sargtornis [entries|archive|friends|userinfo]
sargtornis

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[Dec. 4th, 2019|02:35 pm]
Mēmais draugs uzrāpās uz kaudzītes, klusītēm ņurdēja, nekāpa lejā. Metu ar lupatu, ar studenta apliecību, ar mandragoras sakni – nekā, iecirtīgs tas velnēns! Agnesīte-mīlulīte iznesa terīnītē kūpošu zupu, labinājām, labinājām, bet draudziņš lēcienā ar priekšzobiem Agnesei kaklā – Tavu lielu bļāvienu, Kā vērša māvienu! – asintiņas pret šķūņa sienu šlak-šļak, uijā, Agnesīt, vaimandieniņ!
linkpost comment

[Dec. 2nd, 2019|02:57 pm]
Tie, kas meet&greet pasākumā ieradīsies grupas oficiālajos T-kreklos, saņems ekskluzīvu Box Set ar "Japan Edition" albumiem, kā arī vaučeru digitālo failu lejupielādei un unikālu kodu, kas dos iespēju pieslēgties grupas performances "live" HD strīmam.
linkpost comment

[Dec. 2nd, 2019|02:30 pm]
– Es esmu vidējas miesasbūves zilacains skaistulis, es gribu tevi sev blakus, es gribu, lai tu man dāvā bērnus, es gribu tevi kā sievu!
– Es esmu 1,68 metrus gara atlētiska brunete ar zaļām acīm. Man ir 32 gadi. Es vēlos satikties ar puisi no 32 līdz 38 gadu vecumam. Es dzīvoju apmēram 30 kilometru attālumā no tevis! Es esmu brīva, heteroseksuāla, dzīvoju viena, man nepatīk smēķēšana, alkoholu lietoju tikai kompānijā!
– Ko šovakar, a?
– Es esmu brīva.
– Es arī esmu heteroseksuāls. Man patīk auto, pastaigas gar jūru, sports, ceļojumi, es vēlos čatot, iepazīties, satikt draugus.
– Ja tu esi puisis vecumā no 32 līdz 38 gadiem, tad mēs varētu tikties!
– Man ir tikai 30. Vai tev nepietiek ar to, ka esmu heteroseksuāls, vēlos tevi sev blakus auto, pie jūras, sporta zālē vai ceļojumā? Tu varētu būt mana sieva! Ko tu saki?
– Nezinu... Nepatīk jaunāki.
– Es esmu vidējas miesasbūves!
linkpost comment

[Nov. 29th, 2019|02:16 pm]
Mums atrakstīja kāda izmisusi māmiņa, kura nedēļas nogalē kopā ar savu astoņgadīgo bērnu apmeklēja kādas leģendāras rokgrupas koncertu.
"Atradāmies pašā zāles priekšā, jo abi esam lieli šīs grupas fani. Cerējām sagaidīt savas iemīļotākās nu jau par klasiku kļuvušās kompozīcijas, kā arī dzirdēt skaņdarbus no jaunākā albuma. Pirmā koncerta daļa piepildīja mūsu cerības, mēs labi pavadījām laiku, arī dēls dziedāja līdzi dziesmām, un viņa acīs es tiešām redzēju prieka asaras. Taču tad notika kas nepatīkams. Laikā kad grupa spēlēja vienu no saviem zināmākajiem hitiem, pēkšņi visi prožektori pagriezās pret bundzinieku. Pārējie mūziķi tajā brīdī apklusa, un sākās – nepārspīlēšu! – vairāku minūšu garš sitaminstrumentu solo! Lieki piebilst, ka mans dēls kam tādam nebija gatavs, jo līdz šim attiecīgo dziesmu klausījies tikai studijas ierakstā, kur nekas tāds nenotiek! Arī es, atklāti sakot, biju šokēta par šādu pavērsienu!. Lieki teikt, ka viss labais iespaids par grupu mums šajā mirklī tika sabojāts (un to vēl vairāk pastiprināja daudzo skatītāju atsaucīgie aplausi un "bravo!" kliedzieni pēc šīs bundzinieka patvaļīgās izpausmes beigām – tas bija kā aurojošs aunu bars, kuru acīmredzot šāda performance vareni izklaidēja!). Vēlāk interneta forumos izlasīju, ka daudzviet šo praksi uzskata par normālu. Vai tas tiešām arī pie mums tagad ir jānormalizē un pat jāapjūsmo? Kā izrādās, džeza koncertos tas ir pieņēmis vēl ārprātīgākus mērogus – tur virtuozas solopartijas var būt arī citiem instrumentiem! Vai tiešām nav iespējami kaut kādi regulējumi vai vismaz brīdinājumi? Vai tiešām vienīgā iespēja, kur ko tādu nepiedzīvot, ir pankroka grupu koncerti?"
link3 comments|post comment

Par aktuālākajām Twitter infekcijām [Nov. 27th, 2019|04:13 pm]
Asking for a friend / Draugs/draudzene jautā.
Daži no jums nav [.....], un to var redzēt.
ok boomer

Pirms kāda laika vēl bija "Sekss, protams, ir foršs, bet vai jūs esat pamēģinājuši [.........]".
Izskatās, ka pamazām pozīcijas sāk zaudēt arī ļoti populārā: "Neviens: ... Pilnīgi neviens: ... [Ievietot nepieciešamo subjektu vai grupu, nereti tas var būt arī "Es"]: [darbības apraksts]".

Vēl tikai gribas kavēties aizgājušajos laikos, kad mūs pārņēma "tas mirklis, kad..." pandēmija. Bet "nervozi pīpē stūrī" jau, šķiet, vispār ir pirms-tvitera laiks tepat "Cibā".
link1 comment|post comment

[Nov. 25th, 2019|10:13 am]
Klāt atkal gada skaistākie svētki! Kādi tie būs, kādus upurus mēs nesīsim, ko sniegsim tuvākajam? Vecmāmiņai dāvināšu kaseti ar Ziemassvētku dziesmām, bet tētis noteikti saņems pretblaugznu šampūnu un zeķes, ko esmu noadījis. Māmiņa priecāsies par cepumiem un pretsēnīšu līdzekli, bet brālis nesaņems neko, jo viņam jau viss ir. "Interpegro" jau parādījušās piparkūkas un jaunās limonādes, pēc darba noteikti iešu turp! Aizsūtīšu sirsnīgu vēstulīti saviem radiem Talsos, Renātei novēlēšu garu mūžu! Lai pazūd kreņķi un raizes, lai gaisā virmo svētku prieks! Domāju par savu mīļo sieviņu! Gribu atkal kopoties ar viņu!
link2 comments|post comment

[Nov. 21st, 2019|03:22 pm]
"Iepazīstieties ar draugiem lidostā, bet ne ar ziediem, bet ar smalkmaizītēm. Mīksts, gaisīgs, piepildīts ar ābolu garšu un aromātu. Ar glāzi kafijas vai tējas viņi vienkārši izkausē muti un nekavējoties paceliet savus garus!"
link1 comment|post comment

[Nov. 20th, 2019|03:21 pm]
Un tad uz viņu iedarbojās visspēcīgākais kairinātājs – Rīgas Doma ērģeles.
link1 comment|post comment

[Nov. 19th, 2019|04:45 pm]
Pērminderis – psihs (asa sižeta filma, Rietumvācija, rež. Jakobs Helme, 1982)
Kā Soboļevs līgavu mājup veda (pasaku filma, komēdija, PSRS, rež. Dmitrijs Horošenskis, 1965)
Apkārtceļš laimei (melodrāma, Argentīna, rež. Paulīne Herrera, 2002)
Pastarā diena Ķēdaiņos (katastrofu filma, Lietuvas PSR, rež. Eimants Stonkus, 1979)
linkpost comment

[Nov. 19th, 2019|03:43 pm]
Trimdas latvieši protestē pret jauno regulu, kas turpmāk liegs Rotary klubā reģistrēt divvalodīgos mājdzīvniekus. ASV latviešu pārstāve Guntra Strautiņš-Brown visus aicina uz protestiem un informē, ka uzsaukumi drīzumā tiks publicēti arī laikrakstā "Laiks". "Tur būs ievietotas arī instrukcijas, kā pašgatavot stilīgās protesta zīmes, kuras ņemt līdzi gājienā", viņa norāda.
linkpost comment

[Nov. 8th, 2019|10:56 am]
Bērni, un tagad paskatieties šeit! Te mēs varam redzēt, kā agonējušie metālisti vārtās vēmekļos un smok sārņos! Nāciet tuvāk, droši, pabakstiet tos ar saviem Siguldas spieķīšiem! Rau, viens morāli izkurtušais delīriķis pat sakustējās! Labi, apskatiet viņus kārtīgi, un tiekamies pie autobusa pēc pusstundas!
link1 comment|post comment

[Nov. 7th, 2019|10:05 am]
Es pie Ventas nupat redzēju vīru ar sarkanu radioaparātiņu, kurš translēja Ritas Lasmanes uzrunu tautai.
link1 comment|post comment

[Nov. 4th, 2019|04:52 pm]
Visai brīvi interpretējams piesvīdušais īsroku krekls pelēkā krāsā par EUR 5.80, cena runājama.
Ūdens spirāle, 24 gadi, mirst, bet vēl noderēs dažām krūzītēm, cenā nenovērtējama.
Sarecējusi viela, iespējams, no Vidusāzijas, smako, bet var pierast, un tad jau ir patīkami; var pielikt mēli.
Nemierīgs pulkstenis, zobratu variants, pīkst klusi rudeņos, izteikti no rītiem; ir labojams, lēti vai maināms pret divām pudelēm.
linkpost comment

:P [Nov. 4th, 2019|12:22 pm]
50% velninsh
50% enjgeliits
linkpost comment

[Nov. 1st, 2019|09:58 am]
Savā jaunākajā filmā režisors pievēršas aktieriem un mēģina atbildēt uz mūžseno jautājumu: "Kāpēc?".
"Es esmu uzņēmis mākslas filmu", režisors smej. "Aktieri ir pelnījuši samaksu un iespēju", viņš vēlreiz smej. Mēs satikāmies ar režisoru, lai uzzinātu viņa domas. Sižetu sēriju "Jaunie režisori" atbalsta biedrība. Publicitātes foto un foto no režisora privātā arhīva.
Sarunas noslēgumā režisors piebilst un izsaka viedokli.
linkpost comment

[Nov. 1st, 2019|09:30 am]
Ja redzi, ka tavs bērns spēlējas ar kakām, palīdzi viņam. Palīdzi vectēvam, kurš grib danci vest. Palīdzi veikalniekam notirgot puvušu zivi. Palīdzi sabiedrībai izslimot masaliņas. Palīdzi dzīvniekam, kurš ir liels un pūkains, bet ieķēries dzeloņstieplēs un kauc. Palīdzi man ieraudzīt sievu starp šīm peldētājām.
linkpost comment

Piezīmes [Oct. 24th, 2019|01:30 pm]
– Vai tos gadus, ko pavadījāt ieslodzījumā, Jūs uzskatāt par zaudētiem?
– Man nav ne vēlmes, ne laika nodarboties ar gadu un zaudējumu izvērtēšanu. Redziet, es tomēr piedzimu Svitenē, tas ir pilnīgi kaut kas cits, ja salīdzina... Starp citu, kur esat dzimis Jūs?
– Rīgā.
– Tā jau man šķita, pēc Jūsu runas manieres un jautājumu izvēles, un... Svitene 70. gadu sākumā bija tā vieta, kur... saprotiet, mēs katru dienu dzērām spirtu, bet ne jau tā vienkārši, tās pasēdēšanas tomēr beigās rezultējās svarīgos rakstu darbos, un tāpēc pie mums arī brauca cilvēki no skolotāju semināra, pasniedzēji no augstskolām, inženieri, visi spicie "džeki", saprotiet, un pēc divām nedēļām mēs viņus padarījām par citiem cilvēkiem, viņi to visu ir rakstījuši savās dienasgrāmatās, un tas būtu vērtīgs materiāls, to vajadzētu izdot. Diemžēl daudzi no viņiem joprojām ir dzīvi un to negribētu pieļaut. Es savu tā laika dienasgrāmatu esmu publicējis internetā, un es par to nekaunos.
– Jāteic, tā ir pārsteidzoša lasāmviela, es nebiju gaidījis, ka tolaik cilvēki varēja nonākt līdz kaut kam tādam. Man, lasot to visu, radās doma, ka tas nav tikai spirts un inteliģentu cilvēku kompānija, man šķita, ka jūs visi tolaik redzējāt un jutāt kaut ko tādu, ko mēs, kas dzīvoja, piemēram, Rīgā, nespēja īsti iztēloties.
– Nu jā, jā, jā, jā, jā, Jūs jau arī tagad te visu šo interviju gribat pataisīt par tādu kā... Nu, kaut kā mitoloģizēt to visu, okei, tas viss bija neparasti un ļoti svarīgi mums, tiem, kas piedalījās, bet nav arī tā, ka es toreiz redzēju kaut kādu mesiju vai, teiksim, man nepārtraukti rādījās kaut kādas zīmes un visi tie rozā ziloņi vai kaut kādas pelītes, johaidī, nu, jā, tagad, pārlasot tos tekstus, tā varētu domāt, bet toreiz tas viss šķita dabīgi un nepiespiesti.
– Atvainojos, ka uzdošu šo jautājumu, kuru, iespējams, Jums jau ir jautājuši daudzi, bet tomēr... Vai tā ir tiesa, ka pēc vienas no šādām radošajām "pasēdēšanām" zem ābeles Jūsu pagalmā, kāds no Rīgas Politehniskā institūta mācībspēkiem esot ar kailām rokām pats sev izņēmis aknas, brīdi paturējis rokā un pēc tam ielicis atpakaļ, un turpinājis dzīvot, it kā nekas tāds nebūtu noticis?
– Nē, nav tiesa, viņš vairs nebija mācībspēks, viņš jau bija pensijā.
linkpost comment

Ak nē [Oct. 24th, 2019|01:05 pm]
Tīrons pamet skriešanu, lai pievērstos studijām.
linkpost comment

[Oct. 4th, 2019|12:54 pm]
Grafikā redzams bērniņš, kuru audzinājuši klauni inkubatorā, pēc diviem mēnešiem pārņēmuši audžuvecāki no Durbes, samaksājot milzīgu summu, tagad bērns tiek turēts bēniņos, viņam regulāri tiek mainīta molekulārā struktūra, ir aizdomas par ļaunprātību, vecāki skaidro, ka tas ir mēģinājums viņu padarīt par supercilvēku nākotnē, kad viņš varēs ar galvu vadīt vispasaules lielākās datorsistēmas un tādējādi kontrolēt mūs visus, piemēram, vienkārši sūcot jebkādu informāciju, veicot manipulācijas serveros, inficējot ar vīrusiem viedos ledusskapjus, tad būs tā, ka ledusskapis naktī vairs nevērsies vaļā, bet sāks pīkstēt un uzbrukt mājdzīvniekam, to nogalinot, vai arī veļasmašīna nosūtīs visus tavus pornoattēlus tavai direktorei, un arī tev nebūs naudas, ar ko atkauties, viss būs nosūkts, un to visu vadīs no Durbes bēniņiem
link2 comments|post comment

Helsinki Ice-hockey Maniacs (kā viņi paši smej par abreviatūru) [Sep. 20th, 2019|02:37 pm]
Gazs Lipstiks, Zoltans Pluto – mani jaunības draugi.
linkpost comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]