kira_alendorfa

1917. gada 2. maijs, otrdiena

Okt. 21., 2014 | 08:02 am
posted by: kira_alendorfa

Mūs jau palaiduši vasaras brīvdienās. Šuru pārcēla 4. klasē bec pēceksāmeniem un [papildu] pārbaudījumiem. Šura ļoti priecīgs. Man vēl ballu liste nav izsniegta, iedos, acīmredzot, 6. maijā.
Māmiņas šobrīd nav mājās, māmiņa ir kantorī, meklē virtuveni, no Annuška brauc prom uz laukiem. Mums šobrīd virtuvenes nav, bet māmiņa jau vienu salīgusi: atnāks pie mums šovakar.
Šajās dienās labs laiks. Vakar m-lle, Šura un es bijām Devičjes laukumā. no turienes gājām uz Novodevičjes klosteri un apraudzījām vecmāmiņas kapu. Šodien pastaigājāmies ar Igoru.
Visi tagad runā tikai par politiku. Pieaugušie baidās, ka pie mums Krievijā iestāsties "onarhija". Māmiņa saka, ka ļoti vēlētos, lai mēs vasarā brauktu uz Ņežinu. Arī vecmāmiņa rakstīja, ka ja viss būs mierīgi, lai mēs braucot ciemos. Cik gan ļoti es vēlos vasarā uz Ņežinu!
28. [aprīlī] mumz bija "ekskursija". Šajā "ekskursijā" devās 2. un 3. klases. Bija ļoti, ļoti jautri. Mēs bijām pie Vorobjovu kalniem. Es gāju pārī ar Šepeļovu. Mēs bijām paņēmušas līdzi brokastis un brokastojām svaigā gaisā.

Link | ir doma | Add to Memories


evy

(bez virsraksta)

Okt. 21., 2014 | 05:38 am
posted by: evy

man viiriets shonakt aizmirsa noveeleet mieriigu nakti un tikai jaukus viesus [jo vakar noveeleeja, un viss bija mieriigi], taapeec notika taa:
lasu, taatad cibu, mainding mai oun bizness, kaa saka. piezvana viens viesis un suudzas, ka kaiminji esot paaraak skalji. ir 3 naktii, un vinjsh veeloties tomeer atpuusties. protama lieta. zvanu apsargiem, lai iet paklapeeties pie trokshnjotaajiem. tajaa pat laikaa zvanu no lejas uz trokshnja numurinju, saku - rebjata, davaikje zhikj druzhna. shie nomet trubu [bljee, slikta izveele, slikta...]. panjemu raaciju un masterkii, un shauju augshaa. apsargs saka, ka ik pa laikam vinji uzgriezh muuziku, tad nogriezh, tad smejas. es pieklauveeju pie durviim. durvis atver varen bravuuriigs piedzeeries indietis, kursh straadaa par stjuartu, un ir muusu viesniicaa izmitinaats [vinjsh un veel kaadi 30 taadi pashi] liidz martam, kameer vinjiem apmaciibas kaut kaadas. saku - klau, shis gan nav forshi! vinjsh man atbild - ir gan! un meegjina taisiit ciet durvis, kuras es brutaali ar roku turu valjaa. ieskatiijos iekshaa, bet tur vismaz 10 cilveeki, visi lielaam aceem blenzh. bravuuriigais tips kaut ko nomurmuleeja no seerijas, ka vinjiem ir balliite un dont keer. pateicu - ah so? nu, nu. ja man te pie shiis istabas buus jaadezhuuree shonakt, tad no riita vinjsh ar visaam pekeleem tiks izlikts no shiis viesniicas, jo man ir daudz svariigaakas lietas daraamas, nekaa kindergaardenot pieaugushus sadzeerushos idiotus. tad viena no daamaam pieskreeja un saaka vinju vaakt, sak', nu viss, mees klusinjaam uzvediisimies. pastaaveeju veel kaadas minuutes piecas, it kaa norimaas. atstaaju apsargu turpat un gaaju lejaa.
nedriikst mani shitaa naktii kaitinaat.
bet vislabaakaa ir taa savaadaa varas apzinaashanaas, ka mieriigi varu kaadu aiz durviim izlikt.
don't mess with me when i'm reading ciba! :D

Link | ir doma {3} | Add to Memories


par_velti

(bez virsraksta)

Okt. 21., 2014 | 12:23 am
posted by: helvetica in par_velti

Man ir brīnišķīgs 19.gs. beigu, 20.gs. mijas keramiska materiāla pods, tipa, "kašpo". ~ 30 cm augstumā, ~ 12 cm augšējo atvērumu. Viena vaina - ir plaisa. Plaisa neiet lielumā un kāds restaurators to noteikti var nostiprināt, ja kādam no jums ir vēlme podu savākt un glīši turēt tajā kādu šaura-gara poda augu vai tml. Muzejā šitās vāzes/podi tiek atributēti kā "izgatavotājs nezināms", lai gan aizdomas ir, ka tepat, Latvju teritorijā rūpniecības uzplaukuma agrīnajās fāzēs darināts..

 photo 20140921_092901_zpsca530911.jpg

Link | ir doma {2} | Add to Memories


mes

(bez virsraksta)

Okt. 20., 2014 | 09:53 pm
posted by: mes

Baby monitor apps vispār ir baigi labā štelle! Es gan mēdzu, ejot dušā, atstāt vienu telefonu pie bērna istabā zvana režīmā un otru ar skaļruni vannasistabā līdzi. :D

Link | ir doma | Add to Memories


pajautaa

(bez virsraksta)

Okt. 20., 2014 | 11:26 pm
posted by: huinja in pajautaa

Ko labu latviešu tautai ir izdarījusi Nacionālā apvienība?

Link | ir doma {4} | Add to Memories


inese_tk

oktobris

Okt. 20., 2014 | 11:05 pm
posted by: inese_tk

šodien izkristalizējās atziņa, ka Vilnītis (kuru, mēs mēdzam saukt par "ķēniņa jaunāko dēlu" vai "jauno/daiļo princi") man nepārprotami asociējas ar kungu Krišnu.
kad no rīta ap māju dažādās vietās mētājas beigti žurkulēni, es iztēlojos, ka naktī ir notikusi Kurukšetras kauja un tie ir Krišnas un Ardžunas sakautie ienaidnieki.

Link | ir doma | Add to Memories


sirena

(bez virsraksta)

Okt. 20., 2014 | 08:19 pm
posted by: sirena

es esmu pārāk pieķērusies visādām lietām, grāmatām un kleitām un visādiem nieciņiem no kuriem var kaut ko uztaisīt, miriāde neiesāktu, puspabeigtu projektu, bet tas kas patiesi būtu jāmīl ir tukšums. tukšumu taču var piepildīt ar jebko, bet kur kaut kas jau stāv, tur kaut kas jau stāv.

Link | ir doma | Add to Memories


kira_alendorfa

1917. gada 25. aprīlis, otrdiena

Okt. 20., 2014 | 08:18 pm
posted by: kira_alendorfa

Es ļoti reti rakstu dienasgrāmatu, jo nu nemaz tam neatliek laika.
16. aprīlī pie mums viesos ieradās Zin-Fin, un sabija līdz piektdienai, t.i. 21. [datumam]. 21. [aprīlī] no rīta Zin-Fin aizbrauca.
18. aprīlī bija revolūcijas svētki, un mēs ar Zin-Fin bijām Sarkanajā laukumā.
Tūlīt atnāks m-lle, un es atkal nepaspēšu uzrakstīt!!!
Visas šīs dienas, kamēr [te] bija Zin-Fin, bija jautri. Es gulēju māmiņas guļamistabā uz dīvāna, bet Zin-Fin manā istabā.
Vakar Šura saņēma krievu valodas diktātā 4, kas ir liels notikums, jo parasti viņa atzīme diktātā ir 2 vai 1. Šura bija trakoti priecīgs, jo māmiņa un tētis bija teikuši, ka kad viņam būs pēceksāmens diktātā, Šura paliks [uz otru gadu tajā pašā] klasē, taču tagad, iespējams, tā nebūs vis.
Šobrīd [ārā] ļoti slikts laiks. Mūs ar Šuru laidīs vasaras brīvdienās 29. aprīlī.

Link | ir doma | Add to Memories


mes

Touching, ptu, Osteopāte un 3. vizīte

Okt. 20., 2014 | 04:12 pm
posted by: mes

Nu ko, pie Touching dr gāja grūti. Mazā pirmo reizi visu laiku noraudāja. Ne tā un ne šītā. Tētis kā klauns ākstījās(nu tas ar vēl kaut cik neļāva meitai sākt pamatīgi raudāt, tāda čīkstēšana vairak bija). Nakts nav gulēta, turp braucot aizsnaudās, bet pamodās pēc 10-15min. Noguris bērniņš. :(
Nākamā vizīte +/- pēc 2ned. Dr paņēma e-pastu, rakstīšot vai zvanīšot pēc pāris dienām, lai uzzinātu, vai ir labāk, vai naktis guļ, vai kaka bijusi. Un tad no tā arī redzēs, kad nākamā vizīte.
Tags:

Link | ir doma | Add to Memories


pajautaa

(bez virsraksta)

Okt. 20., 2014 | 05:37 pm
posted by: ulvs in pajautaa

Kā jums šķiet, metodes, ar ko diagnozticē dažādas uroloģiskas kaites, teiksim, STS, visās klīnikās ir vienādas? Teiksim, ARS'ā agrāk, lai diagnozticētu noteiktas STS uretrā bāza žiletes, ar ko noņēma iekšējos paraugus analīzēm. Bet tad šī barbariskā metode tika aizvietota ar vienkāršu urīna analīzi. Un tā kā paraugs pēc tam tāpat visur (pieņemu, arī citās Rīgas klīnikās) tiek sūtīts uz Gulbja labarotoriju, tad iedomājos, ka varbūt arī citās klīnikās vairs netiek izmantota šī barbariskā metode.

Jūsu domas, dāmas un kungi?

Link | ir doma {4} | Add to Memories


cosmo_shiva2

(bez virsraksta)

Okt. 20., 2014 | 03:04 pm
posted by: cosmo_shiva2

Šodien nokārtoju vācu valodas A1 līmeni. Kursi sākās pagājšnedēļ, apmeklēju trīs dienas un sapratu, ka pārāk viegli. Skola man iedeva A1 eksāmenu, lai pārceltu uz A2.
Tagad mācos A2. It kā A1 bija paredzēts deviņām nedēļām katru dienu, bet es to paveicu 3 dienās.
Alberts lēkāja pa gultu un uzleca ipadam, ak šie bērni, haha. Ja 16kg uzlec ipad air, tas izdzīvo :)

Link | ir doma | Add to Memories


evy

(bez virsraksta)

Okt. 20., 2014 | 03:56 pm
posted by: evy

Perfekts peecdarba riits pie erinas. Noskatiijaamies seksteipu ( http://www.imdb.com/title/tt1956620/?ref_=nv_sr_1 ) - jautrs gabals, labaakajaas holivudas tradiicijaas. Tikai dzheka bleka vietaa tur vareeja buut kas speeciigaaks. Man nav nekas pret dzheku, kaa aktieri, bet vinjam dziedoshas lomas labaak piestaav [mans subjektiivais viedoklis].
Peecaak, filmas iespaidotas, paarspriedaam teemu - vai tu ljautu sevi filmeet seksa laikaa. [haaa, es neljautu. Jo, lai cik holivudiska nebuutu shii filma, tomeer pirms triis gadiem kates notikums bija kaa atgaadinaajums, ka nekas nav safe, lai cik labi to sleeptu. Un kates gadiijumaa nopluuda [juutuubee] vinjas kailfoto, kurus vinja savam puisim daudzus gadus atpakalj bija suutiijusi. Taapeec es piekriitu - skaties dziivajaa, nevis caur kameru!]
Filmas, sarunu un viina iespaidaa erina peekshnji iesaucaas - es zinu, ko mums vajag! Un ljoti determined aizskreeja uz otru istabu, un atnesa......kosmopoliteenu [to, kas zhurnaals, un kuru nebiju rokaas tureejusi nu jau daudzus gadus]. Manaa sejaa bija lasaams - mees tagad izveiksim kaadu kosmoo-testu par seksu, ja? Bet erina uzshkjiira kosmeetikas reklaamlapu un teica - we need this shit, and chris is going to pay for it! Un taa, mees pasuutiijaam internetos kosmeetiku. Gan jau ka kriss nebija sajuusmaa, kad vinjam pienaaca sms par tikko notikushu dariijumu [jo, protams, ka vinjsh bija darbaa, bet krediitkarte pie erinas - maajaas]. Peec nedeeljas mees gaidaam uuber-super-wowowow skropstutushu, kura bez maz momentaa uztaisa plastisko kjirurgjiju un vuallaaa - tev skropstasliidz debesiim. Un veel visaadus lorinjus..
Tad nu, uz shitik meiteniigas nots, es devos maajaas [atgaajusi no taas vienas viina glaazes] un izveeleejos pleilistee sisteemas. Jo sagribeejaas brutaali pabljaut liidzi. Mani, starp citu, ljoti interesee [taada veseliigaa zinjkaariite, vai ne], vai blakus staavoshs auto var dzirdeet, ka es mauju liidzi pilnaa balsii,kaut arii man visi logi ciet.jo man jau liekas, ka nevar. Jo mana mashiiniite ir kaa mans kokoninjsh, kuraa es varu dziedaat ko un cik skalji veelos. Not that i care ko par mani padomaas, vai kaa. Vienkaarshi interesee, cik ljoti smiekliigi izskataas blondiine roozaa jacinjaa, baltaa, mazaa hondinjaa nebalsii aurojot sisteemas.

Link | ir doma {6} | Add to Memories


pajautaa

Sveķi

Okt. 20., 2014 | 02:44 pm
posted by: salviz in pajautaa

Ar ko vislabāk dabūt sveķus ārā no apģērba?
Kādā temperatūrā mazgāt un ar ko?

Link | ir doma {6} | Add to Memories


aptauja

(bez virsraksta)

Okt. 20., 2014 | 02:24 pm
posted by: goddes in aptauja

Poll #20190 Siltums
Open to: All, results viewable to: All

Vai Tev apkure ir pieslēgta?

View Answers

Jā.
27 (48.2%)

Nē.
1 (1.8%)

Jā, un ir par karstu.
3 (5.4%)

Nē, bet ir silti.
2 (3.6%)

Jā, bet salstu.
7 (12.5%)

Nē un salstu.
0 (0.0%)

Kurinu pats ar malku, briketēm vai gāzi.
15 (26.8%)

Vanaga vietā degvīnu un ir labi.
1 (1.8%)

Link | ir doma {10} | Add to Memories


virginia_rabbit

imperatorei Mičiko 80

Okt. 20., 2014 | 02:05 pm
posted by: virginia_rabbit

Link | ir doma {1} | Add to Memories


naksnosana Daugavpils vai Kraslavas apkartnee

Okt. 20., 2014 | 01:36 pm
posted by: hokai in pajautaa

Vai zinat kadu vietu, kur varetu naksnot 5 cilveki Kraslavas vai Daugavpils apkartnee?
Sovakar vai ritvakar?
Paldies visiem?

Link | ir doma {7} | Add to Memories


sirdna

(bez virsraksta)

Okt. 20., 2014 | 12:40 pm
posted by: sirdna

Skat, pat Dalailama atzīst, ka laimīgas dzīves obligāta sastāvdaļa ir naudas čupa. "Lai dzīvotu laimīgi, vajag ne tikai naudu", saka vecais skinheds. Tobiš, vajag vēl šo to, bet bez naudas nekādi.

Link | ir doma {3} | Add to Memories


pajautaa

Reāli nepieciešama palīdzība vai tomēr krāpšana? vol.2

Okt. 20., 2014 | 12:02 pm
posted by: black_data in pajautaa

http://klab.lv/community/pajautaa/9497101.html

Kāds no linkā aprakstītās sāgas atceras kas bija rakstīts tanī bēdu stāstā. Dies pasarg, moš ir arī kāds skrīnšots? Visi lapu kešotāji man nespēj palīdzēt.

Link | ir doma {1} | Add to Memories


mes

varianti... tiks papildināti ;)

Okt. 20., 2014 | 09:50 am
posted by: mes

  • http://www.tattybumpkin.com/oxford/classes-baby.html
  • http://www.sunflowersoxford.org.uk/
  • http://www.babycollegeoxford.co.uk/index.php

Link | ir doma | Add to Memories


mes

(bez virsraksta)

Okt. 20., 2014 | 09:30 am
posted by: mes

Un tā bērns lēnām pārceļas uz lielo gultu. Pirmā nakts, kad jau no vakara bērns guļ lielajā gultā. Nevarējām nekādi nolikt gulēt. Māsīcu palaiduši pie mums pavisam vēlu, kad mums jau bija vanniņa un jāiet gulēt. A kā tad nu aizies gulēt, ja pārmaiņas pēc redz mazu cilvēciņu skraidam apkārt? Tad nu beigās meita nolūza rokās, ar visu troksni un māsīcas trakošanu ;)
Bet kad modās, pēc pusstundas, tad i uz pusotru stundu. Beigās jau sariktēju visu un liku blakus gulēt. Nogulēja gan līdz pus4, toties pēc tam ar dievu miegs! Ne tur pups palīdz, ne mans tuvums, ne.. nezinu kas šitas ir! Vai tiešām tā ilgā kaka..

Gribas aprunāties ar kādu sakarīgu ārstu...

Bet tikmēr a šodien pie osteopātes braucam. Laiciņš gan tā ne visai izskatās..

Link | ir doma {1} | Add to Memories