workaholic

Jaunākais

26.7.15 21:30

esot kopā ar tevi viss ir viegli.
tā mēs abas raksturojam mūsu draudzību. viegla, beznosacījumu, bez vajadzības pēc special piedzīvojumiem.
mēs neesam iekūlušās nekādos mēslos, mums kopā nav bijušu nekādu piedzīvojumu, bet mums ir kopā pavadītais laiks un tas ir pat pietiekami, lai novērtētu otru un vajadzību pēc tā visa esot prom.

man nav tādu īpašu stāstu saistībā ar Annu. man nav nebeidzamu ballīšu, hangover rītu, kad liekas, ka pagājusī nakts labāk nebūtu notikusi un tam visam būtu jāpaliek starp mums. nav nekādu skolas piedzīvojumu. mums nav apkaunojošu fotogrāfiju. nekā. bet es trīs gadus sēdēju Tev blakus, redzēju Tavu labāko un sliktāko pusi, un tagad es Tevi satieku reizi gadā un es negribu domāt par to brīdi, kad Tev atkal būs jālido prom. :(

es Tevi tiešām mīlu!

1.5.15 17:14

ES TO IZDARĪJU!!!!! 7,35 km, un varēju vēl un vēl ^^

24.4.15 17:07

jā, lai kā es neatbalstītu to pārlieku lielo krāsošanos, ar nedaudz kosmētikas es tomēr jūtos daudz labāk. vismaz nejūtos vizuāli tik pārgurusi, kāda izskatos, kad tikko pamostos.

Tags:

1.1.15 00:00

Maybe our mistakes are what make our fate. Without them, what would shape our lives? Perhaps if we never veered off course, we wouldn't fall in love, or have babies, or be who we are. After all, seasons change. So do cities. People come into your life and people go. But it's comforting to know the ones you love are always in your heart. And if you're very lucky, a plane ride away.
Powered by Sviesta Ciba