sargtornis [entries|archive|friends|userinfo]
sargtornis

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[Feb. 7th, 2020|03:31 pm]
Sarosās visi Fragments+ fani un fanītes! Grupai iznākusi jauna kasete, kuru jau tagad varat iegādāties visos labākajos Latvijas mūzikas ierakstu veikalos! Tiekamies kādā no Latvijas tūres koncertiem tieši TEV pieejamākajā vietā!
linkpost comment

[Feb. 4th, 2020|01:43 pm]
Krievijā jaunais pāris neticamā veidā tiek pie. Jaunākajā filmā pārsteidz ar vēl nebijušu. Ko darīt, ja vecākais kolēģis. Noskaidroti astoņpadsmit labākie vācu. "Hello Kitty" kaķenīti pirmo reizi. Pornozvaigzne pēc operācijas uzzina. Lidmašīnā atrod jau vairākus. Kā mūsu ģimenē tiek. Ko darīt, ja bērns nespēj. Kāpēc vīrieši pēc 50 nespēj. Kāpēc autoražotāji nespēj. Vai spēj izpildīt. Jauniešu spēju attīstība. Demonstrē spējas.
linkpost comment

[Jan. 10th, 2020|03:19 pm]
Nāciet, vīrieši un sievietes, un bērni, nāciet visi, vediet līdzi draugus un savus mīļos kustonīšus, savus lolojumdzīvniekus, piedalīsimies šajā procesijā, apmainīsimies ar mīlestības pilniem skatieniem, mīļi un sirsnīgi apskausim viens otru, būs labi, bļe, apsolu.
linkpost comment

[Jan. 6th, 2020|04:37 pm]
Grētai vienmēr būs 16
linkpost comment

[Dec. 4th, 2019|02:35 pm]
Mēmais draugs uzrāpās uz kaudzītes, klusītēm ņurdēja, nekāpa lejā. Metu ar lupatu, ar studenta apliecību, ar mandragoras sakni – nekā, iecirtīgs tas velnēns! Agnesīte-mīlulīte iznesa terīnītē kūpošu zupu, labinājām, labinājām, bet draudziņš lēcienā ar priekšzobiem Agnesei kaklā – Tavu lielu bļāvienu, Kā vērša māvienu! – asintiņas pret šķūņa sienu šlak-šļak, uijā, Agnesīt, vaimandieniņ!
linkpost comment

[Dec. 2nd, 2019|02:57 pm]
Tie, kas meet&greet pasākumā ieradīsies grupas oficiālajos T-kreklos, saņems ekskluzīvu Box Set ar "Japan Edition" albumiem, kā arī vaučeru digitālo failu lejupielādei un unikālu kodu, kas dos iespēju pieslēgties grupas performances "live" HD strīmam.
linkpost comment

[Dec. 2nd, 2019|02:30 pm]
– Es esmu vidējas miesasbūves zilacains skaistulis, es gribu tevi sev blakus, es gribu, lai tu man dāvā bērnus, es gribu tevi kā sievu!
– Es esmu 1,68 metrus gara atlētiska brunete ar zaļām acīm. Man ir 32 gadi. Es vēlos satikties ar puisi no 32 līdz 38 gadu vecumam. Es dzīvoju apmēram 30 kilometru attālumā no tevis! Es esmu brīva, heteroseksuāla, dzīvoju viena, man nepatīk smēķēšana, alkoholu lietoju tikai kompānijā!
– Ko šovakar, a?
– Es esmu brīva.
– Es arī esmu heteroseksuāls. Man patīk auto, pastaigas gar jūru, sports, ceļojumi, es vēlos čatot, iepazīties, satikt draugus.
– Ja tu esi puisis vecumā no 32 līdz 38 gadiem, tad mēs varētu tikties!
– Man ir tikai 30. Vai tev nepietiek ar to, ka esmu heteroseksuāls, vēlos tevi sev blakus auto, pie jūras, sporta zālē vai ceļojumā? Tu varētu būt mana sieva! Ko tu saki?
– Nezinu... Nepatīk jaunāki.
– Es esmu vidējas miesasbūves!
linkpost comment

[Nov. 29th, 2019|02:16 pm]
Mums atrakstīja kāda izmisusi māmiņa, kura nedēļas nogalē kopā ar savu astoņgadīgo bērnu apmeklēja kādas leģendāras rokgrupas koncertu.
"Atradāmies pašā zāles priekšā, jo abi esam lieli šīs grupas fani. Cerējām sagaidīt savas iemīļotākās nu jau par klasiku kļuvušās kompozīcijas, kā arī dzirdēt skaņdarbus no jaunākā albuma. Pirmā koncerta daļa piepildīja mūsu cerības, mēs labi pavadījām laiku, arī dēls dziedāja līdzi dziesmām, un viņa acīs es tiešām redzēju prieka asaras. Taču tad notika kas nepatīkams. Laikā kad grupa spēlēja vienu no saviem zināmākajiem hitiem, pēkšņi visi prožektori pagriezās pret bundzinieku. Pārējie mūziķi tajā brīdī apklusa, un sākās – nepārspīlēšu! – vairāku minūšu garš sitaminstrumentu solo! Lieki piebilst, ka mans dēls kam tādam nebija gatavs, jo līdz šim attiecīgo dziesmu klausījies tikai studijas ierakstā, kur nekas tāds nenotiek! Arī es, atklāti sakot, biju šokēta par šādu pavērsienu!. Lieki teikt, ka viss labais iespaids par grupu mums šajā mirklī tika sabojāts (un to vēl vairāk pastiprināja daudzo skatītāju atsaucīgie aplausi un "bravo!" kliedzieni pēc šīs bundzinieka patvaļīgās izpausmes beigām – tas bija kā aurojošs aunu bars, kuru acīmredzot šāda performance vareni izklaidēja!). Vēlāk interneta forumos izlasīju, ka daudzviet šo praksi uzskata par normālu. Vai tas tiešām arī pie mums tagad ir jānormalizē un pat jāapjūsmo? Kā izrādās, džeza koncertos tas ir pieņēmis vēl ārprātīgākus mērogus – tur virtuozas solopartijas var būt arī citiem instrumentiem! Vai tiešām nav iespējami kaut kādi regulējumi vai vismaz brīdinājumi? Vai tiešām vienīgā iespēja, kur ko tādu nepiedzīvot, ir pankroka grupu koncerti?"
link3 comments|post comment

Par aktuālākajām Twitter infekcijām [Nov. 27th, 2019|04:13 pm]
Asking for a friend / Draugs/draudzene jautā.
Daži no jums nav [.....], un to var redzēt.
ok boomer

Pirms kāda laika vēl bija "Sekss, protams, ir foršs, bet vai jūs esat pamēģinājuši [.........]".
Izskatās, ka pamazām pozīcijas sāk zaudēt arī ļoti populārā: "Neviens: ... Pilnīgi neviens: ... [Ievietot nepieciešamo subjektu vai grupu, nereti tas var būt arī "Es"]: [darbības apraksts]".

Vēl tikai gribas kavēties aizgājušajos laikos, kad mūs pārņēma "tas mirklis, kad..." pandēmija. Bet "nervozi pīpē stūrī" jau, šķiet, vispār ir pirms-tvitera laiks tepat "Cibā".
link1 comment|post comment

[Nov. 25th, 2019|10:13 am]
Klāt atkal gada skaistākie svētki! Kādi tie būs, kādus upurus mēs nesīsim, ko sniegsim tuvākajam? Vecmāmiņai dāvināšu kaseti ar Ziemassvētku dziesmām, bet tētis noteikti saņems pretblaugznu šampūnu un zeķes, ko esmu noadījis. Māmiņa priecāsies par cepumiem un pretsēnīšu līdzekli, bet brālis nesaņems neko, jo viņam jau viss ir. "Interpegro" jau parādījušās piparkūkas un jaunās limonādes, pēc darba noteikti iešu turp! Aizsūtīšu sirsnīgu vēstulīti saviem radiem Talsos, Renātei novēlēšu garu mūžu! Lai pazūd kreņķi un raizes, lai gaisā virmo svētku prieks! Domāju par savu mīļo sieviņu! Gribu atkal kopoties ar viņu!
link2 comments|post comment

[Nov. 21st, 2019|03:22 pm]
"Iepazīstieties ar draugiem lidostā, bet ne ar ziediem, bet ar smalkmaizītēm. Mīksts, gaisīgs, piepildīts ar ābolu garšu un aromātu. Ar glāzi kafijas vai tējas viņi vienkārši izkausē muti un nekavējoties paceliet savus garus!"
link1 comment|post comment

[Nov. 20th, 2019|03:21 pm]
Un tad uz viņu iedarbojās visspēcīgākais kairinātājs – Rīgas Doma ērģeles.
link1 comment|post comment

[Nov. 19th, 2019|04:45 pm]
Pērminderis – psihs (asa sižeta filma, Rietumvācija, rež. Jakobs Helme, 1982)
Kā Soboļevs līgavu mājup veda (pasaku filma, komēdija, PSRS, rež. Dmitrijs Horošenskis, 1965)
Apkārtceļš laimei (melodrāma, Argentīna, rež. Paulīne Herrera, 2002)
Pastarā diena Ķēdaiņos (katastrofu filma, Lietuvas PSR, rež. Eimants Stonkus, 1979)
linkpost comment

[Nov. 19th, 2019|03:43 pm]
Trimdas latvieši protestē pret jauno regulu, kas turpmāk liegs Rotary klubā reģistrēt divvalodīgos mājdzīvniekus. ASV latviešu pārstāve Guntra Strautiņš-Brown visus aicina uz protestiem un informē, ka uzsaukumi drīzumā tiks publicēti arī laikrakstā "Laiks". "Tur būs ievietotas arī instrukcijas, kā pašgatavot stilīgās protesta zīmes, kuras ņemt līdzi gājienā", viņa norāda.
linkpost comment

[Nov. 8th, 2019|10:56 am]
Bērni, un tagad paskatieties šeit! Te mēs varam redzēt, kā agonējušie metālisti vārtās vēmekļos un smok sārņos! Nāciet tuvāk, droši, pabakstiet tos ar saviem Siguldas spieķīšiem! Rau, viens morāli izkurtušais delīriķis pat sakustējās! Labi, apskatiet viņus kārtīgi, un tiekamies pie autobusa pēc pusstundas!
link1 comment|post comment

[Nov. 7th, 2019|10:05 am]
Es pie Ventas nupat redzēju vīru ar sarkanu radioaparātiņu, kurš translēja Ritas Lasmanes uzrunu tautai.
link1 comment|post comment

[Nov. 4th, 2019|04:52 pm]
Visai brīvi interpretējams piesvīdušais īsroku krekls pelēkā krāsā par EUR 5.80, cena runājama.
Ūdens spirāle, 24 gadi, mirst, bet vēl noderēs dažām krūzītēm, cenā nenovērtējama.
Sarecējusi viela, iespējams, no Vidusāzijas, smako, bet var pierast, un tad jau ir patīkami; var pielikt mēli.
Nemierīgs pulkstenis, zobratu variants, pīkst klusi rudeņos, izteikti no rītiem; ir labojams, lēti vai maināms pret divām pudelēm.
linkpost comment

:P [Nov. 4th, 2019|12:22 pm]
50% velninsh
50% enjgeliits
linkpost comment

[Nov. 1st, 2019|09:58 am]
Savā jaunākajā filmā režisors pievēršas aktieriem un mēģina atbildēt uz mūžseno jautājumu: "Kāpēc?".
"Es esmu uzņēmis mākslas filmu", režisors smej. "Aktieri ir pelnījuši samaksu un iespēju", viņš vēlreiz smej. Mēs satikāmies ar režisoru, lai uzzinātu viņa domas. Sižetu sēriju "Jaunie režisori" atbalsta biedrība. Publicitātes foto un foto no režisora privātā arhīva.
Sarunas noslēgumā režisors piebilst un izsaka viedokli.
linkpost comment

[Nov. 1st, 2019|09:30 am]
Ja redzi, ka tavs bērns spēlējas ar kakām, palīdzi viņam. Palīdzi vectēvam, kurš grib danci vest. Palīdzi veikalniekam notirgot puvušu zivi. Palīdzi sabiedrībai izslimot masaliņas. Palīdzi dzīvniekam, kurš ir liels un pūkains, bet ieķēries dzeloņstieplēs un kauc. Palīdzi man ieraudzīt sievu starp šīm peldētājām.
linkpost comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]