23

the heart wants what it wants

26.11.14 00:10

Skumji.
Nevis tieši par sevi, bet vispār.
Mūsdienās, kopš esam kļuvuši par Facebook lietotājiem un tos pašus draugiem.lv esam atstājuši kkur (es vispār gandrīz nelietoju), arī tādi svētki, kā vārda dienas ir aizmirsti. Šodien diezgan ļoti par to pārliecinājos. Nē, es nedusmojos, ja mani kāds neapsveica, muļķības. Es vienkārši saprotu, cik nenozīmigi ir šie svētki un ka patiesībā pareizi tie ārzemnieki dara, ka nesvin tos. Ko šie svētki mums dod? Pilnīgi neko. :D Manā gadījumā tie ir tikai gaidas pēc kkā, kas mūždien sagrauj sajūtas par sevi, jo Tu gaidi apsveikumu no kāda, kas nemaz neatcerās, ka Tev ir svētki. Bet šodien es uz to visu skatos pozitīvi. Es vienkārši gribēju padalīties ar savām sajūtām par mūsdienām, internetu un vidi, kurā dzīvojam.
Tags:

22.10.14 00:43 - 23

būs labs gads, es apsolu sev, Tev un arī Tev
Tags:

16.9.13 21:16 - The Vampire Diaries

You want a love that consumes you. You want passion and adventure, and even a little danger.
Tags:

23.6.13 16:46 - CHECK

Tags:

24.4.13 16:48 - Dienas pērle

- kur tu strādā?
- costa coffee.
- ko tu tur tieši dari?
- taisu kaķus no piena putām!
Tags:

5.3.13 10:56

..but then I realized that I was holding on to something, that didn't exist anymore. That the person I missed didn't exist anymore. People change. The things we like and dislike change. And we can wish they wouldn't all day long, but that never works.
Tags:

14.12.12 08:30 - Well I'm going home where your love has always been enough for me.

gribēju jau rakstīt - nespēju noticēt, ka tā diena jau ir pienākusi, bet nē. sirdī jau ir, bet vēl nav. 
ES RĪT BRAUCU MĀJĀS!
4 mēneši ir aizvadīti, tieši pirms četriem mēnešiem, šajā mirklī es jau biju Oslo, noraudājusies, pārnervozējusies un satraukusies. un tagad, JAU RĪT, es braucu mājās! <3 pie saviem vismīļākajiem, kurus man 100 Voldas nevar aizstāt! 
somas ir sakrāmētas, ārā no turienes vairs neko neņemšu, varbūt tikai ielikšu, ok, noteikti ielikšu. dvieļi vēl ir un bišķ kosmētikas un kompis. bet trāāāākums!!!!!!
Tags:

31.10.12 00:51

ak jā.
mana dzimšanas diena bija burvīga.
divās daļās. crazy. wild. best party in Volda.
visa Volda runā. pozitīvi.
Tags: ,

2.10.12 13:31 - breakaway

hello.
principā nekas jauns īpaši nav noticis. kā jau iepriekš minēju - pazaudēju studentu karti, kas izmaksā 10 Ls, ārā atkal līst un es esmu iebraukusi baigos mīnusos. vismaz es tā pati uzskatu, jo man ir uzstādīts mērķis, no kura neatkāpšos. 
sestdien bijām burvīgā izbraukumā uz Geirangerfjord ar daļu Erasmus un NUS studentu. visa diena tika pavadīta autobusā, prāmjos, skatu torņos un vispār daudz ļoti skaistās vietās :) burvīgs brauciens - vairāk tādu! iespaidu daudz, daudz smieklu, bilžu (kuras būs arī tepat). sapirku arī dažus suvenīrus, vēl plānoju dažus Alesundā nopirkt. prieks, ka vismaz kaut ko atradu, citādi sāka likties, ka te nekā tāda nav.
lielākais NO prieks - atradu auzu pārslas. nav gan ātrvārāmās, bet ir garšīgas.
kārtējoreiz pārkārtoju vakar istabu, bet nu vajag ik pa mirklim.
aizvien cīnos ar bezmiegu :/ 
sāk arī likties, ka dažas lietas, ko uz vietas esmu nopirkusi uz mājām nebūs jāved, jo 1) puķe būs nobeigta; 2) panna būs piededzināta un saskrāpēta.

ar Edīti ik pa mirklim ejam pastaigāties. vienu vakaru tā pastaigājāmies :D panesās joki par Brevīku (ko sāku apdomāt - vispār šeit nedrīkstētu pieminēt), izvarotājiem un masu slepkavām. 

tikko sapratām, ka NO ir tāds pats prikols kā seriālā Medikopters - tikko palidoja garām sarkandzeltens helikopters un aizlidoja slimnīcas virzienā. niiice ^^

izlasot Kikas ierakstīto, pilnīgi nevar sagaidīt pirmo ballīti, pēc kuras Kalvis mūs vedīs mājās (mm) jau esmu inlove tajā mašīnā :p
vakar veikalā gājām pēc āboliem, atgriezos ar diviem berlineriem un diviem šokolādes virtuļiem. fail :D

tā lūk mums te klājas. ilgojos ļoti pēc savām meitenēm un lai gan ļoti gaidu savu dzimšanas dienu, zinu, ka tā nebūs pat uz pusi tik laba, kāda tā būtu, ja es būtu mājās un tikai ar savām dāmām (mm) it kā briest pat ballīte, un man pat gribās, bet es vēl nezinu, cik ļoti gribās, jo es gribu tajā dienā ar meitenēm skype. ah. stulbi stulbi stulbi
tagad bilžu laiks..
photo story )
Tags:

24.9.12 01:58 - NO party mood - ON

Pavisam atsevišķs ir stāsts par to, kā dāmas trešdienas vakarā nolēma iet padejot.
Abas ar Zani sapucējāmies un devāmies uz vietējo DJ nakti @ Det Grone Treet. Iegājām, samaksājām 20 NOK ieeju (šeit it visur ir ieejas maksa, reti kad nav. šī bija vislētākā) un gājām apsēsties. Vieta jauka, tāds čiliņš, paņēmām pa vīna glāzei (tajā vakarā pasvinējām manu refund par kojām) un čillojām. Sāka sarasties tauta, parādījās arī mūsu norvēģu draudziņš Erlends, pasēdējām, viņš mūs iedrošināja iet dejot. Deju placī parādījās divas meitenes un mēs ar - aiziet. Tad sākās. Jau tobrīd jutu, ka meitenēm kaut kas aiz ādas. Uzvedās neadekvāti, ar dibenu centās mūs nostumt no deju plača (kas gan nebija izteikti liels, meitenēm bija nepieciešama minimāla piepūle, lai to paveiktu). No sākuma likās - ok, nepatīkam. Bet visa vakara garumā tas jau sāka kļūt biedējoši - radās sajūta, ka esam viņām kaut ko atņēmušas. Tā nu nebija, jo ne ar vienu norvēģi nedejojām, izņemot Erlendu uz mirkli un tas nu noteikti nebija meiteņu mēŗkis. 
Tad nu arī radās NO teiciens - ja pēc ballītes jūti, ka kāds gribējis Tevi sasist seju, tātad ballīte ir izdevusies. Nācām mājās visas kopā, jo nedaudz bail bija sadalīties - ko var no tiem NO skuķiem sagaidīt jau neviens nezina.

Tāda lūk mums ballīte.
Tags:

24.9.12 01:02 - det norske språket er en tørr vin?

Norske hilsen!
Nē, nē, es galīgi neesmu iemācījusies norvēģu valodu, šos visu man google translate (labākais piemērs, hah).
Nezinu, ko stāstīt, jo te jau 90% notiek viens un tas pats - līst. Taču saules stariņš ir - pēdējās trīs dienas mums ir saule, ko voldieši izbauda no sirds - kāpj kalnos, sestdienās ar ģimeni dodas uz downtown, sēž kafejnīcā, iepērkas un Voldā tādas dienas ir īsti svētki. :) Piedzīvojām arī dīvainu kravas mašīnu tūri cauri pilsētai - vairāk kā 20 kravas furgoni zilā krāsā brauca cauri pilsētai kā karavāna - voldieši māja un furgonu šoferi māja pretī, taurēja un vispār izskatījās kā tādā parādē :) Interesanta pieredze. 
Arī mēs izbaudījām šīs dienas no sirds - bijām pirmajā daudz maz virsotnē (diemžēl augstāk laikam tikt nespīd, jo nav pareizo apavu :/), pabijām pilsētā, jo vajadzēja nosvinēt, ka koledža pārskaitījusi atlikušo stipendiju. Bijām kafejnīcā, sēdējām pie ostas un baudījām skatu un gaisu. Šī pilsēta vasarā ir paradīze Zemes virsū. 
Laikam lai runā fotogrāfijas, nav īpaši daudz ko stāstīt, jo viss ir labi :)
Šorīt devāmies pildīt photo for media mājas darbu - sporta foto. Sestdien cēlāmies no rīta, gājām uz lekciju, bet diena bija par skaistu, lai skatītos futbolu. Šodien paskatījāmies, pabildējām. Pateicoties šai lekcijai parādījās mērķis dzīvot šeit vēl taupīgāk - izrādās manas mazulītes kameras mūžs nu ir pienācis - tā nespēj man sniegt visu, ko nepieciešams, tāpēc ir mērķis mainīt :) Uzvarēju pat vienā izsolē, taču apstākļu spiesta, kameru iegādāties nevaru. Piedalījos, jo neticēju, ka vinnēšu. 
Noveicās man un tiku pie atmaksas par pusmēnesi par kopmītnēm, tāpēc vēl sanāca mazāki izdevumi. Mammai taisnība - man Dievs daudz stāvv blakus, jūtu viņa klātbūtni ikdienu.
photo story )
Aiz tīrās garlaicības paņēmos ar datoru, tiku pie diviem WIN vienā, arī grāmatu skolai sahackoju, jo vietējā grāmatnīcā tā grāmata maksā 40 Ls. Man tagad viņa ir datorā :)
Vairāk laikam stāstīt nav ko!
Atlicis mēnesis, tas gan, jā - ma pietrūkst junk food, sushi, kafejnīcu un cilvēku.
Tags:

13.9.12 16:00 - everyone else in the room can see it

hello.
aizvien Volda, aizvien lietus mūsu ikdiena. jaunākais gan - dažiem kalniem virsotnē jau sniegs. tas liek cerēt, ka jēj - ziema drīz klāt. can't wait! abām ar Zani tāds prieciņš bija vakar, šodien sajūta turpinājās. 
jaunumi?
biju uz baseinu - amazing sajūta. ja vien.. bet nu labi, sanāk izbaudīt arī bez peldētmācēšanas. šodien nolēmām, ka gribam ūdens aerobiku. domāts, darīts. ritmi atrasti, kustības arī - gaidam rītdienu! youtube starp citu ir burvīgs playlist, kurā meitene stāsta un rāda 15 vingrojumus, ko var veikt, bez visiem tiem pričengāļiem, vienkārši izmantot ūdeni kā spēka avotu. labs treniņš sirdij, kājām un rokām - patiesībā visam ķermenim - tas ir vienīgais iemesls, kāpēc man vienmēr ir gribējies tomēr mācēt peldēt - gribu riktīgi uz ūdens aerobiku iet LV. bet nu pieradīšu te pie slodzes, ja šitā turpināsim (jau divas reizes būts šonedēļ, plānojam visas iespējamās no rītiem, jo no rīta tā ir burvīga dienas iesākšana - stundu gara 'pelde' - liek pamosties + no rīta nav daudz cilvēku. jā, ja pieradīšu pie slodzes, varbūt mājās piekopšu interneta aerobiku :D viens solis tuvāk sapnim un vēl slēptākai sapņu karjerai. un vēl tas ir labs veids, kā sevi organizēt dienas ritmam. galu galā - kā dienu iesāksi, tā pavadīsi. mēs to pagaidām iesākam ar smaidu.
dienas rit pa mierīgam. ballīšu nav, šodien iesim uz Rokken uz Open Mic pasākumu, jo šeit  līmenis Open Mic ir kā 90% mūsu 'populāro' grupu. 
skolā viss kārtībā - manas bildes pagaidām netiek izbrāķētas, kas jau ir laba sajūta.

vienīgā problēma, kas šobrīd manā gadījumā ir Voldā - mani moka bezmiegs. tagad gan, pateicoties pēdējām divām dienām, es laicīgi eju gulēt, jo varu  aizmigt un laicīgi ceļos. pēdējie divi rīti - 7 un 8, iepriekšējā naktī vispār gulēt neaizgāju - varbūt tāpēc tā sanāca ieiet mazajā ritmā. rīt arī būs agrā celšanās, jo 13 jau jābūt skolā un pirms tam tak fiziskais. plānoju izmantot kādu dienu, kad uz baseinu nevar iet, tad iet paskriet. tikai tur ar tiem mākoņiem jāsarunā. viņi baigi riebīgie - ir un nav un līst un nelīst. 
vēl ievaču ziņas par Zumba dejām Latvijā. ir plāns.

man ledusskapī ir 4L saldējuma - lūk no nozīmē, ka Voldā un vispār NO ir atlaides - tas ir jāizmanto, īpaši, ja zini, ka tas var stāvēt un ka Tu šeit esi uz ilgāku laiku. 
jā, šodien Edīte teica, ka aprit tieši mēnesis. nē - rīt. 14.augusts, 14.septembris - craaaazy - un prieks - man te patīk! ar lielo P
prieks ir arī par to, ka jūtu, ka manējie mājās pēc manis ir sailgojušies. mamma arī palutināja un tagad man ir tāds challenge - nedēļa bez šokolādes. kāpēc īpaši tagad challenge? mamma atsūtīja lācīti ķepainīti. ģīmis man kā margaritai, tāpēc jāpiebremzē. bail paliek, ka visu to, ko esmu sapirkusi un kas var stāvēt beigās netiks apēsts :D man ir šokolādes sviests, saldējums. ceru, ka uznāks saldais iekāriens. bet tagad nē - gribu tikt galā ar pumpām.
katru dienu cenšos uztaisīt arī kafijas biezumu pīlingu, ko man labprāt palīdz paveikt Edīte, jo tieši viņa dzer kafiju :) vēl man te traki patīk iespēja netaupīt ūdeni. 30 min duša ir amazing sajūta. parasti vienkārši 20 min no tā laika stāvu zem ūdens un baudu. patīīīīk. 
vispār es ļoti novērtēju sīkumus. cik maz vajag priekam.

daudz seriālu redzēti, jo ārā netieku. vēl te visādas organizatoriskās lietas notiek, es ceru, ka izdosies tas, kas ieplānots. pagaidām vēl skaļi neteikšu - nepiepildīsies. bilžu nav, vairāk ko stāstīt ar nav :D


lielais šodienas prieks - cerams - Dinamo sezonas atklāšana. tas ik gadu ir pārsteidzošs notikums un es nevaru sagaidīt vakaru!
Tags:

8.9.12 20:06 - newest shit in town

šodiena ir pat vairāk kā interesanta diena.
pamodos? 14.00
izgāju no mājas? 16.00
gājām pēc piena un nodot pudeles - mājās atnācām ar pilnu maisu saldumu un lieki iztērētu naudu.
toties turpinājums daudzsološs. 
noskatījos hokeju - mēs uzvarējām. jē jē.
izsūcu un sakārtoju istabu - gandrīz ček. 
tagad domāju, ko varētu uzēst vakariņās. 
saņēmu pāris super jaukas vēstules/ziņas no mājām. baigi lika pasmaidīt. man ir amazing draudziņi.
vai ir vēl kas interesants? laikam nē. šovakar plānoju nodoties ANTM jaunākajai sērijai, tad filmai ar Reese Witerspoon un tad laicīgam miegam, jo šomēnes laicīgi nav aiziets gulēt nevienu vakaru.

oficiāli - es aizvien īsti nemāku dzīvot viena, precīzāk, nemāku ietaupīt!
bet man vēl ir laiks to iemācīties :)
nekādu jaunu bilžu pagaidām nav, jo Voldā non-stop līst, un ja nelīst, tad smidzina. sabildēt neko baigi nevar un vispār mums ziema laikam iestāsies ātrāk kā mājās. nav jau tā, ka neesmu sajūsmā.

btw - mans krīta rāmītis ir amazing.
par vakardienu - pavadīju pa skumīgo, īsti nebija nekam garīgā, skatījos khl.ru tiešraidi, raudāju un visu laiku vēroju svecīti, ko iedzedzināju par piemiņu. svecīte uzvedās īpatnēji. nemierīga, nedaudz liekas, ka apzināti.
Tags:

4.9.12 00:13 - celebration

šodien dāmas pasvinēja svētkus no sirds. tā kā šeit ar alkoholu nav iespējams aizrauties, tas vienīgais veids kā sevi palutināt, ir uztaisīt kaut ko garšīgu ēst ! mēs to arī izdarījām. 
no rīta pamodāmies, devāmies ikdienas pirmdienas pastaigā - banka, veikali, mājas. divi no četriem veikaliem mūs pievīla, atņemot lētākos produktus, tāpēc principā jūtāmies pieviltas. taču tad man Zane izstāstīja, ka te baigi labas sanāk tās pulverkūkas, ko mēs arī nomēģinājām. izdomājām, ka cepsim brownies. mm. normāli pārtērējām līdzekļus - šonedēļ man nauda ir beigusies, nācās ķerties klāt kartei, tātad esmu pāri iedomātajai summai. neesmu apmierināta galīgi. no 1800 EUR pēc mēneša man ir palicis vairs tikai 1000 EUR. tieši puse man ir nepieciešama, lai samaksātu par kopmītnēm. es nezinu, kā un vai izdosies. mani vispār kaitina šī neziņas sajūta. ļoti.

beidzot uztaisīju manikīru, gaidu savu maku un tuvāko nedēļu centīšos pievērsties mācībām. vakar jau lielāko daļu m/d foto kursā nodevu, rīt palicis vēl viens :)

photo story )
Tags:

2.9.12 16:16 - this has got to be a good life

atkal esmu iekavējusies. noticis ļoti daudz - iespējams tieši tāpēc arī tā iekavēts. 
gluži kā dziesmā - everyday is an adventure. nu okej, katra diena ne gluži, bet es esmu priecīga katru dienu, tas jau ir labi.

sākot ar tādu vispārīgo - man ir izveidojušās ļoti jaukas attiecības ar latviešu meitenei Zani, kas ir sooo outgoing, ka panākusi to, ka jau kuro dienu bez lielas pierunāšanas dodos uz dažādiem pasākumiem, tādējādi iepazīstos ar cilvēkiem, notiek arī smieklīgais variants - FB parādās taggotas manas bildes :D labi, ka par 99% zinu, un ka tie nav paparaci! :D pa šīm dienām vien beidzot ir apmeklēta slavenā spāņu virtuve, sanāca aiziet arī uz sporta aktivitāšu pasākumu, kas gan nebija ļoti fiziski grūts, bet bija ļoti jautri un ja ne nelielas veselības problēmas no manas puses pēc stāvēšanas uz galvas (:D) tad viss izdevās super. pēc tam bija FREE PIZZA vakars, ko neviens nespēja laist garām - Norvēģijā un kkas par brīvu? uzreiz jādomā par latviešu sakāmvārdu - 'dāvinātam zirgam mutē neskatās'. es gan vakar netīšām 'dāvinātam' vietā pateicu 'zagtam' :D ja par vakarvakaru - ballīte bija un nebija :(. iespējams, ka vēlāk spāņu virtuvē notika vēl kaut kas, bet mums nesanāca :(. meitenes mani tomēr pierunāja uz naudas tērēšanu un aizdevāmies līdz Rokken'am (viens no diviem klubiem/bāriem Voldā), bet izrādījās, ka 5 Ls ieejas maksas vietā ir 10 Ls. tas mums bišķ par daudz, precīzāk, jau 5 Ls bija daudz, bet tā kā tika kladzināts, ka spāņiem uz mēnesi pēdējā ballīte, tad gribējās jau ar viņiem. sāku pieļaut, ka ballīte peč tam bija, jo spāņu puiši sapostojuši pilnu FB par to, cik vakar bijis awesome. nu ko darīt - gaidam atpakaļ tā teikt! stulbi tomēr iekšā bija - tā sapucējāmies. es vispār biju mežone - 40 minūtēs iegāju dušā, izžāvēju matus, uzkrāsojos, iztaisnoju matus, paspēju vēl drēbes izņemt. nu  brīnumbērns!

sporta pasākums - jautrība neaprakstāma. tas drīzāk bija tāds spēļu pasākums/pēcpusdiena. spēlējām visādas spēles, kad aptrūkās vadītājiem, tad piedāvājām paši savas (es, gan nē, jo pamatbūtībā neesmu vispār spēļu cilvēks - man patik tikai kāršu spēles un twisters (ko arī līdzīgu spēlējām)). vispār tie mūsu vadītāji ir amazing. daudz jau arī dara tas, ka mēs esam forši, bet viņi arīr ir. es jau pirmajā dienā zināju, ka viņi ir super! pēc tam, kā jau teicu, bija bezmaksas picas - nogaršoju dārgās picas un sapratu, ka mana upgrade lētā pica ir labāka! :D tad sākās it kā ballīte spāņos, bet baigi nekāda bija un es aizgāju mājiņās. un tad jau man nāca pakaļ un bija viss iepriekšējais stāsts.

apbrīnojami ir arī tas, cikos es vakar pamodos - 9 atvēru acis. kāpēc? bija jāapmeklē, vienkārši nevarēju neapmeklēt charity event @ Volda. visādu lietiņu secondhand tirdziņš, no kura visi ienākumi tika ziedoti Sarkanajam krustam. sākumā domāju, ka būs lupatas, bet beigās nekā. tas nenozīmē, ka mājaš neatnācu ar pilniem maisiem. tur bija viss iespējamais - mēbeles, velosipēdi, somas un koferi, trauki, lampas, spēles, elektronika, segas un spilveni, dvieļi un Ziemassvētku nieki. ja par to, ko es nopirku, tad to bilžu stāstā salikšu. interesanti tas, ka es iztērēju 7, 50 Ls un savā īpašumā ieguvu gandrīz visu, kas šeit trūkst. bija vēl lietas, ko būtu gribējusi iegādāties, bet es sev biju konkrētu limitu uzlikusi, un ja ne beigās viena lieta, tad arī būsu iekļāvusies. tās cilvēku masas, kas tur vispār bija - šausmas. interesanti bija arī tas, ka tur notika kaulēšanās - pircējs vai nu nosaka savu cenu vai jautā cenu, pārdevējs kaulējas un pircējs pēc tam tāpat. 

beidzot atnāca arī Edītes paciņa. nedaudz komiski, jo paciņa bija atgriezta, zāles no konkrētajām vietām izņemtas un pēc tam ieliktas atsevišķā maisā. skats pa rubli :D, tāpat arī mūsu reakcijas. 

jā, man bija mans pirmais Spāņu virtuves vakars. AMAZING! dejojām, bildēšanās ar bija, mēs ar Zančiku nedzērām, bet jautri bija tāpat. tā bija viena dalībnieka (nevaru teikt puiša) 40.dzimšanas diena. bija kūka, daudz uzkodu. viskaut kas. bet lielais prieks - dejojām. diemžēl, šo ballīti ātri apturēja, precīzāk, kaimiņiem nepatika tik skaļi un līdz piektdienai ballītes nedrīkst būt ilgāk par 23. atnāca lielais ļaunais apsardzes puika un nācās doties mājās. šajā ballītē iepazinos ar jauniem cilvēkiem un tas tiešām priecē. lielais kautrīgums ir pārvarēts. ja neesmu pilnīgi viena, tad viss notiekās.

esmu iebraukusi nelielos mīnusos, lai gan man limits ir lielāks, es to esmu pati samazinājusi, lai izdotos iekrāt. šis tirdziņš un viens gājiens uz veikalu diemžēl iegrieza budžetā. nākamnedēļ ņemšu mazāk, atdošu pirmo parādu (jo nepaņēmu maku līdzi) un tad jau skatīšos kā dzīvot. labums tas, ka nākamnedēļ paredzēta tikai viena ballīte, spāņu nebūs, tātad lieku izdevumu arī nē. vēl mums paziņoja, ka kaut kādas grāmatas būs jāpērk vizuālajā komunikācijā. nezinu - maybe sarunāšu ar Edīti pirkt uz pusēm. skatīsies. pēc ledusskapja satura esmu sev apsolījusi, ka neko vairāk kā tomātus un vīnogas un cepumus un sulu šonedēļ es nepirkšu. mans šīs nedēļas limits ir 100 NOK, jo 30 vēl jāatdod Zanei, un gandrīz 100 es pārtērēju šonedēļ.

laiks pie mums 90% ir kā Forksā. līņā, līst, pūš vējš un tā. ārā īsti nevar iziet, vismaz ne ar kameru, lai kaut ko uzbildētu. bet dažas bildes ir uztaisītas. arī tās turpinājumā. tie, kas man ir FB vai draugos lielāko daļu jau redzējuši, bet man patīk to visu apkopot te. 

liels bija mans prieks atrast hokeju internetā un labākais - skatīties to latviešu valodā. tas bija amazing, arī tad, ja bija uz maza ekrāna. pēc finālspēles apraudājos - laikam gan tāpēc, ka uzvarējām, gan tāpēc, ka atkal spēlējām, gan arī tāpēc, ka jaunā LOKO komanda tika tik tālu un atkal ir ierindā. pēc tam palasīju interviju ar Skrastiņa sievu, ko mamma ieskenēja priekš manis un tad jau gatavs bija. vakars viss asarās, bet citādās, ne tā, ka nelamīgās. pirms miega beigās noskatījos arī filmu 'Dzelzs Vīrs Kārlis Skrastiņš'. nevaru sagaidīt jauno sezonu, kas par laimi sāksies jau jaunnedēļ.

skola
skolā viss notiekās. nu man ir visas lekcijas, vizuālā komunikācija vnk nošokēja - mūs daudz mākslas tā teikt! man jau patīk. ja šis ir basic, tad kas tas par basic, kas bija LKK.
ikdienā vēl pa vidam baigi nemācos, nav vēl iekšā tā sajūta, ka jāsāk :D taisnība vien visiem bija - Erasmusā neviens nemācās, visi ballējas :D bet uz lekcijām es cītīgi eju. taupu to atļauto kavējumu tiešām gadījumiem, ja būs nepieciešamība. šodien bija plānots iet pildīt photo mājasdarbu, bet ārā līņā un ar skolas kameru es ārā negribu iet. 

šodien taisīšu manikīru. ēdīšu un vispār riktīgi svētdienas dienu taisīšu. ok, nedaudz iziešu no mierīguma - miskaste jāiznes, istaba jāizsūc.
ak jā - uzzināju, kādas summas te nepieciešamas, lai bildes izdrukātu - OMG - 3 Ls/10x15 cm bilde!

izskatās, ka laiks bildēm
photo story )
p.s. mūs atkal apzaga, šoreiz vēl nekaunīgāk, kā last time - paņēma divas desas un tukšo paku atsāja ledusskapī. šoreiz neko neteicām, jo desas nebija garšīgas :D
Tags:

29.8.12 01:00

jautra mums te dzīve, jautra.
nezinu, kāpēc to, ko šodien stāstīšu nestāstīju šeit, bet nu šodien izstāstīšu.

pirms tam neliels čeks par šodienu - vakarnakt ārā bija traka vērta, tas nekas, ka iepriekšējā dienā sēdēju uz terases un sauļojos. šonakt izskatās, ka būs kas līdzīgs. dīvaini šajā visā ir tas, ka te laikam nav zibens un pērkons - ir tikai lietus un vējš, bet tāds vējš, ka pieļauju - mani aizpūstu! :D līdz skolai laiciņš jau bija norimis, tik tālu tikām, atpakaļ ar aši knaši un drēbītes mazgāt, jo ceturtdien vairs mazgāt nevarēs bez maksas un tas nozīmē, ka rīt tur būs elle. tad mega pusdienas - UPG pica - šoreiz piemetu ananāsus un tad Edītes pankūkas, kas garšoja amazing. paredzēts bija arī Dinamo hokejs, bet šodien to nekur nerādīja :(

ok, stāstāmais.
piektdien pie mums ierikšo kaimiņpāris un lūdz, vai var uzrīkot ballīti - esam mīļi aicinātas, ja ne, vai nav pretī, ka skaļš būs. protams, ļāvām un tā - pašas sadomājām filmu vakaru, paēdām pirms tam, lai netraucētu un tā kaut kā. naktī sagribējās ēst. sadzirdējām, ka virtuvē klusums un gājām medīt ēdienu. virtuve izskatījās graujoši - alus bundžas visur, alkohola pudeles - visur. ballīte ne pa jokam. viss mētāja apkārt, galvenās durvis, kurām vispār būtu jābūt aizslēgtām - līdz kliņķim vaļā, balkons pieļauju, arī. tā diezgan bezatbildīgi. nu neko - paņēmām visu vajadzīgo un gājām uz istabu turpināt filmas skatīties. kad šie atgriezās, nenormālais skaļums turpinājās, bet mani tas vairs netraucēja - aiztaisīju durvis un aizgājām čučēt. 
nākamis rīts nesa pārteigumus - iegājām virtuvē - viss smuki sakārtots, tikai smird pēc alus + grīdas normāli netīras, miskastes pilnas. nu tā pa šiko, ja var teikt. atveru ledusskapi un atklāsme nr.1 - alus ir pazudis. man, protams, nāk pār lūpām viss, kas var nākt, Edīte ar nikna - iesim kašķēties. paēdām brokastis un mūs uzaicināja pastaigā ap ezeru. paķērām kameras un aiziet (bildes arī jau šeit). pēc trim stundām atgriežoties nenormāli gribējās ēst. kas ta mums - aiziiiiet! sākām tur šiverēties, taisīties. es jau sacepusi kartupeļus, taisu ledusskapi un tulīt ņemšu desas - figuški - desu arī nav! nu tad mērs un vadzis un vēl viss parējais bija pilns - tā kā kaimiņa nebija mājās, atstājām zīmīti, lai iekāpj pie mums, kad atgriežas. ienāca, pateicām, ka mums pazudis tas un tas. puika baigi samulsa, uzreiz teicās visu vietā nopirkt un atvainojās. uz tām suņa acīm īsti nebija iespējams dusmoties. pateicu tik to, ka mums kā ne-norvēģietēm tāda summa arī ir liela un ka liels paldies, ka viņš bez vārda runas visu ir gatavs atlīdzināt. (Edīte sakās, ka šīs desas, ko viņš nopirka, tās gan laikam bija dārgākas, neesot tik garšīgas)

stāsts nr.2
casual pirmdiena - divu latviešu daiļavu maršruts: banka, pasts, jo pienākusi paciņa no Latvijas, tad visi veikali, kuros, kas pērkams, jo mēs jau noskatījušas, kur kaut kas konkrēts ir lētāks, bet pastaigāties jau nav liegts - tā diena bija labā diena, kad pat sauļoties varēju. mazās normāli aizdodas līdz bankai, nolēmušas, ka šonedēļ samazinās izmaksas vēl par 100 NOK. tādējādi šonedēļ 300 NOK. tad dodamies pa veikaliem. katrā kaut kas tiek nopirkts. tad izdomājām, ka augšā kalna veikalā arī baigās atlaides, gribās vīnogas un tā un tur tieši 40% atlaide, Edītei vēl rupjmaizi sagribās - aiziet. ar smagiem maisiem un paciņu kāpjam. nu kā ēzeļi, lai savādāk neteiktu :D tad no veikala vēl nenormāli daudz iznesam ārā un tad protams jātiek mājās. pēc pastaigas neko vairāk kā sēdēt negribējās. pat ne ēst. mans tās dienas prieks - nopelnīju 100 NOK. pārdevēja sajauca banknotes un 100 NOK vietā izdeva 200 NOK. tādējādi iepirkos pa lēto. tagad mums ledusskapis pārbāzts. man gan vēl līdz rimi bija jāaizskrien pēc lētajām olām, pa ceļam iepazīstoties ar vietējo dzērāju.


baigi garšo vietēji lētie cepumi - daudz vedīšu mājās, tas noteikti!
jau trešo dienu domāju uztaisīt manikīru - slinkums aug augumā :D
mammas paciņa atnāca veiksmīgi, lai gan bija aizturēta muitā - bija arī atgriezta, bet ārā izņemts nekas nebija - tikām pie pannas lāpstiņas, caurdurīša, snikera un cigārdesiņām kā arī pie lielā ieguvuma - virtuves dvieļiem. arī šalles mani sasniedza un tagad man rudenī nebūs auksti! :)
vēl šodien lielā priekā par vakardienas ietaupījumu uzdāvināju sev priekšlaicīgu dzimšanas dienas dāvanu - maku, uz kuru jau skatījos kopš jūlija.

aizvien pārbīdu mēbeles, tāpat kā mājās. 
kaut kad būs jauns ieraksts par cenām :) 
Tags:

27.8.12 01:48 - 13 dienas un kaut kā tā

tā kā mega ilgi nav bijis ieraksts, tad kaut kā jāsaņemas un jāpastāsta Jums par jaunumiem Voldas, manā un Edītes dzīvē :) laikam jāmēģina pa dienām pastāstīt un vispār jāmēģina pastāstīt katru dienu, kas sadarīts, citādi atkal iekrājas. par pilnīgi katru dienu šoreiz nesanāks, jo daļā dienu tiešām neatceros, kas sadarīts - visdrīzāk, ka nekas svarīgs.

pamatstāsts pa visām šīm dienām ir tāds.
lielākoties vakaros skatamies filmas, pa dienu aizklīstam pēc tomātiem vai kā tāda. dažas dienas bijām pabildēt, citas vienkārši visa diena nogulšņājot pa istabu. last sunday bijām uz kino - Farels bija labs, bet filma - citēšu no sava twitterīša 'total recall? total bullshit'. filma tiešām slikta un es neietu vēlreiz ne par velti, ne par maksu.
piemēram otrdien aizdevāmies līdz ostai un vispār pilsētai pabildēt. lieki teikt, ka mana kamera ATKAL nebija uzlādēta un mani pievīla. nu neko - nedaudz jau bilži bija un laiks arī uzreiz kaut kā sabiezēja un tad jau vispār pa drūmo un vēl smidzināt sāka - beigās laimīgas ar lielo kasti saldējuma atnācām mājās un nopriecājāmies, ka resnēsim ar trekno 10 cigarešu vērto šokolādes saldējumu.
nevienu dienu neesam normāli gājušas gulēt, kur nu vēl normāli cēlušās. nē - ballītes nav pie vainas - mums vienkārši ir brīvs grafiks - tās lekcijas, kas bija, bija plkst 14, tāpēc varējām izgulēties.
pirmdien bija kopīgās vakariņas Erasmus un NUS studentiem, lai sadraudzētos un nedaudz prezentētu savu valsti, ja ir tāda vēlēšanās. mēs šoreiz bijām klasiski latvieši - nedarīsim neko, jo par maz izdzerts, tā teikt! netīšām sapazināmies ar pēdējo latvieti mūsu kompānijā, kurš likās pazudis, jo līdz šim uz lekciju nebija bijis. tāds jauks puisis, varbūt nedaudz iedomīgs likās, bet pēc tam jau izrādījās jauks puika, kurš dalās ar atvesto pārtiku - šajā gadījumā ar nutellu un estrella čipšiem un pankūku dienā dalīsies ar ievārījumiem. tādējādi, iepazīstoties, ieguvām cilvēku, kas var nospēlēt pāris latviešu gabalus, bet par to vēlāk :) vakariņas bija jaukas, vismaz mājās nebija tik daudz jāēd :D izsmējāmies un kustējām uz māju pusi.
otrdien bija arī mūsu pirmā lekcija norvēģu valodā uz ko impulsā pierakstījāmies, jo tikai 6 nedēļas būs. bija varen interesanti - man, kas ir mācījusies vācu valodu, bija nedaudz vieglāk nekā citiem - daudzi vārdi ir kopīgi, tikai izruna savādāka. ļoti patika un ceru, ka tā būs visu laiku. trešdien tikām pie nākamās photo for media lekcijas, uz kuru no sākuma negribējās iet, jo likās, ka mūs nolamās par neizpildītu darbu. par laimi, izrādījās, ka termiņš ir nākamā nedēļa un tā mēs bez bailēm devāmies uz lekciju, lai neko nepalaistu garām. izrādījās, ka šī lekcija bija photoshop un korekcijas lekcija. mācījāmies atjaunot bildes - nu gluži to pašu, ko mans krusttēvs. o, piezīme sev, jāuzraksta krustvecākiem. tajā dienā tā izbesījāmies, ka laikam pat vairāk neko nedarījām.
vēl baigi forši, ka atklāju jaunu seriālu - Inbetweeners - tāds smieklīgais :) nu man patīk :) būs kā sevi sasildīt aukstajos Voldas vakaros, kas btw nāk straujiem soļiem. jau šodien šķiet, ka bija 10 grādi. pamatā jau tas ir dēļ vēja, bet nu vienalga. ziema nāk! :D
jā, vēl baigos podus savārīju, jo iegrābos ar sociālajiem tīkliem. trešdien bija tāda kā depresija, viss riebās, gribējās raudāt un tā. sarakstīju visādas muļķības FB, ko no rīta baigi nožēloju, jo izrādās šeit Voldā tiešām ir jauki cilvēki, kas uzreiz bija gatavi man palīdzēt - gan profesionāli, gan morāli. nu gadās - izskaidroju visiem situāciju un tad jau viss bija ok :) īss izklāsts - izmetu savas negatīvās emocijas par to, cik īstenībā te vientuļi jūtos, kā tāda piepe, kas neko nedara, jo ir kautrīga. ka man besī, ka mani nekur neaicina utt. nu neko - nākamajā dienā dabūju pēc pilnas programmas. although, tas nesa arī pozitīvas pārmaiņas. pateicoties šim jokam, ceturtdien tikām pie ballīte - nu tādas ballītes, ka piektdien vēl jutām. nemaz nerunājot, ka gulēt aizgājām piektdien no rīta. viens no pagājušās nedēļas ballītes draudziņiem mums atstiepa pašdarināto vīnu - hah - tādu normālo - 20 grādi toč bija. vilka uz vodka + pear cider. citiem likās pretīgs, es teiktu, ka nebija slikts. ar minerālūdeni vsp ideāls. sarunājām vakarpusē satikties uz ballīti virtuvē, jo man vēl bija skypedate ar [info]teriana (kurš btw bija burvīgs - tieši tas, kas bija pietrūcis - redzēt un dzirdēt viņu un smieties kopā ar viņu) un vēl mums ar Edīti bija paredzēts mazgāt drēbes. tās arī izmazgājām, jo pagaidām mazgāšana bez maksas. nu jā - tad atnāca meitenes, ko bijām uzaicinājušas, puiši no otrā stāva uzkāpa un mums varēja sākties ballīte.
ballīte tiešām bija mega laba - sākām ar pasēdēšanu, runāšanos par visu pēc kārtas - par braucieniem pa Voldu, par kāpieniem kalnos, par dzīves dārdzību šeit - beidzot normālas pieaugušo sarunas bez - 'kā es piektdien piedzēros'. ir prieks būt šeit. nu jā - tad mēs aizdevāmies uz open mic @ Rokken , kur bija iespēja apstulbt. šeit atvērtajos vakaros ir nevis zema līmeņa mūzika, bet augstas kvalitātes skaņa, balss un instrumentu spēle. biju vairāk kā amazed un vispār sajūsmā. izdzērām vienu aliņu - 5 Ls vērtībā un tad tika nolemts, ka afterparty mūsu virtuvē. norvēģu puikas atnāca vēlāk, mēs latvieši sākām ballēt uzreiz! Reinis paķēra ģitāru un mēs maucām vaļā LV dziesmu klasiku (vismaz to, ko Reinis varēja nospēlēt) - šo, šo un šo. tad Edīte pacentās būt laba nama māte un sabojāja priekšstatu norvēģu vīriešiem par to, kādai jābūt mājsaimniecei. izrādās, Norvēģijā nav pieņemts, ka namamāte kaut ko liek uz galda tāda veida pasākumā - ballītē, pasēdēšanā utt. tā Edīte sameistaroja kanapē maizītes, par ko norvēģi bija OMG sajūsmā. tā mēs izturējām līdz 6 no rīta, izdzērām uz apmēram 4 cilvēkiem 5L vīna un aizgājām čučēt. pa vidam tiku pie savas nutellas, ko samainīju vēlāk oficiālā runāšanā pret diviem aliņiem, jo pa brīvu paņemt ar nevaru, pa to starp vēl sarunājām pankūku vakaru, jo Reinim ir ievārījumi. apmēram arī izdomājām programmu Latvian night un vispār pasākums izdevās. to īpaši jutām nākamajā dienā, kad bija jāiet uz Norwegian night un tik ļoti neko negribējās :D toties ēst un dzert apelsīnu sulu gan gribējās ne pa jokam! :D
norvēģu nakts bija tā neko, nevarētu teikt, ka baigi baigi kaut kas īpašs, bet nu bija ok. mums sanāks labāk, garantēju!

pa šīm dienām ir bijuši arī Skypedate ar [info]queen_b. būtībā ir kādi četri cilvēki, ar ko šajās divās nedēļās esmu runājusi. pati īpaši neuzbāžos ar rakstīšanu un kas uzraksta, tiem ar prieku atbildu!

atradu arī labu krējumu un tiku pie sava best food ever - tomāti ar sāli un krējumu. btw - tomāti nav tik slimi dārgi, kā visi stāstīja, tāpēc es tieku pie tiem pa normālo - cena kā LV ziemas periodā.

laikam vairāk īpaši neko nevaru pastāstīt - aiziet - bilžu laiks


Norvēģijas oficiālā dziesma - Sheryl Crow - If it makes you happy.mp3, tai zemākā vietās seko Gain Fast - Smaids.mp3 un Z-scars - Nebaidies Bēgt.mp3
Norvēģijas lielākā vilšanās - garšvielu izvēles trūkums
Tags:

18.8.12 13:18 - last night episodes

mums iet labi :) baudam pilsētu, staigājamies, iepazīstam vietējo apkārtni un rīt iesim uz kino, jo reizi mēnesī, vismaz šomēnes, te katrai filmai ir bezmaksas ieeja. Tedu nokavējām, tāpēc nedrīkst nokavēt Total Recall. vasara mūs ir pametusi, vismaz šobrīd tā šķiet, lai gan vakar arī bija apmācies un uz vakarpusi sāka spīdēt saulīte. 

lielākā jautrība seko tagad. 
vakar iepazināmies ar pirmajiem draudziņiem - sākām nedaudz iedzert un mums piebiedrojās divi otrā stāva puiši/kungi. runājāmies un dzērām, klausījāmies mūziku. ballīte pati mūs atrada tā teikt. muļķīgi šajā stāstā ir tas, cik viens pavērsiens var izmainīt ballītes gaitu - mani jaunie zābaki lidoja no trešā stāva. labi, ka UGG'i, jo nevar salūzt, bet nu dusmas vienalga nenormālas. tad puisis tikai aizdzīts, jo šādi uzvesties nevar. vakar pat viņus uz brokastīm uzaicinājām, bet laikam puikas aizmirsa un labi ka tā. :D
bet prieciņš baigais - neesam vismaz vairs nūģītes, kas nevienu nepazīst! 

nedaudz faktu:

- vienam no puišiem ir 32 gadi un viņš plāno nekad neiemīlēties vairāk. pēdējos 12 gadus tas viņam esot izdevies un tīri labi patīkot;
- Volda vispār nedaudz atgādina Twilight Forksu! :D augšā kalnā šodien pat ieraudzījām līdzīgu māju Edvarda mājai. 
- naktī te palika vēsi, tāpēc arī viss zābaku stāsts. diezgan priecīga esmu, ka nebija kājās botu, tad gan nebūtu baigi jauki.
- protams, vīrietis sāka kaut ko pielaizīties, jo tik ļoti piedzerās.
- šņabis ir cauri. un nav hangover ^^
- es ilgojos pēc mājām!
- NORVĒĢI NETIC TROĻĻIEM!

Es to visu nevarētu... Savu Latviju nemīlot...

photo story )
Tags:

16.8.12 13:01 - living here for the third day

oficiāli. esmu Voldā. savā istabiņā. 1161 km attālumā no mājām un saviem cilvēkiem. vietā, ko var dēvēt par paradīzi zemes virsū.
pat nezinu ar ko sākt. gribu gandrīz vai stāstīt visu, ko esmu darījusi pēdējās nedēļas laikā. par atvadu ballīti uzrakstīšu atsevišķi. vispār par atvadām, līdz pēdējai dienai. 

sākšu vienkārši ar 13.augusta nakti, kad palikušas bija vairs dažas stundas. visu nakti mocījos, raudāju, nevarēju aizmigt. kad aizmigu, murgoju pilnīgas muļķības. no rīta, kad pamodos, jutos briesmīgi. nebiju gatava kaut kur braukt, nebija tā sajūtas - celies un brauc, tā vajag, bet vai tad man kāda izvēle. cēlos, vēlos, dušojos, taisījos. atnāca ceļabiedri un braucām uz lidostu. pa durvīm iziet bija nenormāli sāpīgi. mājas, kuras es mīlu. raudāju visu ceļu līdz lidostai. tad atbrauca Kristīne. gāju čekoties. nodevu bagāžu, kas velnišķīgi paveicās, jo bija 19.9 kg pie atļautajiem 20. bagāža prom, tātad īsti nav kur atkāpties. tad stunda ar savējiem. diez ne cik laba, jo visi smējās, lai es neraudātu, tikai mums ar Artūru tā švakāk. nebiju pavadījusi ar viņu daudz laika pēdējās dienās - godīgi sakot, nezinu kāpēc. apsvēru sevī domas, ka no mammas un Artūra visgrūtākās atvadas, tāpēc vieglāk nepavadīt pirms tam laiku kopā. tā nu tagad varu sēdēt un kost pirkstos, jo ātrāk kā decembrī to vērst par labu nevarēšu. atvadas bija nepaciešamas. ķermenis sāpēja fiziski, nespēju valdīt asaras. un vienas asaras saviļņoja visvairāk. pat tagad atceroties, asaras birst. šis brauciens jau lidostā lika pārdomāt dzīvi par 100%. atvadas no manām meitenēm un mammas, Artūra. samīļoju savas meitenes un teicu, lai viena otru pieskata. kad palaidu vaļā, centos neatskatīties, jo tas likās tik grūti - redzēt un iet prom. vēl pirms biļetes nodošanas, bija iekšā nenormālas šaubas. pēdējā iespēja atteikties, tā teikt. tuvākās stundas bija graujošas. asaras, fiziskas sāpes, pa vidam Edītes centieni mani uzmundrināt. lidojums bija burvīgs, lai gan daudz nebaudīju. katrā ziņā nolaišanās bija labākā man līdz šim. Oslo izrādās iziet ārā var arī ar pārlidojumiem, bet pilsēta ir tālu un ar tādiem koferiem nekur īsti tā kā nē. ielidojām ātrāk, tātad vairāk tupēšanas lidostā. neērta lidosta, bez iespējam pagulēt. pārlidojumā aizmigu gan, bet tikai tāpēc, ka lidojums bija graujošs :D iesēdināja mūs kukuruzņikā un priekšā sēdošajiem palīdz apsēsties aizmugurē, lai lidmašīnā izlīdzinātos svars. nice!
nolaižoties Voldā abas ar Edīti stāvējām lidlaukā un griezāmies uz riņķi un vienīgie vārdi, kas nāca no mūsu mutes bija - wouw! no lidostas mūs savāca ar mašīnu un aizveda taisnā ceļā uz skolu, pat līdz kojām netikām. skola - sapnis. uz mirkli likās vairāk kā lidosta. izrādās - Edīte skolu redzējusi sapnī, vēl pirms domas par Erasmus. cilvēki apkārt - atsaucīgi, smaidīgi, runā valodā, kuru nesaprotam, bet viss jauki. atklāšanas ceremoniju gan nokavējām, taču iepazināmies jau uzreiz ar diviem mūsu fakultātes studentiem, kas ir augstākos kursos. pēc tour around campus mūs beidzot aizveda uz kojām, kas par laimi mums izrādījās, mūsu gadījumā, dzīvoklītis ar kopīgu dušu. virtuvi pagaidām dalam ar trim cilvēkiem vēl, kuri acīmredzami, nav no kārtīgākajiem, bet nekas - mēs ar to tiksim galā :D istabiņas mums foršas, viss, kas nepieciešams, tikai dušas telpā aizvien nav gaismas. arī internets Edītes istabā neiet. vannasistabā ir apsildāmā grīda. gulta ērta, spilvens tāpat. uz abām kopā mums ir gandrīz ideālā trauku kombinācija - trūks tikai caurduris. 
devāmies arī uz veikalu un banku. nolēmām, ka reizi nedēļā ņemsim naudiņu nost, tad vsm nebūs pārtērēšanās. kopīgi turam arī grāmatvedību, lai varētu plānot savus izdevumus. veikalā mums gāja jautri, jo roka īsti necēlās maksāt tādas summas. pagaidām mūsu mērķis ir iztikt ar 500 NOK nedēļā. ja ar šo iztiekam, tad viss ir amazing! protams, ka pirmās nedēļas daudz runāšu ar tēmu nauda un cenas, jo tas te ir pilnīgi pārsteidzoši. priecējoši ir tas, ka veikalos par plastmasa pudeles atgriešanu tev atdod par pudeli samaksāto summu. par piemēru - o.7 ūdens maksā 16.90 NOK + par pudeli ir 2.5 NOK. nākamreiz ejot, pudeles var atgriest un 2.50 saņemt atpakaļ. poztīvi.
atnākot mājās, ar mūsu gandrīz 24h negulēšanu bijām mega pārgurušas, taču paspējām iepazīties ar kaimiņiem, paskatīties video @ youtube un vēl divas rumkolas izdzert. 
miegs bija super, neatceros, ko sapņoju, tas labi. Edīte gan laikam esot kaut ko murgojusi. rīts bija burvīgs. pirmā lekcija mums sākās 14, tātad varējām izgulēties un nesteidzīgi pabrokastot. uz terases - skatoties uz kalniem, ezeru un baudīt sauli.
pirmā lekcija bija interesanta. runājām par foto vēsturi, apspriedām vai Dagērs bijis zaglis, parādīja mums dzīvē kā darbojas camera obscura un iepazīstināja ar pamattehniku, kas pieejama ikvienam no mums. pasniedzējs super, tāds amizants, ļoti patīk viņa pauzes runājot. māk ieintereģēt. ceru, ka tāda sajūta nav tikai pirmajā dienā. pieļauju, ka no viņa tikšu pie daudz memorable quotes, jo jau tagad blociņš pilns. nemācīsimies ķīmiju, tikai digitālo. tas priecē - jau pietika pie Kundziņa. jā, runājot par koledžu, vakar uzzinājām, ka tur visādi brīnumi notiekās, kas nedaudz beidē. puse pasniedzēju aizgājuši no darba, Kundziņš arī izteicis vēlmi. beidē, kas notiks ar mūsu izglītību.
vakar vakarā skatījāmies The Hunger Games, es laikam biju tā pārgurusi, ka aizmigu un Edīte palika skatāmies viena. šķiet, ka man ar atklimatižēšanos ir vieglāk, taču visu laiku iekšā ir - nu tā tak nevar, brīžiem liekas, ka man emocijas kaut kādas debilas :D ir un tad vairs nav. nezinu. 
šodien paredzējām iet beidzot uztaisīt studentu apliecības, bet laikam nesanāks, jo Edīte tik tagad pamodās, un stundas laikā sataisīties tā, lai četrus mēnešus nebūtu kauns par bildi apliecībā ir neiespējami. plānā noteikti ir veikals, jo mums vajag švammi ar ko mazgāt traukus. vēl saņemsimies pirkt olas un sieru un sāli. 
mamma plāno sestdien paciņu izsūtīt, jo tomēr nolažoju un aizmirsu dažas lietas. 

prieks, ka man ir katru vakaru sazvanīšanās ar mammu, čats ar Kristīni un ja padodu ziņu, tad sarakste ar Artūru, kamēr viņam nav kameras. laikam jāuzraksta, moš parādīsies netā, kamēr Edīte dušā. arī Sabīne no GER padevusi ziņu, viss baigi forši. kamēr es zinu, ka kāds mani gaida mājās, es atrodu spēku kustēt uz priekšu.

te neliels fotoblogs ar dažām bildēm, lai jums paradīze apmēram ieraugāma. twitterī ir arī ikdienas foto ar mani, lai redzat, kā mainos :D bildes no skolas vēl nav, bet būs drīzumā.
paradise city )
un jā - man ir kaimiņš - zirneklis. viņi laikam zina, kur mani meklēt. 
Tags:

15.8.12 01:37

pilns izklāsts būs rīt, jo tik ļoti miedziņš nāk, ka nespējat iedomāties.
jums ir pustrīs, tātad pēc jūsu laika man tlt negulētas 24h.
labunakti!

ak jā - Volda ir paradīze zemes virsū!
Tags:
Powered by Sviesta Ciba