kants

klubu un kultūras pieturpunkti

Nov. 22nd, 2014 | 22:07
music: liquid stranger: annihilate
posted by: kants

vakarā:
depō vēl arvien ventilācija un kanalizācija ir kaut kā savienotas
rokkafejnīcas pagrabā iereibuši vecāko klašu skolēni dzied latviešu b-kategorijas šlāgeru karaoki un viņu draugi taisa selfijus, vispār vietai ir vismaz tik pat liels apstulbinājuma potenciāls kā pagrabam ala
tequila boom nav ne apmeklētāju, ne upeņu liķiera
pin up bārā patīkamu tukšumu piepilda labi atlasīta mūzika un ir kir royal

pa dienu:
amatieru fotoizstāde lnb (gada fotio vai taml.) ir amatieriska
galaktika ir arsenālā ir fifīga, bet ne īpaši labi organizēta

pēc nāves:
man ir visādas publikācijas labos žurnālos, grāmatās un internetos, bet dabas un vēstures kalendāru 2015, lūdzu, pieminiet manā nekrologā!

Link | Leave a comment | Add to Memories


chimera

Nov. 22nd, 2014 | 20:20
posted by: chimera

tas džeks, kurš bīda vēdiskos attiecību noslēpumus (sievietēm - saldumi un gari svārki, vīriešiem - putra un cienījams stāvoklis sabiedrībā), tagad ņem 7 eiro no cilvēka par tematiskām lekcijām.

Link | Leave a comment | Add to Memories


rasbainieks

Nov. 22nd, 2014 | 17:01
posted by: rasbainieks

kas man nemērā patīk šajā festivālā – pilnīgi nevienu neinteresē, vai tev gadījumā nav līdzi pudelīte kandžas
nevienā no pasākuma vietām, un to vietu ir daudz, un viņas ir ļoti, ļoti dažādas un pa visu pilsētu izkaisītas
galvenais venjū ir koncertzāļu multiplekss ar reāli kruta izolētām zālēm, viss ļoti funkcionāls un galīgi nekādas iedomības un arī nekādu ārišķību izskata ziņā, reāli ne pēc kā neizskatās, bet tas nav svarīgi, ka tik labi skan un visur var kruta tikt un visu redzēt, un tur ir arī pasaulē mīlīgākie apsargi, kuri pēdējos apmeklētājus trenc ārā smiedamies un dancodami, nu un uz visu līdzatnesto kandžu un narkotikām vēlīgi noskatās
vēl ir tādi venjūzi kā hipsterīga ēdamzāle ar atkal jau reāli kruta izolētu zāli aiz tās, ir klubs aiz dzelzceļa, ir pat farmakoloģijas fakultātes auditorija, tā vispār bija ļoti kruta, tur spēlēja okjunga lī, kuru jūs redzējāt skaņumežā, bet mēs, kā parasti, nokavējām, nu un tai auditorijā uz uzstāšanās sākumu bija precīzi 20 cilvēki, no kuriem viens skaņotājs un viena pati okjunga, un skaņotājs visiem iznēsāja ābolus un gurķus, vēlāk atnāca vēl daži desmiti skatītāju un arī pats maikls gira, kurš kūrē pusi festivāla un šovakar pašapmierināsies uz skatuves, un prasīja vēl, bet okjunga viņam teica ohai un nē
vēl ir baznīcas un whatnot, un daudzās vietās pasākumi notiek tikai vienu dienu no četrām, festivāls pa visu pilsētu, un pilsēta ir jauka, to es jau laikam teicu
koncertu hailaits vakar – trans am, viņi ir lapočkas, basists joprojām owno visas meitenes desmit jūdžu rādiusā, tikai tagad es par viņu intīmo dzīvi zinu visādas pikantas detaļas, jo pa šiem septiņiem gadiem kopš iepriekšējās reizes mūsu dzīvē ir ienākusi pilnīgi trakā amerikāņu stjuarte caca bundziniece, kura ir pārkniebusi visu scēnu krustu šķērsu un piegādā lulzus tā ka maz neliekas

Link | Leave a comment | Add to Memories


anonymous

Nov. 22nd, 2014 | 17:31
posted by: anonymous

Varu grozīties, kā vien ienāk prātā, bet viedokļu un dažādu jūtu sadursme ap šo rakstu un pats raksts atmiņā atsauc pirms gadiem padsmit pieredzēto Ālandu salās. (Atvainojos visiem, kam jau esmu šo stāstījis).
Tā bija kaut kāda starpnozaru konference, simpozijs vai seminārs ar makten raibu publiku - es dzīvoju uz vienas jahtas ar zobu sāpju pārņemtu Uldi Bērziņu (tā kā sala bija visai nomaļa, vienubrīd tika apsvērta ideja par evakuāciju ar helikopteru), vēl tur bija Borgs un kāds norvēģu pāris, kas ar visiem bērniem dzīvoja teltī. Norvēģiete, kā izrādījās, bija fizikas profesore, un kāds zinātājs jau pirmajā dienā pastāstīja, ka viņa izpelnījusies visai plašu ievērību, zīdot savu zīdaini auditorijas priekšā lekciju laikā. Bija pavēls rudens, uz jahtas nebija dušas, un lai gan ūdens nepavisam nebija silts, tā bija vienīgā pieejamā mazgāšanās iespēja. Agri no rīta drebinādamies ielīdis un vēl ātrāk izsprucis no ūdens un slaucīdamies, no krasta saklausīju "Dievs, svētī Latviju!" melodiju. Kāds to svilpoja, un svilpošana skanēja no norvēģu telts. Kolektīvajā ēdināšanas reizē norvēģim pieprasīju paskaidrojumus. Jā, viņš teica, viņš zinot, ka tā ir Latvijas himna. Viņam vienkārši patīkot melodija. Vārdi gan, kā viņam reiz teikts, esot nekam nederīgi.

Link | Leave a comment {1} | Add to Memories


po

Nov. 22nd, 2014 | 16:42
posted by: po

Ja rodas iespēja, droši vien ir vērts aiziet uz "Modri". Gan kino labi uztaisīts, gan pats stōrijs kinda very trūiš.
Tags: ,

Link | Leave a comment | Add to Memories


anonymous

Nov. 22nd, 2014 | 16:27
posted by: anonymous

Nu jau atkārtojumā atkārtoti priecājos par TV spēlē "Gudrs un vēl gudrāks" uzdoto jautājumu par to, kas varētu būt attēlots uz veikala Elvi nosponsorētās tortes.
- Nora Ikstena? - min viena spēles dalībniece. Tas bija brīdis, kad TV notiekošajam sāku pievērst uzmanību.
Pareizā atbilde izrādījās Bjorka.
Tags:

Link | Leave a comment {1} | Add to Memories


dooora

Nov. 22nd, 2014 | 15:42
posted by: dooora

reizēm pat forši, ka ciparpirāti vēl visu nav nopiratizējuši.
Stefans man 91tajos Ziemassvētkos, kad Prāgā strādāja par vidējās rokas dīleri, uzdāvināja Attilas kaseti Donkeys' Years. analōgi piratizējot, protams.
gadu skraidā kasete ir noplaukusi, un beidzot no austrāļu ēbaja pasūtīju šī lieliskā ieraksta vinilu. principā vienas dziesmas dēļ. dzejoļa, pareizāk sakot.

kazi, izkritīs pirmais riktīgais sniegs, varēšu sēdēt ķipītī, tēlu acīm skatīt, kā Stefans ar Errōru duelējas, špagu vietā ņemot tikko vārītus cīsiņus un Attila fōnā skaita savu mīlas liriku.Today I took out the rubbish
and thought of you.
At the bottom of my dustbin
the maggots wriggled round and round
like planes circling over Heathrow Airport.
Now and then
two larval aviators collided in the crowded, circular, putrescent grooves of metal
and I thought yes, this is us -
not even ships that pass in the night
but maggots wriggling in predetermined circles
in the putrescent dustbin
of the enterprise culture.

{AtS: The Dustbin Poem}

Link | Leave a comment | Add to Memories


dooora

Nov. 22nd, 2014 | 15:23
posted by: dooora

patriōti visā pasaulē, savienojieties!

Link | Leave a comment {2} | Add to Memories


anonymous

Nov. 22nd, 2014 | 15:04
posted by: anonymous

Pāri Rīgas centram jūras virzienā aizlidoja kādi 6-7 paprāvi baloni, tiem bija piesieti kaut kādi vertikāli objekti. Nez, tie ir meteorologu triki?

Link | Leave a comment {2} | Add to Memories


Памятка малярa aльфрейщикa.

Nov. 22nd, 2014 | 12:16
posted by: adinkra

Tāds nosaukums ir 1957. gadā izdotai kabatas formāta grāmatiņai, kas izrakta vecos bēniņos vai citā pamestā vietā.
Kādu laiku es domāju, ka minētais alfreiščiks ir no gastronomu un bakaleju sugas un nav vērts meklēt tur ko citu bez tā frei, kas uz haļavščiku pavelk. Slinkums tagad mežģīties ciktāl šī doma ir no patiesības, bet patiesība ir šāda:

альфре́йщик
-а, м.
Специалист по альфрейной росписи.

Uzreiz viss tik skaidrs palika, kā es to agrāk neiedomājos :D

альфрейная живопись
роспись водяными красками по сырой штукатурке.

альфре́ско
Техника настенной живописи, при которой краски наносятся на сырую штукатурку.
[От итал. al fresco — по свежему, по сырому]
Nu vai technique of mural painting executed upon freshly-laid, or wet lime plaster.

Atkal nekāda brīnuma. Ja nu tikai tas, ka krāsotāju piešāvuši, kur, manuprāt, vajadzētu būt māksliniekam.

Meklējot apskaidrojumu ru internetos, ar prieku redzēju, ka profesija nav mirusi. Interesanti vai Latvijā bez pagātnes restaurēšanas top kādas freskas arī no jauna. Vai ir kāda savrupmāja, kuras saimnieks lepni ved viesiem rādīt re šito sienu man slavenais tasuntas apgleznoja, stirniņas kā dzīvas vai ne? Un totur plikni aiz arkas atkaliņ utt..

Grāmatiņa, starp citu, tīri laba. Bez ideoloģiskā bloka par padomju māleriem satur arī noderīgas lietas. Uz ko es tā īsti nemaz necerēju. Un šodienas grafomānijas limits arī ir sasniegts.

Link | Leave a comment {1} | Add to Memories


anonymous

Nov. 22nd, 2014 | 12:46
posted by: anonymous

Šodien vārda diena Aifonam.

Link | Leave a comment {3} | Add to Memories


Nov. 22nd, 2014 | 10:17
posted by: adinkra

Tak nemācās neviens no tās zolitūdes, vainīgos tikai meklē. Tai pašā laikā atstarojošās vestes valkāt negribam, līdīsim zem novilktas lentes būvlaukuma teritorijā (ta kādas lentes, metāla žogu izļurkāsim) pat apkārt nepaskatoties, ja tas mums ietaupīs 10 metrus ceļa. Un spiegsim, tiklīdz kkādi celtnieki, kas remontē, teiksim, 50 gadus neaiztikto kāpņu telpu, sagādā mūsu ikdienas rutīnai neērtības ar savu stulbo troksni un putekļiem. Kur nu, ar savu esamību vien jau sagādā neērtības, tak paskaties uz viņiem, netīri kādi, un no viņu špakteļlāpstām cilvēks var nosmērēties tikai paskatoties vien.
Tante ar mazbērnu, kuri apstājas zem puszāģēta koka paskatīties, kur kritīs. Meitenes no veikala, kuras bezmaz starp krītošiem ķieģeļiem pamanīsies izskriet papīpēt, jo ikurāt šobrīd tak nekas nekrīt. Jo, ja kas, grēkāzi atradīs, un tā nebūšu es, bet kkādi viņi, sliktie sliktie tur kkur ārā.
Kkā šaubos, ka tagad, lielveikalā atskanot gaudojošajam (vai kāds nu viņš tur ir) signālam, visi nu steigsies evakuēties. Stopudova kāds vēl fiksi aizskries no krītoša plaukta paciņu piena izķert. Un, ja paspēs, ar to leposies, nevis atslīgs ļimstošiem celīšiem pret tuvāko drošo sienu.

Ar šo es negribu teikt, ka nevajag meklēt un atrast vainīgos. Un, protams, ka es pārspīlēju. Bet acīmredzami, kkas mums, pilsētniekiem, ar to pašsaglabāšanās instinktu ir noticis. Laikam nolikts drošā vietā, kur par šo gādā kāds cits. Tas, kurš pēc tam būs vainīgs.

Link | Leave a comment {2} | Add to Memories


panacea

Bovijs Čikāgā

Nov. 21st, 2014 | 22:20
posted by: panacea

Ū ā! Nezinu, vai jūs zināt, bet, šķiet, pagājušovasar, Londonā bija liela izstāde par Deividu Boviju no viņa privātās kolekcijas ar tērpiem un piezīmēm, un visu ko citu. Ļoti gribēju iet, bet bija pilnīgi neiespējami dabūt biļetes, ja vien nebija vēlēšanās ierasties agri no rīta un censties dabūt kādu no dažām katru dienu pieejamajām 'brīvā tipa' biļetēm. Atceros arī, ka bija runa, ka tā izstāde tā arī būs tikai Londonā un viss, veram to bodīti ciet.

Bet, tātad, šeku reku, vakar es vazājos pa Magnificent Mile savā teju galvenajā ASV pienākumā, kas ir shop till you drop, un pēkšņi redzu kaut kādas norāds uz Bovija suvenīriem, un ieskatos vēl vairāk -- pat kaut kādu izstādi. Neironi smadzenē saslēdzas, sinapses pumpē vairāk NDMA un piemauc klāt adrenalīnu, kura buķetei klāt uzplaukst laba deva dopamīna, kad vēlāk pārnākot viesnīcā konstatēju faktu, ka kaut kādā dīvainā kārtā viņi to izstādi ir atdabūjuši uz Čikāgu.

Tad nu šorīt cēlos un vēlos tā agrāk, jo nezināju, ko gaidīt, un izspiestu studenta biļeti, bet ierados kādas minūtes 5 pēc atvēršanas un VISPĀR NEBIJA RINDAS! Tā arī es ļoti zolīdi un mierīgi visu apskatīju. Mājaslapā bija rakstīts, ka jārēķinās ar 1.5 h, es pavadīju 4 h. Ne jau, ka baigi staigātu turp atpakaļ tecinot siekalu un skaitot valdziņus Bovija adītajās biksiņās, bet nu vnk mierīgi staigāju un tiešām arī izlasīju būtībā visu izstādīto priekšmetu paskaidrojumus. Nezinu, kā to var paveikt 1.5 h laikā. Plus, kā to varēja paveikt Londonā, ja tur viss bija piestūķēts līdz augšai ar cilvēkiem! Te jau arī ar laiku saradās mazliet vairāk ļaužu, bet nu vienlaikus katrā zālē nebija vairāk par kādiem 15 cilvēkiem, kas jau nekas nav.

Bet pat izstāde bija tiešām laba -- pamatā daudz un daudz un daudz Bovija tērpu. Tad vēl piezīmes, un grāmatas, un bildes, un mūzika, un reti video un tā tālāk. Ziniet, man Bovijs tiešām patīk un man bija paredzēts viņu redzēt 2004. gada vasaras tūrē, kas ir pati pēdējā reize, kad viņš vispār ir tā aktīvi uzstājies. Bet tieši kaut kādu nedēļu pirms koncerta viņam bija tā stulbā sirdslēkme Vācijā, kā rezultātā es uz festivālu biju un pirmajās rindās stāvēju, bet man pretī Bovijs nestāvēja. Tad nu būtībā šī sanāca tāda kā vistuvākā būšana Bovijam -- visiem tiem tērpiem, rokrakstiem, domām, gleznām un idejām. Tiešām negaidīti, bet ļoti patīkami :)

Link | Leave a comment {1} | Add to Memories


felipe

Nov. 21st, 2014 | 18:26
music: Fact - Some One Iz Stoppin' Me
posted by: felipe

Mediji pēdējās dienās nav lietojami vispār. Interesanti, cik ilgs laiks paies līdz beigsies tā emociju un patosa pilnā siekalu retorika attiecībā uz Zolitūdi.
Tags:

Link | Leave a comment {1} | Add to Memories


dooora

Nov. 21st, 2014 | 16:24
posted by: dooora

http://peacerevolution.podomatic.com/entry/2014-11-21T06_02_35-08_00

Link | Leave a comment {1} | Add to Memories


chimera

Nov. 21st, 2014 | 16:19
posted by: chimera

Дорогие жители Грависа! В 17:41 будет минута молчания. Незнаю как в других магазинах, но в Максиме на эту минуту остановится вся работа в магазине и кассиры в том числе встанут и будут молчать. Просьба всех покупателей просто в эту минуту почтить память погибших или молча выдержать эту минуту...
А то в прошлом году устроили балаган и орали на весь магазин, почему их не обслуживают.
Tags:

Link | Leave a comment | Add to Memories


nistagms

Nov. 21st, 2014 | 15:03
music: Pixies
posted by: nistagms

Link | Leave a comment | Add to Memories


rasbainieks

Nov. 21st, 2014 | 14:00
posted by: rasbainieks

utrehta ir ļoti dīvaina un ļoti jauka (neesmu gan vēl mēģinājusi viņu dienā un vecpilsētā)
festivāls notiek tik daudzās vietās, ka paspēt var uz ļoti maz un ļoti labu, ja pareizi izvēlas
un tai paspēšanas procesā vālēt pa velošosejām tā ka ausis plīvo ir tik brīnišķīgi

koncertmeņū vakar bija einstürzende neubauten un bens frosts

visi wannabe snobi, kuri 2014. gadā šķauda "kurš tad mūsdienās klausās noibautenus", var ātri iziet ārā, jo viņi nesaprot pilnīgi neko
jo bliksa tieši šobrīd un ar šo materiālu ir ellišķīgi relevants (salīdzinājumam un diskleimerim – standups skaņumežā "es un mans lūppedālis" bija izklaidējošs, bet ne utterly relevant), viņam ir sava valoda, kurā viņš stāsta to, kas ir svarīgi, un noibautenu pirmā pasaules kara rekonstrukcija ir ārprātīgi cilvēciska un arī biedējoša, jo bliksa ir totāli pārliecināts, ka karš nebeidzas nekad
tas ir jāredz dzīvajā, jo ieraksts ir tikai tāds mēģinājums to visu piefiksēt, kā paši arī raksta http://www.neubauten.org/lament
vajag redzēt visu to analogo industriju un vajag bliksu, kurš visu pastāsta, piemēram "reku katra no šīm trubām ir viena valsts, katrs bīts ir viena diena, tūliņ mēs nospēlēsim visu pirmo pasaules karu"
vēl var paspēt uz koncertiem slovēnijā, itālijā, turcijā un krievijā

bens frosts, kā vienmēr, bez vārdiem, viņš iztīra dvēselīti, izsvilina ar savām voodoo magic ziemeļblāzmām
šoreiz viņam nebija neviena bundzinieka, bet tas nekas, jumtu noraut var arī bez bundziniekiem, izrādās
pēdējiem spēkiem viņu apskāvu un teicu paldies, un vēlreiz paldies

Link | Leave a comment {8} | Add to Memories


Paskaties un tev parādīsies

Nov. 21st, 2014 | 14:13
posted by: po

Ja nelieši rīkotos atklāti, tad gals viņiem būtu klāt.
Viss kārtībā, mums ir aizklātās vēlēšanas, gigantiska, pūžņojoša un necaurredzama vardarbības mašinērija, neizskaidrojams cilvēcisko vērtību pagrimums utt. Jā, visi rīkojas pēc labākās sirdsapziņas, bet viss ļaunais ir tikai nejaušas kļūdas. Nudien, tieši neveiklība un cilvēciska neuzmanība nejauši paverdzina miljardus. Tur nav pilnīgi nekā tīša un apzināta. Tikpat kā.

Link | Leave a comment | Add to Memories


Patriotiskās rīta noskaņās!

Nov. 21st, 2014 | 13:33
posted by: po

Kur dzimtene mana, o, padomju brāļi?

Link | Leave a comment | Add to Memories


divi_g

Nov. 21st, 2014 | 08:29
posted by: divi_g

Sniedziņš un balts, bet, skatoties uz suņu jau apčurātajām minikupeniņām ietvju stūros, nāk prātā vecais pantiņš par pavasari, irsi un to, ka varēs redzēt, kur ziemā katrs *irsis.
Tags:

Link | Leave a comment | Add to Memories


dooora

Vī āR, it iz {my 2 big rock-stars}

Nov. 21st, 2014 | 07:22
posted by: dooora

šics onkulīts mani dara labāku.

Tom Campbell

viena no pēdīgām domām pirms iemigšanas bij, ka man beidzot ir patiess iemesls ielūkoties tai remote viewing'ā. un vēlreiz nosēdēt bioķīmijas profesōra Lōdmā 86. gada dubultlekcijā par entrōpiju. vairāk man no pagātnes daudz nekā nevajag.
saturiski neko neatceros, vien to nibbānisko omm sajūsmu.
vienīgā reize, kad pēc lekcijas esmu piegājis pie pasniedzēja, lai pateiku, ka šics, vecīt, bij psc

Link | Leave a comment | Add to Memories


dooora

Nov. 21st, 2014 | 07:17
posted by: dooora

SubGenius, PDF, 19 MB

Link | Leave a comment {2} | Add to Memories


khosmos

YOLO

Nov. 21st, 2014 | 01:06
music: Aurora
posted by: khosmos

es dzeru savu pirmo vīnu, un tur ir viena no skaistākajām vasarām manā līdzšinējā dzīvē. kad es lasīju ogas, es apdedzināju plecus, man koda sarkanās skudras un lapsenes, uz pleciem kāpa suņi, un pulxteņi puxtēja savā nodabā, lai puxt. tad es sadedzināju blenderi. kad pabeidzu darbu, es uzdoomoju un klausījos sienāžos un iepriekš nedzirdētos putnos aiz loga. un tā katru mīļu nakti klausījos. man patīk, ka šis pirmā vīna baudīšanas vakars ir arī pirmās snigšanas vakars. ou, zač, nekāda kognitīvā trokšņa, tīra mīlestība. tajā pat laikā esmu uzvilkta kā dzegužpulkstenis un nezinu, kad man ir jāzvana tā Īstā Stunda, laikam tagad.
Tags: , ,

Link | Leave a comment {1} | Add to Memories


anonymous

Nov. 20th, 2014 | 23:23
posted by: anonymous

Ieraudzījis virsrakstu "Latviju skāris solītais sniegs; iedzīvotāji sociālajos tīklos naski dalās iespaidiem", nespēju turēties pretī kārdinājumam radīt variāciju par jaunāko "ziņu" portālu virsrakstu stila tēmu: "Latvijā rudens. Jūs nespēsiet noticēt tam, kas notika pēc tam!"

Link | Leave a comment {4} | Add to Memories


marija

Nov. 20th, 2014 | 22:27
posted by: marija

Vīns ar zivju eļļu

Link | Leave a comment | Add to Memories


dienasgramata

Nov. 20th, 2014 | 21:24
posted by: dienasgramata

SKATIES. Cilvēki grib tetovējumus ar senajiem latviešu ornamentiem.

Link | Leave a comment {2} | Add to Memories


vanga

Nov. 20th, 2014 | 19:31
posted by: vanga

Link | Leave a comment | Add to Memories


dooora

our goal is gaol

Nov. 20th, 2014 | 17:27
posted by: dooora

Prison Industrial Complex

PICA

es saprotu, ka irāņu propagandas kanāls, bet Pornorāma jau par šo mūsu nākotnes aspektu nerunā. lai gan velti.
skat, jauno cietumu Liepājā taču varētu paņemt Metalurga invezdōri. un liet četrās maiņās čuguna nokijas.

Link | Leave a comment {2} | Add to Memories


dooora

jānis pjānis kristijānis

Nov. 20th, 2014 | 17:05
posted by: dooora

man pirmā reize Kristiānijā bija 90tā gada pavasarī, kad aizšāvu turp ar psrs dienesta pasi bez dāņu vīzas.
tāda tā vairs nebūs nekad. bet varbūt tiešām jāaizlaiž ziemā.

maj nejm iz džouker

Link | Leave a comment {7} | Add to Memories


dooora

kickassstarter

Nov. 20th, 2014 | 16:16
posted by: dooora

vismaz beidzot kāda normāla reklāma.
cilvēkiem gan sirds vietā, gan galva uz pleciem

neapmaxāta reklāma

Link | Leave a comment {1} | Add to Memories


dooora

fǎsjīšǐžǔjì.zh

Nov. 20th, 2014 | 16:00
posted by: dooora

meklējot mežā eglīti Krampi, apguvu jaunu vārdiņu.

fascism [ˈfæʃˌɪzəm] {E} n.u. fǎxīsīzhǔyì 法西斯主义kroč, fašisms ir Rietumu metōde.
vai, drīzāk, likums.
dūra lēx, sad fascists

Link | Leave a comment {1} | Add to Memories


intenormal

!

Nov. 20th, 2014 | 15:41
music: Dead Kennedys
posted by: intenormal

manas otrās mājas - Ļeņingrada

Link | Leave a comment | Add to Memories


porkus

Nov. 20th, 2014 | 08:18
posted by: porkus

liekas ka senajiem un nesenajiem latviešiem nav nekādas krampus alternatīvas
bet vajadzētu

ieviest

žēl, ka vārds krampis ir tāds ģermānisks, jo -pis(šana) ar žagariem un zs eglīti labi varētu saskanēt kopā

Link | Leave a comment {6} | Add to Memories


chimera

Nov. 20th, 2014 | 10:37
posted by: chimera

vispār avīze laba taču bija nenormāli progresīva - ne tikai intervijas ar visādiem deportiem uz debesīm un whatnot, bet arī 10% atlaižu kupons veikalā DESANTS (dzeltenās kasetes, attiecīgie t-krekli un gredzeni ar miroņgalvām, ko tajā laikā vēl nekādos tuneļos netirgoja). man gan bija kauns iet ar to kuponu iepirkties, jo otrajā pusē bija nodrukāta papardes zieda reklāma, un vienā pusē kuponam bija kupons, bet otrā - pimpis.

mana gan bija baigā popsa.

Link | Leave a comment | Add to Memories


rasbainieks

Nov. 20th, 2014 | 02:39
posted by: rasbainieks

bet lai jums neliktos, ka visa mana dzīve viena muzikāla avene vien ir, jāatzīstas, ka šajās dienās izdzēsu no skaitļotāja kādus 67 gigabaitus mp3, visu kolekciju
kinofestivāla vārdā
jūtos biš kā plika uz ielas izgājusi
bet lv_mp3 un misc_mp3 kolekcijas gan palika vietā

Link | Leave a comment {5} | Add to Memories


panacea

Nacionālās svinēšanas kultūras īpatnības

Nov. 18th, 2014 | 21:47
posted by: panacea

Bet nu jā, kamēr slavēju amerikāņu kulināriju, es nesaprotu, kas viņiem ir ar svinīgu saviesīgu pasākumu organizēšanu impotenci. Laikam viss tas neformālisms tā aizgājis līdz kaulu smadzenēm, ka nespēj to pieņemt. Lai gan īstenībā gan jau ir vienkāršāk -- tā pat kā kaut kādā Āfrikā, vienkārši kultūru nav redzējuši, he he.

Bet tātad par piemēru pagājušā vakara vakariņas. It kā tādas svarīgas, kur visādi baigie spīkeri nolasījušies, it kā maksāja $50, tad jau it kā varētu gaidīt kaut ko jauku, it īpaši, ja ņemam vērā, ka, piemēram, iepriekšējā iestādē - komerciālā restorānā - ar šmigu un paiku, un dzeramnaudu atstāju $25. Bet tātad es ierodos -- tur ir tie uzstellētie pagaidu galdi un krēsli, kas pats par sevi nav nekas traks, bet viņi ir ļoti uzkrītoši tie saliekamie gali un krēsli, kas ir neglīti. Jocīgi, bet uz galdiem jau ir sakrāmēti gan starteri, gan saldais (kaut kāda briesmīga torte -- sirds un asinsvadu slimību kongresā !!) -- un tā arī viņi tur marinējas pusstundu pirms vakariņu sākšanās. Kas ir vēl trakāk -- tai pašā ēdamzālē ir uzstellēts kases aparāts, kur pa $9 pārdod biļetītes vīnam un alum! Piedevām alu tā arī deva vnk stikla pudelēs, pat glāzi nepiedāvājot, bet nu tak it kā smalkas vakariņas, ehem! Un pašās vakariņās tika servēta pārcepta vista ar kkādiem kartupeļu plāceņiem un pārgrilētiem dārzeņiem. Nu apmēram kā sūdīgas kvalitātes studentu ēdnīcā.

Ok, es vairs/jau tagad nezinu kā ir LV (gan jau ka pārspīlēti svinīgi), bet Anglijā mēs būtu nodzirdīti līdz nemaņai ar cenā iekļautu vīnu, visas ēdienu kārtas pienestu viesmīlis un ēdiens arī būtu normāli pagatavots. Kāpēc ASV tā nevar, es nezinu. Un ASV nav pirmā reize, starp citu, kad esmu uz it kā uz svarīgām vakariņām, bet nu serviss ir kaut kāds... jocīgs. Un, ja tā padomā, arī citi svinīgi pasākumi ir jocīgi -- nu tur, piemēram, matrikulācijas vai izlaidumi -- viss tāds liels ļembasts, bet ar svinīgumu pagrūti.

Šorīt saskrējos ar vienu angļu kolēģi un vienu holandieti un visi nevāji iešutām pār pagājušā vakara vakariņām, un vistrākāk jau par to pārcenoto alhokolu, kas pašiem bija jāpērk vakariņu zālē. Uz priekšdienām nolēmām naudu tērēt restorānos privāti, nevis kaut kā tā. Nja.

Link | Leave a comment | Add to Memories


rasbainieks

Nov. 20th, 2014 | 02:11
posted by: rasbainieks

tas vispār ir diezgan smieklīgi, considering, bet es rīt (tiem, kuri skatās pulkstenī – šovakar) iešu klausīties auroru koncertā
taču ne to auroru, kuru jūs padomājāt
http://benfrost.bandcamp.com/album/a-u-r-o-r-a
bena frosta manā dzīvē nekad nav par daudz

Link | Leave a comment {1} | Add to Memories


dooora

Stings tikmēr Tērbatā

Nov. 20th, 2014 | 00:00
posted by: dooora

~~~ )

Link | Leave a comment {2} | Add to Memories


anonymous

Nov. 19th, 2014 | 22:16
posted by: anonymous

[info]blond savā svētku aprakstā nepieminēja, bet vēl bija himna. Un [info]blond par to parūpējās. Savam ceļa mērķim - mazajam topiņam pie Vandzenes skolas - tuvojāmies brīdī, kad visā valstī vajadzēja atskanēt LR1 pārraidītai Latvijas himnai. Braucām, braucām, kaut kas skanēja pa radio, un tad [info]blond šoferim vaicāja: "Vai jums ir Latvijas 1. radio? Deviņos visā Latvijā skanēs himna." Šoferis pagrozīja pogas, un atskanēja kaut kas, ko par himnas priekšvēstnesi nemaz tik viegli nebija uztvert. Taču tieši pulksten 21.00 tas notika. Piebraucām brīdī, kad himna jau bija sākusi skanēt. Pirmās "Dievs, svētī Latviju!" taktis, tumšie alejas koki, kaut kādi gaismu atstarojoši krikumi tālumā jau bija gana jaudīgi, bet tad taksīša šoferis vienkārši izslēdza motoru, un mēs visi tur tā sēdējām mašīnā, skanēja himna, un mums bija sava valsts.

Link | Leave a comment {4} | Add to Memories


klusais_okeans

Nov. 19th, 2014 | 21:57
posted by: klusais_okeans

Par krūtīm

Link | Leave a comment {3} | Add to Memories


dienasgramata

Nov. 19th, 2014 | 18:30
posted by: dienasgramata

DELFI. Ne reizi vien droši vien esam dzirdējuši par koka labvēlīgo ietekmi uz cilvēka veselību.

Link | Leave a comment {4} | Add to Memories


dienasgramata

Nov. 19th, 2014 | 17:53
posted by: dienasgramata

DELFI. Jūras kotiki aizvien biežāk sākuši izvarot Marionas salā pie Antarktīdas dzīvojošos karaliskos pingvīnus.

Link | Leave a comment | Add to Memories


dienasgramata

Nov. 19th, 2014 | 17:52
posted by: dienasgramata

DELFI. Mikijs Rūrks vēl vairāk izķēmojis seju.

Link | Leave a comment {1} | Add to Memories


solipse

Nov. 19th, 2014 | 17:42
posted by: solipse

šodien no klienta uzzināju, ka doičlandē neesot vilku un lāču. pirms kāda laika pazuduši, tagad lēnām sākot ieplūst no polandes.

Link | Leave a comment {1} | Add to Memories


dooora

Nov. 19th, 2014 | 16:04
posted by: dooora

http://www.commondreams.org/views/2014/11/17/last-days-tomas-young

Link | Leave a comment | Add to Memories


rasbainieks

Nov. 19th, 2014 | 16:06
posted by: rasbainieks

redzēt ride un mirt
tas ir patiešām pēdējais manā bucketlistē
visas pārējās bandas, uz kuru apvienošanos es nemūžam necerēju, ir jau nākušas un darījušas mani absolūti laimīgu
police, my bloody valentine, slowdive, aurora (hronoloģiski, nevis pēc izkusiena peļķītē)
(ja pēc izkusiena peļķītē, tad šitā – mbv, aurora, slowdive, police, bet aurora un slowdive rotē viens ap otru)
ride – roday

Link | Leave a comment {21} | Add to Memories


Nov. 19th, 2014 | 13:03
posted by: po

Jah!

Link | Leave a comment {1} | Add to Memories


rasbainieks

Nov. 19th, 2014 | 10:23
posted by: rasbainieks

dārgā ciba, jūs taču nedomājāt, ka nu jau ikmēneša rubrika "juridiskā palīdzība rasbainiekam" ir slēgta
ieraudzīju kārtējo visnotaļ interesanto fišku kārtējā īres līgumā
manuprāt drakoniski )

es, protams, pajautāšu, cik ilgs laiks vispār tiek dots rēķinu apmaksai, bet te mani interesē kas cits – vai vispār ir iespējams, ka šitāds līguma punkts trumpo likumu?

Link | Leave a comment {36} | Add to Memories


dooora

dots [death of the State] devējam atdodas

Nov. 19th, 2014 | 04:42
posted by: dooora

A mind fogged by statism is more dangerous than a mind fogged by fear, hate or even religious zealotry. And statist thinking is easy to spot when we look around us. But, the real challenge is spotting statist thinking in our own mind, recognising it, isolating it and rejecting it. This is the only sound path to liberty. We must remove the plank from our own eye before we seek to remove the splinter from someone else's.

Ben Stone, AKA "The Bad Quaker," urges us to know our enemy and know ourselves and provides a vision of the pinnacle and subsequent death of the State.

Ben Stone

Link | Leave a comment {2} | Add to Memories