piemēram

Monday, May 14, 2018

1:36PM

dārzeņi ir mans labākais draugs! tralalalā

(1 comment | comment on this)

12:30AM

nesen sapņoju, ka markss pasniedz ekskluzīvu lekciju pa marksismu, uz kuru es neaizgāju, jo uzzināju par vēlu

(2 comments | comment on this)

Saturday, May 5, 2018

8:33PM

un vēl man ir viens cilvēks, kuru regulāri redzu sapņos jau kādus 10 gadus, nē vairāk. tādos pārpasaulīgi simboliskos un zīmīgos naratīvos. un pats jocīgākais, ka realitātē esam runājuši kādas reizes 4 vai 3. vot, es nesaprotu, kas tas ir un ko tas nozīmē?

(comment on this)

8:31PM

man 2x mūžā ir bijis, kad jūtu, riktīgi saslēdzas
ā, nē
3

(comment on this)

8:28PM

patīk garšas kombinācija tomāts+sīpols+paprika+svaigs siers+olīvas=grieķu salāti ļoti daudz
ņammmmmmm

(comment on this)

Thursday, April 26, 2018

12:09PM

Vilcienā:
-nākamais ozolkalns?
-es zinu tikai ozolciemu
-ozolmaizītes zini? nu, zini, amēŗikā ir tāds raidījums, kur viens džeks gatavo un ēd visādas ozolu, bļe mizas un čūsku, bļe, ādas.

(comment on this)

12:06PM

mums ar manu kaķi ir vienādas muzikālās gaumes. kad uzlieku savu playlisti, viņš no gultas pretējā gala pārceļas gulēt pie paša skaļruņa, uzliek ķepu uz tā un laiski groza ausis.

(comment on this)

Sunday, April 15, 2018

6:19PM

pirms 4h apēdu 1 kg saldējuma. tikko sapratu, ka esmu badā (iet meklēt tortes)

(1 comment | comment on this)

Sunday, March 18, 2018

11:00PM

black mirror ir ļoti kruts seriāls

(comment on this)

Saturday, March 17, 2018

4:30PM

gribu bučoties

(comment on this)

Saturday, March 3, 2018

9:49PM

ja spējat baudāmi sarunāties par neko, don't lose one another.

(1 comment | comment on this)

Sunday, February 25, 2018

3:05PM

omg cik es esmu smuka un gudra

(3 comments | comment on this)

Sunday, February 11, 2018

7:32PM

pūces - tie ir lidojoši kaķi

(1 comment | comment on this)

Friday, February 9, 2018

2:10PM

1. man ir nošļukuši vaigi
2. es gribu lidot ekstāzes izplatījumā
3. ja es nevaru lidot ekstāzes izplatījumā, es gribu gulēt
4. man ir jaunas brilles un jauns treniņtērps
5. sapnī redzēju 5 olas

(comment on this)

Thursday, February 1, 2018

9:04PM

ja ir kaut kas tāds, kas jāraksta zem atslēgas. varbūt to vispār nevajag rakstīt internetā?

(2 comments | comment on this)

Sunday, January 21, 2018

7:42PM

it's such a release to get yourself out of your own focus. believe me

(comment on this)

7:41PM

reāli patīk slinkot

(comment on this)

Wednesday, January 17, 2018

9:19PM

Tenis, Penis, Petenis

(3 comments | comment on this)

Sunday, December 31, 2017

2:04PM

neinteresē

(2 comments | comment on this)

12:34PM

milzīga saule, no kuras brūk kalni un pārplūst upes. 66 soļi pa zemi.

(comment on this)

Navigate: (Previous 20 entries)