piezīmes laikrādim - 11. Novembris 2011

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi

Novembris 11., 2011


09:40
jau sen kā biju aizmirsis, cik lieliski un reizē nepieciešami ir pamosties joy division skaņās. pat vēl labāk kā ar satī gimnopēdijām vai padomju himnu sarkanarmijas kora izpildījumā. jauki uz visu dienu.
sniegs, sniegs, nāc nu ātrāk, es gribu tevi šķūrēt, brist pa milzu kupenām un ļaunoties par to, ka salst. paņem arī sauli, lai varu žilbināties. reizēm smieklīgi, cik ļoti cilvēki sevī iemājina gadalaikus. bet citādāk jau laikam nemaz nevar.

(izsakies)


Iepriekšējā diena [Arhivētais] Nākošā diena

> Go to Top
Sviesta Ciba