zem ledus pabāzis un nelaistu ārā, tik knapi redzu gaismu un āliņģi...

Link | Leave a comment {1} | Add to Memories


intenormal

par aktuālo, kā jau vienmēr

Oct. 27th, 2016 | 16:05
music: Nick Cave and the Bad Seeds - We Call Upon the Author
posted by: intenormal

Poll #20866 nazi
Open to: All, results viewable to: All

Vai Hitlera idejas Mein Kampf ir pareizas un pielietojamas?

View Answers

jā, kruta bļa nenormāli!
2 (22.2%)

nē, wtf, kā kaut ko tādu var iedomāties
0 (0.0%)

huļi sapratīsi, kā no kuras puses paskatās
0 (0.0%)

neesmu lasījis, bet paldies par atgādinājumu
5 (55.6%)

neesmu kompetents
2 (22.2%)

baidos paust viedokli domu policijas dēļ
0 (0.0%)

Link | Leave a comment {2} | Add to Memories


watt

Oct. 27th, 2016 | 13:11
posted by: watt

Par Austrālijas bērnu atņemšanas kultūru. "In February 2008, the then prime minister Kevin Rudd addressed the national parliament and the Australian people to apologise to every person and Indigenous family devastated by the forced removal of children. We know them as the Stolen Generations. Delivered more than 10 years after the tabling of the Bringing Them Home report, it was, symbolically at least, the culmination of a milestone event in Australia’s national story.
[...]
"The distressing truth is that, today, Indigenous children are being removed from their families at a rate that is far higher than at the time of the apology."

"[...] compared with non-Indigenous children, Aboriginal children are: 6.6 times more likely to be subject to a notification of abuse or neglect; 9.8 times more likely to be the subject of a finalised child protection investigation; 9.9 times more likely to be the subject of a substantial finding of abuse or neglect; and 9.2 times more likely to enter out-of-home care."

"[...] statistics showed that Indigenous children were six times more likely to be removed for welfare reasons and that, in 1993, while Indigenous children comprised only 2.7% of Australian children, they were 20% of children in care."

"It was noted that Indigenous children were more likely to be removed on the ground of “neglect” rather than “abuse” with substantiated cases of neglect constituting 40% of all cases for Indigenous children, compared with 23% for all children."

"As of 30 June 2015, there were 43,000 Australian children living in out-of-home care as a result of the intervention of state welfare agencies. This represented 8.1 children per 1,000.

"In the same period, Aboriginal and Torres Strait Islander children comprised 15,000 of the 43,000 children removed from their families. This is 35% of all children placed in out-of-home care, yet Indigenous children are only 5.5% of all children aged 0-17. The removal rate for Indigenous children is 52.5 per 1,000.

"Most disturbingly this disparity is rapidly rising. At the time of the apology, the rate of out-of-home care for Indigenous children was 24 per 1,000. It has risen each year since then to 52.5 per 1,000 in 2015."

***

Ir visādas nianses, bet ideja diezgan vienkārša: tā kā Aborigēni ir parasti ļoti nabadzīgi, tad bērnus atņem par "ekonomisko vardarbību" - ka bērnam netiek (nevar tikt) nodrošināts pietiekami labs dzīves līmenis. Tā vietā lai mēģinātu ģimenes kaut kā atbalstīt, vai saliedēt, vai dot naudu, vai ārstēt - bērnu izņem un stāstam gals. Bet stāstam gals tas nekāds nav! Stāsts turpinās pēc 18 gadiem, kad bērns ir pieaudzis, no no audžu-ģimeņu vai bērnu namu(?) sistēmas tiek izspļauts ārā, sabiedrībā, lai "peld" vai slīkst pats.

Es par to visu rakstu un domāju tāpēc, ka uzskatu ka tāda "adopcijas noslēpuma" un tamlīdzīga slepenības sistēma ir ārkārtīgi kļūdaina, ļauna. Cilvēkam ir ļoti svarīgi apzināties savu vietu pasaulē, no kurienes viņš ir nācis, kas viņš ir, kas ir viņa bioloģiskie vecāki, un kā viņš ir dzimis, un tamlīdzīgi. Tas iet dziļāk par kautkādu prastu bioloģiju. Es uzskatu ka arī adoptētam bērnam ir jāzina no kurienes viņš ir nācis, un kas ir vecāki, lai viņš varētu spēt apzināties kas viņš ir. Melot, mēģināt bērnam iestāstīt ka viņš ir kāds cits, kāds, kas viņš nav, ir kļūda.

Te, piemēram, var pievilkt to ideju ka dažreiz izdomā BabyBox aizliegt, jo lūk, tad bērnam nebūšot iespēja uzzināt, kas ir bijuši bioloģiskie vecāki. Lai gan ir skaidrs ka tas tāds blefs. Reāli nepieciešams ir vienkārši nodrošināt veidu kā bērnu atstājušie vecāki var nodot informāciju par sevi, nebaidoties no represijām. Jo ir jāpieņem kā fakts, ka daudziem jaundzimušais ir par grūtu. (Es varētu izteikties arī rupjāk, bet princips ir tāds pats - ne visi bērni ir gribēti vai paceļami. Valstij izlikties, ka ir kaut kā citādi, būtu muļķīgi.)

[Reāls problēmas risinājums (pasaules pār-apdzīvotības apstākļos) pieskaras eigenikas tematam sāpīgi tuvu, un tāpēc par to kaut kā taktiski runāt ir grūti.]
Tags:

Link | Leave a comment | Add to Memories


anonymous

Oct. 27th, 2016 | 14:45
posted by: anonymous

"Bērziņa kamera krievu režisores Glagoļevas darbā glāstījusi pasaulslaveno britu aktieri Reifu Fainsu."

Link | Leave a comment {3} | Add to Memories


dienasgramata

Oct. 27th, 2016 | 11:08
posted by: dienasgramata

APOLLO. «Iedzīvotāji nav kretīni,» vērtēja eksperts, atzīmējot: ja ekonomiskā politika izveidota tāda, lai nodokļus nemaksātu, tad iedzīvotāji arī nemaksā.

Link | Leave a comment {1} | Add to Memories


chimera

Oct. 27th, 2016 | 10:56
posted by: chimera

nezinu, vai būtu plašs noiets, bet tādiem kā es vajadzētu savu POHUJ remonta piederumu līniju. nu cik var atbildēt uz jautājumiem, kādus toņus un nokrāsas tam un tam es vēlos? manis pēc, melnu, sarkanu, rozā ar dzelteniem zilonīšiem. estētiskā funkcija ir so overrated. iespējams, esmu mentālā daltoniķe - krāsas it kā atšķiru, bet atšķirību starp tām hoķ ubei neredzu.

Link | Leave a comment {16} | Add to Memories


dienasgramata

Oct. 27th, 2016 | 00:59
posted by: dienasgramata

DELFI. Daudzu Senās Grieķijas pilsētu dārzos ierasta parādība bija Priapa statujas. Šī dievība tradicionāli tika atveidota ar lielu, eriģētu dzimumlocekli, jo senie grieķi svēti ticēja, ka Priapa statuja spēj atturēt zagļus un ļaundarus no vēlmes ielauzties privātīpašumā.

Link | Leave a comment {1} | Add to Memories


solipse

kā tas viss atbalsojās Latvijā

Oct. 27th, 2016 | 00:05
posted by: solipse

kā vajag rakstīt m3 (lekciju aprakstus)

"Otrajā lekcijā 3. novembrī mēs skarsim tuvākus laikus, no XIX gs. sākuma līdz Otrajam pasaules karam, un runāsim par mūsdienu antisemītisma izcelšanos:


* Kā ebreji no kukaiņiem kļuva par tārpiem un astoņkājiem?
* Kāpēc Feliksa Mendelsona mūzika liecina Eiropas kultūras galu?
* Vai termins "antisemītisms" vispār ir saistīts ar "semītiem"?
* Vai ebreju vīrietis ir sieviete?
* Kāds sakars ebrejiem ar Eiropas sociālistiem?
* Kas bija patiesais Francijas karalis?
* Kā tas viss atbalsojās Latvijā?"

Link | Leave a comment | Add to Memories


meness_berns

---

Oct. 26th, 2016 | 22:00
posted by: meness_berns

Pirmās stundas Mordorā.

Pēdējo reizi te biju 2000. gada augustā, lidojot caurbraucošā reisā no Kišiņevas. Un 2005. gadā, lidojot no Baku, bet tad nepametu Šeremetjevas teritoriju. Ar nepacietību gaidīju, kā tad nu tagad pēc tik ilga laika būs. Šā biznesa tripa līdzlidotāja pukstēja, cik ļoti negribas te ierasties, jo te viss būšot tik nomācošs, netīrs un brutāls. (Un viņa nosacīti zina, ko runā, jo ir te darba darīšanās uzturējusies gadus piecus – tiesa gan, pirms 20 gadiem).

Pagaidām pirmās divas stundas pavadījis, es teiktu – uzjautrinošs mikslis.

Gaidot draugu, kas mūs savāks no lidostas, pasūtījām vīnu bārā. Līdzbraucēja pinot grigio, es valpoličellu. Viņai atnesa to, ko viņa vēlējās, man – pat ne sliktu valpoličellu, pat ne sliktu itāļu sauso, bet kaut ko... fcuk, es nezinu – saskābušu monastirku, i guess. Jau labi! Ceļš no lidostas pa Ļeņingradas prospektu jau bija kas pilnīgi cits – viņiem ļoti patīk smuki izgaismot celtnes. Nu tāda permanentas akcijas "Staro Mordora" sajūta. Un tas tiešām iedod ļoti eiropeiskas un bagātas pilsētas sajūtu. Kas uzreiz makani neitralizē to baili, ka būs briesmīgi.

Viesnīca man ir lieliskā lokācijā – uz Tveras un Puškina stūra! Saucas "Paradiz Oteļ na Puškinskoj". Jākāpj trešajā stāvā pa pliku kāpņutelpu bez norādēm, ka būs viesnīca, bet toties ar visādiem smieklīgiem citiem iestādījumiem ar raibām izkārtnēm, piemēram, "Obuvj XXI veka". Patīkama aziātu meitene mani reģistrē un nepieņem karti, bet izstāsta, kur aiz stūra bankomāts. Izeju uz Tveras bulvāra. Nu – come on – normāla Eiropas metropole – stilīgi saģērbti jaunieši, gaišas, atvērtas sejas, katram otrajam rokā termokrūze, braukā ar skrejriteņiem (visriņķī tās smuki apgaismotās celtnes, kā jau teicu, kā arī smukas, tīrīgas ēstuves un kafijotavas). Izņemu naudu, nokāpju vietējā pagrabiņā "Elvi" līdziniekā – a tur jau cita publika, raupjāka, viens uz otru kliedzošāka, sejas noslēgtākas. Meklēju pirms iemigšanas maziņo. Figu! Mazākos iepakojumos par 0.5 četrdesmitgrādīgo nav. Nu tā, ka vienkārši nav. Nu labi – nopirku vienu Zeļonuju marku 0.5, nav jau jāizdzer līdz galam. (Stoļičkai viņi, lai apčakarētu mūsu tautsaimniecības flagmani, raksta virsū to pašu SPI, tikai kirilicā, un ražo paši kaut kur Kemerovā – paspēju jau izpētīt etiķeti).

Tagad sēžu "Paradiz Oteļ" un man numurā pie gultas 30 cm no galvas ir milzīgs spilgti sarkans ugunsdzēsības skapis ar stikla lodziņu, kurā labi redzama saritināta šļūtene. Riktīgi ņirdzīgi. Ļoti labi var dzirdēt, kā kaimiņu numuriņā nokārto dabiskās vajadzības. Man te patīk tieši šo kontrastu dēļ. Man kļūst pilnīgi skaidrs, ka mēs – rietumnieki – viņus varam ļečīt miljoniem reižu, ka viņiem ir slikti dzīvot, bet viņus tas nekādi neiespaidos, jo fasāde viņiem ir absolūti tāpat kā pie mums, savukārt tas, kas aiz tās – un mums liktos nepieņemams – viņus neuztrauc nevienā acī.

Rīt 8.00 (starp citu no aprīļa līdz oktobrim Mordorā sakrīt ar mums laika zona, to tikai tagad uzzināju) jābūt tikties ar to, kādēļ te ierados.

UPD: Ak, jā! Un tajā pagrabiņā kasierei pie krūts bija bedžs, kas teica, ka viņa ir Paramonova. Un tad es, protams, momentā atcerējos savu mīļāko vietu no jz svens daiļrades par Nagetu Paramonovu, un spurdzu ka nu tik.

Link | Leave a comment {6} | Add to Memories


chimera

Oct. 26th, 2016 | 20:01
posted by: chimera

remonta dēļ neaizgāju uz taņas dzimšanas dienas ģenerālmēģi, par to besis. dzirdēju, ka tur dramaturģija pieprasa skatītājiem ēst, dzert un dancot, lūk, tādu teātra mākslu es saprotu. ja pie viena būtu opcija ieiet turpat dušā laika optimizācijas nolūkos, būtu pavisam vareni.

autoskolas dēļ savukārt netieku uz elīnu grāmatas prezentāciju (un sava eksemplāra savākšanu). iebāziet kāds to savu (tas ir, manu) apzinīgumu, kur saule neiespīd.

dzimšanas dienā plānoju tripot ar acetonu (nu, nebūs variantu).

Link | Leave a comment | Add to Memories


po

Turpinot ilūzijām

Oct. 26th, 2016 | 19:41
posted by: po

Jā, un bezkaunīgi pazemojošo sacerējumu "Ja es būtu Latvijas prezidents" vietā bērniem varētu dot rakstīt, piemēram, par "Ja es būtu bezdarbnieks" vai, subversīvāk, "Ja es būtu skolotāja", nu, vai "Ja kāds vispār ņemtu mani vērā".

Vispār interesanti - varētu domāt, ka dienesti monitorē, kā tas bulšita storijs bērnos gadu no gada mainās, bet reāli jau tur nekādas starpības nevar būt. Prezidents, imperators, pofig. Principā sacerējums ir par tēmu "Ja es būtu Visvarenais Dievs".
Bet tu neesi. Un nekad nebūsi.
Bet viņš... viņš ir.

Link | Leave a comment {4} | Add to Memories


po

2¢ Jēkabielas Bērnunamam

Oct. 26th, 2016 | 18:12
posted by: po

Mazāk cilvēku sāktu pīpēt, ja pīpēšanu atļautu arī bērniem. Tāda man te patriotiska hipotēze.

Link | Leave a comment | Add to Memories


intenormal

vāle bļaģ

Oct. 26th, 2016 | 16:59
music: Black - Wonderful Life
posted by: intenormal

nu šitas produkts totāli pārsit bezglutēna šņabi.

Link | Leave a comment {4} | Add to Memories


intenormal

mhm

Oct. 26th, 2016 | 16:49
music: Dead Kennedys - Nazi Punks Fuck Off
posted by: intenormal

krišjānis hitlers ftw

Link | Leave a comment {3} | Add to Memories


anonymous

Divas māsas un draudzene

Oct. 26th, 2016 | 14:09
posted by: anonymous

Klau, vai kāds nevēlas 2 biļetes uz Regnāra Vaivara "Divām māsām un draudzeni" šovakar plkst. 19.00 Ģertrūdes ielas teātrī?

Cena ir 11 gabalā, bet atdosim par kādiem 5, kas ir pat lētāk nekā pudele vīna.

Link | Leave a comment {6} | Add to Memories


intenormal

mazie ārzemnieki

Oct. 26th, 2016 | 12:50
music: Čipsis & Dullais - Kad Meitene Skumst
posted by: intenormal

eiroparlamentārietis pabriks bieži vien tviterī piedāvā komēdijperformances.

Link | Leave a comment | Add to Memories


anonymous

Tikai sapnis (nomodā esošie var nelasīt)

Oct. 26th, 2016 | 11:03
posted by: anonymous

Kaut kā bija izveidojies cilvēku iedalījums patīkamajos un labajos, un nepatīkamajos jeb sliktajos. Iesākumā un pārsvarā arī pēc tam tas viss notika laukos. Bijām paguvuši uzbūvēt ne vien šķūni, bet arī daudzas dažādas citas ēkas, gandrīz vai nelielu ciemu. Un laiku pa laikam pa meža ceļu tur pie mums iebrauca kaut kādas kompānijas, kas domāja, ka tur būs krogs, kempings vai atpūtas nams. Tos tad visādi centāmies padzīt, jo daži pat pie stūres bija sēdušies pamatīgā ķēmā, izbraukāja mūsu stādījumus, izļurbāja grāvjus un vispār nekontrolēti vazājās pa teritoriju. Tiem pretstats bija kaut kādi patīkami un smuki cilvēki, ar kuriem gan pārsvarā darīšana iznāca vienā no ēkām, kur tika pasniegti kokteiļi un vispār tur izskatījās pēc stiklota lielpilsētas interjera. Aizdomīgi tas viss sāka likties vien tad, kad viena no šīm patīkamajām dāmām gribēja apgāzt un izliet manu džinu un toniku, izņirdza manu izvēli un teica, ka tagad neviens ko tādu nedzerot. Kaut kas aizdomīgs bija viņai pielipis pie mutes, un arī skatiens likās tāds dīvains. Un tad vēl zemē kaut kur pie šķūņa tika uziets tāds kā bezformīgs milzu pūpēdis vai brūnu ļerpatu kamols, kas, kā izskatījās, pamazām vien ēda nost pats sevi un pats sevi pavairoja. Nu jau nepateikšu, kā tas nāca gaismā, bet izrādījās, ka viss ir pilnīgi otrādi. Šķietami patīkamos un izskatīgos cilvēkus (kā liecināja piemērs ar dāmu, tā bija tikai šķietamība), savā varā jau bija pārņēmis šis gaļēdājs-kanibāls, attāls austeru radinieks, un izmantoja viņus sevis pavairošanai. Uzveikt šos mošķus varēja vien ar dedzināšanu (tas skaitījās ļoti sarežģīts risinājums, jo tie bija organismi ar ļoti augstu mitruma procentu, līdz ar to bija nepieciešams nesamērīgi liels enerģijas daudzums), vai “izkaltēšanu”, kas nozīmēja viņu ieslodzīšanu noslēgtā traukā, kur tiem būtu ilgstoši jāpārtiek tikai pašiem no sevis). Viņu mazuļi tad arī bija mazie krikumiņi, kas tiem cilvēkiem reizēm mēdza izsprāgt no mutes. Bet neglītie, nepatīkamie, trokšņojošie un bieži vien iedzēruši nekulturālie miera traucētāji bija vēl neinficētie. Pēc visa spriežot, arī es tomēr vēl arvien biju viens no viņiem, taču mans plāns bija apkarot kā vienus, tā otrus. Kā biju izdomājis tikt galā ar tiem austercilvēkiem, nudien neatceros, bet pret tiem parastajiem es no latvāņa kāta vai kā tamlīdzīga pagatavoju tādu kā šļirci, kā pumpējamu kartupeļu bisi, kurā iesūcu kādu drusku no tiem dzīvajiem austerpūpēžiem un šāvu pa kārtējiem privātīpašuma robežu pārkāpējiem.
Tags:

Link | Leave a comment {1} | Add to Memories


po

Oct. 26th, 2016 | 11:04
posted by: po

Nobrīnījos - kāpēc Nabā dzied Muktupāvels. Bet tas laikam taču Simanovičs!
Tags: ,

Link | Leave a comment | Add to Memories


po

Oct. 25th, 2016 | 20:51
posted by: po

Cik savādi! Dari, ko darīdams, diennaktī vienalga 24 stundas! :o
Tags:

Link | Leave a comment | Add to Memories


felipe

Oct. 25th, 2016 | 19:14
music: Droids Attack - The New Plague
posted by: felipe

Katru reizi, kad redzu kādu zelējam moderno e-cigareti, galvā iešaujas doma par robot's dick


Tags:

Link | Leave a comment | Add to Memories


Oct. 25th, 2016 | 17:19
posted by: po

"Iedzīvotājiem nav pamata uztraukties."

Link | Leave a comment {7} | Add to Memories


intenormal

armagedons zomglol

Oct. 25th, 2016 | 15:48
music: John Lennon - Give Peace A Chance
posted by: intenormal

game of thrones, iespējams, filmēs gotlandē. bet [info]heda, protams, turpinās bazūnēt, cik tur ir briesmīgi un kā tur siro iebraucēju ordas. 

Link | Leave a comment | Add to Memories


intenormal

nu tad

Oct. 25th, 2016 | 15:46
music: Crazy Dolls - Par Aliem
posted by: intenormal

Poll #20862 identitāte
Open to: All, results viewable to: All

Tu

View Answers

esi liberālis
4 (26.7%)

esi fundamentālists
2 (13.3%)

esi visuma centrs - tāpat kā visi pārējie
6 (40.0%)

kapā vanagu
3 (20.0%)

Link | Leave a comment {2} | Add to Memories


po

Oct. 25th, 2016 | 15:22
posted by: po

Link | Leave a comment | Add to Memories


nistagms

Oct. 25th, 2016 | 15:14
music: A-Ha - Velvet
posted by: nistagms

tā, pabeidzu biznesa projektiņu.

Link | Leave a comment | Add to Memories


meness_berns

---

Oct. 25th, 2016 | 14:56
posted by: meness_berns

Vēl 1993. gadā Kuldīgas ķirbis būtu smagākais pasaulē. 884 mārciņas ir 401 kilograms.

https://www.giantpumpkin.com/world_records.php

Link | Leave a comment | Add to Memories


meness_berns

---

Oct. 25th, 2016 | 14:37
posted by: meness_berns

bikam a čempian!

Pasaules florbola čempionāta himna. Sliktākais, ko jūs šodien būsit noklausījušies!

https://www.youtube.com/watch?v=KAOSxwihiqY

Link | Leave a comment {2} | Add to Memories


intenormal

dekaf?

Oct. 25th, 2016 | 14:13
music: Jumprava - Šeit Lejā
posted by: intenormal

šodien viena kafija. un tūliņ būs viena late.

hmm...

Link | Leave a comment {1} | Add to Memories


kants

imperiālistu ekspluatatori

Oct. 25th, 2016 | 14:06
music: Satie: 08 - Gnossienne, 5. Modйrй
posted by: kants

Hi, John!

I must apologise on behalf of Freelance Latvia, the information provided there is mostly on Latvian. Columns 5 and 6 indicates price range for hours. I hope that will help calculating the work amount/pay proportion and finding the right person for your task!

Sincerely yours,
kants

Link | Leave a comment {2} | Add to Memories


khosmos

Oct. 25th, 2016 | 13:54
mood: amused amused
posted by: khosmos

smieklīgi, bet šodien saņēmu paziņojumu (vairākus vienā), ka jūzeris swimpis atradis manu pusotru gadu veco "diskusiju" ar korišu schmekboju un ņēmies sevi aizstāvēt. Simon, kur tu biji 2015. gadā? tagad man pat troļļot roka neceļas. tas ir kāds no tiem narkomānu slow motion piedūrieniem?

Link | Leave a comment {4} | Add to Memories


meness_berns

---

Oct. 25th, 2016 | 10:23
posted by: meness_berns

Jūs skatāties "VIPu"?

Vakar šausmīgi izgāzās sievietes, kurām pēc idejas būtu bijis jādemonstrē, ka RTU vidusskola ir elitāra mācību iestāde, kurā strādā tikai ļoti gudri skolotāji. Bet šīs skolotājas izrādījās dumākas nekā, piemēram, pirms dažām nedēļām šajā pašā raidījumā dalību ņēmusī smuka kamaniņbraucēja Tīruma.

Link | Leave a comment {11} | Add to Memories


dumshputns

Oct. 25th, 2016 | 00:08
posted by: dumshputns

Noskatījos Luis Theroux, My Scientology Movie. Labi sapratu, cik tīterīga ir cilvēka apziņas eksistence, un cik viegli iekrist apsolīšanas sistēmās un tām atdevīgi kalpot. Jo ir taču vajadzība pēc tā, un ir tehnoloģijas, atstrādātas metodes, ar kurām cilvēkus piesaistīt.

Un iekrīt ne jau tikai "viņi", bet gan tieši inteliģentākie, noturīgākie, ideālistiskākie, nu, labi cilvēki iekrīt. Bet kas tad ir labs cilvēks rezultātā?

Ir arī tādi, kas izmēģina savu stresa noturību Karostas padomju cietuma simulācijās. Tā arī ir iekrišana, solis uz to, vajadzības izpausme.

Link | Leave a comment | Add to Memories


rasbainieks

Oct. 24th, 2016 | 23:42
posted by: rasbainieks

vienos dienā, kad beidzās trīs stundu gara tikšanās, pēc kuras attapos ar pa tukšo izsūktu visas dienas, ja ne visas nedēļas smadzeņu jaudu un attiecīgi izļurkātu širmi, ļoti gribējās radikāli nomainīt dekorācijas un no gaišām baltām telpām, kur cilvēki ir efektīvi un profesionāli, acumirklī pārcelties uz krēslainu džentlmeņu klubu ar tumšiem koka paneļiem, kur solīdi kungi tūka svārkos smēķē cigārus un ne pārāk nabadzīgi dzejnieki apcer dzīves veltīgumu
starp citu, šim sapnim nekādi netraucēja tas, ka neesmu ne kungs, ne solīds, arī dzejnieks ne, un tūka svārku vietā esmu tērpusies neoprēna brunčos (tas nav eifēmisms, man tiešām ir diezgan krāšņi neoprēna brunči)
pārtinu galvā iespējas vismaz netālu aiziet pusdienās uz kādu reāli smalku restorānu, un tad, tinkš, turpat galvās iedegās spuldzīte
aizgāju uz muklāju, un tur ar savu neiztrūkstošo vieglas traģikas atblāzmu sejā kā zīme sēdēja (kā cibā pieņemts (mazliet kaitinoši) teikt) režisors n.
un viss pasaulē bija labi un pareizi
(starp citu, atlaida)

Link | Leave a comment {2} | Add to Memories


dooora

Oct. 24th, 2016 | 19:42
posted by: dooora

iestājos autōskolā, nopirku drōnu un vispār izlēmu kļūt par diktadōru.
atkārtoju tagad pārvaldības pamatus.
te Makjavellī Princis un Kisindžera Diplomātija divi-vienā formātā

3 Rules for Rulers

Link | Leave a comment {30} | Add to Memories


dooora

Oct. 24th, 2016 | 16:42
posted by: dooora

JaneBirkin.ExFanofthe60s

Link | Leave a comment {27} | Add to Memories


meness_berns

---

Oct. 24th, 2016 | 16:27
posted by: meness_berns

Rozes izsludināja Dubaju 3. martā. Viņi tuvojas Eiropai...

Link | Leave a comment | Add to Memories


klusais_okeans

Oct. 24th, 2016 | 14:36
posted by: klusais_okeans

ko es noteikti negribu Ziemassvētkos: http://www.jrt.lv/jaunaja-rigas-teatri-top-agatas-kristi-stasta-lakstigalu-maja-iestudejums

Link | Leave a comment {7} | Add to Memories


meness_berns

---

Oct. 24th, 2016 | 14:22
posted by: meness_berns

Šodien policijas dienišķajā svodkā:

===========

21.oktobrī, Gulbenes novadā, Daukstu pagastā saņemta informācija no kāda
1954.gadā dzimuša vīrieša, ka pagaidām nenoskaidrotas personas no viņa īpašuma
nozagušas desu un maizi. Noskaidrojot apstākļus zādzības faktam netika gūts
apstiprinājums, jo, secināts, ka desa un maize apēsta iepriekšējā vakarā alkohola
koplietošanas laikā ar kaimiņiem.

Link | Leave a comment {1} | Add to Memories


meness_berns

---

Oct. 24th, 2016 | 13:58
posted by: meness_berns

Vīkendā paspēju milzum daudz – biju uz divām filmām, vienu izstādi, vienu krogu, vienu etīžu teātra uzvedumu, diviem brančiem, izvedu rehabilitējamu rokmūziķi ratiņkrēslā svaigā gaisā, un vēl izlasīju dažas nodaļas no Dionīsija Fabrīcija "Livonijas vēstures".

Galvenā atziņa no tā visa ir tāda: ļoti labs paņēmiens, ja tu esi režisore ar lielām krūtīm un taisi autobiogrāfisku filmu, kuru redzēs tavi paziņas – ņem galvenajai lomai aktrisi ar mazām krūtīm, jo tādējādi visi gan sapratīs, ka tev tas dzīvē ir gadījies, bet tevi tur ievizualizēt iekšā nekādi nespēs.

Link | Leave a comment | Add to Memories


chimera

Oct. 24th, 2016 | 12:38
posted by: chimera

oooo, zem virtuves grīdas, izrādās, ir slepenais tunelis, kas aizved laikam līdz pat otrai kāpņutelpai, bet tas tā, svarīgākais ir, ko, nez, ar to iesākt? izīrēt ekstrēmo izjūtu cienītājiem?

Link | Leave a comment {24} | Add to Memories


klusais_okeans

Oct. 24th, 2016 | 12:44
posted by: klusais_okeans

all i want for Christmas is: http://www.artnews.com/2016/10/20/christies-will-sell-gun-that-verlaine-used-to-shoot-rimbaud-at-auction-in-november/

Link | Leave a comment {4} | Add to Memories


intenormal

ism

Oct. 24th, 2016 | 10:51
music: Ļeņingrad - Stanu Piderasom
posted by: intenormal

jaunākā fundamentālistisko ūberkonservatoru mode - pielikt jebkam klāt galotni -isms un pasludināt, ka tā ir dikti kaitīga štelle. valstisms, legālisms, globālisms utt utjp.

manā skatījumā tas ir idiotisms. jā, dikti kaitīga štelle.

p.s. vēl galēji labējie, kā alex jones, sevi sauc par libertāriešiem. ržuņimagu.

Link | Leave a comment {6} | Add to Memories


chimera

Oct. 24th, 2016 | 10:50
posted by: chimera

roltonadāna ir kā ramadāna, tikai gavēņa vietā ir ķipa roltoni, līdz pēc saulrieta ierodas m. ar normālo paiku.

Link | Leave a comment | Add to Memories


intenormal

wtf 1diena

Oct. 24th, 2016 | 09:43
music: Morrissey - Every Day Is Like Sunday
posted by: intenormal

Poll #20861 ak
Open to: All, results viewable to: All

vai tiešām šodien jau pirmdiena?

View Answers

nu ja, sūds jautājums
3 (42.9%)

nēēēēē!
0 (0.0%)

man vienalga, dzeru katru dienu
0 (0.0%)

kalendārs ir ilūzija
2 (28.6%)

ir, bet mums everyday is like sunday!
1 (14.3%)

vēl nav skaidrs... neesmu pamodies
1 (14.3%)

Link | Leave a comment | Add to Memories


khosmos

Oct. 24th, 2016 | 04:20
mood: determined
posted by: khosmos

..bet, kad mēs visi sadegsim liktenīgajās ugunīs, tad paliks vieni vienīgi doomi, un, piemēram, Troņu Spēles universā wildfire ir zaļā krāsā.

Link | Leave a comment | Add to Memories


khosmos

Oct. 24th, 2016 | 00:21
mood: artistic
posted by: khosmos

Šūpuļdziesma atraktīvākajiem Elles dalībniekiem:

"Where do gangstas go when they die?
They don't go to heaven where the angels fly.
They go to the lake of fire and fry,
Won't see them again 'till the 4th of July."

Nu, jo tikai īsti gangsteri ar saauxtēšanos slimo vairāk nekā divas nedēļas un ārstējas ar nodošanos absolūtai dekadencei, kuru spēj apturēt tikai tūlītēji sasniedzamu resursu iztrūkums.

Link | Leave a comment | Add to Memories


dienasgramata

Oct. 23rd, 2016 | 21:03
posted by: dienasgramata

DELFI. Kādā lauksaimniecības nozares zinātniskajā institūtā Stendē vairākus gadus eksistējusi tā dēvētā melnā kase.

Link | Leave a comment {5} | Add to Memories