Once upon a time in a town like this a little girl made a great big wish.

I don't know where I'm going, but I'm on my way.

21.10.14 13:57

21.10.14 13:52 - forever and always

“After a while. you learn that you don’t need anyone else to survive. No one is always going to be there no matter what they promise you. You just got to suck it up and accept it.”
Tags:

24.9.14 01:25

Jau tikai sarēķinot vēlamos izdevumus nākamajam mēnesim (jo es vēl nezinu kādu algu precīzi saņemšu), saprotu, ka oktobrī būs grūti, bet ir jāsaņemas un jāpavelk viss šis. Izmantojot [info]samantta metodi, sadalīju izdevumus grupās un izveidoju sadaļas, kur uzradās kopējais atlikums un atlikums, ar kādu jāiztur nedēļā. Šeit ņēmu piemēru no [info]zazazumm un nolēmu, ka katru pirmdienu no konta noņemšu konkrētu summu (kas nu tur nedēļai būs atlikusi) un dzīvošu ar to. Pamēģināšu pirmo mēnesi kā man veiksies, varbūt tiešām izdosies samazināt izdevumus nevajazīgām lietām. 

Veiksmi man!
Tags:

22.9.14 17:57

“There’s a special place in my heart for the ones who were with me at my lowest and still loved me when I wasn’t very loveable.”
Tags:

31.3.14 21:40 - My color is white :)

You are a dreamer, good friend, and a person who strives to do the right thing for the greater good. Some of your friends might think you are a little conventional, but they love you because they know you are considerate of their feelings. You don't mind spending vacation days around the house, but you might venture out as far as the local park.
Tags:

22.11.13 13:00

#prayforLatvia

16.9.13 21:16 - The Vampire Diaries

You want a love that consumes you. You want passion and adventure, and even a little danger.

23.6.13 16:46 - CHECK

Tags: ,

24.4.13 16:48 - Dienas pērle

- kur tu strādā?
- costa coffee.
- ko tu tur tieši dari?
- taisu kaķus no piena putām!
Tags:

22.4.13 00:41 - Francis Scott Key Fitzgerald

I'm not sure what I'll do, but - well, I want to go places and see people.
I want my mind to grow.
I want to live where things happen on a big scale.
Tags:

5.3.13 10:59

He found her most beautiful not when she was all fancied up, but when she wasn't. When she was laying on the carpet, her hair all a mess, laughing about something that had happened years ago. When she wasn't trying to impress anyone, and taken down that wall she built for most people. That's when he couldn't take his eyes off of her.
Tags:

5.3.13 10:56

..but then I realized that I was holding on to something, that didn't exist anymore. That the person I missed didn't exist anymore. People change. The things we like and dislike change. And we can wish they wouldn't all day long, but that never works.
Tags:

12.2.13 23:36 - Erich Maria Remarque

.. un atkal pēkšņi izjutu, ka tur nekas nevarēja sanākt. Plaisa bija pārāk liela, dzīve bija kļuvusi pārāk draņķīga laimei, šī laime nevarēja būt pastāvīga, tai vairs neticēja, tas bija klusuma mirklis, bet ne miera osta. .. sasodīts, kaut arī tas tūkstoškārt būtu tikai klusuma brīdis un ne miera osta, kaut arī tūkstoškārt tas būtu tik tālu, ka tam varēja ticēt,- tieši tādēļ, ka tam nevarēja ticēt, tieši tādēļ tā atkal un atkal pārsteidzoši un neatvairāmi bija laime!
Tags:

14.12.12 08:30 - Well I'm going home where your love has always been enough for me.

gribēju jau rakstīt - nespēju noticēt, ka tā diena jau ir pienākusi, bet nē. sirdī jau ir, bet vēl nav. 
ES RĪT BRAUCU MĀJĀS!
4 mēneši ir aizvadīti, tieši pirms četriem mēnešiem, šajā mirklī es jau biju Oslo, noraudājusies, pārnervozējusies un satraukusies. un tagad, JAU RĪT, es braucu mājās! <3 pie saviem vismīļākajiem, kurus man 100 Voldas nevar aizstāt! 
somas ir sakrāmētas, ārā no turienes vairs neko neņemšu, varbūt tikai ielikšu, ok, noteikti ielikšu. dvieļi vēl ir un bišķ kosmētikas un kompis. bet trāāāākums!!!!!!
Tags:

9.12.12 11:21 - Chicane feat. Tom Jones - Stoned in Love.mp3

nu dziesmai ir zīmogs - Zane Logina ^^ 
kad viņa sāka samīļot Katju un tad nāca pie manis, es sāku raudāt. 
tik ļoti var pieķerties cilvēkiem. 
Tags: , ,

1.12.12 20:46 - Erich Maria Remarque

Viņš nopurināja no sevis atmiņas. Nebija nozīmes sevi tirdīt, kamēr neko nav iespējams iesākt.

Nebija nekādas vajadzības dzert. Viņš to zināja. Bet nebija arī nekādas vajadzības nedzert.
Tags:

31.10.12 00:51

ak jā.
mana dzimšanas diena bija burvīga.
divās daļās. crazy. wild. best party in Volda.
visa Volda runā. pozitīvi.
Tags: ,

2.10.12 20:11

heartworm

n. a relationship or friendship that you can’t get out of your head, which you thought had faded long ago but is still somehow alive and unfinished, like an abandoned campsite whose smoldering embers still have the power to start a forest fire.
Tags:

2.10.12 13:31 - breakaway

hello.
principā nekas jauns īpaši nav noticis. kā jau iepriekš minēju - pazaudēju studentu karti, kas izmaksā 10 Ls, ārā atkal līst un es esmu iebraukusi baigos mīnusos. vismaz es tā pati uzskatu, jo man ir uzstādīts mērķis, no kura neatkāpšos. 
sestdien bijām burvīgā izbraukumā uz Geirangerfjord ar daļu Erasmus un NUS studentu. visa diena tika pavadīta autobusā, prāmjos, skatu torņos un vispār daudz ļoti skaistās vietās :) burvīgs brauciens - vairāk tādu! iespaidu daudz, daudz smieklu, bilžu (kuras būs arī tepat). sapirku arī dažus suvenīrus, vēl plānoju dažus Alesundā nopirkt. prieks, ka vismaz kaut ko atradu, citādi sāka likties, ka te nekā tāda nav.
lielākais NO prieks - atradu auzu pārslas. nav gan ātrvārāmās, bet ir garšīgas.
kārtējoreiz pārkārtoju vakar istabu, bet nu vajag ik pa mirklim.
aizvien cīnos ar bezmiegu :/ 
sāk arī likties, ka dažas lietas, ko uz vietas esmu nopirkusi uz mājām nebūs jāved, jo 1) puķe būs nobeigta; 2) panna būs piededzināta un saskrāpēta.

ar Edīti ik pa mirklim ejam pastaigāties. vienu vakaru tā pastaigājāmies :D panesās joki par Brevīku (ko sāku apdomāt - vispār šeit nedrīkstētu pieminēt), izvarotājiem un masu slepkavām. 

tikko sapratām, ka NO ir tāds pats prikols kā seriālā Medikopters - tikko palidoja garām sarkandzeltens helikopters un aizlidoja slimnīcas virzienā. niiice ^^

izlasot Kikas ierakstīto, pilnīgi nevar sagaidīt pirmo ballīti, pēc kuras Kalvis mūs vedīs mājās (mm) jau esmu inlove tajā mašīnā :p
vakar veikalā gājām pēc āboliem, atgriezos ar diviem berlineriem un diviem šokolādes virtuļiem. fail :D

tā lūk mums te klājas. ilgojos ļoti pēc savām meitenēm un lai gan ļoti gaidu savu dzimšanas dienu, zinu, ka tā nebūs pat uz pusi tik laba, kāda tā būtu, ja es būtu mājās un tikai ar savām dāmām (mm) it kā briest pat ballīte, un man pat gribās, bet es vēl nezinu, cik ļoti gribās, jo es gribu tajā dienā ar meitenēm skype. ah. stulbi stulbi stulbi
tagad bilžu laiks..
photo story )

24.9.12 01:58 - NO party mood - ON

Pavisam atsevišķs ir stāsts par to, kā dāmas trešdienas vakarā nolēma iet padejot.
Abas ar Zani sapucējāmies un devāmies uz vietējo DJ nakti @ Det Grone Treet. Iegājām, samaksājām 20 NOK ieeju (šeit it visur ir ieejas maksa, reti kad nav. šī bija vislētākā) un gājām apsēsties. Vieta jauka, tāds čiliņš, paņēmām pa vīna glāzei (tajā vakarā pasvinējām manu refund par kojām) un čillojām. Sāka sarasties tauta, parādījās arī mūsu norvēģu draudziņš Erlends, pasēdējām, viņš mūs iedrošināja iet dejot. Deju placī parādījās divas meitenes un mēs ar - aiziet. Tad sākās. Jau tobrīd jutu, ka meitenēm kaut kas aiz ādas. Uzvedās neadekvāti, ar dibenu centās mūs nostumt no deju plača (kas gan nebija izteikti liels, meitenēm bija nepieciešama minimāla piepūle, lai to paveiktu). No sākuma likās - ok, nepatīkam. Bet visa vakara garumā tas jau sāka kļūt biedējoši - radās sajūta, ka esam viņām kaut ko atņēmušas. Tā nu nebija, jo ne ar vienu norvēģi nedejojām, izņemot Erlendu uz mirkli un tas nu noteikti nebija meiteņu mēŗkis. 
Tad nu arī radās NO teiciens - ja pēc ballītes jūti, ka kāds gribējis Tevi sasist seju, tātad ballīte ir izdevusies. Nācām mājās visas kopā, jo nedaudz bail bija sadalīties - ko var no tiem NO skuķiem sagaidīt jau neviens nezina.

Tāda lūk mums ballīte.
Tags: ,
Powered by Sviesta Ciba