zilais klaberis

otrdien, 29.11.2016 @1:51 pm

Sapnī redzēju, ka roku bedri un rokot negaidīti atklājas kas līdzīgs alai. Izrādās, tur iemitinājis "zombijs", kurš vizuāli vairāk atgādināja bezpajumtnieku ar dabīgi saķepušiem drediem un bārdu un nez kādēļ bija Avatara zilā krāsā. Nācās bēgt ko kājas nes un slēpties aiz (sen jau nojauktiem) šķūnīšiem, jo subjekts sākotnēji bija diezgan agresīvi noskaņots. Visbeidzot nez kādā veidā atklājās, ka viņš lasot klabi. Kopīgi atcerējāmies dažādu ierakstus un atvadījāmies kā labi draugi.

.

otrdien, 24.11.2015 @1:16 pm

Bēdu Vēstnesis kļuvis par vienu dalībnieku bēdīgāks. Vieglas smiltis, Aivar.


Muzīka tumšiem rudens / ziemas vakariem / darbam

piektdien, 13.11.2015 @1:19 pm

Pēc ilgiem laikiem izvilku savu rādžiņizlasi, klausos un priecājos. Ielikšu arī šeit ķeksīša pēc, varbūt kādam noder noskaņai.
http://8tracks.com/ievziem/black-winter

MØRKERRITUALER 22.11.14. Nabaklabē

piektdien, 24.10.2014 @10:10 pm

Drūmi vīri viesosies!

Autogen / Klusie Viesi - Post-Apo

ceturtdien, 14.08.2014 @7:52 pm

Vīrieša un draudziņu jaunā Post-Apo skaņu plāksne noklausāma arī Bandcampā. SaiteCienājieties!


NIN

trešdien, 7.05.2014 @12:32 am

Gauži skaisti, nudien!
Tags:

Sestdien 08.02.

pirmdien, 3.02.2014 @4:57 pm

14.12. - NAKTSPUTNI DEJO

pirmdien, 9.12.2013 @10:11 amsīkāk )

Rīt!

trešdien, 11.09.2013 @2:42 pm

Sturmballe 03.11.2012.

pirmdien, 29.10.2012 @10:36 am

Thinner - Curriculum Vitae
 STURM

Labi!

trešdien, 26.09.2012 @11:59 am

Tags:

Iconoclast

pirmdien, 17.09.2012 @9:32 am

Es tiešām nezinu kādēļ nebiju redzējusi to agrāk, Saitešī underground dokfilma ir patiešām episka!

Bankrupt In June

ceturtdien, 14.06.2012 @10:08 am

Tīģerlilliju biļetes - pilnīgs kosmoss. Gribētos aiziet, bet SaiteNāve Jūnijā, protams, ir prioritāte, lai gan arī šajā gadījumā biļetes pārmērā sasālītas. Organizatori arī unknown, tā ka sanāks vien pa dārgo. No SaiteFF konča arī neatteiktos, bet...
Vispār, kas tā par modi salikt 3 ievērības cienīgus DĀRGOS koncertus vienā mēnesī? Tomēr nedaudz sanāca pārtērēties sakarā ar apaļo jubileju un uzlabojumiem dzīvoklī.

?

pirmdien, 7.05.2012 @1:35 pm

Varbūt vēl kāds brauc un SaiteNordic Audio Modern 2012?

Lamia Vox • Astrowind

pirmdien, 16.04.2012 @11:35 pm

06.05. Nabaklabē uzstāsies dāma, kuras pārstāvētais dark ambient projekts SaiteLAMIA VOX šobrīd Krievijā tiek uzskatīts par vienu no vadošajiem šī lauciņa pārstāvjiem.
ASTROWIND ambientās mūzikas zinātājiem laikam liekus komentārus neprasa.
Īsāk sakot - jādzird/ jāredz!

!

piektdien, 6.04.2012 @8:04 pm

Uz šo būtu grēks neaizbraukt!

skapis

pirmdien, 23.01.2012 @10:32 am

He, mums šorīt no sienas nokrita sienas skapis ar visu saturu. Tieši virsū monitoram (par brīnumu strādā) un TV (tam izsists robs un diez vai vēl būs iedzīvināms) un vēl sašķaidījis daļu SKD CD kolekcijas un galda lampu. Resīveris brīnumainā kārtā izdzīvojis. Siena gan tagad skaista - ar plaisām un caurumiem. Kaķis no bailēm bija paslēpies izlietnes skapī (lauzu galvu kā viņa tur maz iekļuvusi) un negribēja nākt ārā. Laikam jāmet krusti un jāpriecājas, ka tobrīd neviens pie kompja nesēdēja.

Būtu forši, ja kāds uzdāvinātu jaunu TV :D
Tags:

...

otrdien, 17.01.2012 @11:22 am

Beidzot pieķēros Andra bestselleram. Jau otrā nodaļa (par basketbolu viņa dzīvē) šķita mokoša. Joprojām lauzu galvu kāds bijis šīs grāmatas izdošanas mērķis, taču ir vērts izrakstīt dažus citātus, piemēram: "Man patika meitenes smaids, lai arī viņai nebija četru priekšzobu, un, ticiet man, tas vēl joprojām ir viens no skaistākajiem smaidiem, kādu man ir nācies redzēt".
Tags:

smilšēdāji

ceturtdien, 5.01.2012 @12:24 pm

Akk!

Varbūt kādam pieredze

svētdien, 4.12.2011 @11:27 pm

Kur netā iespējams iegādāties īstus, hand made vīrakus? Parakājos ebay, nāca pretī tikai dažādi ķīmisku nokrāsu vai arī aizdomīgi lēti iepakojumi ar piebildi wicca, pagan'n shit, kas neradīja iespaidu par autentisku mantu.

Wroclaw

svētdien, 13.11.2011 @7:34 pm

Iemetīšu te šo to kamēr vēl esmu uz vietas un viss vēl svaigā atmiņā.
1. diena

Nāvīgi nogarlaikojušies pēc 20 stundu brauciena autobusā laimīgi tikām pie apartamentiem pašā Vroclavas vecpilsētas sirdī - Rynak laukumā, ar skatu uz zvanu torni. Ieturējušies devāmies uz pirmo koncertu T.A.G.C./THE ANTI GROUP (Clock DVA blakus projekts), kas risinājās Avangarda Mākslas galerijā. Sākums visai iedvesmojošs. Vizuāli ambients baudījums aptuveni stundas garumā. No turienes devāmies uz Svēto Marijas Makdelēnas katedrāli - monstrozu gotisku čurču kā priekšā Ģertrūdes baznīcas izskatītos pēc pirmklasniecēm, kur notika SIEBEN un pēcāk viņa un Job Karma kopprojekta uzstāšanās. Sākums elpu aizraujošs, taču pirmā daļa ievilkās uz stundu, otrā tik pat labi varēja arī nebūt, jo pastāvīgi nācās piedomāt pie tā, ka salst. Arī blašķītē līdzpaņemtais konītis beidzās. Pēc konča sastapām Marcinu - poļu draugu ar kuru sapazināmies pagājušajā gadā un devāmies ķemmēt krogus. Vispār šeit var gan paēst gan piedzerties krietni lētāk kā Rīgā.

2. diena

-ASTRID MONROE
Nokavējām sākumu, lai gan gribējās redzēt interesanto Poļu meiteni. Grupu dzirdēt varēja, bet beibe kaut kur pazuda izplatījumā. Nu tā, nekas īpašs.

-PETER HOPE'S EXPLODING MIND
bija visai riebīgs tips, ilgi nevarējām paklausīties un devāmies socializēties.

-SKROL
Bija ļoooti labs. Viens no pasākuma favorītiem. Ļoti dramatisks, iespaidīgu dāmas vokālu un Vladimiru Hiršu. Ņemot vērā ka Vladimiru klausos maz, jo tas dramatiskuma ziņā pārsit pat Laibach pirmos albumus, šis bija patīkams pārsteigums.
Apmēram tā, jāteic gan, ka saprast šeit var visai maz
http://www.youtube.com/watch?v=9QlHsq9dgF0&feature=related

-THOROFON
Bija OK, bet ne līdz galam. Laikam tādēļ ka skaņa bija tāda kā angārā.

-ABSOLUTE BODY CONTROL
Pavisam noteikti izglāba vakaru, izdejojāmies kā traki. Nospēlēja visus favorītgabalus, malacis Īvenss.

-CLOCK DVA
Nu nezinu, nebija slikti, bet biju gaidījusi vairāk, ātri apnika. Pie tam izrādās, bija nostrādājuši nesmukumu un pieprasījuši kontraktā, lai tikai viņi drīkstētu izmantot visus trīs ekrānus videoprojekcijām. Sviests. Pie tam arī skaņojoties esot pižonējušies. Skaņojušies 2h pārējām apvienībām atstājot vien pa 15 minūtēm.

Apmēram šajā brīdī ieradās čomi, kuriem pārcēla lidmašīnu un viņi ielidoja tikai pēc 12tiem. Žēl, ka pie A.B.C. nedabūja dibenus izkustināt.

-AMBER ASYLUM
Ņemot vērā ka šis vairāk vai mazāk bija ritmiskais vakars, likās pilnīgi iemidzinoši. Pie tam, bija jau arī uznācis manāms nogurums pēc izdīdīšanās.

-GS vairs nespējām sagaidīt, čāpojām uz apartamentiem.

3. diena

- MAGIC CARPATHIANS
Neredzējām, jo satikām Ogreku un gājām dzert aliņus.

- FJERNLYS
Ļoti tīkams iesākums lēnajam vakaram, smuka video projekcija, ļoti gaišs, atmosfērisks ambients.

- THIGHPAULSANDRA
Coil dalībnieks ar ļoti smuku tērpu, labu mūziku, nesmuku balsi un fonā video kur kā nopratām viņš bija safilmējis sevi raustām krāniņu. Varēja arī nedziedāt,būtu baudāmāk.

- ZOVIET*FRANCE
Bija skaisti, bet ņemot vērā milzīgo tautas daudzumu un sēdvietu neesamību bija grūti baudīt. Prasījās dīvānu, aizvērt acis un ceļot ambiences psihodēliskajos līkločos nevis stāvēt kājās un blenzt uz diviem vīriņiem kuri stāvēja kājās pie sava galda bez jebkādas video projekcijas.

- DER BLUTHARSCH
VIS VIS VIS lielākā vilšanās visā pasākumā. Sāpe un posts. Liekas Albīns sajucis prātā. Pilnībā nomainīts grupas sastāvs un viņi tagad spēlē vārgu, netehnisku roku. Pat ne rokenrolu, tiešām roku. Pus konci nostāvēju iekarotajā vietā pie skatuves blenzdama neizpratnes pilnām acīm uz skatuves notiekošajā un nespēju noticēt, ka viņi nenospēlēs NEVIENU hītu, nevienu! Pie tam, ne Albīna ne beibes pīkstīgā balstiņa praktiski nebija dzirdama ģitāru un bungu rēkoņā.

- GENEVIEVE PASQUIER
Bija saslimusi, viņas vietā uzstājās polis ar diviem saviem visai nenozīmīgiem projektiem.

- MINAMATA
O! Lūk tas bija kaut kas. Bijām jau sākuši miegoties un domāt par mājup iešanu, bet laikam visi svētie mums stāvēja klāt neļaudami TO neredzēt. Tas bija zvērīgi un vārdos neaprakstāmi. Viennozīmīgi mans pasākuma favorīts.
Šeit lūk tika pārkāpts kontrakts ar Clock DVA un skatuve tika pilnībā izmantota vērienīgai video projekcijai. Francūža tēmas mums bija labi saprotamas - Padomju un post padomju savienības "varoņdarbi", vizuālais bija tik zvērīgs, ka ne mirkli nespēju atraut acis, pats francūzis bija tērpies baltā tērpā ar baltu masku tādējādi saplūstot ar ekrānu un ar baltu materiālu apklāto galdu, izskatoties pēc ļoti atraktīva Fantomasa. Arī noizss norāva jumtu. Nu vienkārši AFIGENNA! Sen nebiju izjutusi uz savas ādas zosādu no šādas skaņas un video simbiozes.
http://www.youtube.com/watch?v=Q2knNjqyyvw

Šovakar vēl priekšā afterītis. Tūdaļ jau jādodas.
20:00 KALEKA
21:00 KAKOFONIKT
22:00 HYBRYDS
un DJ

PS: Atvainojos par LJ Cut neesamību, bet Mairas portatīvais ir tāda suņa nagla ka katra opcija šeit prasa piepūli un visu laiku kaut kas ērmojas.

-

trešdien, 5.10.2011 @10:22 am

Vakar atskārtu, ka jau 16to gadu esmu klausījusies SaiteNIN, galvenais, ka tā īsti nav apnicis un vienmēr šķiet patīkami pie tā atgriezties.

Starp citu, kā ir pareizāk teikt
-"paldies, ka apmeklējat" vai
-"paldies, ka apmeklējiet"?

Man liekas otrais, bet nevaru atcerēties pamatojumu.

pUPD: he, tomēr -at, jo -iet esot pavēles formāts.
Tags:

10 -13th of November 2011

pirmdien, 12.09.2011 @3:04 pm

Vai vēl kāds brauc uz SaiteVroclavu? Ir doma laikus visu dienu biļetes iegādāties un organizēt transportu, lai nav atkal ar sabiedrisko jābrauc.

Kas ir jālieto, lai uzrakstītu ko šādu?

piektdien, 2.09.2011 @3:01 pm

No:Rolands Leicans
šodien 13:22

Vai Esi Stavejusi Gimene Kura Kungu LUDZ. Adgriezdamies nogrekiem un Milestiba IRtira Sirdi nevis kas ir SABOJATS TAM NAVA jaskaras ja mil Cilveku TAD PALIEK KOPA UZMUZU. LUKSANA UN Dieva svetiba ir Patiesa . Kas nenodod otru pamest.. KAS MIL Dievu tas nakad nepenems kas nava sledzis Deribu ARJezu. jo Tad ir ADBILDIBAS SAJUTA..Dieva un cilveka prieksa.

šonakt

ceturtdien, 25.08.2011 @9:26 am

Šonakt sapņoju, ka man ir jaunāks brālis, kurš aizrāvies ar specifisku savas miesas sagraušanas rituālu. Proti, viņš injicēja sev radiāciju [jā, tieši tā sapnī tas tika formulēts]. Nevarēja īsti saprast, vai viņš to dara zinātniski eksperimentālos nolūkos, vai lai apreibinātos. Vispār viņam bija arī kaut kādas tabletes, bet nezinu vai tā bija tā pati viela.

Mums bija sava privātmāja, kur dzīvojām ar vecākiem.
Kādu dienu vecāki nebija mājās, viņš bija devies uz pagrabu nodarīt lietas. Pagrabā valdīja ārkārtīgi spokaina atmosfēra. Neona apgaismojumā, brālis no kabatas izvilka metāla kārbiņu, kādās parasti tiek glabāti ķirurģiskie instrumenti un izņēma no tās kondoma paciņai līdzīgu iepakojumu. Paņēma adatu, lēnītēm iebakstīja paciņā, tad izkusdams neviltotu baudu ņēmās laizīt adatu, kā nopratu, lai ne mazākais piliens neietu zudībā. Tad ievilcis šļircē paciņas saturu to sev injicēja.

Redzēju no viņa izstarojam tādus kā sarkanbalti violetus fraktāļus, kas neona gaismā likās pavisam jumtu nonesoši. ~ šādi:
 

Sapratu, ka šoreiz viņš savu organismu ir nokāvis pilnībā un devos tādā kā 3D ceļojumā, pa viņa smadzenēm, redzot tur sakrājušos putekļus, zirnekļu tīklus un vērojot kā viena pēc otras atslēdzas visas funkcijas, kas jebkādā veidā atbild par loģiku. To nopratu pēc tā, ka virs smadzeņu sektoriem viens pēc otra izdzisa tādi kā funkcionalitāti simbolizējoši topiki.

Tajā brīdī es šausmīgi nobijos, jo bija skaidrs, ka brālī vairs nav palikušas ne mazākās prāta paliekas un viņš pārvērties par ko līdzīgu zombijam. Mājās (bez brāļa) biju palikusi viena un sapratu, ka jābēg, bet no otras puses nevēlējos atstāt māju neaizslēgtu. Izbēgu ārā līdz vārtiņiem un tur arī paliku. Garām gāja [info]ravena un [info]affair (tikai neprasiet kādēļ) un piekrita pasēdēt ar mani uz iepretim vārtiņiem izliktajām dīvāna atzveltnēm, ja nu gadījumā mans trakais brālis sāk uzdarboties.

Pēkšņi viņš parādījās mājas durvīs, tobrīd biju pārsteigta, ka viņš vispār varēja paiet (acīm redzot iedarbība bija nedaudz mazinājusies). Gaita bija līdzīga zombijam un mēs visi bijām šausmīgi nobijušies. Tad viņš pieklumburēja pie vārtiņiem un sāka sarunu ar [info]affair, kurš nobijies liecās atpakaļ un visādi mēģināja gatavoties pēkšņam uzbrukumam.
Brālis, izrādās, gribēja dabūt savu zeķi, kas bija kaut kur zem dīvāna atzveltnēm.

Un tad... visu izbeidza modinātājs.
Tags:

Uzgāju brandbook.lv "..

sestdien, 20.08.2011 @11:49 am

Uzgāju brandbook.lv "dizainus" un joprojām nespēju noticēt, ka par to kāds arī maksā :)))

salidojums

piektdien, 12.08.2011 @6:37 pm

Info ex Veldzes soliņu deldētājiem.
27.08. plkst. 17:00 paredzēts Veldziešu salidojums - Veldzē!
Nemaz nav slikts iemesls tikties.

Foto, Loto, Moto

otrdien, 5.07.2011 @4:42 pm

Klau, fotomīļi. Vai maz ir sastopams kāds puslīdz lādzīgs ziepju trauks? Tomēr ar LIETU nenodarbojos ne cik profesionāli un lielo aparātu bieži vien neņemu līdzi arī reizēs kad vajag tikai tādēļ, ka tas ir smags un hlamīgs un to nevar nekur iebāzt. Gribas tādu, ko var ievietot rokas somiņā, bet arī lai bildes būtu pietiekami baudāmas. Īpaša sāpe parasti ir bildēšana telpās un pasākumos, jo tie mēdz būt visai patumši un sanāk baisākais grauds (ja vispār kas sanāk).
Sāku mest aci uz Lumix, bet tagad īsti nevaru saprast kurš no modeļiem būtu labāks. Varbūt kādam no Jums bijusi līdzīga situācija un ir atrasts puslīdz veiksmīgs tās risinājums? PLDS

Sestdien 09.07.2011 @ NabaKlab

otrdien, 5.07.2011 @3:36 pm

Šī ballīte tik zibenīgi uztapa (šodien), ka pat cienīgi pareklamēt nesanāks, tāpēc ņemiet par labu info - parasto.


diskotēka INTERVILNIS

: new wave : minimal synth : post punk : neue deutsche welle : cold wave : electroclash :

SKD
un Stropu Jurka (Absolūtais Minors) + VJ KAKTS

Angry Birds

trešdien, 29.06.2011 @11:48 pm

kaķu laiks beidzies (?)

otrdien, 28.06.2011 @9:10 am

Nosacīti zaļais pleķītis iepretim mūsu biroja durvīm šķiet piesaista dažnedažādu publisku seksuālo aktivitāšu piekopējus.

Pāris nedēļas atpakaļ iznākot no darba skatam pavērās aizraujošs skats - kails vīrietis aktīvi darbojās ap grilu, labi, ka tieši todien SKD bija atbraucis man pretī, jo sajūta vienai gar viņu iet varētu būt visai neomulīga. Interesanti, ka pie viņa orgāna (vai vismaz tajā rajonā) bija sakarinātas kaut kādas zelta ķēdes [kulons? nepētīju].

Vakar tajā pašā vietā un laikā bija uzradies pārītis un aktīvi darīja TO. Hm dīvaini, jo pāris minūšu gājiena attālumā ir Zunda kanāls kur bez maz var izvērst personīgo pļažu ar visām no tā izrietošajām sekām, bet nē, viņi tomēr nāk šeit, laikam jau tomēr nepiederošu personu acu skati ir tas, kas pietrūkst.

Papīrmošķi Tags: ..

trešdien, 18.05.2011 @9:35 am

Papīrmošķi


sasmējos

piektdien, 18.03.2011 @4:15 pm

sundži

13.05. LU Lielajā aulā, Ieeja no 17:00, koncerta sākums 18:00

ceturtdien, 10.03.2011 @1:16 pm

trolololo...

LAIBACH (Slovēnija - avantgarde/industrial)
DJ SKD (radio NABA)

mitoloģija

svētdien, 6.03.2011 @5:26 pm

Redz kā. Izrādās, mums ir ne tikai apbedīšanas birojs SaiteOrks, bet arī Cenuklubā iespējams iegādāties plauktu SaiteTrollis.


Filma

trešdien, 23.02.2011 @11:39 am

Jā, starp citu, rekomendēju noskatītes SaiteExit Through the Gift Shop.
Visai aizraujošs stāsts par ielu māksliniekiem.

LMA

piektdien, 18.02.2011 @4:06 pm

Mazliet dublēšos, bet nu...

Uzmanību!

trešdien, 16.02.2011 @3:47 pm

Minors

trešdien, 16.02.2011 @11:33 am

Taisni vai neticās, ka Absolūtajam Minoram šodien gadadiena.
Tā vien šķiet, ka tikko tik sāka!


vecā, labā

ceturtdien, 10.02.2011 @2:20 pm

Ceļojums uz Tukumu

spam

otrdien, 8.02.2011 @9:20 am

Spams kļuvis progresīvāks:

"Super smiekligas latvieshu porno filmas razhoshana! uzzini kaa top PORNO!! Specigas rezisora komandas, sajaukti caurumi kaa arii daudz kas cits - latviehu valodaa... Ja nav 1 8 aizmirsti par iespeju to visu redzet, bet, ja esi, seko hipersaitei: Saitehttp://www.latvian-fuckers.info Edgars"

-

pirmdien, 17.01.2011 @5:54 pm

Megaballīte nabaklabā

piektdien, 14.01.2011 @9:41 amRadiokomanda "Absolūtais Minors" piedāvā: INTERVILNIS - Vilnis, kas pārveļas "Dzelzs priekškaram", telpai un laikam.
 
1970.gadu beigu un 1980.gadu "jaunā viļņa" underground ar saknēm DIY un post-punk.
Šobrīd šo mūziku dēvē par minimal wave, synth-punk, synth-wave, flexi-pop u.tml...
Būtībā, šāda kategorizācija vairumam austrumu soc-bloka mūziķu, kā arī, pieļaujam,
daļai rietumnieku viņu darbības laikā nav eksistējusi. Vairums spēlēt gribētāju veica ierakstus
mājās vai garāžās. Kuriem laimējās, varēja spēlēt koncertus. Lielākoties autorus un viņu ierakstīto
mūziku, kas nereti ir vien pāris skaņdarbi, laiks ietina noslēpumā.
 
Līdz ar 2000.gadu "revival" vilni, parādās arvien vairāk liecību par tā laika mūziku,
un tīmeklī klejo pārciparoti plašu un lenšu ieraksti, kas iemanto melomānu interesi.
Daudzi ieraksti piedzīvo pārizdevumus, iespējams, pašiem autoriem pat nezinot.
 
Pastāvot uzskatam, ka vārdu savienojums „jaunais vilnis” būtībā aptver visu tā laika sintī-mūziku,
un cienot dažādu tautu kulturālo mantojumu,kas veidojies politiski šķirtas Pasaules radošajā pagrīdē,
šo pasākumu sauksim par „Intervilni” – „vilni”, kas vienojis par spīti laik-telpas un sociālajām robežām,
un to dara vēl arvien.
 
Pasākumā būs iespējams dzirdēt attiecīgā laika ārzemju mūzikas pērles, kā arī šī brīža žanru turpinātājus.
Īpaša vieta tiks atvēlēta arī Latvijā radītajai mūzikai.


: new wave : minimal synth : post punk : neue deutsche welle : cold wave : electroclash : 8 bit :


SKD un Stropu Jurka (Absolūtais Minors)
Ģirts Korps (Audiogramma)

+ tematisko video skate.

Klubs atvērts no 12:00, pasākuma sākums 20:00.
Ieeja - Ls 1

Šovakar Absolūtais Minors..

trešdien, 5.01.2011 @8:38 pm

Šovakar SaiteAbsolūtais Minors.
Ēnu Kaleidaskopieši sarosās un saspicē ausis, tiks atskaņots arī viens no jūsu skaņdarbiem :)
"Šovakar, gadu iesākot, veiksim atskatu uz aizgājušo 2010., cik nu to ir iespējams vienā pārraidē aptvert. Vietējo formāciju CD izdevumi, pasākumi un to norises vietas, spilgtākie mūsu iespaidi. Pārraidē piedalīsies arī Kaspars K. aka Kaps (Autogēns, Rosewater, Sturm izdevniecība)."


info

otrdien, 4.01.2011 @11:48 am29-JAN-2011 @ SaiteDEPO

lielā zāle:
LS TUR [krazuu live akt]

dj Chmoks - [industrimixxx]  
dj Knab [industria]
dj Ogrex [ritm&noiz]

mazā zāle:  dj SKD [elektrika]

Ieeja 3 Ls/ 2 Ls ar flaijeri

Sveiciens '11

piektdien, 31.12.2010 @6:56 pm

Šokējošas ziņas!

trešdien, 29.12.2010 @5:46 pm

Akdievs, akdievs, akdievs, Saitetas ir drausmīgi!!! Es vairs nekad neskatīšos nevienu viņas filmu!!!

Mango nebeidz pārsteigt, šoreiz pat pārspējuši paši sevi.